Opsti Izbori 2010

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Sva ova desavanja..smjene..zamjene..tuzbe...kurci palci..su povod za vanrednim izborima definitivno...medjutim sad je vec kasno..trebalo j odmah na pocektu krize..jeftiniji su novi izbori gdje bi se rascistila situacija nego gubljenje para na tuzbe, duple plate i sudske troskove te nefunckionisanje opstine generalno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Sva ova desavanja..smjene..zamjene..tuzbe...kurci palci..su povod za vanrednim izborima definitivno...medjutim sad je vec kasno..trebalo j odmah na pocektu krize..jeftiniji su novi izbori gdje bi se rascistila situacija nego gubljenje para na tuzbe, duple plate i sudske troskove te nefunckionisanje opstine generalno.
Jebeš nove izbore opet bi pobjedio SNSDa, s tim da bi ovog puta mjesto 11 SNSDaimao bar 16 odbornika pa nam ne bi trebali ovi gaučosi kao što su odbornici partije panj do panja,Land Rover.seka mila , nejaki Boža,i ljudi iz drogih stranaka koji u ovakvoj koaliciji kojom je rukovodio Želko Simić bila koalicija zvana .. Nemoguća misija''.
Mene lično što se tiče izbora slažem se da su oni u svakom slučaju najeftinija varijanta i mene kad bi se pitalo ,ali me se ne pita ja bi izbore organizovala sedmično dva puta samo da izbjegnemo one ljude koji kad dođu na vlast misle da se tog jutra rodio takođe isus Krist i da je od njihovog dolaska na vlast, počelo novo računanje vremena a da je njih zajedno na zemlju poslao dragi bog ili narodski rečeno oni misle da su bogom dani.
Ovo ne govorim za druge političke stranke ovo govorim i za ove moje nesreće koje ništa nisu naučili dok su bili u opoziciji u stvari neki neznaju ni šta znači biti u opoziciji ali to je politika brale.
Neki mjesto da vrše vlast u ime naroda što je moguće bolje oni se zajebavaju i računaju koliko đavola može da stane na vrh igle, i slične stvari.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

ebeš nove izbore opet bi pobjedio SNSDa, s tim da bi ovog puta mjesto 11 SNSDaimao bar 16 odbornika p
nije bitno, nek pobijedi bilo ko samo da ima stabilnu vecinu i da se smanje ucjene i apetiti oko formiranja vecine. Na kraju krajeva, mogli su se seka i Rover izbjeci i prije dvije godine. Ocigledno tad su valjali snsdu a sad vise ne. Problem je u koaliciji vlasti sa njima izgleda a ne u njihovoj licnosti i politickom djelovanju. Da su ostali u koaliciji, niko ih iz sndsda ne bi pljuvao.
Svaka vlast po bilo koju cijenu ne valja, to se vidjelo prethodne 2 godine a vidjece se i u ovoj truloj koaliciji sa sdsom, kad krene brod da tone prvom prilikom bjezace se na sve strane.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Ne tone ovaj brod on se nasukao, da je potonuo ne bi se Žuna vraćao tamo odakle je otišao istina malo svojom malo tuđom ,ali više svojom kruvicom, jer je htio progutati SNSDa kao što sada želi progutati SDS jednostavno čovjek hoće da bude ono što nije, i u tome je problem političara opšte prakse koji kad uđu u neku stranku i dođu na neku listu kad ne osvoje mandat i vlast kažu da su izgubili, to nije tačno na izborima se ne može ništa izgubiti samo se može nešto dobiti a to je mandat to jre vlast, koju nisi dobio ali nisi ni izgubio jer prije toga ev.je nisi ni imao,novčanik se može izgubiti ako si ga držao u zadnjem džepu pa ga više nema,dakle novčanik je jedno a izbori su drugo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Opoziciji moc uvijek daje pozicija svojim losim nastupima, politikom, losim vodjenjem i slicno. Ne bi ni sds ni pdp bili povampireni u Prnjavoru da nije bilo trange frange politike/ekonomije, sto zvanicne sto nezvanice izmedju sdsa, pdpa i snsda. Ipak da ne zaboravimo, svi celnici danasnjih stranaka su potekli iz jedne te iste stranke manje vise i medjusobni su prijatelji, kumovi, poslovni partneri..i kad se privatni odnosi i interesi pomijesaju sa politikom na vise strana dobijemo ovaj koktel koji imamo 2g a koji cemo imati i u naredno periodu.
Bord ce tek da se nasuce pa da potone.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Problem je izbornog rezultata na koji ne možeš uticati, a rezultat na lokalnim mizborima 2008 u Prnjavoru je katastrofalan generalno,SDS izgubio aSNSDa nije pobjedio. To kaže odnos snaga u skupštini na spram načelnika opštone gdje je rezultat jasan načelnik SDSa izgubio a pobjedio novi načelnik iz SNSDa.U skupštini SDS ima 12 SNSD 11 odbornika dakle nije niko pobjedio izgubili građani u matematičko interesnoj koaliciji od 7 političkih subjekata koja će se kasnije pokazati kao čist promašaj za građane Prnjavora.Stvari i dalje nisu raspetljane što se tiče skupštinske većine i agonija će se nastaviti ako najodgovorniji ljudi iz SNSDa i SDSe ne sjednu dogovore se podvuku crtu i naprave neku vrstu tehničke koalicije do kraja mandata i da se tako iuzbjegnu sva ucjenjivanja od pojedinih odbornika ma čijui oni bili i da se spriječe ev. trgovine moćnih pojedinaca koji vole kad je vlast na staklenim nogama jer im se tada pruža nevjerovatna mogućnost raznih nagodbi i trgovina raznih lobiranja sa ljudima i resursima,daleko od volje bilo koje stranke a da ne govorimo o biračima koji su i onako promašili na izborima kad su izabrali takvu vlast kakva je nažalost u Prnjavoru,to mislim prije svega na odborničku grupaciju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:trebala da već posjeti Tunjice.
Шта је њих требало посјетити Туњице, остали би скоро без комплетне власти и опозиције у држави, сви би садили кромпир на Туњицама, што оно једном Врста рече. Негдје сам то још чула, од неког опозиционог политичара, нисам сигурна али чини ми се да је Михајлица у питању. Је ли Ведране и Змики, да нисте закопали ратне сјекире и заједно отишли у радикале? :D

ZMIJA wrote:Nažalost plata članova nadzornog i upravnog odbora koja iznosi 700km za nerad i neodgovornost je suviše velika da bi se čačkala mečka bez potrebe kad se svoj nerad i ne odgovornost može prebaciti na štetu naroda i neka ide kuda ide.
Требали су ставити Ведрана, он воли чачкати, ко зна шта би ишчачкао. :smt003

ZMIJA wrote:Dotična gospođa poručoje kako će najebati nečije mamice kad se vrati na mjesto direktora doma zdravlja i da će da se sveti nekim ljudima.To tako neće moći,to neće dozvoliti ovi čestiti ljudi na ovom forumu koji budno prate trenutna aktuelna dešavanja na našem dunjaluku.
:shock: Откад су људи овдје честити? Па ти си све окарактерисала као поражену фракцију која само лаје, а то су сви који не љубе Драгојла, а не љуби га нико осим тебе, дропље и замрлог антидемократе. Што не остаде досљедна? :?
:idea: :idea: :idea:
Ајој, да, чуј мене, па ти ниси мислила на нас него на себе, а вас има више под ником змија. :smt005
ZMIJA wrote: ovakve presude izdejstvuju u našem korumpiranom pravosuđu za cirka 1000 km.
А стално говоре да је правосуђе независно. Нарочито кад којег гузоњу ослободе. А кад којег оптуже онда су корумпирани. :smt021

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by vrsta8472 »

Pantera wrote:
ZMIJA wrote:Nažalost plata članova nadzornog i upravnog odbora koja iznosi 700km za nerad i neodgovornost je suviše velika da bi se čačkala mečka bez potrebe kad se svoj nerad i ne odgovornost može prebaciti na štetu naroda i neka ide kuda ide.
Требали су ставити Ведрана, он воли чачкати, ко зна шта би ишчачкао. :smt003
Што ја?! Па бољи је од мене Живко Станић :D )) Баш ме интересује шта ће бити са тим конкурсом за УО Дома здравља :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2010

Post by KAMIKAZA »

Ja sam sada shvatio da nema dobre vlasti ni u jednoj drzavi :D iako sam uvjek govorio da je svaka vlast dobra a narocito ova nasa :smt005 mlad sam pa grijesim :smt005 vidiiiiii i pod mojim nikom ima vise osoba :D
Sala na stranu,nema vlasti ni drzave koja je dobra za narod ,ima losa i jos losija :) sad gledam njemacke vjesti i neka ministarka iz Saksena je ogorceni protivnik ogranicavanja minimalnih satnica,mislim na onu donju granicu.E sad prica neki iz Danske u njih 21,30€ minimalna satnica,pa onda dodju mislim Swedjani sa 19 pa Francuzi sa 11 i onda Swabe sa 7,31€ naravno bruto,kad sve odbijes 3-4€ zavisno od poreske klase.Ovo sve pricam o Mesnoj industriji da me neko ne shvati pogresno jer svaka bransa ima svoje satnice.E sad ta ministarka ne dozvoljava da se poveca ta granica kao da ju je Lijanovic pravio,jer ce navodno sve firme pobjeci u inostranstvo,pa je neki reporter poceo da istrazuje i dosao do interesantnih podataka.
Kao prvo firme iz Danske dovoze meso i preradjuju u Njemackoj da bi opet isti soferi vratili preradjeno u Dansku,najcrnje je sto su i soferi iz Njemacke i voze za male pare,i njima se svima isplati to vozanje tamo ovamo da bi na kraju izasao 1KG kotleta 7,20€ a u Danskoj bi kostao preko 15 € znaci spara preradjivac vise od pola.Najcrnje je sto je muz od te ministarke vlasnik jedne od tih firmi i suvlasnik druge,a i ona sama je radila prije kao menadzer u njihovoj firmi,malo honoraro,osim toga uhvatili su da ta firma zaposljava Bugare na crno kojima daje 5 € po satu ali im odbiju stan i hranu pa ih dodje izmedju 2-3 € a rade i po 16 sati dnevno,gledao sam pazljivo ,mislio sam da ce pomenuti i naseg Nemanju ili Lijanovica :D
Do cega je doslo da jedan Njemacki ministar ide pored takve plate i takvog svega,da vara i pljacka,pitao sam se uvjek kako moze neko u nas da uzima iako ima na pretek,a neko pored njega stoji gladan,ali sad shvatam da ta pohlepa nije privilegija (mana) samo nas sa Balkana ;VEC JE TO OPCENITO VEZANO ZA NOVAC I VLAST,bez obzira cija je .Strasne stvari nam se desavaju,a ko zna kakve ce nam se jos desiti,jer Bog ,ako postoji,sve ovo gleda i nekad ce nas kazniti sve onako djuture,jer ce i njemu da dopizdi stalno prebiranje,i trazenje krivca,krivi smo svi i svi cemo biti kaznjeni.Jojjjjjjj ona Vanda je nula,kakav sam ja :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Do cega je doslo da jedan Njemacki ministar ide pored takve plate i takvog svega,da vara i pljacka,pitao sam se uvjek kako moze neko u nas da uzima iako ima na pretek,a neko pored njega stoji gladan,ali sad shvatam da ta pohlepa nije privilegija (mana) samo nas sa Balkana ;VEC JE TO OPCENITO VEZANO ZA NOVAC I VLAST,bez obzira cija je
naravno, pohlepa je univerzalna vrijednost, kao i glupost, nadnacionalna kategorija. Problem je sto u Njemackoj ipak dodje to takvih saznanja koje si naveo i neko ipak snosi sankcije. A i nije isto, sto sam vec pisao, kad politicar zajebe u Njemackoj milion i kod nas milion. Ipak smo mi siromasni. Evo pogledaj onog magarca iz Celinca..pare dosle u opstinu za sanaciju stete od poplava..a on ih spickao u troskali i placanje opstinskih dugova...i jos se pravda kao..koji je vama..naravno da necu podnijeti ostavku :lol: . I sta ce budala sledece godine kad ih dernu poplave?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

Pantera wrote: вас има више под ником змија. :smt005
И ево доказа :lol:
Image
:smt005 :smt005 :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

ZMIJA wrote:Problem je izbornog rezultata na koji ne možeš uticati, a rezultat na lokalnim mizborima 2008 u Prnjavoru je katastrofalan generalno,SDS izgubio aSNSDa nije pobjedio. To kaže odnos snaga u skupštini na spram načelnika opštone gdje je rezultat jasan načelnik SDSa izgubio a pobjedio novi načelnik iz SNSDa.U skupštini SDS ima 12 SNSD 11 odbornika dakle nije niko pobjedio izgubili građani u matematičko interesnoj koaliciji od 7 političkih subjekata koja će se kasnije pokazati kao čist promašaj za građane Prnjavora.Stvari i dalje nisu raspetljane što se tiče skupštinske većine i agonija će se nastaviti ako najodgovorniji ljudi iz SNSDa i SDSe ne sjednu dogovore se podvuku crtu i naprave neku vrstu tehničke koalicije do kraja mandata i da se tako iuzbjegnu sva ucjenjivanja od pojedinih odbornika ma čijui oni bili i da se spriječe ev. trgovine moćnih pojedinaca koji vole kad je vlast na staklenim nogama jer im se tada pruža nevjerovatna mogućnost raznih nagodbi i trgovina raznih lobiranja sa ljudima i resursima,daleko od volje bilo koje stranke a da ne govorimo o biračima koji su i onako promašili na izborima kad su izabrali takvu vlast kakva je nažalost u Prnjavoru,to mislim prije svega na odborničku grupaciju.
Naravno, sto bi da ih ucjenjuju Rover i Seka, mogu medjusobno da se ucjenjuju i dogovaraju dilove. Zato je valjda Kalabic i doveo Nikolica u grad? Da razvija graditeljstvo kad se situacija tj kako ti kazes agonija sa odbornicima smiri. Danasnji biznismeni nemaju vremena za gubljenje, toliko znas...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Mislim da si totalno u krivu kad dovodiš Kalabića u vezu sa tim kriminalcem Nikolićem, navedi mi bar jednu indiciju da bi to moglo biti tačno.Taj Nikolić jest Alamunja i ima člansku SNSDa govori se da je štalski prijatelj Bogdana Dodika jer je za vrijeme vladavine SDSa u Prnjavoru zaradio svoj prvi milion, jer je on čovjek iz sive zone i za njega stranke su one njegove koje su na vlasti.To je posebna vrsta ljudi koji svoje lopovluke pokrivaju aktuelnom vlašću ma koja bila.
Nije on jedini u Prnjavoru tajkun koji je koristio svaku vlast i bio u sprezi sa njom ima njih još kao što su Branimir Bijelić,Miladin Stanić.Vlado Živković, braća Kraišnici i mnogi drugi.Oni su svoje tajkunske biografije započeli neki još za vrijeme rata , a neki poslije rata u pljačkaškoj privatizaciji prnjavorskih firmi i ne samo prnjavorskih.
Odma da kažem ti ljudi nisu ništa krivi oni su samo koristili katastrofalnu politiku prije svega SDSa koji je prvi postavio lopovske standarde u Republici Srpskoj i ova politika je rodonačelnicam svih zala koje je proizvela na relaciji pretvorbe društvene svojine u privatnu.
Činjenica da je problem prelaska društvene svojine u privatnu bi problem i svjetski teoretičara koji su prije rušenja berlinskog zida imali dileme na ovaj društveni problem i kako ga riješiti.Prije svih zakona koji su tretirali vlasničku transformaciju postojao je zakon o restituciji koji je bio preteča zakona o privatizaciji i koji bi bilo interesantno izanalizirati kako je sprovođen u svim državama bivše Jugoslavije a posebno u Sloveniji gdje je povrat imovine crkvi ugrozio i samu državu Sloveniju pa su im ovi iz evropske unije progledali kroz prste i primili ih u evropsku uniju a da slovenci nisu proveli do kraja zakon o restituciji pa čak nisu ni privatizaciju bili doveli do kraja.
Dakle svi modeli prelaska sa društvene uprivatnu svojinu nisu pošteni i nisu pravedni i svugdje su se našli ljudi da se lako obogate na tom drštvenom zlu koje nas snašlo.
Da je kod nas taj lopovluk u osnovi planiran došao do najgoreg izražaja potiče iz samog rata kada je sirotinja gurnuta u rat a prvi ratni profiteri kao što je bio Slavko Roguljić Petar Dušanić braća Romanići i mnogi drugi poklanjali prve oderane krave za srpske borce u ratu, oni malo stariji se sjećaju o čemu govorim.
A da bi se zapušila usta onih koji su bili na liniji fronta tadašnji predsednik Republike Srpske Radovan Karadzić obeća jednu glupost stoljeća a to je kako će svojim borcima poslije rata podjeliti državnu šumu što je kasnije poslužilo kao šlagvort za mnoge viceve na račun naših nesretni boraca.Dakle govorimo o politici a tajkuni i lopovi koji su i za vrijeme rata na prvim cisternama zaradili svoje prve milione , pa se ja pitam ko je kriv za to naravno politika SDSa.Jer postavlja se pitanje zašto je to nekom omogućeno a većina je ostala siromašna i izginula dok su se drugi bogatili na krvi sopstvenog naroda.
Sav taj kriminal koji je rađen u sprezi sa državom ne možeš procesuirati a da ne srušiš državu koja je to omogućila, to je zabluda onih koji misle na ovaj ili onaj način ispraviti tu vrstu nepravde.Razne revizije privatizacija su čista utopija gledano i sa teoretskog i sa praktičnog stanovišta.One služe samo u predizbornim kampanjama kakve se vode na ovim prostorima kad su izborni ciklusi u pitanju.Tipičan primjer je u Hrvatskoj kada je pokojni Račan na reviziji pretvorbe dobio vlast i istu izgubio na toj utopiji koju je uspio prodati biračima u Hrvatskoj.Njbolju definiciju na temu pretvorbe dao je hrvatski general LJubo Ćosić Rojs kada je u saboru kao zastupnik rekao onu sad već poznatu krilaticu ''Ko je jamio jamio je''
Nije problem tajkuna među nama već je problem u izopačenom pamćenju naroda i njegovoj svjesti bolje reći nesvijesti kad taj isti narod izabere da mu isti ti tajkuni budu vlast, zar nije zona sumraka u Prnjavoru da postane poslanik neko ko je tipični predstavnik ove male lopovske elite kao što je legalno i legitimno izbrani narodni poslanik Miladin Stanić.
O čemu mi ovdje govorimo o kakvom javnom mijenju o kakvim bakračima, o kakvoj kritici vlast i negativnih pojava kad je u pitanju politika stranka izbori i vlast uopšte.Daleko smo mi od svijetla na kraju tunela .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Pantera wrote:
Pantera wrote: вас има више под ником змија. :smt005
И ево доказа :lol:
Image
:smt005 :smt005 :smt005
ovo si ti smrkane to nisam ja ja nemaam ni dvije marame a kam li dvije glave samo mi reci koja je pantera a koja je vrsta dupe vam je zajedničko to ne sporim
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Ma Nikolica je samo Kalabic mogao dovesti, jedna indicija je da su istog mentalnog sklopa. Da ga je Dodikov brat doveo bio bi u Laktasima. Kalabicu treba takav jedan mutav da uzima proviziju a kajmak njemu daje. Sta mislis, da ga nije TOmas mozda iz sume doveo?
Sto se tice sdsa i njihove klape...godine i stranice su ispisane na ovom forumu o tome..tako da nema potrebe ponavljati se, a svu pljuvacinu po SDsu mozes citati u arhivi politike. Posebno ne jer su sad oni opozicija a SNSD je pozicija i dosao je na vlast govoreci kako ce biti skroz drukciji od SDSa. I jesu, ali na gore.
SDS su mali sitni ex komunisti..mala fabrikica, malo stan kuca i auto, djeci faks i to je to od njihove kradje. Ovi socijaldemokrati ciljaju na vise. Pravi kapitalizam :D
Vidi se da ste prave Kalabiceva skola, samo skrecete sa teme, ali mi nismo ovde pacici iz crvene skole. :D
Onaj ko iole razmislja, nece praviti razliku izmedju Kalabica i Stanica, na kraju krajeva to su poslovni i koalicioni partneri. Nije valjda da ne znas nesto vise o tome?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Ma Nikolica je samo Kalabic mogao dovesti, jedna indicija je da su istog mentalnog sklopa. Da ga je Dodikov brat doveo bio bi u Laktasima. Kalabicu treba takav jedan mutav da uzima proviziju a kajmak njemu daje. Sta mislis, da ga nije TOmas mozda iz sume doveo?
Sto se tice sdsa i njihove klape...godine i stranice su ispisane na ovom forumu o tome..tako da nema potrebe ponavljati se, a svu pljuvacinu po SDsu mozes citati u arhivi politike. Posebno ne jer su sad oni opozicija a SNSD je pozicija i dosao je na vlast govoreci kako ce biti skroz drukciji od SDSa. I jesu, ali na gore.
SDS su mali sitni ex komunisti..mala fabrikica, malo stan kuca i auto, djeci faks i to je to od njihove kradje. Ovi socijaldemokrati ciljaju na vise. Pravi kapitalizam :D
Vidi se da ste prave Kalabiceva skola, samo skrecete sa teme, ali mi nismo ovde pacici iz crvene skole. :D
Onaj ko iole razmislja, nece praviti razliku izmedju Kalabica i Stanica, na kraju krajeva to su poslovni i koalicioni partneri. Nije valjda da ne znas nesto vise o tome?

Treba podsjećati koliko god mi to znamo ,odnosno bez obzira šta je i na ovom forumu pisano o tome .Ja pokušavam proniknuti u uzroke nastalog stanja nije ovo nikakva crvena škola ti si suviše mlad da o tome možeš tako iz prve nešto okvalifikovati a da za to nemaš valjanih argumenata, kakva je to škola kalabićeva o čemu ti to pričaš pa Kalabić mi se ne čini mnogo crven i ti to valjda razumiješ.Problem kod vas nije pojava kao takva već su vam u fokusu pojedinci ma koji oni bili ja nemam problem sa Stanićem kao ti sa Kalabićem meni je gStanić kao čovjek ovdje ne bitan ovdje ja govorim oglupom pučanstvu što na tim nesretnim izborima ne vidi dalje od nosa što se brzo zaboravlja prošlo vrijeme i šta se sve zbivalo iz prošlosti iz koje treba izvlačiti zaključke samo budalu ujede zmija dvaput iz iste rupe a naš narod ništa ne uči iz svoje i dalje i bliže prošlosti.Ja neznam od kud toliko predrasuda o tom Kalabiću od kud tolike frustracije i samo o Kalabiću interesantno, ja nisam ničiji advokat a najmanje Kalabićev on je i suviše sposoban da mu ne trebaju ovakvi kakva sam ja .
Spravom zaista se postavlja pitanje kud gonite vas nekolcina na ovom forumu.sem da se zajebavate sa Kalabićem i u tom smislu gubite i ozbiljnost i svoje vrijeme .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Nemam ni ja problem sa Kalabicem kao covjekom, i ne znam ga, vec kao politicarem. A koji je problem? Pa sto je 2 puta gori od svih SDSovaca koje je kritikovao i on i stranka i sto mu je kao i sefu jedini uspjeh prodaja telekoma i slivanje istih para u drzavne dzepove.
Ko ne vidi pored ociju, na sta opstina, a i drzava lice, sta cu mu ja. Ako je vec izabrao politiku kao javnu profesiju da se bavi , nek trpi kritiku. Ako ne moze da istrpi kritiku sta cemo mu mi tu, pogrijesio je profesiju.
Sto se tice skole crvene, pa mlad sam, ali vidim repete danas, bas od bivsih komunista po sdsu i snsdu. :D
Ne znam kud mi gonimo, mozda moze Kalabic da nam kaze kud to snsd goni drzavu?


Naravno da treba podsjecati, sve redom, to i radimo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

regeman wrote:Ma Nikolica je samo Kalabic mogao dovesti, jedna indicija je da su istog mentalnog sklopa. Da ga je Dodikov brat doveo bio bi u Laktasima. Kalabicu treba takav jedan mutav da uzima proviziju a kajmak njemu daje. Sta mislis, da ga nije TOmas mozda iz sume doveo?
Sto se tice sdsa i njihove klape...godine i stranice su ispisane na ovom forumu o tome..tako da nema potrebe ponavljati se, a svu pljuvacinu po SDsu mozes citati u arhivi politike. Posebno ne jer su sad oni opozicija a SNSD je pozicija i dosao je na vlast govoreci kako ce biti skroz drukciji od SDSa. I jesu, ali na gore.
SDS su mali sitni ex komunisti..mala fabrikica, malo stan kuca i auto, djeci faks i to je to od njihove kradje. Ovi socijaldemokrati ciljaju na vise. Pravi kapitalizam :D
Vidi se da ste prave Kalabiceva skola, samo skrecete sa teme, ali mi nismo ovde pacici iz crvene skole. :D
Onaj ko iole razmislja, nece praviti razliku izmedju Kalabica i Stanica, na kraju krajeva to su poslovni i koalicioni partneri. Nije valjda da ne znas nesto vise o tome?
Јој Регеман :smt049 волим те. :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2010

Post by KAMIKAZA »

OOOOOOOOOO JESTE NAVALILI PISATI;PA POLAKO LJUDI MISLITE MALO I NA MODERATORA;KAKO JA DA STIGNEM PROCITATI SVE TO :D Polako jebo vas patak,ili bar smanjite to citiranje ,ubiste me ,nisam jos stigao da rucam,kalirat cu sunce vam vase :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by vrsta8472 »

Видиш да није лак посао модератора :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Nemam ni ja problem sa Kalabicem kao covjekom, i ne znam ga, vec kao politicarem. A koji je problem? Pa sto je 2 puta gori od svih SDSovaca koje je kritikovao i on i stranka i sto mu je kao i sefu jedini uspjeh prodaja telekoma i slivanje istih para u drzavne dzepove.
Ko ne vidi pored ociju, na sta opstina, a i drzava lice, sta cu mu ja. Ako je vec izabrao politiku kao javnu profesiju da se bavi , nek trpi kritiku. Ako ne moze da istrpi kritiku sta cemo mu mi tu, pogrijesio je profesiju.
Sto se tice skole crvene, pa mlad sam, ali vidim repete danas, bas od bivsih komunista po sdsu i snsdu. :D
Ne znam kud mi gonimo, mozda moze Kalabic da nam kaze kud to snsd goni drzavu?


Naravno da treba podsjecati, sve redom, to i radimo.
SNSD vodi računa o Republici Srpskoj koja nije još država ali jednog dana ko zna ,možda i da bude ali kad bi svi bili takvi kakvi ste vi koji neznate ništa ni o državi ni o Republici Srpskoj najbolje bi bilo da je ukinemo ali taj san neki skorojevića koji prizivaju unitarnu BiH mogu samo da sanjaju sanak pusti ,Sve za Republiku Srpsku ,Srpsku ni za šta. :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

Која је ово змија по реду, 15-а? Ево и Драгојло почео писати, види нема вајде од ових његових.
ZMIJA wrote:Odma da kažem ti ljudi nisu ništa krivi oni su samo koristili katastrofalnu politiku
Ма немој, свако ко је украо крив је. Свако треба да има савјест и кад може да украде да то не уради.


ZMIJA wrote: prije svega SDSa koji je prvi postavio lopovske standarde u Republici Srpskoj
Да се и ми сложимо. Тачно је то али СНСД је лоповлук усавршио до крајњих граница.


ZMIJA wrote:Dakle svi modeli prelaska sa društvene uprivatnu svojinu nisu pošteni i nisu pravedni i svugdje su se našli ljudi da se lako obogate na tom drštvenom zlu koje nas snašlo.
А то би требало да буде оправдање и нама примјер да се угледамо на то. И пошто је тако свуда народ не треба да се буни. То можеш да причаш пред огледалом јер овдје не пали.


ZMIJA wrote:A da bi se zapušila usta onih koji su bili na liniji fronta tadašnji predsednik Republike Srpske Radovan Karadzić obeća jednu glupost stoljeća a to je kako će svojim borcima poslije rata podjeliti državnu šumu
СДС је није успио подијелити али изгледа да ће СНСД-у то успјети. Али не само са шумом него и са другим ресурсима и свиме што вриједи. Дијеле као да им је ћаћевина.


ZMIJA wrote:Sav taj kriminal koji je rađen u sprezi sa državom ne možeš procesuirati a da ne srušiš državu koja je to omogućila, to je zabluda onih koji misle na ovaj ili onaj način ispraviti tu vrstu nepravde.
Е тиме плаши свраке! Држава неће пропасти кад се криминал помете, може само да продише. Ти си у заблуди да смо ми сви сисали весла.

ZMIJA wrote:Razne revizije privatizacija su čista utopija gledano i sa teoretskog i sa praktičnog stanovišta.One služe samo u predizbornim kampanjama kakve se vode na ovim prostorima kad su izborni ciklusi u pitanju.Tipičan primjer je u Hrvatskoj kada je pokojni Račan na reviziji pretvorbe dobio vlast i istu izgubio na toj utopiji koju je uspio prodati biračima u Hrvatskoj.Njbolju definiciju na temu pretvorbe dao je hrvatski general LJubo Ćosić Rojs kada je u saboru kao zastupnik rekao onu sad već poznatu krilaticu ''Ko je jamio jamio je'
Што рекао Реге, само скрећеш с теме. Зашто нас мало не подсјетиш на кампању СНСД-а? Заболе нас за Хрватску.

ZMIJA wrote:Nije problem tajkuna među nama već je problem u izopačenom pamćenju naroda i njegovoj svjesti bolje reći nesvijesti kad taj isti narod izabere da mu isti ti tajkuni budu vlast, zar nije zona sumraka u Prnjavoru da postane poslanik neko ko je tipični predstavnik ove male lopovske elite kao što je legalno i legitimno izbrani narodni poslanik Miladin Stanić.
И зар није зона сумрака да неизабрани Драгојло буде у Парламенту БиХ зато што га је ту ставило пар људи из врха СНСД-а?

ZMIJA wrote:Daleko smo mi od svijetla na kraju tunela .
Колумбо се пробудио.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:SNSD vodi računa o Republici Srpskoj koja nije još država ali jednog dana ko zna ,možda i da bude ali kad bi svi bili takvi kakvi ste vi koji neznate ništa ni o državi ni o Republici Srpskoj najbolje bi bilo da je ukinemo ali taj san neki skorojevića koji prizivaju unitarnu BiH mogu samo da sanjaju sanak pusti ,Sve za Republiku Srpsku ,Srpsku ni za šta. :lol:
Типични Драгојло, чим се каже нешто о СНСД-у, почне да виче и нариче како неко хоће да руши РС. Можда је довео и Рајка Васића да се*е овдје. Знамо ми све о РС и ми би да се сруши криминал јер криминал руши државу, а не народ. Овај народ ју је и створио, а лопови арче по њој јер не знају како је пролити крв за њу и дати неког блиског за њу. Лопови су на вријеме склонили своје гузице и своје ближње. А највећи "чувар Српске", Додик, хвалио се како није учествовао у рату, тим се поноси. Па нисмо ми напали неког па да се стиди учешћа у рату него смо се бранили.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

vodi računa o Republici Srpskoj koja nije još država ali jednog dana ko zna ,možda i da bude ali kad bi svi bili takvi kakvi ste vi koji neznate ništa ni o državi ni o Republici Srpskoj najbolje bi bilo da je ukinemo ali taj san neki skorojevića koji prizivaju unitarnu BiH mogu samo da sanjaju sanak pusti ,Sve za Republiku Srpsku ,Srpsku ni za šta
:lol: . Dobar vic. SNSD vodi racuna samo o svojim dilovima i platama, **** se njima za R. Srpsku. A i meni, sta me briga i za Bih i za RS? To su obicne mafijaske tvorevine koje ili treba da propadnu ili da postanu protektorati mmfa, sto ce i biti najbolje, kao i ostale drzave ex yu. Nije ona sirotinja ginula od 92 do 95 da bi potomcima i drugima obezbijedila dobar i organizovan zivot na odredjenoj teritoriji-sto je cilj stvaranja drzave, vec da bi osigurala monopol i sverc grupi od 50ak pojedinaca od kojih se par njih vrti po Prnjavoru. Ista stvar i sa BiH i sa Hrvatskom i Srbijom- drzave nusprodukti mafijaskih ratova. Sta ima danas svercer i profiter od 92ge do 95te? Fotelju. A porodica poginulog borca? Umanjenu penziju. cuvari vatre :lol:
A te pricice o cuvanju RS, pa ostavi to za promociju Dodikove nove knjige, nek je cuva sebi i takvima kao ti, dok jos imate koristi. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2010

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote: A te pricice o cuvanju RS, pa ostavi to za promociju Dodikove nove knjige, nek je cuva sebi i takvima kao ti, dok jos imate koristi. :lol:
E ako i taj konj izda knjigu,onda ce stvarno smak svjeta. :)
Pre neki dan knjigu je izdao Obama :D bas me zanima kako ju je napisao za mjesec dana kad se ne smiruje,kao i ovaj nas,samo trce da uhvati neki glas za iduce izbore,a ja vjerujem da ni jedan od njih nije ni novine procitao od kad se dovrnuo fotelje,a kamo li neku knjigu,o njihovom pisanju da i ne govorimo,ovim nasim konjinama bi Hag bio spas,pa da fino na tenane kao Seselj,napisu par knjiga :D A i ako bi napisali neke knjige one bi se zvale:
Kako sam ukrao prvi milion
Kako sam ukrao drugi milion
Kako sam ukrao treci milion
--------------------------------
cetvrti,peti,sesti,sedmi....
:::::::::::::::::::::::::::::::::
:::::::::::::::::::::::::::::::::
Ma bilo bi tih njihovih knjiga koliko hoces,naslov isti samo broj drugaciji.....a knjige bi bile tanke,tanke,tankeeeee,jer oni kad kradu ,rade to brzinski,pa nebi imalo puno sta da se pise,mogli bi ih nazvati i : Dan kad sam drzavu ogulio za 10 miliona itd...ili : Dan kad sam za autogram dobio Vilu na Dedinju :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked