Putevi u Prnavor City-u

Pamtim to kao da je bilo danas...
Mirkan33
Posts: 6
Joined: 16.02.2010. 15:47

Putevi u Prnavor City-u

Post by Mirkan33 »

Putevi neprohodni!!! Nije cudo kad je snijeg pao opet u Februaru pa ih iznenadio a inace pada u Julu:) Medjutim ljudi nisu kupili dovoljno soli pa je zato u petak i subotu moglo samo da se prodje sa skijama ili nekim bojnim vozilima.
Sramota je sto djeca koja idu u skolu i ostali pjesaci moraju da rizikuju zivot i hodaju po cesti umjesto po trotoaru jer gospoda iz opstine nije platila da se ocisti. A javljaju kako zimska sluzba radi i svi putevi prohodni. Sramota za nasu opstinu!!!

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by W204 »

Ajd sto se nemoze proci od snijega, a i snijeg bude kratko vrijeme, al sto se od rupa i prokopanih kanala nemoze proci, to je prica za sebe...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by aquarius »

Nedelja veče, put prema Maćinom brdu, HOROR !!!

Nekom ću dostaviti račun za amortizere i pretrpljen strah. :evil:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Njegovan »

Свако прољеће дође са великим кратерима на путу, па тако да ме не чуди то све. :evil:
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by vrsta8472 »

Шта се шатро жалите.

Код нас јоп увијек нема оваквих проблема

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by KAMIKAZA »

MOGLE SU SE BABE PROBUDITI U KINI !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mudrac
Posts: 33
Joined: 15.09.2008. 22:17

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by mudrac »

O putevima pred izbore :D :D :D !!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by MAXIMUS »

vrsta8472 wrote:Шта се шатро жалите.

Код нас јоп увијек нема оваквих проблема



Image

Da ali ni ovakvih !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by BETMEN »

Sta se bunite vaznije je u neko selo dovesti asfalt nego u gradu vi ko da ste od juce.
POSMATRAM VAS

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by PROLETER »

pa sta selo ima stim, osim sto su svi prnjavorcani iz oklnih sela
pa potrebe radi kad idu u rodni kraj nek se nadje .
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by BETMEN »

Izgleda da je bolje da 10 kuca u nekoj vukojebini ima asvalt nego 20.000 stanovnika u gradu
POSMATRAM VAS

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Magyar »

BETMEN wrote:Izgleda da je bolje da 10 kuca u nekoj vukojebini ima asvalt nego 20.000 stanovnika u gradu
Nekih 10 kuca u nekoj vukojebini moze da proizvede dovoljno hrane za tih 20.000 stanovnika, koji u nazovi gradicu Prnjavoru, nisu nista drugo nego samo malo urbaniji seljaci, koji su isto tako nedavno stigli iz neke vukojebine.A gospodo urbana ako vam smeta sto imate rupe po gradu, zavucite ruke u svoje novcanike pa izvadite po koju markicu i popravite put, isto onako kako mi to u vukojebinama radimo kad nam se otvore rupe na putevima!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by BETMEN »

Nekih 10 kuca u nekoj vukojebini moze da proizvede dovoljno hrane za tih 20.000 stanovnika, koji u nazovi gradicu Prnjavoru, nisu nista drugo nego samo malo urbaniji seljaci, koji su isto tako nedavno stigli iz neke vukojebine.A gospodo urbana ako vam smeta sto imate rupe po gradu, zavucite ruke u svoje novcanike pa izvadite po koju markicu i popravite put, isto onako kako mi to u vukojebinama radimo kad nam se otvore rupe na putevima![/quote]


Kao prvo asvalt nije dobilo 10 kuca koje se bave proizvodnjom hrane ili necega korisnog nego kuce kriminalaca i ratnih profitera, neki ce znati o cemu pisem. Drugo sto bih ja ili bilo ko drugi davao pare za asvalt koji je u razvojnom planu opstine jos 80-tih godina ucrtan, duznost opstine je da asvaltira i odrzava puteve a ne stanovnika. Trece onaj ko je kupio plac u gradu platio je silne poreze i picke materine i treba da ima asvalt, prikljucak na vodovod, kanalizaciju, struju, a ne da se sve posebno placa.


JEBES ASVALT NAMA MLADIMA TREBA POSAO AL POSAO KOD KIKLOPA KOSTA KO 20 M ASVALTA, STA NAM JE CINIT
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by KAMIKAZA »

Putevi se rade od para koje svi zajedno izdvojimo kod placanja putarina ,prilikom registracije,a one nisu zanemarljive,tacno je i ovo sto Betmen kaze,kad kupis plac u gradu,naplate ti prikljucak na put,prikljucak struje ,vode telefona,kanalizacije itd.itd,a do kuce godinama ne mozes ni u cizmama da dodjes,i trebali bi ti ljudi,koji u stvari placaju 2 puta (obadvoje gore navedenih) da imaju prioritet kod izgradnje,ali u nas su prioriteti skoro uvejek politicke prirode (na zalost)
Nikako ne vidim razlog ,zasto neko mora da da par hiljada iz svoga dzepa da bi dobio put do kuce,ne mislim pri tome na neku usamljenu kucu u planini, vec kuce u urbanim zonama.U nasoj zemlji poslije avionskog snimanja ,mislim 1957 (mozda grijesim) je napravljen urbanisticki plan,tj.odredjeno je gdje se smije i gdje ne smije graditi,ko je postovao isti,njegov objekat je mogao da bude prikljucen na struju ,vodu telefon,a ko nije i on je bio prikljucen, :D ,Bosna stas,sve moze :P ,ali ako smo tu krsili zakon,hajde da ga danas pocnemo postovati,pa da prioritet gradnje asvaltnog puta ,damo prvo tim urbanim sredinama.Prema tome bi se moglo podjeliti ,u stvari vec je podjeljeno,po zonama,rjesava se prva ,pa druga,pa treca...... zona,pa tek onda selo,i na kraju selendre, :D jer se tako i gradsko zemljiste naplacuje,nema logike, da tamo kod Petrografa, ne mozes da prodjes na konju (nisam bio od prosle zime ;mozda grijesim)ili da u ulici Mirka Bjelica,strse sahtovi vec 30 godina,a da u sarincima (samo ofrlj. primjer :D )gdje zive dvije babe i gdje ima 15 kuca, opstina ulozi 200 000 km jer su njeni unuci iz austrije dali 50 000 km dobrovoljnog priloga,to za mene nije logicno,jer iz budzeta se uzima ovih 200 hiljada,za koje se moglo napraviti manje metara duznih,ali se mogao put dovesti do 100 kuca,i naravno do 400 ljudi,od kojih su bar 200 djeca,pred kojima je buducnost,a babama svejedno nista vise ne znaci taj asvalt,samo im tabane podbija kroz tanki djon od opanaka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by MAXIMUS »

Magyar wrote:Nekih 10 kuca u nekoj vukojebini moze da proizvede dovoljno hrane za tih 20.000 stanovnika
Navedi mi jedno selo koje ostvaruje te rezultate u proizvodnji hrane a pogotovo da živi od toga ako izuzmemo našeg HUNTERA !?
, koji u nazovi gradicu Prnjavoru, nisu nista drugo nego samo malo urbaniji seljaci, koji su isto tako nedavno stigli iz neke vukojebine.A gospodo urbana ako vam smeta sto imate rupe po gradu, zavucite ruke u svoje novcanike pa izvadite po koju markicu i popravite put, isto onako kako mi to u vukojebinama radimo kad nam se otvore rupe na putevima!
Ništa lično MAGYAR ali ovakav stav u proteklih 20 godina i liječenje kompleksa zbog geografskog porjekla nas je i dovelo ( mislim na opštinu Prnjavor ) tu gdje jesmo ... loših puteva , infrastrukture i međuljudskih odnosa !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by BETMEN »

Sve to stoji, ali opet ono ali, kad ti dadnu masine i podsticaje sta ti imas od toga i od svoje proizvodnje kad neki ***** SKLOPI POSAO PA SE UVOZI MLJEKO, MESO I STA TI JA ZNAM IZ BRAZILA, PORTUGALA, a nas seljak ovdje grca u dugovima i kreditima dok neciji sin pokrece posao sa parama stecenim u ratu i kako ne sve i na koji nacin, i opet ce taj ***** dobiti podsticaj i olaksice zato sto ce nekom iz opstine ili iz visih organa dati 10.000 ili vise nebi li se on pokazao kao veliki proizvodjac i konkurent za podsticaj. Prije se radilo na taj nacin da se zadje po pijaci nakupuje krava, svinja ili neke druge stoke i prikaze se kao stado koje treba da dobije podsticaj, kad pare legnu stoka se proda i nikom nista, sada svaki poljoprivredni proizvodjac mora da bude registrovan ali i tu ima vrdanja i malverzacija ali otom potom, tema je putevi u nasem gradu a ne poljoprivreda.



AKO SE NEKO OSJETI PROZVAN U TEKSTU ZNACI DA SAM POGODIO GDJE TREBA, A ZA OSTALE POSTENE KOJI RADE I TRUDE SE OVO JE TIZNO ALI ISTINITO AL VALJDA CE JEDNOM PRAVNA DRZAVA ZAZIVJETI NA OVIM PROSTORIMA
POSMATRAM VAS

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:ili da u ulici Mirka Bjelica,strse sahtovi vec 30 godina,
E pa pa ne strse vise, nov asvalt presvucen, jedino sto ima prekopano na onoj krivini gdje se skrece klaonici.To su prekopali ovi za onu kanalizaciju od zgrade za borce.Kako Vedran nije ovo demantovao?Krivi navod KAMIKAZA :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by BETMEN »

Veceras oko 10 casova bio sam svjedok kvaliteta nasih puteva, gledao sam kao covjek na rupu < ODKUD RUPA NA PUTU A IMAMO TAKVO VRHUNSKO ODRZAVANJE<, kida gumu ali bukvalno, lomi felgu, sjebava trab i joj sto cuda. Ovo je sramota, dok se kalabic nagodi oko svoje provizije na tenderu neko ce glavu izgubit.
POSMATRAM VAS

Mirkan33
Posts: 6
Joined: 16.02.2010. 15:47

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Mirkan33 »

BETMEN wrote:Nekih 10 kuca u nekoj vukojebini moze da proizvede dovoljno hrane za tih 20.000 stanovnika, koji u nazovi gradicu Prnjavoru, nisu nista drugo nego samo malo urbaniji seljaci, koji su isto tako nedavno stigli iz neke vukojebine.A gospodo urbana ako vam smeta sto imate rupe po gradu, zavucite ruke u svoje novcanike pa izvadite po koju markicu i popravite put, isto onako kako mi to u vukojebinama radimo kad nam se otvore rupe na putevima!

Kao prvo asvalt nije dobilo 10 kuca koje se bave proizvodnjom hrane ili necega korisnog nego kuce kriminalaca i ratnih profitera, neki ce znati o cemu pisem. Drugo sto bih ja ili bilo ko drugi davao pare za asvalt koji je u razvojnom planu opstine jos 80-tih godina ucrtan, duznost opstine je da asvaltira i odrzava puteve a ne stanovnika. Trece onaj ko je kupio plac u gradu platio je silne poreze i picke materine i treba da ima asvalt, prikljucak na vodovod, kanalizaciju, struju, a ne da se sve posebno placa.


JEBES ASVALT NAMA MLADIMA TREBA POSAO AL POSAO KOD KIKLOPA KOSTA KO 20 M ASVALTA, STA NAM JE CINIT[/quote]



E MOJ MAGYAR, VIDIM DA TI TREBA OBJASNITI NEKE STVARI. OTKUD TI PRAVO DA KAŽEŠ DA I MI ZAVUČEMO RUKU U ĐŽEP I DA PRAVIMO I ASFALTIRAMO PUTEVE. MOJ OTAC JE SAMO GRAĐEVINSKU DOZVOLU U TREĆOJ ZONI PLATIO 15 HILJADA MARAKA, A NJEGOVA PRIVATNA FIRMA TAKOĐE JE MNOGO DALA OPSTINI ZA GRAĐEVINSKU DOZVOLU, NISU STVARI BAS TAKVE KAO STO TEBI IZGLEDA, A TREBA DA ZNAŠ DA SVE ŠTO SE RADI I U GRADU MI GRAĐANI TO DEBELO PLATIMO. BIO SAM MLAD KADA JE MOJ OTAC TAKOĐE PLATIO 3 HILJADE KM ZA TELEFON. STVARNO SE RADUJEM KADA BILO KOJE SELO DOBIJE ASFALT ILI VODU, ALI SAMO MORAŠ DA ZNAŠ DA MI NISMO" URBANA GOSPODA " KAKO TI TO KAŽEŠ VEĆ LJUDI KOJI SU MNOGO DALI ZA OVU ZAJEDNICU. MOŽDA IIMA JEDAN BROJ LJUDI KOJI JE IZB JEGAO SVOJE OBAVEZE ZA PLAĆANJE, ALI TO JE SADA NA TOMAŠU DA TRAŽI PARE OD TIH LJUDI, A NE DA NAM PRIČA DEMAGOGIJU KAKO SE SVAŠTA PRIJE RADILO. ZATO SMO MU I DALI POVJERENJE DA UTJERA NOVAC U BUDŽET A NE DA ON NAKON 17 MJESECI SVOG MANDATA PRIČA KAKO SE PRIJE SVAŠTA RADILO, KAO DA SE DANAS NE RADI JOŠ I GORE. SMUČILA MI SE NJEGOVA PRIČA U ONOJ EMISIJI POTEZ. ČOVJEK MISLI DA SMO MI SISALI VESLA.

Mirkan33
Posts: 6
Joined: 16.02.2010. 15:47

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Mirkan33 »

KAMIKAZA wrote:Putevi se rade od para koje svi zajedno izdvojimo kod placanja putarina ,prilikom registracije,a one nisu zanemarljive,tacno je i ovo sto Betmen kaze,kad kupis plac u gradu,naplate ti prikljucak na put,prikljucak struje ,vode telefona,kanalizacije itd.itd,a do kuce godinama ne mozes ni u cizmama da dodjes,i trebali bi ti ljudi,koji u stvari placaju 2 puta (obadvoje gore navedenih) da imaju prioritet kod izgradnje,ali u nas su prioriteti skoro uvejek politicke prirode (na zalost)
Nikako ne vidim razlog ,zasto neko mora da da par hiljada iz svoga dzepa da bi dobio put do kuce,ne mislim pri tome na neku usamljenu kucu u planini, vec kuce u urbanim zonama.U nasoj zemlji poslije avionskog snimanja ,mislim 1957 (mozda grijesim) je napravljen urbanisticki plan,tj.odredjeno je gdje se smije i gdje ne smije graditi,ko je postovao isti,njegov objekat je mogao da bude prikljucen na struju ,vodu telefon,a ko nije i on je bio prikljucen, :D ,Bosna stas,sve moze :P ,ali ako smo tu krsili zakon,hajde da ga danas pocnemo postovati,pa da prioritet gradnje asvaltnog puta ,damo prvo tim urbanim sredinama.Prema tome bi se moglo podjeliti ,u stvari vec je podjeljeno,po zonama,rjesava se prva ,pa druga,pa treca...... zona,pa tek onda selo,i na kraju selendre, :D jer se tako i gradsko zemljiste naplacuje,nema logike, da tamo kod Petrografa, ne mozes da prodjes na konju (nisam bio od prosle zime ;mozda grijesim)ili da u ulici Mirka Bjelica,strse sahtovi vec 30 godina,a da u sarincima (samo ofrlj. primjer :D )gdje zive dvije babe i gdje ima 15 kuca, opstina ulozi 200 000 km jer su njeni unuci iz austrije dali 50 000 km dobrovoljnog priloga,to za mene nije logicno,jer iz budzeta se uzima ovih 200 hiljada,za koje se moglo napraviti manje metara duznih,ali se mogao put dovesti do 100 kuca,i naravno do 400 ljudi,od kojih su bar 200 djeca,pred kojima je buducnost,a babama svejedno nista vise ne znaci taj asvalt,samo im tabane podbija kroz tanki djon od opanaka. :D
SLAŽEM SE U DOBROM DIJELU SA TOBOM KAMIKAZA, ALI MISLIM DA OZBILJNA VLAST ( A OVA TO NIJE ) MORA VODITI RAČUNA I O SELU I O GRADU. I PRIJE SE NIJE VODILO RAČUNA O SELU PA SE MNOGO LJUDI ISELILO U GRAD, ZATO ŠTO SU BILI TEŠKI USLOVI ZA ŽIVOT, IZMEĐU OSTALOG NIJE BILO NI DOBRIH PUTEVA.
MNOGO LJUDI JE ZATO POBJEGLO U GRAD I POSTALI SU PODSTANARI I STVORILI SU DRUŠTVU PROBLEM DRUGE VRSTE. SREDSTVA IZ BUDŽETA SE MORAJU SAVJESNO USMJERAVATI I NA GRAD I SELO ALI TREBA ODREDITI PRIORITETE, A TO TOMAŠ NEĆE ILI NE ZNA. ONAJ KO MU JE MOGAO POMOĆI DA TO MALO BUDE SAVJESNIJE JE VOLJOM TOMAŠA I KALABIĆA ISTJERAN IZ VLASTI ( MISLIM NA ŽUNU ) KOJI SADA SIGURNO NEGDJE UŽIVA U PATNJIH OVIH NEZNALICA.

Dijaspora
Posts: 5
Joined: 24.02.2010. 19:32

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Dijaspora »

mudrac wrote:O putevima pred izbore :D :D :D !!!
SVIDJELO MI SE TO ŠTO MUDRAC U MALO RIJEČI PUNO KAŽE. NAŽALOST JE TAKO DA PUTEVI POSTANU AKTUELNI SAMO PRED IZBORE. RUKU NA SRCE- OVI IZ SNSD SU SE BAŠ NAOBEĆAVALI, A PRIJE NJIH I ONI IZ SDS. ALI ONI OD PRIJE SU PLATILI ZBOG SVOJE POLITIKE I SADA SU OPOZICIJA. OVI SA SVOJOM KILAVOM VEĆINOM SU ZAPREPAŠĆUJUĆE LOŠI. PRIŽELJKUJEM DA I ONI PROĐU KAO I OVI OD RANIJE. U JEDNOM SELU U OKOLINI PRNJAVORA SU TRAŽILI OVI IZ SNSD PARE ZA NEKAKV PUT I MOJI SU UČESTVOVALI, A NIKO NAM NIJE DAO NI PRIZNANICU. ALI TADA SMO ČUTALI JER SMO NASJELI OBEĆANJU TOMAŠA DA ĆE SE URADITI. ONO IZGLEDA DA JE POJEO VUK MAGARCA. I NE SAMO ŠTO SMO PREVARENI VEĆ OVA AKTUELNA VLAST ČITAVU GODINU NIŠTA KVALITETNO NIJE URADILA PO OSNOVU ODRŽAVANJA PUTEVA NA MOM DIJELU OPŠTINE, ZA OSTALE NE ZNAM JER SE MALO KREĆEM. OD MENE NEMAJU PODRŠKU BAREM 10 GODINA!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by KAMIKAZA »

Ja sam dobio asvaltnu dzadu,i to od proslog nacelnika :D ja sam zadovoljan sa njim :D a on kaze da sam mu se ja zgadio. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by Magyar »

Mirkan33 wrote:[


E MOJ MAGYAR, VIDIM DA TI TREBA OBJASNITI NEKE STVARI. OTKUD TI PRAVO DA KAŽEŠ DA I MI ZAVUČEMO RUKU U ĐŽEP I DA PRAVIMO I ASFALTIRAMO PUTEVE. MOJ OTAC JE SAMO GRAĐEVINSKU DOZVOLU U TREĆOJ ZONI PLATIO 15 HILJADA MARAKA, A NJEGOVA PRIVATNA FIRMA TAKOĐE JE MNOGO DALA OPSTINI ZA GRAĐEVINSKU DOZVOLU, NISU STVARI BAS TAKVE KAO STO TEBI IZGLEDA, A TREBA DA ZNAŠ DA SVE ŠTO SE RADI I U GRADU MI GRAĐANI TO DEBELO PLATIMO. BIO SAM MLAD KADA JE MOJ OTAC TAKOĐE PLATIO 3 HILJADE KM ZA TELEFON. STVARNO SE RADUJEM KADA BILO KOJE SELO DOBIJE ASFALT ILI VODU, ALI SAMO MORAŠ DA ZNAŠ DA MI NISMO" URBANA GOSPODA " KAKO TI TO KAŽEŠ VEĆ LJUDI KOJI SU MNOGO DALI ZA OVU ZAJEDNICU. MOŽDA IIMA JEDAN BROJ LJUDI KOJI JE IZB JEGAO SVOJE OBAVEZE ZA PLAĆANJE, ALI TO JE SADA NA TOMAŠU DA TRAŽI PARE OD TIH LJUDI, A NE DA NAM PRIČA DEMAGOGIJU KAKO SE SVAŠTA PRIJE RADILO. ZATO SMO MU I DALI POVJERENJE DA UTJERA NOVAC U BUDŽET A NE DA ON NAKON 17 MJESECI SVOG MANDATA PRIČA KAKO SE PRIJE SVAŠTA RADILO, KAO DA SE DANAS NE RADI JOŠ I GORE. SMUČILA MI SE NJEGOVA PRIČA U ONOJ EMISIJI POTEZ. ČOVJEK MISLI DA SMO MI SISALI VESLA.
Pa kad imas privatnu firmu :D , onda placaj burazeru.Zivi na selu kao mi seljaci, pa neces morati da placas sve te peripetije :D . Ma znas sta cu ti ja reci sve to treba platiti i sve to, i stvarno je ruzno sto su putevi ocajni, ali jbga bato, ja sebi kupio gumene cizme marke Borovo 35 KM :D i mogu cak da hodam i tamo gdje imaju rupe pune vode :)

I sta je s vama svima, svi bi da mi pojasne neke stvari, ccccc svasta!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:


И док је био, шта је урадио, за добробит општине, осим што ју је промовисао из ЕУ :D
Ma kud ce vise :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Putevi u Prnavor City-u

Post by vrsta8472 »

Од кога је, добро је и то :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked