Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

:D To je kao kad ja kazem nekome znam ko je nocas bio sa tom tu i tu,i ako slucajno neko kaze sa kojom sam bio ja za vikend reci cu tvojoj zeni sve. :D Nigdje nisam pomenuo ime,ni ucjenu ,ali se ocigledno vidi da se opomena odnosi na mog sagovornika i njegovu zenu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by schwabo No1 »

regeman wrote:potemkinova sela, miletovi projekti a ova medijska haranga na opoziciju koja je krenula ovih dana govori da se dobro slusalo na casovima kod mame mire i tate slobe.

jezero sigurno nije bilo uzrok poplave, bilo je poplava i tamo gdje jezera nije bilo.tuziti i vladu RS i Srbije sto se Drina izlila..jezero nikome ne steti, iako je navod oko dozvola tacan, i od njega slabo ko ima profit kakav ima gore na kamenolomu.
Дај, Реге, скини те поларизоване наочале и реално сагледај проблем. О каквој харанги на опозицију говориш, пратиш ли ти медије? Јеси ли гледао БН телевизију, видје ли Чаву шта говори на ФТВ, о чему је причао Иванић као гост у дневнику БХТ1? Да не спомињем гостовање Огњена Тадића у емисији на сарајевској Првој. Политиканство и безочно лагање најниже врсте. Ону ситну боранију која се свакоднево просерава по разним изјавама да и не говорим. Све без и једног аргумента. Када неко постави озбиљан проблем и аргументе о лошм политичким потезима одмах у помоћ позивате црвене, маму Миру и тату Слобу.

Ја сам из извора блиских начелнику дервентске општине сазнао да је постојала намјера да се тужи општина Прњавор због узурпације водопривредног објекта и довођења у опасност материјална добра и животе људи незаконитом пренамјеном ретензије на ријеци Вијаци. Одустало се због интервенције Владе РС и обећања да ће Влада помоћи у санирању штете.

Ових дана Дервенћани су покренули озбиљне кораке у очувању ријеке Укрине. Главни проблем је заштита од поплава и изливања фекалних отпадних вода у Укрину. Можеш ли предпоставити ко је нјвећи загађивач. Вјероватно ће велики еколози прњаворски (који се тако здушно брину за угрожавање екологије екплоатацијом серпентита из Љубића) наћи оправдање због чега прњаворска канализација, која нема ни употребну, ни еколошку дозволу, ни пројекат, ни финансијски план инвестиције, од Вијаке и Укрине праве отворене фекалне канале.

Вјероватно ће садашњи начелник Прњавора, који тако категорично инсистира на законитости у раду, наћи времена да постави проблем на дневни ред. Не мора га ријешити, за то треба времена и средстава. Довољно је да се направи план и програм и да се крене са реализацијом. Само, ја мислим да су Потемкинова села (Потемкин, руски кнез на Криму који је по степама постављао кулисе како би убиједио царицу Катарину да Русија цвјета и напредује) су трошење енергије и времена на процес (изградња аутопута) који се одвија својим током без обзира на покушај нашег (читај вашег) утицаја. Нисам добар у политици - одох на естраду!

Ваљда због заузетости у обављању послова републичке инспекције наши инспектори нису ни примјетили да им се у по центра града гради објекат мимо регулационог плана, без уредно издате урбанистичке сагласности и грађевинске дозволе. Вјероватно чекају да се на Скупштини донесе одлука о измјенама Регулационог плана центар, па да се накнадно изда дозвола за објекат који је и надвисио и надширио дозвољене гбарите. Све по закону.
Image

Пусти, Реге, демагогију. Ја нисам ни политичар ни амбициозни младић који би по сваку цијену да се докаже. Ја сам стари Прњаворчанин који је овдје рођен, одрастао, одрадио свој радни вијек и био бих рад да нађем смирај код пет лампи, крај оца ми покојног, а не у туђем свијету за који никад нисам марио.

Потрошили сте годину дана на распоређивање и унапређивање, а још се бавите само том проблематиком: шта је Миле вечеро, гдје ћу ја да сједнем. Направите бар један конкретан потез: забраните саобраћај у главној улици од 17 до 24 часа.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

schwabo No1 wrote:
Ја сам из извора блиских начелнику дервентске општине сазнао да је постојала намјера да се тужи општина Прњавор због узурпације водопривредног објекта и довођења у опасност материјална добра и животе људи незаконитом пренамјеном ретензије на ријеци Вијаци. Одустало се због интервенције Владе РС и обећања да ће Влада помоћи у санирању штете.

Ових дана Дервенћани су покренули озбиљне кораке у очувању ријеке Укрине. Главни проблем је заштита од поплава и изливања фекалних отпадних вода у Укрину. Можеш ли предпоставити ко је нјвећи загађивач. Вјероватно ће велики еколози прњаворски (који се тако здушно брину за угрожавање екологије екплоатацијом серпентита из Љубића) наћи оправдање због чега прњаворска канализација, која нема ни употребну, ни еколошку дозволу, ни пројекат, ни финансијски план инвестиције, од Вијаке и Укрине праве отворене фекалне канале.
ОБЕЗБИЈЕЂЕНО 1,2 МИЛИОНА ЕВРА ЗА ПРОЈЕКАТ "УКРИНА"

ДЕРВЕНТА, 21. СЕПТЕМБРА /СРНА/ - За реализацију пројекта "Укрина" на подручју општине Дервента обезбијеђено је 1,2 милиона евра, изјавио је данас помоћник министра пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Михајло Стевановић.
Стевановић је нагласио да је пројекат "Укрина" наставак градске регулације ријеке Укрине и санација оштећења на тој регулацији.

"Објављен је тендер, понуде се отварају 8. новембра, а крајем децембра најбољи понуђач се уводи у посао.Очекујемо реализацију пројекта за шест до осам мјесеци", додао је Стевановић.

Осим заштите од поплава, овај пројекат укључује и наставак изградње насипа чиме се рјешава проблем заобалних вода, као и уливања фекалних и оборинских вода.

Пројекат "Укрина" је дио пројекта хитне помоћи за заштиту од поплава који кредитира Европска инвестициона банке од 55 милиона евра.

У оквиру тог пројекта постоје 134 мјере које се реализују у Републици Српској у вези са сливом ријеке Саве.

Пројекат је инициран након поплава које су погодиле Српску током 2010. године.

Начелник општине Дервента Милорад Симић рекао је да је током поплаве оштећено 1.200 домаћинстава, те да је укупна материјална штета процијењена на 14 милиона КМ.

Он је изразио задовољство што ће се регулационим планом ријешити и проблем прњаворског рибњака, а, између осталог, односи се на водозахватно подручје.

Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Стево Мирјанић и његов помоћник за водопривреду Стевановић посјетили су данас предузеће "Пољопривредник" у општини Дервента.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by bičbožiji52 »

Mi imamo seću što smo susjdna opština ,opštine Derventa koju neki zovu Mala evropa :smt005 :smt005
Evo i mi prnjavorčani smo pokrenuli ozbilne korake kakao bi spasili Ljjubić, i bar usporili ,ako ne i prekinuli izgradnju autoputa kroz Prnjavor, istina mi nismo ugroženi kao dervenćani od poplava,mi smo ugroženi od jakih vjetrova koji duvaju iz pravca Čelinca I zato su nam i te kako bitni ljubićki visovi.
Mi u Prnjavoru nemao ekoloških problema,jer smo kao evropski grad zajedno sa Vladom Republike Srpske obezbjedili iz evropski pristupnih fondova preko 10 miliona evra za prečišćavanje otpadnih voda,kako bi sačuvali i Vijaku i Ukrinu od zagađenja.
Naravno nama je takođe trenutno najvažnije pitanje u Prnjavoru i zbavljanje ekološke dozvole za izgradnju autoceste kroz Prnjavor kako ne bi imali prašine i buke mimo evropski propisa kad je u pitanju izgradnja auto puta.
:smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

zaista ne znam u cemu je problem..da se precutalo ovo gore sa Ljubicem (gdje se ne radi o a.putu ovome ili onome vec o steti koju trpi opstina koja je kao i sve druge u hronicnoj besparici) reklo bi se utalili se pojedinci sa mg mindom pa se ucutali dok nam ljubic ruse..sad kad se pomene steta i legalizovana kradja opet ne valja..sad se trazi reket, stopira a.put itd.
Sto se tice opozicije, mora davati federalnim medijima izjave jer na domacim sem BN'a ne moze prici, posebno pobrojanih nema na RTRSu koji je javni servis uzurpiran od strane Mileta. Kako objasniti da Cave nema na istom nekoliko godina.
Druga stvar, evo malo demagogije, u kuci 2 penzinera imam, penzije im povecane cca 10 km, a ovom novom listom lijekova isti poskupili za 70 km. nazdravlje im bilo gore u ministarstvima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

E, ebiga ako ti ne vidiš u čemu je problem,onda problema i nema,što se to, i ko nije prećutao po tebi, opština je samo dodatno izgubila, jel ti znaš da čitaš šta ljudi pišu, jel treba neke stvari crtati da bi se razumjelo.
KaKve koristi imaju građani opštine Prnjavor od javne svađe i prepucavnja načelnika opštine i predsjednice VLADE,ajde navedi bar jednu korist koja će iz toga proisteći.
Zar nije logično da se dogovaraju i zajedno rešavaju sve probleme kojih ima na pretek, ili da se javno pokazuju sujete i inati, i da se javno nadmudruju čija je gornja, kad se to u principu zna čija je gornja.
regeman wrote:Sto se tice opozicije, mora davati federalnim medijima izjave jer na domacim sem BN'a ne moze prici, posebno pobrojanih nema na RTRSu koji je javni servis uzurpiran od strane Mileta. Kako objasniti da Cave nema na istom nekoliko godina.
Opozicije i te kako ima u domaćim medijima,ima je više nego pozicije koja se po tom pitanju uspavala i drijema, BN I ATV su gledaniji mediji od RTRSa,druga je stvar što opozicija nema viziju i nema ideju, sem da po onaij naronoj -Sjaši Kurta da uzjaši Murta-
Čavi bi bilo najbolje da malo zašuti,jer Čava je recidivac u politici, imao je on svoju priliku da pokaže šta zna i umije ,što je predavao mandat Dodiku ,a sad se uželeo foteljicfe ,pa neka je kolika je i kruška vilijamovka :lol: :lol: :lol:
Ako Čava slučajno dođe na vlast, penzije neće biti ispod milje ojra :lol: :lol: samo neznam gdje će te novce da nađe. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: Zar nije logično da se dogovaraju i zajedno rešavaju sve probleme kojih ima na pretek, ili da se javno pokazuju sujete i inati, i da se javno nadmudruju čija je gornja, kad se to u principu zna čija je gornja.
Hoces da kazes da trebaju da se uvlace u dupe Dodiku. :D Pa u tome i jeste stvar,nece ljudi tamo gdje tukne,hoce cist zrak sa Ljubica,ako je njemu dupe toliko zinulo,neka stavi vibrator,nas neka ostavi na miru,da uzivamo u banji Kulasi i da disemo bez zvakanja ovaj nas Ljubicki zrak. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Hoces da kazes da trebaju da se uvlace u dupe Dodiku. :D Pa u tome i jeste stvar,nece ljudi tamo gdje tukne,hoce cist zrak sa Ljubica,ako je njemu dupe toliko zinulo,neka stavi vibrator,nas neka ostavi na miru,da uzivamo u banji Kulasi i da disemo bez zvakanja ovaj nas Ljubicki zrak. :)
To nije uvlačenje u dupe o čemu ja govorim,to se zove saradnja i odgovornost u vršenju vlasti,u ostalom kao i u svakaom drugom poslu,a kad je u pitanju uvlačenje u dupe kako ti kažeš, ima svako svoje dupe za uvlačenje ,a čije je više zinulo zavisi od velčine dupeta.
U bani Kulaši samo koliko ljekar propiše,pretjerano banjanje može da naškodi,a žcvakanje zraka sa Ljubića može se koristiti bez recepta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ivan78 »

ZMIJA wrote: KaKve koristi imaju građani opštine Prnjavor od javne svađe i prepucavnja načelnika opštine i predsjednice VLADE,ajde navedi bar jednu korist koja će iz toga proisteći.
Zar nije logično da se dogovaraju i zajedno rešavaju sve probleme kojih ima na pretek, ili da se javno pokazuju sujete i inati, i da se javno nadmudruju čija je gornja, kad se to u principu zna čija je gornja.
jelt zmijo onda nije logicno dase isto tako opozicija u Prnjavoru priklone nacelniku radi zajednickog interesa svih gradjana.pa zna se i ovdje cija je gornja, nije vazno ko je na vlasti, znaci vlast se mora postovati i kako ti rece prikloniti se jacem.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

ivan78 wrote:jelt zmijo onda nije logicno dase isto tako opozicija u Prnjavoru priklone nacelniku radi zajednickog interesa svih gradjana.pa zna se i ovdje cija je gornja, nije vazno ko je na vlasti, znaci vlast se mora postovati i kako ti rece prikloniti se jacem.
Ja ne mislim da se neko nekome treba poklanjati, priklanjati i klanjati,ja prije svega mislim na saradnju lokalne i republičke vlasti,jedno je saradnja na zajedničkim narodnim poslovima, a sasvim je nešto drugo poklanjanje , klanjanje i priklanjane.
Svakako opozicija ma na kom nivou bila mora biti konstruktivna a ne destruktivna,jer i jedni i drugi predstavljaju nekoga ko im je ukazao povjerenje,i jedni i drugi moraju imati odgovornot prema građanima,čak pozicija može i da pogriješi u vršenju vlasti jer ko radi taj i griješi, ali opozicija ne bi smjela griješiti ,već nastojati da utječe na poziciju i daje konstruktivne predloge i svaka vlast koja nema dobru opoziciju i sama teško može biti dobra,to su naprosto neke zakontosti dragi moj Ivane.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

E
, ebiga ako ti ne vidiš u čemu je problem,onda problema i nema,što se to, i ko nije prećutao po tebi, opština je samo dodatno izgubila, jel ti znaš da čitaš šta ljudi pišu, jel treba neke stvari crtati da bi se razumjelo.
KaKve koristi imaju građani opštine Prnjavor od javne svađe i prepucavnja načelnika opštine i predsjednice VLADE,ajde navedi bar jednu korist koja će iz toga proisteći.
kakve koristi imaju od nerada Vlade..ajmo redom..vlada daje da se radi na crno, ok ni prvi ni zadnji..onda ne prijavljuju izvezeni sljunak, opet inspektorat kiksa..onda i ono st prijave natenane uplate..i kad uplati Vlada ne vrati opstinama. Tako da te pitam kakvu korist ima opstina od tog kamenoloma?
Opozicije i te kako ima u domaćim medijima,ima je više nego pozicije koja se po tom pitanju uspavala i drijema, BN I ATV su gledaniji mediji od RTRSa,druga je stvar što opozicija nema viziju i nema ideju, sem da po onaij naronoj -Sjaši Kurta da uzjaši Murta-
Čavi bi bilo najbolje da malo zašuti,
pa gledaniji su od rtrs.a, pitas li se zasto..mani se ti Cave, nisi ni ti bolji od njega a ne zacutkujes..nema liste, partije, saziva skupstine opstine da ti nisi ili clan, kandidat, odbornik, upravljacki organ..tako da rugala se serpa loncu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

regeman wrote:kakve koristi imaju od nerada Vlade..ajmo redom..vlada daje da se radi na crno, ok ni prvi ni zadnji..onda ne prijavljuju izvezeni sljunak, opet inspektorat kiksa..onda i ono st prijave natenane uplate..i kad uplati Vlada ne vrati opstinama. Tako da te pitam kakvu korist ima opstina od tog kamenoloma?
E sad da li neka Vlada radi i ne radi,i to da li radi u korist naroda ,ne možemo ja i ti sami ocjenjivati ,to se ocjenjuje na izborima.
regeman wrote:pa gledaniji su od rtrs.a, pitas li se zasto..mani se ti Cave, nisi ni ti bolji od njega a ne zacutkujes..nema liste, partije, saziva skupstine opstine da ti nisi ili clan, kandidat, odbornik, upravljacki organ..tako da rugala se serpa loncu.
Nemam se potrebe pitati zašto, državni medij je pod kontrolom vladajući,a ovi drugi kako koji, ali i jedni i drugi nisu baš previše slobodni, jer se svi drže svojih političara i politčkih stranaka, kojima su naklonjeni ,samo nemoj reći da nije tako.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:[
Svakako opozicija ma na kom nivou bila mora biti konstruktivna a ne destruktivna,jer i jedni i drugi predstavljaju nekoga ko im je ukazao povjerenje,i jedni i drugi moraju imati odgovornot prema građanima,čak pozicija može i da pogriješi u vršenju vlasti jer ko radi taj i griješi, ali opozicija ne bi smjela griješiti ,već nastojati da utječe na poziciju i daje konstruktivne predloge i svaka vlast koja nema dobru opoziciju i sama teško može biti dobra,to su naprosto neke zakontosti dragi moj Ivane.
Reci ovo Kalabicu ,Zemunu i Zuni,oni su zaboravili sta je uloga opozicije,OPOZICIJE,ma samo im reci da su izgubili vlast,ostalo ce valda sklaviriti,jer oni to i nakon toliko vremena jos nisu skontali. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Reci ovo Kalabicu ,Zemunu i Zuni,oni su zaboravili sta je uloga opozicije,OPOZICIJE,ma samo im reci da su izgubili vlast,ostalo ce valda sklaviriti,jer oni to i nakon toliko vremena jos nisu skontali. :D
Naravno da sam im rekla ali me ne slušaju,ali kod nas se u stvari ne vidi nikava granica između pozicije i opozicije,na jednom nivou vlasti SDS i SNSD e su koalicaija/doskora bili/a na nižem nivou jedni opozicija drugi pozicija,na trećem mjestu svako sa svakim,te granice između pozicije i opozicije su nejasne i netranspataentne i to je veliki problem.
Onda kad se na nekom gradilištu sukobi načelnik jedne opštine i predsjedinika Vlade,nema šta i ko da nastrada, sem interes građana i sami građani kao u slučaju Prnjavora.
Žuna je benigan kao odbornik i političar, jer nema svoj politički karakter,čas je pozicija a čas opozicija,sad je gori sad je doli, tako da ga se ne može uzimati za ozbiljno.
Kum Kalbić je nešto sasvim drugo,on je do podne vlast i pozicija, a po podne opzicija i to je ono očemu sam upravo govorila.
Zemunče i njegovo vreme tek dolazi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

E sad da li neka Vlada radi i ne radi,i to da li radi u korist naroda ,ne možemo ja i ti sami ocjenjivati ,to se ocjenjuje na izborima.
pa evo pitam ja tebe o konkretnom slucaju..to sto se radi na crno i sto je izvezeno 15 puta vise nego dozvoljeno i duplo vise nego obracunato..a nadleznost daje Vlada Rs, i inspektorat je odgovoran..ko je kriv za to. I kakvu korist ima opstina od kamenoloma?

drzavni medij svi placamo, i to je razlika..a samo par ljudi gostuje na njemu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

regeman wrote:pa evo pitam ja tebe o konkretnom slucaju..to sto se radi na crno i sto je izvezeno 15 puta vise nego dozvoljeno i duplo vise nego obracunato..a nadleznost daje Vlada Rs, i inspektorat je odgovoran..ko je kriv za to. I kakvu korist ima opstina od kamenoloma?

drzavni medij svi placamo, i to je razlika..a samo par ljudi gostuje na njemu.
Naravno da se trebaju poštivati zakonske norme i niko to ne spori ,ali način na koji se to u javnosti prezentuje nije dobar,nadležni organi trebaju da rade svoj posao,a u ovom slučaju ispade kao da je sam Dodik stajao kraj vage u Ljubiću,a ako nije on, onda je sigurno tu bila predsjednica Valade,a vrlo dobro znaš da sa ovim ni Dodik ni predsjednica Vlade nema ništa,jer nije se njihovo baviti prekomjernom ili nedozvoljenom ekspoatacijom kamena ,to rade zato nadležni kontrolni organi.
Kriminala i lopovluka ima na svakom mjsetu u Republici Srpskoj, pa i u opštini Prnjavor, kriminala i lopovluka ima na pretek i ja ne mislim da je za taj kriminal kriv načelnik Siniša Gatarić,on kao načelnik treba da naredi i uradi sve kako bi se taj kriminal suzbio,a to ni on ne može sam bez saradnje sa kako svojom ekipom na opštinskom, tako i sa ekipom na repuličkom nivou, i to je ta saradnja o kojoj ja govorim, a ne poltikanstvo i svađa u medijima,jer postje redovne norme komunikacija bez obzoira koja je stranaka na vlasti u opštini a koja je u Republici
Što se tiče državnih medija nije to samo kod nas, svugdje je to manje više isto,ali ne možemo se požaliti na medije ima dovoljno i za poziciju i opoziciju nemoj se zato brinuti.
Svako danas ima svoje televizije,nemoj mi reći da i ovi u Prnjavoru nemaju svoju,a mi smo mala država, pa se tv signal dobro prostire i tv vidi, i onih manih i onih veći televizijskih kuća.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

a koji je tebi adekvatan nacin. Ako nisi shvatio onda jbg sta cu ti ja. Cum Dodik nema nista sa time, odlucuje o svemu i sam je to nametnuo da tako bude i sad odjednom nema nista niko. nije ovde problem samo Prnjavor..sledeci put ce neka druga opstina nadrljati i eto.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

regeman wrote:a koji je tebi adekvatan nacin. Ako nisi shvatio onda jbg sta cu ti ja. Cum Dodik nema nista sa time, odlucuje o svemu i sam je to nametnuo da tako bude i sad odjednom nema nista niko. nije ovde problem samo Prnjavor..sledeci put ce neka druga opstina nadrljati i eto.
Ovo sigurno i definitivno nije rešenje nardonih problema,jer kad bi se svi tako ponašali to bi bila anarhija,sve treba imati smisao i mjeru,zar nije bilo za nas i narod bilo bolje i pametnije, da je NAŠ načelnik sa NAŠOM predsjednicom Vlade, ili nekim umjesto nje otklonio sve ev, nedorečenosti oko ekološke dozvole ,građevinske dozvole i oko vaganja tog kamenja iz Ljubića, na obostrano zadovoljstvo i obostrani interes.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Rege ne mozes Zmiju ubjediti da clanovi njegove partije nevaljaju,oni kad bi vidjeli da je neki iz SNSDa ubio covjeka namjerno na trgu,nasli bi nesto da kazu u njegovu odbranu,bilo bi nije znao neko ga je zajebao pa mu dao pun pistolj,a on nije jadan sluzio vojske,ili je sluzio ali kao kuhar pa nije znao gdje je okidac i zasto on sluzi,za svoje i kad vide da su najgori oni nadju nekog ko je jos gori i svi organizovano upere prst u njega,samo da neko ne uperi prije u njihovog. :D Imaju svaki put nacin da obrnu situaciju u svoju korist,iako to svi vide da nije tako,oni to uporno brane do kraja,pa ako ne ide legalnim sredstvima onda primjenjuju ucjenu i silu. :wink: Sav ovaj lopovluk koji se desava se nebi mogao desiti bez Dodikovog aminovanja,u nasoj zemlji dva tri covjeka igraju sah,a ovi okolo koje mi nazivamo tajkuni su figure koje oni pomicu,i taman kad pomislis da top ima moc on ga zrtvuje,dosta puta zrtvuje se top ili neka druga figura da bi prezivio pijun,jer za njega mozda neko dadne neku kraljicu koju je izgustirao, :D ali taman kad pomislis da je neko mocna kraljica i da joj nema ravna,oni je puste da padne i da je poje*u :D (nije pojebu nego pojedu,bezobraznici jedni,samo na to mislite. :lol: ),jer od svakog dobrog poslusnog pijuna moze da se napravi kraljica.Na kraju ipak ostanu ta dva kralja koji predstavljaju bas te igrace,jedan kralj se nadje pritisnut u cosak i onda stane igra,ali njega niko ne baci sa table jer treba za iducu partiju,zrtve su uvjek samo ove osatale figure a najvise pijuni. :)
Na zalost je to sve ovako, nas zivot je u stvari partija saha,a poteze vuku glupaci,mogu da nas posalju u rat,mogu da nas zrtvuju,u stvari oni to urade u svakom slucaju,samo je pitanje vremena i njihove licne volje i potrebe,kad ce se to desiti,jer partija saha ne moze da traje vjecno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by kuzmo »

------------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:44, edited 1 time in total.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

:lol: :lol: :lol: :lol: ša bi ti želio da ja žrtvujem kraljicu za konja, i da mi se ti onda diviš i rugaš da nemam pojma o šahu.
Ja sam da se šah igra pošteno .prvo taknuto maknuto i nema mice, i partija je završena kad dođe šah mat,a to ćemo vidjeti na godinu ako bog da.
Problem je što ti nikad nisi igrao šah a uvjek si kibicer,izvoli majstore sjedi i igraj ,lako je sa strane dobacivati i navijati kako ti se ko svidi,ili ako ti neko od igrača kaže da si dobar domaćin,te si utoliko njihov.
Ja se najviše svađam sa svojima, i ja to ne krijem, a i oni ne vole mene jer sam pripametna i stara :lol: :lol: :lol:
Meni je žao što je Dodik najači u svim kategorijama, i što može igrati simulitanku sa Bosićem,Ivanićem,Čavićem,Tihićem,Čovićem.Lagumdžijom, Ljubićem i ostalim šahistima,čovjek je velemajstor :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

:D Jebes velemajstora koji zrtvuje sve figure da bi spasio konja. :D kako je pocelo u vasoj partiji ce da ostanu samo kralj i konji. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Hoćeš reći kralj i kobila :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by kuzmo »

------------

Locked