Emisija "Potez" TV Kanal 3

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

ja mislio vi ozbiljni :D
da ne radite u jp park? :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Konačno jedna dobra emisija na k-3,bilo je zadovoljstvo slušati profesora Šijakovića,koji se s pravom može nazavti intelektualcom,mada opet svi putevi vode u Rim,bira se novi rektor banjalučkog univirziteata.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Сутра гостују Владо Живковић, Тубак, и Тане Пеулић . . .лака прњаворска тема колико сам могао да сконтам, снимићу па поставити на јутуб
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

PUSTITE VODU DA G***A ODU :?
Ako se spalo na ove jajare onda je bolje da se borci ni ne sastaju.Mucanja i laganja na pretek Zivkovic mjesa 2002 i 1992 Tane laje na profitere Tubak pijan......prica kako je vukao zicu na liniju da Vlado ne zna da se izlagao opasnosti,kao da je linija 20 metara.... Zivkovic junak ne pominje kupanje i druzenja u Lovackom i u Segica domu sa Talicem koji ga hvali na sva usta,ne pominju koga su tamo i zasto,da sad ne pisem ko je dovodjen...... na njihovom mjestu (Tubak moze da se izume) bi se stidio izaci na ulicu a kamo li pred kamere.Tane je potresen jer je javljao da su ljudi stradali,zato ima jednu od najjacih penzija u RS i jos zaradi neku crkavicu vanredno,a porodice stradalih ,djeca ,zene ,roditelji ,nisu bili potreseni,nekima su stradali po 3 ukucana ali nije to stres,ne moze svako da bude potresen,to je rezervisano za ovakve kao Tane.Zivkovic junacina tvrdi da je nekad cak bio i na domaku bacacima,to je strasno,covjek je rizikovao glavu,ali naj opasnije od svega mu je bilo kupanje,mogao je da se udavi u pjeni.Kako ih nije sramota,dobro ga je sin pitao,zar smiju izaci na takvo okupljanje------a da ga neko ne ubije kao pseto.
Ne pomenuse ni spomenik,na cemu ce svjece da zapale i poloze vjence,idu u selo kao na izlet u crkvu koju je narod sagradio od sakupljenih sirotinjskih para ,da obave ono sto bi trebali obaviti na spomeniku,pomenu Tane ulaganje ,onako kao uz put u spomenike ,tek toliko da se prigovori da su mislili na to,sad su se potrosili na rucak,umjesto da sagradise spomen obiljezje mrtvima oni ce da nakrkaju gladne guze zivima.Izbori ce valja se zameziti i zaliti,a lijepo je da se malo cuje i u medijima,da se ne zaboravi,kako su se oni napatili.
PA BUJRUM IZDAJICE,PRISJELO VAM DABOGDA.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by grlica »

bravo , bravo , bravo pjesniče proroče ! ŽIV SI dobro je , laknu mi malo sad , eto glasa pravednog i istinitog ŽIV SI ... taman kad sam htjela odustati od pisanja na forumu javljaš se ti , o hvala nebesima ŽIV SI!
nisam sama u ovom getu što se Prnjavor zove!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Ками, брате ђе си нема те ко 100 ојра :D

Овај видео сам због тебе поставио :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Da nam Kami nije bio na službenom putu :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by SIVI SOKO »

ZMIJA wrote:Da nam Kami nije bio na službenom putu :lol: :lol:
ima dve solucie njegovog nestanka jedna je i ta o sluzbenom putu na 6 meseci :) druga e tuznia i nebi voleo da je tacna mada stalno nesto napada sds sto ne mislim da je u redu :?
Budi sam svoj gospodar

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Nestanak :D ,i mi lopovi se ponekad usavrsavamo,ne ide samo policija u vecernju skolu i na razne kurseve,i za nas je vecernja skola jako bitna :D
Salim se ljudi isao sam na specijalizaciju pred izbore,ovi politicari se usavrsili a mi zaostali u razvoju,mora se ici u korak sa vremenom,cim lanes nesto oni se uhvate za neki samodoneseni zakon i opale te po usima,ako ne naucis pravila igre cas posla dobijes dva zuta i nema te par mjeseci u igri. :D
Na zalost nekih ,ja sam jos ziv :D i ne kanim umirati jos bar 50 godina,zalud se neki obradovase,a ni u zatvoru me nece ,valda sam im nerentabilan,nemaju racuna da me hrane,mnogo sam prozdrljiv. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by KAMIKAZA »

Image
DAL NEKO PREPOZNAJE OVOG MALOG ??? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by marijamala »

Da te nema kamikaza,trebalo bi te izmisliti :-)
To on sa "VRBE" gleda po trgu gdje bi spomen plocu postavio a da vrbu ne sijece,bori se za zastitu svih "stabala" po gradu,
tipa "sacuvajmo stari jasen" :-)

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by grlica »

jeste jeste marijo .... sačuvajmo još malo ono staro--- da nam ne dođe novo!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Post by djuka »

i, kakvo je na kraju stanje? :(
ne skontah...
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Stanje bez promjene uglavnom lose.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re:

Post by Nicky »

djuka wrote:i, kakvo je na kraju stanje? :(
ne skontah...
Jedan drugom postavljaju pitanja, odgovora nigdje, para ni na vidiku. Proslo pola godine, jos mjesec i po do pocetka priprema za sve ozbiljnije sportiste, a nasi odbornici se ne mogu udostojiti ni da se sastanu, a kamoli da neko postavi pitanje zasto dosad nije izvrsena raspodjela sredstava sportskim klubovima, a da ne pricam o izboru za najboljeg sportistu opstine za PROSLU godinu. Bruka i sramota. Najgori smo.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by regeman »

plus 1.

sem malo- kk mladosti, i atleticara, mi nemamo ozbiljan sportski kolektiv ili pojedinca...jel tako?

gledam kivija i atleticare svakih malo..pa za ovoliko godina nisu mogli stazu da im naprave..zato su pijandure i dr mr iz ljubica oprali par miliona.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Bato24
Posts: 43
Joined: 18.03.2012. 20:10

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Bato24 »

Ko pozva Žiku u emisiju sreće mu? Ne mogu vjerovati da neko može za tako kratko vrijeme izgovoriti toliko gluposti. Vlado, jadan, pokušava pokrenuti neku ozbiljnu priču ali mu ne ide. Trebalo je pozvati i načelnika pa da se onda razvije priča... Ako se gleda i tradicija u raspodjeli sredstava onda bi KK Mladost trebao biti na vrhu. Zna se šta predstavlja Mladost našem gradu i kakve su nekad utakmice igrane.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by Nicky »

Bato24 wrote:Trebalo je pozvati i načelnika pa da se onda razvije priča
Meni se cini da sam ja na ovo vec odgovorio iznad. Kraj je juna, o raspodjeli niko i ne prica, a sezona samo sto nije pocela. Zar ti mislis da se onda neko iz opstine smije pojaviti u ovakvoj emisiji? Sta bi rekao? Jedino da pocne plakati...
Bato24 wrote:Ako se gleda i tradicija u raspodjeli sredstava onda bi KK Mladost trebao biti na vrhu. Zna se šta predstavlja Mladost našem gradu i kakve su nekad utakmice igrane.
Ta "pravila" su u nasoj opstini davno umrla. Sad pare dobija ko je dobar sa politicarima, a ne ko ostvaruje rezultate ili ko se trudi, a o tradiciji da ne pricam. Sad osnujes klub sa jos dvojicom kolega i dobijes isto para kao i onaj klub koji je osnovan prije 40 godina.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by samuraj »

Koliko ima od isusa do danas,da vlada taj žuna ne bi bilo napretka ni za milimetar a naravno i mnogi gore koji jesu i koji su bili u prošlosti, a oni u ratu posebno.
To je moje mišljenje,a njihov minuli rad je potvrda.
Narode nije bitno šta pričaju,već šta rade... a kad pogledaš to tuga

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by tehal »

U svim dosadašnjim ratovima uz odbranu teritorije glavni i osnovni cilj je bio,sačuvati ljude.
U ovom poslednjem.Šverc teritorijama i ponos što nas je puno izginulo.zbog plijena i ordena glave...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Emisija "Potez" TV Kanal 3

Post by ZMIJA »

Nažalost danas kroz slobodne izbore, i takozvanu demokratsku proceduru,na površinu isplivaju i zaposjednu važne državne, i društvene položaje, mnogi ljudi koji u svojim ličnim biografijama i radnim knjižicama nemaju ni najobičnijeg radnog staža, a kamo li određenog iskustva, u vođenju neki poslova, koji naravno zahtjevaju bar minimum iskustva bilo iz oblasti vođenja ili rukovođenja bilo čim,te kao takvi postaju laka meta za manipulaciju onih koji su ih doveli na određene društvene funkcije.
Tako se desi na primjer, da u jednom republičkom parlamentu gdje se izglasavaju/izlobiraju/ važni zakoni, nema, ili sasavim malo ima recimo ljudi iz privrede, istinskih privrednika ,kako bi lobirali za one koji stvaraju novu vrijednost, i koji su osnova svakog društva.
Važno je da ima puno kvazi doktora, bankara i raznih tajkuna i drugih mešetara koji parlament koriste kao štit sopstvenih interesa, i gdje kao takvi postaju nedodirljivi i imuni na mnoge stvari na koje obični smrtnici nisu.
Recimo za primjer koliko se već vremena kiseli davno obećani zakon o radu,i sve se odgađa od izbora do izbora,a oni ljudi privrednici pa i sami radnici su naravno oštećeni, ali koga to sjekira gore u parlamentu Republike Srpske na primjer, za živo čudo ušlo se u procedeuru i donošenje zakon o pravima boraca,istina koji je izazvao mnoge kontraverze.
Danas je više nego jasno da se u našem društvu ,na jedan puzajući način stvara selekcija negativaca, koji bi trebali biti nosioci progresa i razvoja, ali nažalost oni postaju nosioci korupcije i kriminala.
Mi smo nažalost bolesno i podjeljeno društvo po raznim osnovama, i kao takvo nema šanse da donese bolji i sretniji život,za jednu ogromnu većinu njgovih članova.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked