Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Udruženje mali akcionara sa svojim stavom da se u medijima ne pojavljuju sa Petrom Dušanićem, u najmanju ruku mi djelu je smiješno ,a još smješnije mi djeluje je ovo naknadno demantovanje, onoga šta je u emisiji i javno govorio Petar Dušanić.
Ako se ne može da dobije putem redovnog suda, pravda koju traže mali akcionari u konkretnom slučaju, onda bi se svakako morao dobitui bar sud javnosti po ovom pitanju,ali za dobijanja suda javnosti treba se za to boriti, a ne tu mogućnost suspendovati sopstvenim stavom, kakav je u ovom slučaju, stav malih akcionara koji su ga donjeli da se ne ide u javno sučeljavanje sa Petrom Dušanićem.
Šta to znači ?
Ništa.
Šta zanči ovakv način dematija?
Ništa.
Ako već nisu imali hrabrosti/čitaj muda/da se direktno sičele sa Petrom Dušanićem, trebali su bar zakupiti termin na televiziji pa uzvratiti istom mjerom,a ovako je ispalo dok se na televiziji čita njihovo demantovanje u pozadini dominira ,Petar Dušanić i opet za njega sportskim žargonom rečeno 1:0 što se tiče medijske javnosti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Ne znam sta je razlog ovakvog stava malih akcionara,ali moje misljenje je da bi bilo bolje da su izasli na duel,mada sumnjam da bi onda Petar dosao ili bi ako bi i on dosao to bio stvarno lijep okrsaj gdje bi narod mogao da vidi kako se i koliko kralo i kakvi su dokazi za to.AKO POSTOJE RAZLOZI ;A JA VJERUJEM DA POSTOJE;DA SE PERO OBLATI JAVNO,onda su to trebali i uraditi,ovako Pero vodi sa 10:0 a ne sa 1:0.Mislim da ce on sada krenuti u kontraofanzivu ,dali ste mu moral sa vasim oslanjanjem na sudstvo koje ne radi,ili ako radi onda radi za lopove,i sad ce da vas razjuri kao sarov macke.On samo ceka da vi to malo dovedete u red ,i onda ce na osnovu " nakaradne i nelegalne" odluke suda,uci u posjed uz asistenciju policije.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Treba za duel imati muda :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by samuraj »

vjerovatno ih bič ima,ko i pero....a naće se i bolja!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by corkan »

Voditeljka je prava rastura ovu dvojicu lopova što samo govore o prošlosti a kako svi znamo to vrijeme više nepostoji.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

И на крају, када се све сумира.

Фабрика воде у Кремни, пројекат Повелич ми нисмо ништа ближе питкој води него што смо били 2000-те :(
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Mi smo jos dalje nego sto smo bili tada :D ako ne grijesim 10 miliona saniranje i ogradjivanje jezera,10 miliona fabrika vode,10 Povelic,bazeni ce da pojedu sa gradskim linijama jos 10...... i tako u nedogled,hajde da oni nama podjele te pare pa da mi svako sebi iskopamo po arterijski bunar i da se jednom za sva vremena rijesi pitanje pitke vode. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Emisaija stara ,tema stara ,stara ali ali vrlo aktuelna ,voditeljka za divno čudo na visini svog zadatka ,gosti zvanični ,ali konfuzni i ne pripremljeni za prave odgovore na prava pitanja,kako gospoda političari tako i gospodin Knežević kao stručnjak ,neuvjerljiv nedorečen ,pa gledaoci koji su očekivali više informacija na aktuelnu temu, od kompetenten učesnike u emisiji ,poslije emisije manje znaju o aktuelnoj temi, nego šta su znali i prije emisije.
Jedno priča načelnik, drugo priča direktor ,načelnik u klin direktor u ploču, a i jedan i drugi samo kukaju na predhodnu vlasti i spominju izbore, koga izbori više interesuju ,građani hoće da znaju hoće li voda poskupjeti, i koliko je ta nova cijena u emisiji nisu dobili odgovor.

Vodu kontrolisali, a od javnosti 3 mjeseca sakrili rezultate, s tim što načelnik tvrdi da nema posledica po zdravlje ljudi,samo se postavlja pitanje na čemu je ta tvrdnja zasnovana ,da je to rekao neki poštar ni po muke, ali to tvrdi čovjek od medecinske struke, i vrlo dobro zna da konzumiranje nezdrave vode kao i nezdrave hrane može da donese štetne posledice za zdravlje ljudi kako kratkoročne tako i dugoročne, i niko ne može da sagleda te posledice sa sigurnošću, ali izgleda da naš načelnik zna da se nikom ništa neće desiti, ako piju nezdravu vodu i jedu nezdravu hranu.

Doduše Direktor Vodovoda nas uvjerava da kad dobro prokuvamo vodu možemo je koristiti i u ishrani,valda nije istina da razni pesticidi ,a naročito atrazin koji se veoma teško u prirodi razgrađuje ,a koji se slijevaju u drenosku jarugu ne predstavljaju nikakvu hemijsku neispravnost vode i ne broj ljudi povećanje ljudi koji oboljevaju od karcinoma.
Direktor je zaboravio napomenuti da u drenovskom jezeru leže dvije ogromne natove avijobome koje nisu eksplodirale, i niko nezna šta se dešava sa ljudskim zdravljem kad dođe u dodir recimo sa osiromašenim uranijumom,i ne spominje zašto se i da li se uopšte vrši kontrola na radioaktivnost ove neupotrebljive vode u našem vodovodu, izašto u emisiji na ovo pitanje ne odgovaraju eksperti iz instituta za zdravlje ljudei, a ne stranački aparatčici.

Priča o gradskim bunarima koji će se eto očistiti i donekle ublažiti problem pitke vode u gradu, je priča za malu djecu u vrtiću, a to što ni jedan ama baš ni jedan nalaz lokalnih izvora ne ispunjava kriterijume za ispravnost vode za piće ,nikoga puno ne zabrinjava, kao ono pijte stoko i trujte se ko vas šiša.
Za ovakve neozbiljnje tvrdnje i igranje zdravljem građana, u nekim ozbiljnim zemljama ove goste u emisiji poslije emisije bi policija uhapsila, ne bi imali vremena ni ostavke podnijeti,građane ne interesuje u prvom redu, iz koje budžetske stavke će se financirati čišćenje gradskih bunara, već hoće li se oni iz tih bunara zbog nečije neodgovornosti sutra početi sustavno trovati, o trošku opštine, i u organizaciji nečije neodgovorne politike.
Danas ljudi najviše obolijevaju što u svoj organizam kroz vodu i hranu unose razne vrste otrova, koje niko od strane državne kontrole, ozbiljno ne kontrpliše, i faktički kao građani nismo ni svjesni šta kroz vodu i hranu unosimo u svoj organizam.

Nastup gospodina Kneževića u emisiji koji je trebalo da pojasni građanim stručni aspekt problema projekta Povelič i daljeg privođenja ovog projekta namjeni je na nivou lošeg lobiste, a ne stručnjaka koji se služi stručnom terminologijom, podacima ,stručnim poznavanjem ove problematike ,ali zato načelnik kao politička ličnost govori o uzorkovanju kvaliteta ugarađivanog matrijala ,kao da je to davanje uzoraka krvi, stolice ili papa testa,da nije žalosno bilo bi smiješno, ovakvo objašnjavanje kontrole kvaliteta ugrađivanog matrijala, i priče o propisanim standardima.





.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

Za ovakve neozbiljnje tvrdnje i igranje zdravljem građana, u nekim ozbiljnim zemljama ove goste u emisiji poslije emisije bi policija uhapsila
CINI m i se da ima precih za hapsenje, po vodovodu, oko sirove vode i nekoristenja hemikalija po pravilniku..zna se ko sta odobrava..da ne bude samo opet u tuzilastvu slijezu ramenima kao i prije 4, 5 godina.

sto se tice analize kvaliteta vode, i mi iz dp smo trazili ai i to je duznost nadleznih odjeljenja i inspekcije da periodicno izvjestavaju o kvalitetu vode. Praksa ce biti ...sto se tice javnih bunara, Vedran je pisao tamo na temi detaljno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:
Priča o gradskim bunarima koji će se eto očistiti i donekle ublažiti problem pitke vode u gradu, je priča za malu djecu u vrtiću, a to što ni jedan ama baš ni jedan nalaz lokalnih izvora ne ispunjava kriterijume za ispravnost vode za piće ,nikoga puno ne zabrinjava, kao ono pijte stoko i trujte se ko vas šiša.
Za ovakve neozbiljnje tvrdnje i igranje zdravljem građana, u nekim ozbiljnim zemljama ove goste u emisiji poslije emisije bi policija uhapsila, ne bi imali vremena ni ostavke podnijeti,građane ne interesuje u prvom redu, iz koje budžetske stavke će se financirati čišćenje gradskih bunara, već hoće li se oni iz tih bunara zbog nečije neodgovornosti sutra početi sustavno trovati, o trošku opštine, i u organizaciji nečije neodgovorne politike.
Danas ljudi najviše obolijevaju što u svoj organizam kroz vodu i hranu unose razne vrste otrova, koje niko od strane državne kontrole, ozbiljno ne kontrpliše, i faktički kao građani nismo ni svjesni šta kroz vodu i hranu unosimo u svoj organizam.

Змијо, ако те видим са канистером испред неког обновљеног или ново-направљеног бунара.

Има да те сликам па да ово све копирам што си написао :smt002


Елем, данас имам слободан дан па сам се мало мувао по граду и као прво чујем да је инспекција поставила натписе о квалитету воде, тј. да вода није за употребу а друга ствар да је ово са бунарима добро примљено у народу. Има ту свакаквихх приједлога идеја, сугестија али добра ствар је то што су људи почели да размишљају, како да дођу до питке воде.

И коначно је град званично остао без питке воде. Дешава се оно што сам писао прије неких пет мјесеци, да ће се десити еколошка катастрофа, јер становништво неће имати приступ бесплатној пијаћој води. Сада ко је крив за то, не вриједи улазити у те расправе и беспотребно полемисати.

Требамо да да са обе ноге станемо на земљу и да хладне главе размислимо и кажемо и урадимо оно је што реално и што је у овом реално.

Реално је да се што прије оспособи барем један бунар. Ја сам за ту опцију да се бунар ископа наново и да се добије питка вода. Како би барем мало ублажили, овај проблем који је настао.

Имам доста информација и идеја о тим бунарима. Након оволико мозгања око тих бунара, могу да кажем шта је реално а шта не. А то је да се што прије направи у граду јавни бунар и да на тај начин граду обезбједимо мјесто гдје би питка вода била доступна свима.

Све остало, како би требао да бунар изгледа, на којем мјесту да буде је у овом тренутку небитно.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

regeman wrote:CINI m i se da ima precih za hapsenje, po vodovodu, oko sirove vode i nekoristenja hemikalija po pravilniku..zna se ko sta odobrava..da ne bude samo opet u tuzilastvu slijezu ramenima kao i prije 4, 5 godina.
Naravno da ima, neke krivične prijave na bivšeg načelnika Vladu Živkovića i dansa čame u ladicama tužilaštva,važno je da sam ja uredno procesuirana u tom korumpiranom pravosudnom sistemu, jer sam svojevremeno preko novina klaevaetala načelnika opštine, što sam ukazivala na kriminal tadašnje, a isadašnje vlasti,jer sam organizovala i proteste prtuiv tadašnjeg poskupljenja ove te iste prljave vode sa 0,33 pfeninga na 1 km,ali izgleda istorija sa vodom u Prnjavoru se ponavlja,a bogami ponovit će se i protesti, jer odbor za proteste se priprema, samo čekamo zvaničnu odluku vlasti o poskupljenju.
vrsta8472 wrote:Змијо, ако те видим са канистером испред неког обновљеног или ново-направљеног бунара.
Ako me ugledaš sa tim karnisterom pred nekim gradskim bunarom,slobodnu umjesto aparata za slikanje uzmi kolac i prebij zmiju na dva tri djela,pa me onda uslikaj.
Što se tiče pitke vode zmija 25 godina pije kulašku banju i nema te vode u Prnjavoru koja može zamjeniti kulašku, tako mene što se tiče treba obnoviti te gradske bunarae, jer doći će vrijeme vrlo brzo da mi u Prnjavoru ako ovako budemo o vodi razmišljali nećemo imati ni ove vode koju sad imamo, tako da će ta voda iz tih bunara zlata vrijediti jer ćemo je koristiti za sanitarne potrebe,
Samo te obnovljene bunareve treba regristrovati, i uvesti redovnu kontrolu vode za piće ,pa ako je zagađena neka na onoj kanti/bunaru/ bude upozorenje da voda nije za piće kako se ljudi nebi trovali,jer dobro si ti rekao već sad u Prnjavoru nema vode za piće, a to je orblem koji ne može niko sagledati u cijelosti i kao takv možda već uveliko narušava zdravlje građana ,a ako namje zdravlje najvažnije u životu onda je suvišno i komentarisati u kakvoj smo banani.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Jel ima mogucnost da se napravi jedan onakav bunar kao u Vidica ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Артерски? Има само не знам пошто је
Last edited by vrsta8472 on 14.03.2013. 21:13, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Arteski bunari su dubinsi bunari, iz koji se dobija voda koja nije bog zna kavog kvaliteta,pokušalo se napraviti jedan takav bunar na Trgu boraca,ali se kod probijanjanja prvog tvrdog sloja polomila svrdla, i onda se odustalo ,koliko ja znam.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Ma to na trgu je bila zajebancija,to je kao ono nase iz djetinjstva kad kazemo za utakmicu 0:0 i pukla lopta.Naplaceno je unaprijed i mogli su reci da je na 2 metra neprobojni sloj,i ako je pukla jedna burgija ,valda postoji rezervna. :D
Cuo sam da neka firma iz srbije busi preko 100 metara ,i garantuje da ako ga oni traze,voda mora sama sebe da izbacuje do 5 metara,sto znaci da pumpa ne treba,a ta voda iz tih dubina je cista,vec sam gledao neke nalaze koje je radio Institut Frizenijus,a oni nisu podmitljivi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Slažem se s tobom Kami,da su onim imali želju da izbuše i na trgu naprave arteški bunar oni bih ga naparavili,ali pošto mje trg privatni posjed i nije dobro da se na njemu okupla puno svijeta,još da imaju pitke vode ,važno je bilo oprati narodne pare i naparaviti i postaviti česme i mudre napise na njima ,a iz kojih nikad neće poteći pitka voda,i ne samo pitka neće nikakva, pa česme ostaju kao skulpture spomen ljudskoj gluposti i domaće, lopovluku.
Inače voda iz arteških bunara je u principu ispravna voda,ali je lošeg kvaliteta, u to sam se uvjerila u nekim gradovima u Vojvodini napr.u Zrenajninu i izgleda veoma prljavo, skoro žuta,domaći kažu da je sa nekih 2000 metara dubine, i da je to voda od snijega na Karpatima .
U nekim arteškim bunarima voda pod hidrostatskim pritiskom izbija na površinu ,a kod negativnog naboja crpi se pomću pumpi.
Možda je Gero planirao da u Prnjnavoru mjesto vode šikne nafta,ali pošto je utvrđeno da se tu ipak nalazi voda, onda se slomila burgija,bušenje prekinutom,rupa izbušena zatrpana i fajronat.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Franz »

ZMIJA wrote: Inače voda iz arteških bunara je u principu ispravna voda,ali je lošeg kvaliteta, u to sam se uvjerila u nekim gradovima u Vojvodini napr.u Zrenajninu i izgleda veoma prljavo, skoro žuta,domaći kažu da je sa nekih 2000 metara dubine, i da je to voda od snijega na Karpatima .
Haha...Zmile, pa ko tu nas laze onda??
Imam rodbinu u tom kraju i dobro sam se napio te zute vode i mene je zanimalo zasto je zuta. Primjetno da je malo i masna a to lokalci tumace kao "ima malo nafte u vodi ali ne skodi":))
Eno je piju dan danas i niko jos oteg'o papke od nje nije.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nije voda žuta od nafte,kakav crne nafte ,onda bi sve Lale morali biti dizlaši,voda je poput kišnice ,sa manje kalcijum karbonata u sebi, i mislim da spada u mekane vode,ali hemijski i bakterijološki valjda ispunjava uslove,ali nije ni blizu kavaliteti vode sa Poveliča, koja ima vrhunsku kvalitetu dok je stoka nije zamutila svojom politikom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Franz wrote: Primjetno da je malo i masna a to lokalci tumace kao "ima malo nafte u vodi ali ne skodi":))
.
Vise nafte je u njihovoj vodi nego u Dusanicevom gorivu :smt005 .njihov odnos voda nafta je 70:30 a u Dusanicevom gorivu je 75:25 :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Franz »

:smt023
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Magyar »

Imate covjeka koji je busio na Povelicu.Cijena po metru je od 200KM pa nadalje. Urade ispitivanje koje je odprilike 750-800 evra. To rade ljudi iz Novog Sada ili Beograda, nisam siguran. To je takozvana geofizika. Urade nalaz i kazu vam gdje bi odprilike moglo biti vode i na kojoj dubini. Besmisleno je pocinjati kopati takav bunar bez ispitivanja terena jer to nije mala investicija.
Covjek jeste Srbijanac i veliki profesionalac u svom poslu. :)
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

Na borisa mislis? Pao mi je napamet ali nikako da ga nafatam. Covjek zivi i radi u Prnjavor, expert je
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Magyar »

Ma da!!!! Strasan lik! Imao sam priliku da se malo s njim druzim i odusevljen sam. Ako ti treba broj samo reci.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

imam broj javicu mu se, mislio sam i ranije. Pomenuo sam ga i Vedranu vec.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked