Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Ko djeli pare,gdje ,sta :shock: ,auuuuuuuuuuu zajebaste meeeeeeeeeeeeee :D
Nema para bez Dragojla,ovi se ostali vataju za dzepove,samo kad vade balave maramice. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by PROLETER »

Franz wrote:
PROLETER wrote:kad bih se ponovo rodio ? nebih ni prvi osnovne pohadjao
koji ce mi vrag kad posle proleterski u kanal da riljam .
i onda se pitam, pa me jos vise muci, dzaba sam se trudio .
...i bices onaj nas tipicni sto trci za novcem i jos trazices da pametniji od tebe postuju te.

Tako izgleda nas prosjecni skorojevic sa ovih terena.

nazalost nisam tipican , postovanje zasluzim a netrazim .
Its time to face the consequence !
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by Magyar »

vrsta8472 wrote:
Е Дијаспора, Дијаспора . . као прво видим да си се мало уразумио, па си почео да пишеш малим словима. А за ово плаћање . . . па баш бих волио да ме неко плати за ово моје писање, и као друго волио бих да видим неки доказ за те твоје тврдње . . . Онда, ја као модератор не видим ИП корисника. А да си гласао за Дарка, вјероватно јеси. Али из разлога што је био коалициони договор, колико се ја сјећам. Да је био Владо у коалицији гласао би за њега. И сада иде она, најважнија ствар. Имаш ли ти МУДА да кажеш ко си, а не да као пас лајеш сакривен из ника :smt002 И да ми кажеш шта је велики маг прњаворске политике, жуница урадио за оно мало што је провео на власти :D

Да те чујем мише :mrgreen:
Tako je Veki, kazi mu :smt005
Sta je misevi sta ste se usrali??????
Sve što možeš danas, uradi juče!

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by PROLETER »

Prijtenji je svrha utjeravanje straha u kosti de bi se obeshrabrilo drugu stanu u sukobu.
Osim toga, to je i kaznjivo djelo. Raspitajte se u policiji ili ti kod narodne vlasti
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

PROLETER wrote:Prijtenji je svrha utjeravanje straha u kosti de bi se obeshrabrilo drugu stanu u sukobu.
Osim toga, to je i kaznjivo djelo. Raspitajte se u policiji ili ti kod narodne vlasti
Каква је пријетња, ако питам некога да ли има МУ*А?!

А не знам гдје си примјетио да некоме пријетим?!

Да те чујем мише, је израз да миш изађе и мишије рупе. Иначе ће бити "само један у низу", од којих су писали на форуму :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Dijaspora
Posts: 5
Joined: 24.02.2010. 19:32

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by Dijaspora »

vrsta8472 wrote:
PROLETER wrote:Prijtenji je svrha utjeravanje straha u kosti de bi se obeshrabrilo drugu stanu u sukobu.
Osim toga, to je i kaznjivo djelo. Raspitajte se u policiji ili ti kod narodne vlasti
Каква је пријетња, ако питам некога да ли има МУ*А?!

А не знам гдје си примјетио да некоме пријетим?!

Да те чујем мише, је израз да миш изађе и мишије рупе. Иначе ће бити "само један у низу", од којих су писали на форуму :smt003
Vidim gledas puno filmova pa citiras odatle, dobro neko mora pokazati zube :) A to jedan u nizu??? Pa ti si kao Tajson, samo Knock Out ;) Nisam ovde da se stobom licno raspravljam posto me to ne zanima, uostalom ti si kultiviran covjek pa bi se tako i trebao ponasati a ne pisati kao klinac od 15 godina ,,ako imas Muda'' :) A to za prijetnje ljudi inace okacite macku o rep, jer onaj koji nesto zeli da uradi sigurno nece javno prijetiti, bar ja tako mislim.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by BETMEN »

Dijaspora hoces da kazes da pas koji laje ne ujeda, :?: ,sto onda niko nece da pride psu koji laje nego ga svi obilaze u sirokom luku. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
POSMATRAM VAS

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by Magyar »

BETMEN wrote:Dijaspora hoces da kazes da pas koji laje ne ujeda, :?: ,sto onda niko nece da pride psu koji laje nego ga svi obilaze u sirokom luku. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
o:: Godina: 26
o:: Visina/Tezina: 197/105

Evo zasto ga zaobilaze u sirokom luku :lol: :lol: :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Dijaspora wrote:
Vidim gledas puno filmova pa citiras odatle, dobro neko mora pokazati zube :) A to jedan u nizu??? Pa ti si kao Tajson, samo Knock Out ;) Nisam ovde da se stobom licno raspravljam posto me to ne zanima, uostalom ti si kultiviran covjek pa bi se tako i trebao ponasati a ne pisati kao klinac od 15 godina ,,ako imas Muda'' :) A to za prijetnje ljudi inace okacite macku o rep, jer onaj koji nesto zeli da uradi sigurno nece javno prijetiti, bar ja tako mislim.
Филмове, скоро да уопште и не гледам. Нити сам ја као Тајсон, нити ми је намјера да се било с' ким тучем, само ме по некада могу избацити из такта, лажи које чујем или нетачне и неаргументованетврдње. Типова као што и ти, било је на киле на овом форуму. Покушавају нешто што не могу да остваре, а то је да буду дуже вријеме интересантни са својим фикс идејама. Наравно да јесам култивиран, када разговарам са култивираним људима, али када разговарам са онима који то нису, не простаје ми ништа друго него да се спустим на њихов ниво и да ме разумију.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Magyar wrote:
o:: Godina: 26
o:: Visina/Tezina: 197/105

Evo zasto ga zaobilaze u sirokom luku :lol: :lol: :lol:
:smt004 :smt004 :smt004 :smt004 :smt004 :smt004 :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by BETMEN »

Visina 2.00
Tezina 125
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Бетмене, са оваквим нашим пропорцијама, не остаје им ништа друго него да лају :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by BETMEN »

Ja postujem kad neko laje sa razlogom i ima argumente,ali kad mlati praznu slamu to mi vec smeta. Treba imati muda pa covjeku sve reci u lice a ne lajati ispod kocaka i od toga istog traziti uslugu.
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Magyar wrote:
o:: Godina: 26
o:: Visina/Tezina: 197/105

Evo zasto ga zaobilaze u sirokom luku :lol: :lol: :lol:
Mene morate zaobilaziti u joooooossssssssss sirem luku :D u mene sve obrnuto :smt005
godina 62
visina 105
tezina 197
:smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:
Mene morate zaobilaziti u joooooossssssssss sirem luku :D u mene sve obrnuto :smt005
godina 62
visina 105
tezina 197
:smt005
U jbte pa tebe lakse preskociti nego zaobici :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Zato sam i rekao u sirooookoooommmm luku :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by Hunter »

Dijaspora wrote:OČEKIVAO SAM VIŠE I NEŠTO KONKRETNIJE. ČAK ŠTO VIŠE SAM RAZOČARAN, ČISTO ME INTERESUJE KAKO SU TO DRUGI VIDJELI. MISLIM DA JE OPŠTINSKA VLAST U HAOSU. ČOVJEK NE SMIJE REĆI NI POMENUTI NI JEDAN PRIORITET. SAMO SPOMINJE ONO ŠTO JE VEZANO ZA FINANSIRANJE NA MAGISTRALNIM PUTEVIMA I TO OD STRANE VLADE RS. PA JE LI MOGUĆE I ONO ŠTO GA JE PITAO ŽUNIĆ O PLAĆANJU KORIŠĆENJA BAZENA ZA STUDENTE U B. LUCI. NAHVALIO SE KAKO JE VLAST STABILNA I IMA FINANSIJA, A TAKO NAM JE GROZNO ŠTO SE TIČE PUTEVA I SVEGA OSTALOG. JEDNOSTAVNO SAM ZBUNJEN. TESKOM MUKOM ZARAĐUJEM HLJEB U SVIJETU, ALI KADA ONO GLEDAM I SLUŠAM NE IDE MI SE U RODNI PRNJAVOR.
Očekivao sam i ja od jedne trebe da mi da makar malo da joj omirisem, i da ga bar malo nasapunja, aal ocekivanja su izvan realnosti
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Како вам се чини синоћна емисија Потез, у којој је гостовао Томаш?!

Први дио

http://www.justin.tv/tv_kanal3/b/273040155

Од 1.01.00 мин

и други дио, ту је сами крај. Неколико минута на почетку снимка.

http://www.justin.tv/tv_kanal3/b/273045423
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Slika ima tona nema,isti je kao i u skupstini :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Како нема тона?! Има код мене.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Proradio,ma nije los ,vidi se da covjek provodi cjeli dan na forumu,nije ni cudo sto nema vremena za stranke. :D Jedina mu je mana sto ne imenuje one lopove,najjaca mi je ona da je Kalabic rekao da bageri vec putuju,pita ona od kuda idu :D jadna zena ne zna da se bageri u Japanu proizvode,sta misli ona koliko njima treba da se dotjeraju do Ilove :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by ZMIJA »

Dijaspora wrote:OČEKIVAO SAM VIŠE I NEŠTO KONKRETNIJE. ČAK ŠTO VIŠE SAM RAZOČARAN, ČISTO ME INTERESUJE KAKO SU TO DRUGI VIDJELI. MISLIM DA JE OPŠTINSKA VLAST U HAOSU. ČOVJEK NE SMIJE REĆI NI POMENUTI NI JEDAN PRIORITET. SAMO SPOMINJE ONO ŠTO JE VEZANO ZA FINANSIRANJE NA MAGISTRALNIM PUTEVIMA I TO OD STRANE VLADE RS. PA JE LI MOGUĆE I ONO ŠTO GA JE PITAO ŽUNIĆ O PLAĆANJU KORIŠĆENJA BAZENA ZA STUDENTE U B. LUCI. NAHVALIO SE KAKO JE VLAST STABILNA I IMA FINANSIJA, A TAKO NAM JE GROZNO ŠTO SE TIČE PUTEVA I SVEGA OSTALOG. JEDNOSTAVNO SAM ZBUNJEN. TESKOM MUKOM ZARAĐUJEM HLJEB U SVIJETU, ALI KADA ONO GLEDAM I SLUŠAM NE IDE MI SE U RODNI PRNJAVOR.
Svako ima pravo ličnog izbora gdje će da živi i logično je da ide tamo gdje je bolje bez obzira na rodno mjesto.Kritikovati još ne argumentovano sa distance u najmanju ruku nije korektno.Tačno je da u Prnjavoru ne funkcioniše skupštinska vlast ali to je direktana posledica rezultata sa lokala 2008.Pod neargumentivanom kritikom smatram vaša iznevjerena oćekivanja ili tako nešt ako sam dobro razumjela šta ste vi više i konkretnije očekivali od načelnika.
Sobzirom na takvo stanje oko skupštinske većine izvršna vlast je još i dobra daleko bolja nego za vrijeme vladavine SDSa.
Mislim da niste dovoljno informisani ili ste tendenciozni čim se pozivate na g.Žunića koji po svaku cijenu želi da predvodi opoziciju što je u ovom slučaju SDS koja je najveća opoziciona stranka ali je podlegla bolesnoj borbi g Žunića za foteljom predsjednika skupštine koju je upravo on izgubio sa svojim megalomanskim zahtjevima dok je bio u skupštinskoj većini.
Ova vlast dosta je uradila na projektima infrastrukture koja život znače za građane naše opštine počevši od strateškog projekta izvorišta Povelič sa kojima će građani 6 mjesnih zajednica sjevera opštine zajedno sa gradom konačno dobiti pitku vodu.Tu je suvišan komentar na tu ćinjenicu.Pored ovog projekta vlast SNSDa u Prnjavoru za ove dvije godine skoro u svakoj mjesnoj zajednici investirala je u infrastrukturne projekte koji život znače.Da je to tako to su i građani naše opštine pokazali na upravo proteklim izborima gdje su povjerenje ukazali upravo SNSDa i volju građana nepristojno je omalovažavati.
Ja upravo sada širim priču za one koji nemaju dovoljno informacija o stanu stvari kad je upitanju naša opština što je na jedan plastičan način i vrlo slikovito predstavio g Tomaš u emisiji Potez na K3 prije par večeri.
Velik problem za opštinu Prnjavor bile su zatečene obaveze predhdne SDSove vlast ili narodski rečeno dug koji je stvorio predhodni načelnik Vlado Živković.
Vlast SNSDa u Prnjavoru na čelu sa načelnikom uspjela je sve dugove servisirati i održati opštinu likvidnom i stabilnom što je u vremenu recesije i krize nije pošlo za rukom ni stabilnijim društvenim zajednicama.
Da je to tako načelnik je spomenuo i predstojeći rebalans budzeta opštine i to rebalans na više skoro oko 1.700000km
Što su neke odluke skupštine zakasnile a koje su trebale između ostalog da regulišu i studentske stipendije uprabvo su rezultat ne funkcionisanj skupštine za koje su direktno odgovorni oni koji tvrde da imaju novu skupštinsku većinu ali nemaju hrabrosti da uđu u redovnu proceduru i da na legalan način preuzmu skupštinsku većinu koju im niko ne spori.
Opozicija na spekulacijama oko skupštinske većine računala je na sezibilitet građana na izborima i da će biti nagrđeni desilo se obrnuto.Građani su prepoznali golu borbu za fotelje a prije svega borbu g Žunića koji je pretrpio katastrofu na proteklim izborima sa PDPom
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by TEMPLAR »

ZMIJA wrote:
Dijaspora wrote:OČEKIVAO SAM VIŠE I NEŠTO KONKRETNIJE. ČAK ŠTO VIŠE SAM RAZOČARAN, ČISTO ME INTERESUJE KAKO SU TO DRUGI VIDJELI. MISLIM DA JE OPŠTINSKA VLAST U HAOSU. ČOVJEK NE SMIJE REĆI NI POMENUTI NI JEDAN PRIORITET. SAMO SPOMINJE ONO ŠTO JE VEZANO ZA FINANSIRANJE NA MAGISTRALNIM PUTEVIMA I TO OD STRANE VLADE RS. PA JE LI MOGUĆE I ONO ŠTO GA JE PITAO ŽUNIĆ O PLAĆANJU KORIŠĆENJA BAZENA ZA STUDENTE U B. LUCI. NAHVALIO SE KAKO JE VLAST STABILNA I IMA FINANSIJA, A TAKO NAM JE GROZNO ŠTO SE TIČE PUTEVA I SVEGA OSTALOG. JEDNOSTAVNO SAM ZBUNJEN. TESKOM MUKOM ZARAĐUJEM HLJEB U SVIJETU, ALI KADA ONO GLEDAM I SLUŠAM NE IDE MI SE U RODNI PRNJAVOR.
Svako ima pravo ličnog izbora gdje će da živi i logično je da ide tamo gdje je bolje bez obzira na rodno mjesto.Kritikovati još ne argumentovano sa distance u najmanju ruku nije korektno.Tačno je da u Prnjavoru ne funkcioniše skupštinska vlast ali to je direktana posledica rezultata sa lokala 2008.Pod neargumentivanom kritikom smatram vaša iznevjerena oćekivanja ili tako nešt ako sam dobro razumjela šta ste vi više i konkretnije očekivali od načelnika.
Sobzirom na takvo stanje oko skupštinske većine izvršna vlast je još i dobra daleko bolja nego za vrijeme vladavine SDSa.
Mislim da niste dovoljno informisani ili ste tendenciozni čim se pozivate na g.Žunića koji po svaku cijenu želi da predvodi opoziciju što je u ovom slučaju SDS koja je najveća opoziciona stranka ali je podlegla bolesnoj borbi g Žunića za foteljom predsjednika skupštine koju je upravo on izgubio sa svojim megalomanskim zahtjevima dok je bio u skupštinskoj većini.
Ova vlast dosta je uradila na projektima infrastrukture koja život znače za građane naše opštine počevši od strateškog projekta izvorišta Povelič sa kojima će građani 6 mjesnih zajednica sjevera opštine zajedno sa gradom konačno dobiti pitku vodu.Tu je suvišan komentar na tu ćinjenicu.Pored ovog projekta vlast SNSDa u Prnjavoru za ove dvije godine skoro u svakoj mjesnoj zajednici investirala je u infrastrukturne projekte koji život znače.Da je to tako to su i građani naše opštine pokazali na upravo proteklim izborima gdje su povjerenje ukazali upravo SNSDa i volju građana nepristojno je omalovažavati.
Ja upravo sada širim priču za one koji nemaju dovoljno informacija o stanu stvari kad je upitanju naša opština što je na jedan plastičan način i vrlo slikovito predstavio g Tomaš u emisiji Potez na K3 prije par večeri.
Velik problem za opštinu Prnjavor bile su zatečene obaveze predhdne SDSove vlast ili narodski rečeno dug koji je stvorio predhodni načelnik Vlado Živković.
Vlast SNSDa u Prnjavoru na čelu sa načelnikom uspjela je sve dugove servisirati i održati opštinu likvidnom i stabilnom što je u vremenu recesije i krize nije pošlo za rukom ni stabilnijim društvenim zajednicama.
Da je to tako načelnik je spomenuo i predstojeći rebalans budzeta opštine i to rebalans na više skoro oko 1.700000km
Što su neke odluke skupštine zakasnile a koje su trebale između ostalog da regulišu i studentske stipendije uprabvo su rezultat ne funkcionisanj skupštine za koje su direktno odgovorni oni koji tvrde da imaju novu skupštinsku većinu ali nemaju hrabrosti da uđu u redovnu proceduru i da na legalan način preuzmu skupštinsku većinu koju im niko ne spori.
Opozicija na spekulacijama oko skupštinske većine računala je na sezibilitet građana na izborima i da će biti nagrđeni desilo se obrnuto.Građani su prepoznali golu borbu za fotelje a prije svega borbu g Žunića koji je pretrpio katastrofu na proteklim izborima sa PDPom
Pričati da je uspjeh u 21 vjeku obezbijediti vodu za građane je u najmanju ruku smješno ako to neka politička stranka navodi kao najjači argument u
prethodnom periodu,iako je i dalje upitno to sa vodovodom i koliko će on ustvari ispuniti očekivanja, Darko jeste zatekao deficit u budžetu i gleda da ga sanira
medjutim od kad je on načelnik lokalne prnjavorske firme se polako zatvaraju koje su radile većinu projekata za opštinu i koje zapošljavaju veliki broj radnika
koji poreze plaćaju opštini Prnjavor a tendere dobijaju firme iz Banja Luke,Srbca,Laktaša i zna se zašto dobijaju
naš načelnik takodje je malo pričao o kreditima koje je on podigao i zadužio opštinu a nastavili takvim tempom brzo će napravit ono što je Živković uradio za 15 godina on će uspijeti za 3 a nešto slabo se vidi razvoj opštine
treba istaći da je krajem prošle godine 100 ali 100 str,szr,sztr,doo zatvorilo radnje i ljude bez posla a samim tim i umanjilo poreze opštini
vaditi se da ima problema u radu zbog skupštinske većine pije vode ali ne zadugo

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by ZMIJA »

TEMPLAR wrote:
ZMIJA wrote:
Dijaspora wrote:OČEKIVAO SAM VIŠE I NEŠTO KONKRETNIJE. ČAK ŠTO VIŠE SAM RAZOČARAN, ČISTO ME INTERESUJE KAKO SU TO DRUGI VIDJELI. MISLIM DA JE OPŠTINSKA VLAST U HAOSU. ČOVJEK NE SMIJE REĆI NI POMENUTI NI JEDAN PRIORITET. SAMO SPOMINJE ONO ŠTO JE VEZANO ZA FINANSIRANJE NA MAGISTRALNIM PUTEVIMA I TO OD STRANE VLADE RS. PA JE LI MOGUĆE I ONO ŠTO GA JE PITAO ŽUNIĆ O PLAĆANJU KORIŠĆENJA BAZENA ZA STUDENTE U B. LUCI. NAHVALIO SE KAKO JE VLAST STABILNA I IMA FINANSIJA, A TAKO NAM JE GROZNO ŠTO SE TIČE PUTEVA I SVEGA OSTALOG. JEDNOSTAVNO SAM ZBUNJEN. TESKOM MUKOM ZARAĐUJEM HLJEB U SVIJETU, ALI KADA ONO GLEDAM I SLUŠAM NE IDE MI SE U RODNI PRNJAVOR.
Svako ima pravo ličnog izbora gdje će da živi i logično je da ide tamo gdje je bolje bez obzira na rodno mjesto.Kritikovati još ne argumentovano sa distance u najmanju ruku nije korektno.Tačno je da u Prnjavoru ne funkcioniše skupštinska vlast ali to je direktana posledica rezultata sa lokala 2008.Pod neargumentivanom kritikom smatram vaša iznevjerena oćekivanja ili tako nešt ako sam dobro razumjela šta ste vi više i konkretnije očekivali od načelnika.
Sobzirom na takvo stanje oko skupštinske većine izvršna vlast je još i dobra daleko bolja nego za vrijeme vladavine SDSa.
Mislim da niste dovoljno informisani ili ste tendenciozni čim se pozivate na g.Žunića koji po svaku cijenu želi da predvodi opoziciju što je u ovom slučaju SDS koja je najveća opoziciona stranka ali je podlegla bolesnoj borbi g Žunića za foteljom predsjednika skupštine koju je upravo on izgubio sa svojim megalomanskim zahtjevima dok je bio u skupštinskoj većini.
Ova vlast dosta je uradila na projektima infrastrukture koja život znače za građane naše opštine počevši od strateškog projekta izvorišta Povelič sa kojima će građani 6 mjesnih zajednica sjevera opštine zajedno sa gradom konačno dobiti pitku vodu.Tu je suvišan komentar na tu ćinjenicu.Pored ovog projekta vlast SNSDa u Prnjavoru za ove dvije godine skoro u svakoj mjesnoj zajednici investirala je u infrastrukturne projekte koji život znače.Da je to tako to su i građani naše opštine pokazali na upravo proteklim izborima gdje su povjerenje ukazali upravo SNSDa i volju građana nepristojno je omalovažavati.
Ja upravo sada širim priču za one koji nemaju dovoljno informacija o stanu stvari kad je upitanju naša opština što je na jedan plastičan način i vrlo slikovito predstavio g Tomaš u emisiji Potez na K3 prije par večeri.
Velik problem za opštinu Prnjavor bile su zatečene obaveze predhdne SDSove vlast ili narodski rečeno dug koji je stvorio predhodni načelnik Vlado Živković.
Vlast SNSDa u Prnjavoru na čelu sa načelnikom uspjela je sve dugove servisirati i održati opštinu likvidnom i stabilnom što je u vremenu recesije i krize nije pošlo za rukom ni stabilnijim društvenim zajednicama.
Da je to tako načelnik je spomenuo i predstojeći rebalans budzeta opštine i to rebalans na više skoro oko 1.700000km
Što su neke odluke skupštine zakasnile a koje su trebale između ostalog da regulišu i studentske stipendije uprabvo su rezultat ne funkcionisanj skupštine za koje su direktno odgovorni oni koji tvrde da imaju novu skupštinsku većinu ali nemaju hrabrosti da uđu u redovnu proceduru i da na legalan način preuzmu skupštinsku većinu koju im niko ne spori.
Opozicija na spekulacijama oko skupštinske većine računala je na sezibilitet građana na izborima i da će biti nagrđeni desilo se obrnuto.Građani su prepoznali golu borbu za fotelje a prije svega borbu g Žunića koji je pretrpio katastrofu na proteklim izborima sa PDPom
Pričati da je uspjeh u 21 vjeku obezbijediti vodu za građane je u najmanju ruku smješno ako to neka politička stranka navodi kao najjači argument u
prethodnom periodu,iako je i dalje upitno to sa vodovodom i koliko će on ustvari ispuniti očekivanja, Darko jeste zatekao deficit u budžetu i gleda da ga sanira
medjutim od kad je on načelnik lokalne prnjavorske firme se polako zatvaraju koje su radile većinu projekata za opštinu i koje zapošljavaju veliki broj radnika
koji poreze plaćaju opštini Prnjavor a tendere dobijaju firme iz Banja Luke,Srbca,Laktaša i zna se zašto dobijaju
naš načelnik takodje je malo pričao o kreditima koje je on podigao i zadužio opštinu a nastavili takvim tempom brzo će napravit ono što je Živković uradio za 15 godina on će uspijeti za 3 a nešto slabo se vidi razvoj opštine
treba istaći da je krajem prošle godine 100 ali 100 str,szr,sztr,doo zatvorilo radnje i ljude bez posla a samim tim i umanjilo poreze opštini
vaditi se da ima problema u radu zbog skupštinske većine pije vode ali ne zadugo

Ništa nije smiješno pitka voda u 21 vijeku upravo će i biti svjetski problem ne govorimo mi napamet za izvjesno vrijeme pitka voda će ako već nije na većoj cijeni i od nafte na primjer u nekim zemljama bliskog istoka i to je argument nad argumentima.
Nikakve direktne veze nema naćelnik sa lokalnim privatnim firmama nije ovo socijalizam gdje su preduzeča bila državna ili opštinska. Načelnik vodi opštinsku administraciju koja treba da servisira leglislatuvu i stvara ambijent kako bi se brže otvarala nova preduzeća i što efikasnije radila postojeća a tržište diktira koja će preduzeća ostati otvorena ili zatvorena.
Što se tiće zaduženosti ili kredita nema danas nezaduženih i krediti su moraju pravilno usmjeravati za razvoj opštine i mora se smanjivati neproritna ulaganja lična potrošnja i sl.a ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by regeman »

ia ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.
posebno mlade sa snsd karticom. Ja kad vidim kakvi ''mladi'' rade po ministarstvima, a studirali su sa mnom i znam ih vrlo dobro, jasno mi je kakav napredak mozemo da ocekujemo- nikakav.
Inace, oko ovog vodovoda, dabogda ****** tekla njime, ko sve od partija nije ispirao usta sa istime i najavljivao njegov zavrsetak i kraj.
Znam da je mogao ranije da se zavrsi da sds nije bio alav na pare od Italijana i da Mile nije stopirao bilo kakav transfer novca ka opstinama u kojima je sds na vlasti.
Trece, da li je iko uradio ispitivanje koliko ce kostati para prikljucak na mrezu, koliko pretplata, radovi, ko ce sta raditi i do kog nivoa, koji je odnos pretplatnk vodovod i da li uopste ima zainteresovanih za tu vodu? Ovde se sve radi o ruk a tko ce i zavrsiti-polovicno. Ukoliko krene ugradjivanje i bude skakala cijena prikljucka vrlo brzo ce ljudi odustajati od vodovoda i kopati bunare.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked