Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by tehal »

šansa uvijek postoji,potrebno je da pozitivci odlučno koriste glave za prosperitet a ne kao do sada kud svi turci tu i mali mujo....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by boja »

Steta sto se nisi ponovo kandidovao, drag si nam bio i vjerujem da bi dobio izbore

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

И мени је жао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by boja »

:D VRSTA , po tvojim zaslugama i angazmanima vjerujem da bi ti dobro prosao na izborima , zato ne oklijevaj. Prijavi se .

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Нисам ја за то. Више могу да помогнем свом граду, ако нисам политички ангажован.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ALEK
Posts: 60
Joined: 23.08.2007. 16:24

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ALEK »

Kad smo kod pomoći, stavi li ti oglas gdje moj za iznajmljivanje stana u N.Sadu?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Да, ено на подфоруму Мали огласи у Сваштари
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

NAČELNIČE Tomaš svaka ti čast .Gospodin bio i ostao.Hoću ovo da napišem pa neka me i otjeraju sa posla,da vidim i tu facu.Nije opština SDS ova prćija. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by drlonc »

Што се тиче К3 емисије, могло је слободно у углу да стоји и "плаћени термин".
Надам се да ћемо за, рецимо, годину дана моћи реално да причамо о томе шта јесте, а шта није урадио бивши начелник, шта је могао, а шта није и колико је стварно био добар у свом послу.
Сада се то не може урадити, пошто је, када је он у питању, патетика завладала на овим страницама. Има дана...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

Nacelnik rece da je ostavio neke silne pare na racunu, sredio finansije itd...a po gradu kruze price da je opstina ostavljena u takvom stanju da po prvi put u novijoj istoriji nece biti para da se radnicima isplate plate!? Ko laze? Naravno, moram i da dodam da sam za ove 4 godine ocekivao od nacelnika, kao mladog covjeka i bivseg sportiste, mnogo vise pomogne prnjavorskoj omladini i sportu, sto on nazalost nije uradio, i ne samo da nije pomogao mnogo nego smo jako mnogo nazadovali u zadnje 4 godine. To nije moje misljenje, to su cinjenice.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Žiko sliko daj pomozi da ubijedim ovog žujana Nicka da se bar on kani računa i računica.PSST Nicky ti o tom. a donekle te i razumijem ljubomoran si na svog komšiju inače mog najboljeg šefa do sada i u buduće,jer je mnogo mnogo uspješniji i pametniji od tebe.Ima u knjižari računaljka Nicky ,sada je na rasprodaji pa malo se posluži ponekad sa njom.Dobar si ti momčić,samo kani se ti političkih komentara. Ti si za poltiku kao ona voćka kivi. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by VUK-RS »

Vjerovatno si ti dobro nacuo Nicky.
Narod sto prica ili je bilo il ce biti!
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Za plate će biti sve je to načelnik Tomaš dobro isplanirao do kraja godine.Jedino što mi danas saopšti koleginica da se od januara 2013.godine ukida topli obrok zaposlenim u opštini u novčanom obliku.Zaposleni će umjesto te naknade dobijati konzerve nadaleko poznate prnjavorske industrije mesa a peciva iz pekare novoizabaranog zamjenika predsjednika .Bože,pa pitam se jel to normalno?
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Nicky legendo imao si to priliku pitati načelnika Tomaša prije ili poslije emisije jer mi voditeljka(inače moja prijateljica sa kojom ponekad kavu popijem) reče da si bio kamerman u studiju kada je načelnik Tomaš gostovao? Nicky rekoh ti ,ti si kivi za politiku.Imaju cifre Nicky i oko sporta i oko svega ,a ima i jedan pojam zove se komaparacija ili prevedno uporedba .Uporedi davanja iz budžeta po svim oblastima za vrijeme Vlade Ž. i načelnika Tomaša.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

Daj molim te...nisam ja ovo sve valjda napisao bez razloga? Kao prvo, nisam ja radio, slavio sam slavu, opet te je neko slagao. Kao drugo, nisam "ljubomoran" na svog bivseg komsiju, mi smo odrasli zajedno, znamo se jako dobro i uvijek cemo biti dobri, ali i njemu sam rekao da me je razocarao jer nije uradio vise na tim nekim poljima, i rekao je i sam da bolje nije mogao zbog znamo vec cega...A uporedjivati ne zelim, smijesno je zaista. Kad vec pitas za sport, kod Vlade je Ljubic imao 200.000, kosarkaski klub 25 hiljada itd itd, odnosno budzet za sport je bio i preko 350.000, a sad je bio 290, s tim da moram da kazem da NIJEDAN sportski kolektiv nije dobio obecane pare u ovoj godini, odnosno KMF Obilic je od 6 dobio 1 hiljadu, Sibovska je od 10 dobila 3, kosarkaski klubovi su od po 15 dobili po 10 i sve tako...ali dobro, te pare je vjerovatno drago potrosio u svojoj kampanji pa mu to ne uzimam za zlo.

A to za plate...raspitaj se malo bolje, neko te je slagao, ili sam ja ipak bolje obavijesten :wink: :smt006

P.S. Dobar momak naravno jesam, ali nisam budala, i ne moze me niko sprijeciti da napisem nesto sto mislim. Nije mogao niko ni prije 10 godina kad sam imao 15, pa nece sigurno niko ni sad, a vjeruj mi pokusavali su mnogi na razne nacine.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:
P.S. Dobar momak naravno jesam, ali nisam budala, i ne moze me niko sprijeciti da napisem nesto sto mislim. Nije mogao niko ni prije 10 godina kad sam imao 15, pa nece sigurno niko ni sad, a vjeruj mi pokusavali su mnogi na razne nacine.
Djevojke obratite paznju na oglas :D Momak od 25 godina,dobrog srca,lijepo gradjen,situiran,iz dobre kuce,malo tvrdoglav....... :D uffffff sto nisi zensko. :smt118 .. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

Hahaha :D Momak je zauzet :lol: Znas kako ono kazu...nista mi ne treba, sve imam samo se hvalim :smt005 :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:Hahaha :D Momak je zauzet :lol: :smt006
Plano ko na vatru :D ono sto valja zene razgrabe. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by mackdizdar »

Kad ga čovjek sluša mogao bi da zaplače.... Tako to sve izgleda sad... A neće još puno vode proteći da dočekamo taj dan kada će nam svima biti jasno koliko ovaj čovjek nije uradio i šta nije ostavio iza sebe... Putuj igumane i ne brini za manastir...
Sam pao - sam se ubio... :smt006

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Cipiripi »

bičbožiji52 wrote:Za plate će biti sve je to načelnik Tomaš dobro isplanirao do kraja godine.Jedino što mi danas saopšti koleginica da se od januara 2013.godine ukida topli obrok zaposlenim u opštini u novčanom obliku.Zaposleni će umjesto te naknade dobijati konzerve nadaleko poznate prnjavorske industrije mesa a peciva iz pekare novoizabaranog zamjenika predsjednika .Bože,pa pitam se jel to normalno?

I mi se pitamo da li je normalno da vas je toliko tamo zaposleno....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by svjedok.saradnik32 »

Биче не вуци ме за језик није реално ја да кукам , рећићете ,, ево кукају а не гадим се фотеља'' , ал једно си у праву неби било лоше свима по конзерва и четврт ,, Цвијетиног'' хљеба годину дана , па лагано ММФ и комерционалне банке мрш' лагано из РС-а . Као што су то неку урадили. Што се тиче залиха неком другом приликом, сада ћемо причати о комшијама прељубницима интересантније је :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by svjedok.saradnik32 »

Вечерас у 21 час наш начелник оштине др Синиша Гатарић ,,Emisija "Potez" TV Kanal 3''
:smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Nije los govornik,ne eskivira kao neki,jos samo da ispuni sto kaze oko krivicnih prijava i ima i moju podrsku. :wink:
Nesto me ubolo u uho :D 4 miliona idu za plate 153 radnika :smt017 pada mjesecno po glavi (prosjecno) 2178 KM dobro minus dazbine ali opet je to puno para. :? Mislim da ni jedan radnik osim nacelnika odjeljenja i nacelnika opstine,koji je na budzetu, nebi smio imati u ova krizna vremena platu vecu od 800 KM,lakse je smanjiti plate svima i da svi ostanu na poslu nego sada odpustati neke i ponovo ih trpati u neka nova izmisljena radna mjesta.Na ulicu ih se ne smije izbaciti i oni ce u svakom slucaju biti na racun opstine negdje zaposleni.Restriktivne mjere bi pomogle opstini,ne samo financijski ,nego i moralno,jer kad normalan covjek koiji radi za 300-500 KM,tezi i odgovorniji posao vidi sta se radi sa parama koje on izdvaja kroz razne namete,on pocinje da mrzi vlast,a onda mu ne vrijedi davati ni put ni vodu,on tad hoce krv :D hoce da daviiiiiiiiii :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked