DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by KAMIKAZA »

Od sada strogo pazljivo sa izjavama i napadima,na Dragu,on je moj prijatelj na Facebooku,i od sada uziva moju punu zastitu. :D Samo da se zna,da ne bude poslije ,nismo znali,pa ovamo ,onamo da se vrdate i vadite. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by BETMEN »

Nadam se da ce mu zadnja fotelja biti elektricna :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
POSMATRAM VAS

User avatar
orhideja
Posts: 12
Joined: 07.10.2009. 20:25
Location: Прњавор/ Бања Лука

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by orhideja »

BETMEN wrote:Nadam se da ce mu zadnja fotelja biti elektricna :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

alo bre...ovdje ima i njegove rodbine... :shock:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by KAMIKAZA »

Ma mislio je na onu sa elektricnim stelovanjem naslonjaca i sistemom za masazu :smt005 nebi on njega na rostilj, zeza se :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by sveznadar »

vrsta8472 wrote:
KAMIKAZA wrote:Image

Image
Ђе нађе ово :idea: :?:

:smt005
Ovog je trebalo liječiti od malena, BATINAMA!!!

P.S. Ne mislim na razrookost! :roll:
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC KAO OSNOVAC

Post by KAMIKAZA »

Uvjek je zelio da postane sportski komentator :smt005
Sve mi je jasno u ovom tekstu,covjek je znao sta pise,volio je Titu,sto se vidi iz prilozeNog,djed mu je volio Drazu,sve razumijem,znam i iz iskustva,i moj djed je volio Titu,nije ni cudo imao je od njega dobru penziju,a ja sam volio Drazu, ma nisam bas volio Drazu,nego bio u nas neki Slavko Debeljak,pisao sam vec na onoj drugoj temi o njemu,bio partizan,i na kraju rata otisao u cetnike,e sad narod ko narod, pricao potajno da je bio super dobar covjek,djeca slusala i zavoljela te price pa i njega i cetnike,i ja automatski se nadjoh na drugoj strani od djeda kao i Drago,eto razumijem ga skroz,neka je volio Titu,nisam ljut,ali sta mu znaci ovo u dnu teksta OS"R.CAJEV",jel to neka sifra ili je on htio da napise Osnovna Skola "Rudi Cajevec" :D sto prekrsti covjeka Dragojlo crni Dragojlo. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked