Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by TEMPLAR »

Nikakve direktne veze nema naćelnik sa lokalnim privatnim firmama nije ovo socijalizam gdje su preduzeča bila državna ili opštinska. Načelnik vodi opštinsku administraciju koja treba da servisira leglislatuvu i stvara ambijent kako bi se brže otvarala nova preduzeća i što efikasnije radila postojeća a tržište diktira koja će preduzeća ostati otvorena ili zatvorena.
Što se tiće zaduženosti ili kredita nema danas nezaduženih i krediti su moraju pravilno usmjeravati za razvoj opštine i mora se smanjivati neproritna ulaganja lična potrošnja i sl.a ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.[/quote]

Načelnik itekako ima veze sa lokalnim firmama jer da nema ne bi co. Nikolic dobijala poslove po opštini tako da sam sebe demantujes

slažem se da treba da se kreditno zaduzuje ali ne da sa tim parama pred izbore asfaltiraju puteve i finasiraju kampanje nego da sredstva ulaže u lobiranje i
stvaranje klime za otvaranje novih firmi (inostranih a i domaćih) i da otvaraju nova radna mjesta a ne njegova priča ja pa ja samo radim po ps-u pa neka
se sve firme ugase

načelnik jedne opštine mora da bude "trgovac",manipulant,da oda po svijetu i navlači investicije a ne ovako

Iskren da budem kada je on došao nadao sam se da će i Vlada RS da pokrene ovu sredinu ali dal zbog unutrašnje nesloge SNSD-a ili nečeg drugog
opština Prnjavor se zaobilazi u velikom luku u svim planovima čak i Bijeljina koja ima vlast SDS-a je dobila više investicija od Prnjavora a to sigurno
u najvećoj mjeri zavis od Prvog čovjeka opštine jer ako bi se skupština pitala a ona jest takva kakva jest samo bi bilo novog hapšenja.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by ZMIJA »

regeman wrote:
ia ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.
posebno mlade sa snsd karticom. Ja kad vidim kakvi ''mladi'' rade po ministarstvima, a studirali su sa mnom i znam ih vrlo dobro, jasno mi je kakav napredak mozemo da ocekujemo- nikakav.
Inace, oko ovog vodovoda, dabogda ****** tekla njime, ko sve od partija nije ispirao usta sa istime i najavljivao njegov zavrsetak i kraj.
Znam da je mogao ranije da se zavrsi da sds nije bio alav na pare od Italijana i da Mile nije stopirao bilo kakav transfer novca ka opstinama u kojima je sds na vlasti.
Trece, da li je iko uradio ispitivanje koliko ce kostati para prikljucak na mrezu, koliko pretplata, radovi, ko ce sta raditi i do kog nivoa, koji je odnos pretplatnk vodovod i da li uopste ima zainteresovanih za tu vodu? Ovde se sve radi o ruk a tko ce i zavrsiti-polovicno. Ukoliko krene ugradjivanje i bude skakala cijena prikljucka vrlo brzo ce ljudi odustajati od vodovoda i kopati bunare.
Pretenciozno rečeno kakva kartica SNSDa i kavi barači mladi ljudi trebaju da participiraju politiku u raznm strankama i da se shodno programima tih stranaka opredeljuju u kojoj će biti aktivni i pokušati kreirati politički život u društvu i normalno ne bitu u tom smislu društveno marginalizovani i samo gunđati.
SNSDa sa svojom politikom nije mogao za dvije godine ispravi što su u predhodnom periodu zasrali ovi iz SDSa a te aluzije o stopiranju sredstava od strane vlade Milorada Dodika prema nekim opštinama u konkretnom slučaju prema ipštini Prnjavor radi se o stopiranju jednog kreditnog zaduženja opštine u visini 5.000.000km.Ito je dobro inače bi i taj kredit spičkali kao i mnoge pare do tada izmirujući neke dugove nastale na kriminalu kao što je na primjer otplata nacionalizovanog gradskog zemljišta bud buzašto a onda prodaja svojim jaranima po slobodnoj pogodbi po 9km nezgrađenog gradskog građevinskog zemljišta kao što je to bilo u građevinskoj zoni Jelšingrad.
Isto to građevinsko zemljište načelnik Tomaš isplatio je poslednju ratu po sudskoj presudi 209000km gospodinu Dujsiću i slično.
A prikljućci i ostale stvari kad prođe magistralni vod nije predmet visoke politike to je stvar građana i njihivog interesa da imaju pitku vodu kući istina česmu moraju kupiti sami.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by marijamala »

TEMPLAR wrote:Nikakve direktne veze nema naćelnik sa lokalnim privatnim firmama nije ovo socijalizam gdje su preduzeča bila državna ili opštinska. Načelnik vodi opštinsku administraciju koja treba da servisira leglislatuvu i stvara ambijent kako bi se brže otvarala nova preduzeća i što efikasnije radila postojeća a tržište diktira koja će preduzeća ostati otvorena ili zatvorena.
Što se tiće zaduženosti ili kredita nema danas nezaduženih i krediti su moraju pravilno usmjeravati za razvoj opštine i mora se smanjivati neproritna ulaganja lična potrošnja i sl.a ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.

:-)
dali njegovom voljom ili ne,ali opstina je u zadnje vrijeme puna prof fizickog,pedagoga,filozofa i ostalih prosvjetnih kadrova.
garant prave specijalno odjeljenje da doskoluju neke odbornike,ja ne znam sta bi drugo radio prosvjetni kadar u opstini,ili nema neuposlenih pravnika,ekonomista,inzinjera ili ih ima ali su politicki nepodbi.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by regeman »

Pretenciozno rečeno kakva kartica SNSDa i kavi barači mladi ljudi trebaju da participiraju politiku u raznm strankama
Daj molim te, budimo ozbiljni, bez snsd kartice ili da si svjetski strucnjak, ne mozes nicemu da prismrdis od ozbiljnijih poslova. Pa pola profesora u srednjoj dolazi iz Banja Luke samo zato sto su blize vatri pa se bolje ogriju od lokalaca koji su na birou.
SNSDa sa svojom politikom nije mogao za dvije godine ispravi što su u predhodnom periodu zasrali ovi iz SDSa a te aluzije o stopiranju sredstava od strane vlade Milorada Dodika prema nekim opštinama u konkretnom slučaju prema ipštini Prnjavor radi se o stopiranju jednog kreditnog zaduženja opštine u visini 5.000.000km.Ito je dobro inače bi i taj kredit spičkali kao i mnoge pare do tada izmirujući neke dugove nastale na kriminalu kao što je na primjer otplata nacionalizovanog gradskog zemljišta bud buzašto a onda prodaja svojim jaranima po slobodnoj pogodbi po 9km nezgrađenog gradskog građevinskog zemljišta kao što je to bilo u građevinskoj zoni Jelšingrad.
Pa snsd ima vise kriminala nego sds bar 4puta. To sta Dodik i njegovi kerovi rade ne moze milion ovakvih laznih recenica i saopstenja sto si napisao/la da ispravi. Kredit nije otisao jer je na vlasti bio sds, i tu se nije moglo dijeliti tako da visak ostane snsdu vec se sacekala promjena vlasti pa onda kredit koji se vjer jos ceka a narod trpi i ispasta.
A prikljućci i ostale stvari kad prođe magistralni vod nije predmet visoke politike to je stvar građana i njihivog interesa da imaju pitku vodu kući istina česmu moraju kupiti sami.
Kad se radi tako ozbiljan projekat svaka stvar mora do detalja da se zna. Pa kupis dvd a tamo u uputstvu ima sve i pise svaka stavka ponaosob, a ovde se za milionski projekat ne zna kud i kako ce ici, ko ce ga koristiti i pod kojim uslovima. Mislim, ovo nije kritika samo snsdu vec svima koji su bili u ovom projektu i koji su se zapleli u njega.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by ZMIJA »

TEMPLAR wrote:Nikakve direktne veze nema naćelnik sa lokalnim privatnim firmama nije ovo socijalizam gdje su preduzeča bila državna ili opštinska. Načelnik vodi opštinsku administraciju koja treba da servisira leglislatuvu i stvara ambijent kako bi se brže otvarala nova preduzeća i što efikasnije radila postojeća a tržište diktira koja će preduzeća ostati otvorena ili zatvorena.
Što se tiće zaduženosti ili kredita nema danas nezaduženih i krediti su moraju pravilno usmjeravati za razvoj opštine i mora se smanjivati neproritna ulaganja lična potrošnja i sl.a ulagati u infrastrukturu i na kraju školovati mlade koji će sutra biti nosioci razvoja našeg društva.
Načelnik itekako ima veze sa lokalnim firmama jer da nema ne bi co. Nikolic dobijala poslove po opštini tako da sam sebe demantujes


Ja ne govorim o sivoj zoni ako neko radi kriminal to prvo treba da se dokaže a ovo čula kazala može da bidne a može da i ne bidne.
slažem se da treba da se kreditno zaduzuje ali ne da sa tim parama pred izbore asfaltiraju puteve i finasiraju kampanje nego da sredstva ulaže u lobiranje i
stvaranje klime za otvaranje novih firmi (inostranih a i domaćih) i da otvaraju nova radna mjesta a ne njegova priča ja pa ja samo radim po ps-u pa neka
se sve firme ugase

načelnik jedne opštine mora da bude "trgovac",manipulant,da oda po svijetu i navlači investicije a ne ovako

Tu si u pravu zbog više razloga Prnjavor su nažalost zaobišle neke strane donacije a i ovo kilavo prelaženje na vlast SNSDa tu prije svega mislim na rezultate na lokalnim izborima 2008 kad je mrtav SDS dobio više odbornika u skupštini pa danas imamo to što imamo da jedan Rover ili jedan Seka upera opštinom Prnjavor.

Iskren da budem kada je on došao nadao sam se da će i Vlada RS da pokrene ovu sredinu ali dal zbog unutrašnje nesloge SNSD-a ili nečeg drugog
opština Prnjavor se zaobilazi u velikom luku u svim planovima čak i Bijeljina koja ima vlast SDS-a je dobila više investicija od Prnjavora a to sigurno
u najvećoj mjeri zavis od Prvog čovjeka opštine jer ako bi se skupština pitala a ona jest takva kakva jest samo bi bilo novog hapšenja.[/quote]
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by PIKI »

Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

Ljudi, meni se naj vise u ovoj emisiji svidja onaj pogled na Prnjavor kroz prozor studija :smt005
http://de.justin.tv/tv_kanal3/b/273045423
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by droplja »

KAMIKAZA wrote:Ljudi, meni se naj vise u ovoj emisiji svidja onaj pogled na Prnjavor kroz prozor studija :smt005
http://de.justin.tv/tv_kanal3/b/273045423
Nije to Piki Prnjavor to je ko zna koji grad to je kulisa nemoj lupati.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by KAMIKAZA »

E jebga :D meni strasno licilo, :D onako orginalno kao pogled na Babanovce :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by ZMIJA »

Nećemo se zamarati oko nevažni stvari mogla je što se mene tiče biti i Donja Mrduša odnosno Mravica PARDON.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Utisci o izjavama Tomasa u emisiji "Potez"

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Поставио сам синоћну емисију потез гдје су гости били Драгомир Ђурђевић, Фрањо Ровер и Жељко Симић.

Недостаје првих 10 мин, али проблем је у томе што се тај дио не налази на серверу јустин.тв.







http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 8F8DC9D366
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by LEGIJA »

Zanimljivo da sve trojica neznaju reci slovo R

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Pantera »

Коначно сам до краја погледала емисију у којој је гостовао начелник. Одлично је одговорио оним мулцима из нове скупштинске већине и показао да немају везе са животом. Кад поче да прича о ревизији ови су могли само да се пуше испред својих телевизора. Начелник: Ја нећу рећи да ја боље знам од њих шта је ревизија али ћу рећи да сам је магистрирао... Одборници нису знали именовати институцију од које траже да изврши ревизију... Онакви као Жунић и Гатарић не могу закуцати ни на једна врата не зато што нису у СНСД-у него зато што константно производе политичку нестабилност... итд. :smt005
Некa и он мало натрља нос овима, дуго је био фин. Мада и сад је фин, ови су тачно овакви каквим их је описао. :D

Само једна констатација на оно кад је рекао да Додикова Влада није приватизовала неке фирме итд. Морам примијетити да зато оне које нису приватизоване и које су у државном власништву немилице уништава на друге начине. Осим тога, Додиково предизборно обећање је било ревизија приватизације. Кључни човјек за ревизију приватизације је био онај Бијелић. Био је предсједник Комисије за ревизију приватизације РС. Био је и директор "Урбанистичког завода РС" и члан УО "Медицинске електронике". Довољно сам подсјетила, одавде се свако сјећа.


Углавном, ето среће да је Томаш на челу СНСД-а, такав човјек треба, а не дивљаци. Додик треба да чује и види како се Томаш односи према борцима, а и свему осталом, а не да пјени приликом сваког наступа онако унезвијерен као да се најео гљива лудара.
Franz wrote:A onaj telefonski manijak mi je uveselio vece, dobro me nasmijao...
BrOno Zun'c nO vezi...ovo je plju'Oc'na...sve je to nOmjesteno! :smt003
плус хелијум гласић :smt044 :smt044 :smt044
vrsta8472 wrote:Овај Жуна дефинитвно није нормалан. Каже да је Дарко разочарење. :mrgreen:
Па наравно да није нормалан. Послије онаквог Томашевог излагања, Жуна се јавља да то каже. Шта он може рећи, а да није већ рекао. Све је рекао и све показао давних дана. Обрукао се као нико својим досадашњим испадима и он нашао да се јавља хахаха зар стварно не види да му је коефицијент интелигенције једнак броју Даркових ципела? Колико то може бити, 41, 42, 43, 44? :smt005

Жуна каже да је емисија пљуваоница одборника и њихових приватних ствари. Па глупане, не може се причати о новонасталој већини без помињања тих ствари јер су сами одборници у политички живот унијели своје приватне ствари, проблеме и фрустрације па зато и имамо то што имамо.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

Жуна каже да је емисија пљуваоница одборника и њихових приватних ствари. Па глупане, не може се причати о новонасталој већини без помињања тих ствари јер су сами одборници у политички живот унијели своје приватне ствари, проблеме и фрустрације па зато и имамо то што имамо.
haha, bingo, bravo!
Toliko su dugo na sceni, i jos iz iste partije i loseg vremena potekli, da nema pitanja po kome se oni slazu. Ne mogu da vjerujem da se bez obzira na stranke ne moze postici konsenzus oko napretka opstine. Da imamo vise mladjih ljudi, manje zajedljivih lakse bi bilo postici dogovor nego sa ovim isfrustriranim pevcima. Naravno ovi sto su zasjeli na vrh stranek ne pustaju nikog ipred sebe. te mladji uglavnom sluze da se svadjaju ovde po forumu i nose zastave po mitinzima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Нисма стигао да прокоментаришем емисију "Потез".

Углавном генерално гелдајући, није баш тако ни лако бити политичар. Народ зове, пита свашта а сви се праве мутави.

Идем редом. Ђурђевић хмм, види се да има шлифа око политике. Колико је врмеена провео у СО није ни чудо. Мада се прави будала када не зна гдје је онај пут у Штрпцима. И брка екавицу са Иловским нагласком. Убитачна комбинација :D

Фрањо, са њим сам приватно добар. Интересантан ми је као особа, мада му политика није јача страма. Срећа његова да и оним осталима који сједе око оног округлог стола то није јача страна, добро плива. Оно за Секу, да он лично и одговорно стоји иза тога да то није тачно - не знам којим аргументом је то потврдио, осим својим образом. А образ му је ђон. И још када почне нека прича о буџету, ајд свака њему част. Али једном магистру економских наука да Ровер прича о буџету, мислим да то може само подржати онај ко нема ни грам мозга у глави.

Жељо, мој бивши партијски друг :D Човјек изгледа искрено болесно и мислим да не би требао баш толико да се бавим политиком, ако хоће да сачува своје здравље. Некако ми је изгледао превише уморно, добро барата информацијама али у неким моментима се прави мутав гдје и не би требао. И требао је мало више да оспе по СДС-у и Жуни ту је био премлак.

Е да мало фалило да заборавим. Ови наши људи кода немају други проблема осим пута и асфалта :D Заиста смо невјероватан народ.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:.

Идем редом. Ђурђевић хмм, . И брка екавицу са Иловским нагласком. Убитачна комбинација :D


.
On je iz sjevermog djela Ilove :D i taj dio je nesto blizi Srbiji,pa se zato osjeca blago brektanje u njegovom govoru :D
Istrosen je na nasim terenima,mozda da je sada na pocetku karijere,da bi i imao vise uspjeha,ovako je za njega kraj ,treba da ode sam jer ljudi pamte kao slonovi,a njemu imaju sta da zapamte. :D
vrsta8472 wrote: Фрањо, са њим сам приватно добар. Интересантан ми је као особа, мада му политика није јача страма. .
Franjo je dezorjentisan,rodjen na Lazinoj Vodi ,sto bi se reklo u gradskoj strani a kaze da je njegova mjesna zajednica Sibovska :D nisam informisan dobro,mozda se Franjo udao u Sibovsku kao nas Bajkula :smt005
vrsta8472 wrote: Жељо, мој бивши партијски друг :D Човјек изгледа искрено болесно и мислим да не би требао баш толико да се бавим политиком, ако хоће да сачува своје здравље.
И требао је мало више да оспе по СДС-у и Жуни ту је био премлак.

.
Blag je previse kao da ce uskoro da mjenja stranku,ne zamjeri se protivnicima,mozda mu trebadnu :D inace mi se svidjaju ljudi koji ne skacu pravo u oci protivniku,a on je momentalno takav.Sto ne znaci da sam zaljubljen u njega i da Dzeni treba da bude ljubomorna na mene. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Samo vas gledam »

vrsta8472 wrote: И још када почне нека прича о буџету, ајд свака њему част. Али једном магистру економских наука да Ровер прича о буџету, мислим да то може само подржати онај ко нема ни грам мозга у глави
:smt005 Страшно!! Да горе не може бити. Људи, ја просто не могу да вјерујем да човјек лупета о буџету ко максим по дивизији а да га нико не исправља. Па барем је Лепи куруз пола свог живота провео у општини кубурећи с буџетом, што не исправи овог јадника, ако и он зна! Није њему замјерити, још пар мандата па научиће се и Фрањо шта је буџет, шта је буџетски календар, шта је Закон о буџетском систему и шта значи када Министарство пошаље сагласност а они пробију сагласност за милионче! :smt005 али, опет, он је човјек необразован, мене изненађује како то све аминује дипломирани правник предсједник СО, који би требало да зна да чита и тумачи :idea:
Искрено, жао ми је Симића, ужасно изгледа, надам се да је га је само исцрпила скупштина тај дан и да није ништа друго...
Ако ништа, барем сам се добро исмијала, господо хвала лијепо, данас је и то тешко.

mudrac
Posts: 33
Joined: 15.09.2008. 22:17

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by mudrac »

Otkud Rover da zna šta je budžet, pa čovjek je do prije par godina vukao kompresor sa farbom :!: :!: i crtao pješačke prelaze po Prnjavoru, doduše manjih dimenzija nego što je predviđeno :smt005 , pa su tuda naišli neki ljudi pa mu rekli da to nije baš pješački kakav bi trebao izgledati, na šta je on odgovorio da zna šta radi :smt005 ! Drugi dan eto ti Rovera sa katranom i udara po onom pješačkom, da ga zacrni :D :D :D :D :D :D ! Poslije je naučio kako se crta pješački prelaz :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ! Tako će i naučiti budžet ipak je on neke specijalne škole izučio :D :D :D :D !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

Samo vas gledam wrote:
vrsta8472 wrote: И још када почне нека прича о буџету, ајд свака њему част. Али једном магистру економских наука да Ровер прича о буџету, мислим да то може само подржати онај ко нема ни грам мозга у глави
:smt005 Страшно!! Да горе не може бити. Људи, ја просто не могу да вјерујем да човјек лупета о буџету ко максим по дивизији а да га нико не исправља. Па барем је Лепи куруз пола свог живота провео у општини кубурећи с буџетом, што не исправи овог јадника, ако и он зна! Није њему замјерити, још пар мандата па научиће се и Фрањо шта је буџет, шта је буџетски календар, шта је Закон о буџетском систему и шта значи када Министарство пошаље сагласност а они пробију сагласност за милионче! :smt005 али, опет, он је човјек необразован, мене изненађује како то све аминује дипломирани правник предсједник СО, који би требало да зна да чита и тумачи :idea:
Искрено, жао ми је Симића, ужасно изгледа, надам се да је га је само исцрпила скупштина тај дан и да није ништа друго...
Ако ништа, барем сам се добро исмијала, господо хвала лијепо, данас је и то тешко.
mogu misliti kako je Tomasu kao ekonomisti naporno slusati nebuloze ovih likova u skupstini.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

Mora se jedna stvar priznati . Rover je naljepse podasisan . Prava italijanka specijalka .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Нисма стигао да прокоментаришем емисију "Потез".

Углавном генерално гелдајући, није баш тако ни лако бити политичар. Народ зове, пита свашта а сви се праве мутави.

Идем редом. Ђурђевић хмм, види се да има шлифа око политике. Колико је врмеена провео у СО није ни чудо. Мада се прави будала када не зна гдје је онај пут у Штрпцима. И брка екавицу са Иловским нагласком. Убитачна комбинација :D

Фрањо, са њим сам приватно добар. Интересантан ми је као особа, мада му политика није јача страма. Срећа његова да и оним осталима који сједе око оног округлог стола то није јача страна, добро плива. Оно за Секу, да он лично и одговорно стоји иза тога да то није тачно - не знам којим аргументом је то потврдио, осим својим образом. А образ му је ђон. И још када почне нека прича о буџету, ајд свака њему част. Али једном магистру економских наука да Ровер прича о буџету, мислим да то може само подржати онај ко нема ни грам мозга у глави.

Жељо, мој бивши партијски друг :D Човјек изгледа искрено болесно и мислим да не би требао баш толико да се бавим политиком, ако хоће да сачува своје здравље. Некако ми је изгледао превише уморно, добро барата информацијама али у неким моментима се прави мутав гдје и не би требао. И требао је мало више да оспе по СДС-у и Жуни ту је био премлак.

Е да мало фалило да заборавим. Ови наши људи кода немају други проблема осим пута и асфалта :D Заиста смо невјероватан народ.

Bolje da nisi, i nemoj poštedi nas komentarisanja što smo svi vidjeli,ne treba nam tvoje komentarisanje, ako nastaviš komentarist ćeš i dnevnik a zatim počet ćeš komentarisati i filmove i humorističke emisije, nismo mi ćoravi da bi nam ti prepričavao šta smo svi gledali ,ako neznaš izvorno i u orginalu napisti svojih par rečenica nemoj ni naglas čitati novine u gratskom autobusu, :smt005 :smt005 :smt005 ako si se ikad vozio javnim prevozom u nekom velikom gradu koji nikad nisi ni vidio sem u filmu, znaš kad se voziš tramvajem u njemu se u glavnom kulturno šuti, samo pijani i luckasti komentarišu
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

cungalunga
Posts: 16
Joined: 17.04.2010. 19:55

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by cungalunga »

Franjo je dezorjentisan,rodjen na Lazinoj Vodi ,sto bi se reklo u gradskoj strani a kaze da je njegova mjesna zajednica Sibovska nisam informisan dobro,mozda se Franjo udao u Sibovsku kao nas Bajkula
Kami on je rodjen u capariku!!! Jasta nego da se udo dole u potok, Kole mu komsija bio :D . A zasto on nekaze kako je postao vlasnik one kuce i zemljista u Stivoru preko puta Lije, do preleaska u skupstinsku vecinu bio suvlasnik sa Stanicem a sad vlasnik. On je sposoban da isciganci bilo sta, zato i jeste tamo gdje i jeste sada i lupa gluposti ko maxim po diviziji.
:smt006

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Pantera »

regeman wrote:
Pantera wrote:Жуна каже да је емисија пљуваоница одборника и њихових приватних ствари. Па глупане, не може се причати о новонасталој већини без помињања тих ствари јер су сами одборници у политички живот унијели своје приватне ствари, проблеме и фрустрације па зато и имамо то што имамо.
haha, bingo, bravo!
Toliko su dugo na sceni, i jos iz iste partije i loseg vremena potekli, da nema pitanja po kome se oni slazu. Ne mogu da vjerujem da se bez obzira na stranke ne moze postici konsenzus oko napretka opstine. Da imamo vise mladjih ljudi, manje zajedljivih lakse bi bilo postici dogovor nego sa ovim isfrustriranim pevcima. Naravno ovi sto su zasjeli na vrh stranek ne pustaju nikog ipred sebe. te mladji uglavnom sluze da se svadjaju ovde po forumu i nose zastave po mitinzima.
Ово моје је уједно коментар и на Роверово и Курузово моралисање. СДС је у кампањи за локалне изборе спомињао Томашевог оца нон стоп, као да се и он кандидовао за неку функцију. А кад се прича о новокупљеној већини онда је то СРАМОТА... :lol:
vrsta8472 wrote:Жељо, мој бивши партијски друг :D Човјек изгледа искрено болесно и мислим да не би требао баш толико да се бавим политиком, ако хоће да сачува своје здравље. Некако ми је изгледао превише уморно,
Сва сам била у страху да се не онесвијести. С ким би онда водитељка причала кад су друга двојица већ у несвијести. :smt005
vrsta8472 wrote:Е да мало фалило да заборавим. Ови наши људи ко да немају других проблема осим пута и асфалта :D Заиста смо невјероватан народ.
Ма јадан народ. Навикао још од '95 да може добити само пут па вјероватно размишља дај шта даш. Кад већ праве путеве за пут ћу и питати, боље пут пред изборе него ништа. Наравно да је потреба за путевима нормална, стварно је ужас возити по путељку пуном рупа али мислим да је ово разлог што само за пут питају.
KAMIKAZA wrote:Franjo je dezorjentisan,rodjen na Lazinoj Vodi ,
А к'о да је на Вијаци. :lol:
Samo vas gledam wrote: :smt005 Страшно!! Да горе не може бити. Људи, ја просто не могу да вјерујем да човјек лупета о буџету ко максим по дивизији а да га нико не исправља. Па барем је Лепи куруз пола свог живота провео у општини кубурећи с буџетом, што не исправи овог јадника, ако и он зна!
Хахаха Куруз да га исправи. Куруз појма нема, он не зна шта прича, шта је оно? Као да је на некој опасној сустанци. :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

ТВ Канал 3 наставља са хумористичким програмом понедељком у 21 сати :D

Вечерас су гости носилац црног појаса у каратеу Бране Жунић, носилац црног појаса у карате Синиша Гатарић и носилац црних чарапа Драго Калабић :D

П.С.

Родитељска пажња за оне који су испод 18 година!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked