Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

Ponekada se upitam vjezbaju li oni ove grimase pred ogledalom da vide koliko su sexipilni ?
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Наша срамота. Срећом ове глупости смо овијековјечили на нету :P

Moja nije, ako je tvoja ti se sramoti i za mene i za sebe,očigledno u tebi je ostala žarka želja da jednog dana budeš i ti neko i nešto i da te ljudi gledaju,i da te se sramote, i zaista bi voljela znati odgovor zašto se ti sramotiš i kakva vrsta savjesti te progoni vi za vi ovi slika koje si evo okačio na netu i izgledaš tako srećno kao dijete na tuti .Koja je to vrsta zadovoljstva osjetiti kad je sramota u pitanju, u ovom slučaju svakako nije tvoja sramota, šta ti imaš zajedničko sa Kalabićem i Gatarićem, samo nemoj reći da te je sramota u ime naroda, tebe treba da bude za nešto drugo sramota što ja iz pristojnosti i časti drugih ljudi evo neću da ti kažem a evo čula sam jako ružne stvari za tebe.a ti predpostavi koje :smt004 :smt004

NEPOTREBNI CITAT IZBACEN OD STRANE MODERATORA
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by pat »

Nekako sam popustio pritisku, usled tolikih prepricavanja kakve su gluposti valjane u emisiji, pa sam pogledao. Nije mi se gledalo navece na K3 jer imam pametnija posla, medjutim, jutros sam u mjesto radia pustio ovu emisiju.
Ove govorancije su ravne govorima zmaja od sipova :smt005 , jedino je zmaj pozitivniji zato sto on zastupa svoje bikove, a ovi, na nasu nesrecu zastupaju glas naroda :roll: .
Zmaj ima jednog roba, a ovi su se toliko opustili i mlate po nama da misle da cemo im mi svi biti kao onaj zmajev, sto mu cuva stoku, sto nema ni ljudska prava ni dokumenta. Kaze da ga je zmaj kao malog uzeo u racun za neku kobilu pa mu sada sluzi, on nije kriv, bio je mali, nije znao sta ga ceka, a mi kao punoljetni dobijemo pravo glasa i izaberemo sebi opet zmajeve :smt005 . Cudan smo mi svijet.

Svako normalan, ko ovo vidi, zna da mu je vrijeme krenuti "u svijet" i ne okretati se! :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Moja nije, ako je tvoja ti se sramoti i za mene i za sebe,očigledno u tebi je ostala žarka želja da jednog dana budeš i ti neko i nešto i da te ljudi gledaju,i da te se sramote,
Мене су већ гледали како говорим о СОЗ-у, како кувам вино за Бадњи дан, како учествујем у разним хуманитарним акцијама, говорим о интернету реализујем бројне пројекте итд... Не бих да се хвалим тако нечим али кад већ инсистираш. Можда је то срамота за вас који имате поремећен систем вриједности, који гледате само себе и хоћете све да узмете, а да ништа не дате и не допринесете заједници.
ZMIJA wrote:i zaista bi voljela znati odgovor zašto se ti sramotiš i kakva vrsta savjesti te progoni
Наша срамота, а не моја. Ако нас оваква двојица представљају наравно да је наша срамота. Ја нисам гласао за њих али они су ту, неко их је поставио и кроз њих нас гледају други. Срамота је да честити српски народ представљају најлошији изданци.
ZMIJA wrote: ovi slika koje si evo okačio na netu
То су снимци. :smt002
ZMIJA wrote: u ovom slučaju svakako nije tvoja sramota, šta ti imaš zajedničko sa Kalabićem i Gatarićem,
Њихова срамота је највећа јер уопште не увиђају да је срамота то што раде.
ZMIJA wrote:samo nemoj reći da te je sramota u ime naroda, tebe treba da bude za nešto drugo sramota što ja iz pristojnosti i časti drugih ljudi evo neću da ti kažem a evo čula sam jako ružne stvari za tebe.a ti predpostavi koje :smt004 :smt004
Немаш кредибилитет да би неко повјеровао у ту калабићевску реченицу. :lol: Не знам зашто би изношење тих ствари које си наводно чула повриједило част других људи и зашто мислиш би испала непристојна ако би то рекла ако ниси мислила да ћеш испасти непристојна пишући постове који су брисани због непристојности. :lol: Само ти напиши ако имаш нешто, да не претпостављамо шта је. :D И да имате било шта лоше рећи о мени већ би рекли, ако већ нисте. Ја се истине не бојим и немам чега да се стидим. Нисам никога преварио, нисам ништа украо. Мирно легнем и спавам, као да сам се бријао тупом сјекиром :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by čiča »

Jadna ova država, kada su ovakvi majmuni na vlasti. Najgore što oni sebe predstavljaju kao časne i poštene.

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by che »


Sto bi rekao profesor Baltazar:)

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by droplja »

Dobro Smrkane jer u svakom postu moras da naglasis taj svoj egoizam,u smislu svaka druga recenica glasi ovako: " Ja sam ovo ,ja sam ono ili ja sam najbolji u ovome u onome itd."
Pusti da drugi ljudi pricaju o tebi,a ne da sam sebe hvalis u svakom postu. Moras priznati da je to jedna vrsta patoloske bolesti,koju lijecis ovde na forumu,omalovazavajuci druge ljude a sebi konstantno stavljajuci u prvi plan.Evo licno mislim da dosta forumasa izgleda pametnije od tebe,ali ljudi se sami ne hvale i pisu neke stvari dosta politicko-kritickim jezikom,za razliku od tebe koji se stalno nesto brani i dokazuje neku istinu.Ako imas problem sa Kalabicem ,a ocigledno ga imas onda nemoj da pljujes sve sto ima veze sa njim,u direktnoj ili indirektnoj relaciji.Nije to dobro za probavni sistem,jer mozes ostati usran citav zivot.
Mene tvoja pljuvacina licno ne dotice,ali moram ti replicirati ,jer tvoj egoizam i bezobrazluk nema granice.

Evo ti jedna muzicka numera od mene :smt002

Last edited by Moderator on 10.02.2011. 17:05, edited 2 times in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Ne diraj lava kada spava.....

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

Dobro Smrkane jer u svakom postu moras da naglasis taj svoj egoizam,u smislu svaka druga recenica glasi ovako: " Ja sam ovo ,ja sam ono ili ja sam najbolji u ovome u onome itd."
Pa hajde malo i ti budi egoista pa navedi par stvari za koje si zasluzna u kojima je zajednica imala koristi a ne privatni ili licni dzepovi .
Znam i odgovor . Sta imam ja vama da objasnjavam , pa sledeca recenica , sta sam ja do sada uradila vi necete za citav zivot ali ni jednog konkretnog primjera , kao i sva tvoja i zmijicina prica na ovom forumu .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nemaš potrebe biti advokat Smrkiju ja sa njim polemišem,a ti kibicuješ i navijaš za njega i to je u redu ali ti se ponašaš kao da sam ti ja tetka pa da znaš koji broj opanaka nosim i šta sam sve u životu postigla i uradila za zajednicu, ti mene neznaš niti znam ja tebe na osnovu čega ti procjenjuješ ko je više doprineo društenoj zajednici sve što govoriš jednostavno samo nagađaš ili pričaš po nečijem nagovoru ili naprosto lupaš.Ovdje je jedino poznat Smrki takozvani Vedran Lepir iz ulice Mirka Bijelića br2, a svi ostali su ljudi pod šiframa i o čemu ti uopšte pričaš, u ostalom ko si ti i šta si to ti uradio za širu društvenu zajednicu sem evo da si fan i klon Vedrana Lepira i za njim ponavljaš kao papagaj.Prozivaš Droplju iZmiju a uopšte neznaš s kim glagoljaš jedino ako ti Smrki nije rekao u povjerenju i pod zakletvom negdje u crkvi ali mu nemoj opet vjerovati.
Last edited by Moderator on 10.02.2011. 17:06, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

ZMikane kikane ti u svom stilu i ne odustajes , puno rijeci , jos vise samohvale a nigdje niti jednog potkovanog argumenta osim sto dropljica te pohvali odma cim ti nesto napises . I ti mi onda pricas o klonovima .
U crkvu ne idem od kad su se 92e krstili politicari nadjem sa Bogom toplu misao i kod svoje kuce u krugu porodice .
Ni jednom rijecju nisam se pohvalio osim da sam ucesnik rata ali od tebe citam svakodnevne pridike sto mi u sustini i ne smeta ( kada smrdi zacepim nos ) ali mi smeta kada neko napada i ovo malo zdravog tkiva sto je ostalo u ovom trulom drustvu . I to ko napada ? Covjek koji brani kriminalce samo radi vlastitih ciljeva jer ne moze sebi po stare dane priznati da pored vise partija nikada nije uspio nista pozitivno ostvariti ( opet mislim na drustvo ne pricam o privatnom zivotu ) .
Dakle moj zmikane kikane ovo je mala carsija znamo se mi svi u glavu manje vise a komsinice uz kafu i pokoju informaciju pride .
Ostaje pitanje . Tvoj doprinos zajednici u kojoj zivis , sa kojim se ponosis i daje ti za pravo da tudje omalovazavas ?
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Što se bona nerviraš , ti ponovo po starom ideš prvo sa predrasudom da znaš kome se obraćaš, da ti pomognem, ja nisam isfrustrirana svojom matrijalnom nadgradnjom, a ako tebi smeta što ja palacam i napadam sve redom lopove na našem političkom dunjaluku pa po nekad moraš da začepiš nos jel smrdi to je relativan pojam nekom smrdi nekom miriše zavisi u kom se ćošku trenutno nalaziš.Ja nisam omalovažavala borce i sama sam bila u tom jebenom ratu i sad kad vidim, bog da sam bila u Austriji umjesto na onom krvavom OIzrenu 1995.Imam 38 godina radnog staža i živim od svog rada i nikom nikad nisam ništa u životu ostala dužna niti je zbog mene nekad neko zaplakao u ovom jebenom društvu.Ako nisam nekom pomogla u životu nisam ni odmogla.Komunisti su me smjenjivali sa rukovodnog radnog mjesta što nisam bila u partiji a kad sam se učlanila izbacili me nakon 3 mjeseca.Srbende koje su iz komunista otišle u SDS kaznile su me što ih nisam pratila jer sam bila puna kritike za tadašnje pol.konvertite i mediokritete, nadam se da razumiješ o čemu govorim.
U životu sam ispravljala krivu Drinu što i danas činim i najviše prezirem licemjerstvo, poltronstvo koga nažalost ima na svakom koraku.Bila sam aktivna u politici ali nisam od politike ništa dobila, ne što mi nisu nudili već što sam to uvjek prezirala jer ja sam kroz politiku htjjela da mijenjam postojeće stanje koje nije dobro nikad bilo pa nije ni danas, ali sam nažalost ostala uglavnom usmljena i ja se ne kajem za to ponovo kad bi se vratila u prošlost željela bi mijenjati prije svijet nego sebe, jer ako su svi oko mene sretni bit ću sretna i ja a ne kao danas jedna mala manjina je sretna a toliko ljudi nije sretno.0vo ti govorim kao čovjek čovjeku zaista iskreno a ti donesi zaključak kakav hoćeš. :!: :!: :?: :?:
Last edited by Moderator on 10.02.2011. 17:08, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Pantera »

Ево слика да Драгојло и Гатарић имају успомену на заједнички наступ у емисији. Види какви су испали као да их је Сека узгајао. :smt005

Image

KAMIKAZA wrote:jadan narod koga ovakvi zastupaju,a pogotovo borci cije oni interese brane,ali samo pred kamerama,
Драгојло је био посебно надахнут. Види се да чита форум сваки дан. Посебно је проучио моје постове о борачкој популацији и Регеову тезу о ћуркама. Баш ми је драго да тако едукативно дјелујемо на Драгојла, ми, 2 највећа СДС-овца на форуму. :smt044 Ко га не зна помислио би да је народни херој. Виче како су борци створили РС и како се стиди СДС-овог односа према борцима, а изгледа да се не стиди Додиковог односа према борцима. И кад гледалац назва да га пита зашто се не стиди Додикових изјава, Драго одговара: Де се представи, де се представи, де се представи... Не знам због чега је битно да се представи, па није тврдио нешто што нико није видио већ напротив, сви смо били свједоци Додикових ријечи. Можда је требало да се представи па да му Драгојло напакости, намјести му отказ и примијени остале гестаповске мјере.
Не доби гледалац одговор.
KAMIKAZA wrote:Sramota je da se covjek koji se bavi politikom i zastupa tolike gradjane,ponasa kao neki drmonja,i prica o vozanju u gepeku.
Онај Сека само се у гепецима воза. Тачно да се човјек боји отворити гепек. Замисли да неком искочи Сека као индијанац са свим оним ћурећим перјем. :smt005

Image
KAMIKAZA wrote:na njegovom mjestu bi se vratio kravama ,ali ne kao veterinar vec kao coban,i nikad u grad nebi silazio.
:smt005 :smt005 :smt005
KAMIKAZA wrote:I ono njegovo isticanje svoje titule, :D moze da se pokaki na nju,kad ne zna da se ponasa,po kulturi on nije jos u rangu nekoga ko je zavrsio 8 razreda,
Прича Гатарић о пристојности, а кад Драгојло рече да треба да се врати стоци, Гатарић му рече "па ја то управо радим" (мислећи како је Драгојло стока) и онда за 3 секунде каже "ма ја сам доктор наука". Није да Драгојло није во али тако се не говори на ТВ-у, поготово један представник странке тј. свих њених чланова у Прњавору.
Онај Гатарић је опасно оптерећен фотељом, не може прежалити што он није начелник. Болесник. Да је он прави доктор наука цијенио би, што би се рекло,човјека од науке. Гатарић рече да ће они свакако доживјети да виде леђа начелнику, а не могу да одолим, а да не обавијестим Слинишу Фотељића да они њему сви одавно гледају у леђа јер је човјек далеко одмакао испред њих и по култури и по знању, а то баш дође до изражаја кад се упореди њихово гостовање у емисијама.
И онда Змикану није јасно зашто ми пишемо то што пишемо.


KAMIKAZA wrote:Drago je nekulturan,neodgojen,ponasa se kao pit bul,kad je satjeran u tjesnac,za njega se svi raspadaju,svi su idioti,nesposobni,on sa njima nebi razgovarao,a ovamo se sa njima svaki dan sastaje i kuje neke nove smicalice.
:smt023 Да и онда опет Змикану није јасно зашто ми пишемо то што пишемо.
KAMIKAZA wrote:Ne mogu da shvatim da onakav covjek moze da postane nesto vise od putara,gledajuci njega shvatimo da se sve okrenulo,svjet se od rata na ovamo izopacio,nekad se znalo ko kosi a ko vodu nosi,ko i koga se treba nazivati gospodinom,a koga se treba sutnuti u dupe kad ti se obrati na ulici,danas je sve drugacije,ovo nam je kazna sto smo slusali narodne poslovice Ko tebe kamenom ti njega hljebom,a oni onda nama taj hljeb prodaju po duplim cjenama,
Зато ја давно рекох да се коњина не удара у дупе него у главу, хљебом свакако али оним од 10 дана.


Похватала сам још неке небулозе, можда и напишем послије. Јесу борци за људска права уф, уф... Не стоји им та револуција ипак су обојица на власти. :lol:

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Pantera »

ZMIJA wrote: ja palacam i napadam sve redom lopove na našem političkom dunjaluku
:smt005 :smt005 :smt005 Ала си се забројала :smt005 :smt005 :smt005

ZMIJA wrote:Ja nisam omalovažavala borce
Аха, да:
ZMIJA wrote:O kakvim borcima ti pričaš mi da smo imali prave borce mi nebi dospjeli ovdje gdje smo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Ipak se najbolje snalaziš sa klozetskim grafitima :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 11.02.2011. 18:00, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by OldTownBoy »

ZMIJA wrote:Što se bona nerviraš , ti ponovo po starom ideš prvo sa predrasudom da znaš kome se obraćaš, da ti pomognem, ja nisam isfrustrirana svojom matrijalnom nadgradnjom, a ako tebi smeta što ja palacam i napadam sve redom lopove na našem političkom dunjaluku pa po nekad moraš da začepiš nos jel smrdi to je relativan pojam nekom smrdi nekom miriše zavisi u kom se ćošku trenutno nalaziš.Ja nisam omalovažavala borce i sama sam bila u tom jebenom ratu i sad kad vidim, bog da sam bila u Austriji umjesto na onom krvavom OIzrenu 1995.Imam 38 godina radnog staža i živim od svog rada i nikom nikad nisam ništa u životu ostala dužna niti je zbog mene nekad neko zaplakao u ovom jebenom društvu.Ako nisam nekom pomogla u životu nisam ni odmogla.Komunisti su me smjenjivali sa rukovodnog radnog mjesta što nisam bila u partiji a kad sam se učlanila izbacili me nakon 3 mjeseca.Srbende koje su iz komunista otišle u SDS kaznile su me što ih nisam pratila jer sam bila puna kritike za tadašnje pol.konvertite i mediokritete, nadam se da razumiješ o čemu govorim.
U životu sam ispravljala krivu Drinu što i danas činim i najviše prezirem licemjerstvo, poltronstvo koga nažalost ima na svakom koraku.Bila sam aktivna u politici ali nisam od politike ništa dobila, ne što mi nisu nudili već što sam to uvjek prezirala jer ja sam kroz politiku htjjela da mijenjam postojeće stanje koje nije dobro nikad bilo pa nije ni danas, ali sam nažalost ostala uglavnom usmljena i ja se ne kajem za to ponovo kad bi se vratila u prošlost željela bi mijenjati prije svijet nego sebe, jer ako su svi oko mene sretni bit ću sretna i ja a ne kao danas jedna mala manjina je sretna a toliko ljudi nije sretno.0vo ti govorim kao čovjek čovjeku zaista iskreno a ti donesi zaključak kakav hoćeš. :!: :!: :?: :?:
Ko ovo procita rekao bi kako divan covjek i borac ali da nisam pratio tvoje ranije postove jos bi ti i povjerovao . Ne sumnjam ja u tebe zmikane znam da u dubini duse lezi pozitivna osoba ali se jos moras malo profiltrirati forumasi ce ti pomoci . Za pocetak okreni se prema zapadu pljuni i vikni glasno ODRICEM SE DRAGOJLA i to ponovi tri puta .
Kad sa tim zavrsis prelazimo na sledeci stadijum prociscavanja . :smt006
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nemoj biti takva samovjerena naivčina,očito nisi čitao moje postove,ili si ih čitao a razmišljao o nečemu trećem :smt006 :smt006 :smt006
Last edited by Moderator on 12.02.2011. 18:37, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

OldTownBoy wrote: Za pocetak okreni se prema zapadu pljuni i vikni glasno ODRICEM SE DRAGOJLA i to ponovi tri puta .
Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Pantera »

:smt044 :smt044 :smt044 хахахахааааааааа... јоооооооој стомак ме боли од смијеха. :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by SIVI SOKO »

Pantera wrote:
Image
strasno lepa pura najlepsa na celoj farmi u drugovicima
Budi sam svoj gospodar

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Вечерас је гост Бране Жунић.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Da da Brane Zunic ,tvoj cuvar plaze u zimskom periodu,samo ga ne smijes izdati kako si mu izdao kuma :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by močvara »

vrsta8472 wrote:Вечерас је гост Бране Жунић.
Da li postoji neki drugi Brano Žunić,iz Prnjavora, osim onog što je pravosnažnom odlukom suda u Nemačkoj osuđen na 1 godinu i 6 mjeseci zatvora, zbog krivičnog djela iznude za vrijeme 1994. godine, u Bosni i Hercegpovini ? Ako se radi o njemu - jadna nam majka.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Prema poslednjim saznanjima ne postoji ,jedini Brane Zuna u Prnjavoru je nas predsednik opstine vecerasnji gost K-3
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by močvara »

Ako, ako, to je posljednja prilika da obmane javnost. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

И да чујем коментаре?!

За сат почињем са пребацивањем на YouTube, па да виде и они који нису гледали!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked