Opsti Izbori 2010

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:
vodi računa o Republici Srpskoj koja nije još država ali jednog dana ko zna ,možda i da bude ali kad bi svi bili takvi kakvi ste vi koji neznate ništa ni o državi ni o Republici Srpskoj najbolje bi bilo da je ukinemo ali taj san neki skorojevića koji prizivaju unitarnu BiH mogu samo da sanjaju sanak pusti ,Sve za Republiku Srpsku ,Srpsku ni za šta
:lol: . Dobar vic. SNSD vodi racuna samo o svojim dilovima i platama, **** se njima za R. Srpsku. A i meni, sta me briga i za Bih i za RS? To su obicne mafijaske tvorevine koje ili treba da propadnu ili da postanu protektorati mmfa, sto ce i biti najbolje, kao i ostale drzave ex yu. Nije ona sirotinja ginula od 92 do 95 da bi potomcima i drugima obezbijedila dobar i organizovan zivot na odredjenoj teritoriji-sto je cilj stvaranja drzave, vec da bi osigurala monopol i sverc grupi od 50ak pojedinaca od kojih se par njih vrti po Prnjavoru. Ista stvar i sa BiH i sa Hrvatskom i Srbijom- drzave nusprodukti mafijaskih ratova. Sta ima danas svercer i profiter od 92ge do 95te? Fotelju. A porodica poginulog borca? Umanjenu penziju. cuvari vatre :lol:
A te pricice o cuvanju RS, pa ostavi to za promociju Dodikove nove knjige, nek je cuva sebi i takvima kao ti, dok jos imate koristi. :lol:
Ti mene o tom podučavaš.šta ti znaš šta je država ,šta je bio protekli rat, šta je sad i šta će biti sutra, kada su političke stvari u pitanju, ja sam rekla svoje mišljenje o ratu o privatizaciji o onom što nam se desilo u ime naroda,rekla sam da znam razliku između pogače i srpkinje i da su to dvije različite stvari,da znam i ja šta je manipulacija masama šta su izbori šta je rekao izborni zakon,znam šta je bolji život i da želim bolju budućnost,ali svi putevi vode Rim tj Republiku Srpsku za mene koja sam dala nešto za Republiku Srpsku, mene koja sam se borila da ne budem kao srpkinja ponižavana i ja i moje potomstvo.Tu imaju neki prioriteti momčino,lako je tebi ti ipak ne pripadaš jednoj većini koja djeli iste vrijednosti ,tvoje razmišljanje je manjinsko bez obzira jesi li ti u pravu ili nisi, za mene nisi i ja tvoje pravo na mišljenje ne osporavam ja se samo borim za svoje mišljene,za svoj stav ja ne ću da budem građanin drugog reda u BiH ,a Republiku Srpsku niti je stvorio SDS nit čuva SNSDe to su najobičnije gluposti. Republiku Srpsku treba da čuvaju oni koji je vole, koji su je istinski stvarali ,koji su dali nešto za nju.Tebi koji ne dijeliš ove vrijednosti o kojima govorim možeš tako, ja neću i ne mogu drugčije, i neću nikom dozvoliti ko različito razmišlja da manipuliše sa mojim vrijednostima za koje se borim.
Ratovi su započeti i ja znam da su bili mafijaški to si ti možda čuo od mene ali to je skraćena pamet na ovu temu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

u imaju neki prioriteti momčino,lako je tebi ti ipak ne pripadaš jednoj većini koja djeli iste vrijednosti Tebi koji ne dijeliš ove vrijednosti o kojima govorim možeš tako, ja neću i ne mogu drugčije, i neću nikom dozvoliti ko različito razmišlja da manipuliše sa mojim vrijednostima za koje se borim.
Ratovi su započeti i ja znam da su bili mafijaški to si ti možda čuo od mene ali to je skraćena pamet na ovu temu.
ti ces da pricas o vrijednostima i ostalom a krijes se iza tog snsd mafijaskog plasta- kad treba para i vlasti odmah se krijete iza RS. Pa i tvoj sefonja je svercovao Ronhil, jesu to te vrijednosti? Od tebe sigurno nisam cuo da su mafijaski bili, ja sam zivjeo, gle cuda, tokom rata ovde . Sabrao sam dva i dva.
Tebi koji ne dijeliš ove vrijednosti o kojima govorim možeš tako, ja neću i ne mogu drugčije, i neću nikom dozvoliti ko različito razmišlja da manipuliše sa mojim vrijednostima za koje se borim.
borba, vrijednosti, misljenje, stav..isprazna si,...kako se borite za RS a opljacka je tvoj snsd masovno? Najnize plate, najskuplja struja, gorivo, telefon? O kakvim ti vrijednostima i borbi pricas? Opet bulaznis i padas pod uticaj svojih mentora.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Zdravo stranački protivniče, eto sad ste dobili vlast u Prnjavoru pa pokušajte legalizovati još koji bespravno sagrađeni objekat, a pri tome nemojte zaboraviti Seku, Dušanića, Geru i mnoge druge koji su se nalapali para za vrijeme vladavine SDSa mi i da smo htjeli pokrasti nismo imali vremena , s ****** nas SDS na čelu sa čestitim predsjednikom Branom Žunićem.
Valjda ti je sada srce na mjestu, jedino možda ti se gadi Žuna ,tu ti ja ne mogu pomoći i mi smo ga morali povratiti luči neku jaku kiselinu.Šta se odmah pališ kad se govori o tvojima .neka nisu ni moji puno bolji ali su sigurno bolji od ovi tvojih karampusa.Koji su to moji a koji tvoji mentori majke ti, imaš li možda neki konkretan dokaz sem da je tvoj Radovan u Hagu a moj Mile u Banjaluci.Eto ti tvoga Mome Novakovića zremljaka čovjeka kome ja jedino skidam kapu koji vas je napravio sve budalama a vi mu ne smijete ništa lajete na Dodika i SNSD.Kako vas nije sram .Ja u crkvu više ne idem kad vidim neke sdsovce bivše komuniste, do duše kako su vlast izgubili ne idu ni oni na nedeljnu molitvu,sem kad je izborna kampanja eto i ko crveni mrava na parastos i slične stvari ,samo da ih uslika kanalizacija 3 Prnjavor.Ja neznam mali ko ovde bulazni a ko se posipa pepelom.Ja mislim da tebi to ne treba, nađi sebi neki posao, nije za tebe politika čim se ljutuš i padaš u trans na političkog protivnika.To se ne radi u najmanju ruku mi koji smo stranački obilježeni smo braća po materi ,ako kradu tvoji kako su krali možda če jednog dana i moji krasti ja to neznam ,ali poslednja je stvar da se evo ja na tebe zbog toga naljutim, samo što baštiniš definitivno najgoru politiku od svih a to je politika SDSa
Bolje pričaj mi o funkcionisanju nove skupštinske večine.Jesi li vidio kako se rešavaju važne stvari u Prnjavoru kako vi zavladaste bog vas mazo.Vidje li ti onu prašinu što se prosipa svako veče sa k-3 .Samo črekam odluke o izmjeni regolacionih planova u Prnjavoru tu se pokrivaju mnogi lopovluci iz oblast gradnje kao što je Gerino parkiralište na mjestu bivše zelene pijace u Prnjavoru .čuvena sekina kraljica u zanatskom centru, dušanićeve zgrade na tržištu nekretnina koje čeka pravno formalno rešavanje imovinskih odnosa i sl.
Ko ima lokale od poznatih sdsovaca u navedenim objektima koji su kaparisani prije izdavanja urbanističke saglasnosti a danas ne mogu dobiti upotrebne dozvole i slično.Gdje su lokali Voislavke Gatariči sl.Usvakom slućčaju ostaj mi zdravo i nemoj da se ljutiš na mene zbog svojih lopova koje si i koje u sebi još podržavaš.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Ja sam mislio da ti imas gram mozga ali sam se zajebao :lol: .
Koji moji? P cemu ti pricaS? Iz koje sam ja to stranke? sam bio kandidat na izborima, na tvu, u novinama :lol:

Sto se tice sdsa i pdpa, citaj pored ociju, vidjeces sta o njima pisem, i ja i drugi..evo imas od danas post na temi rs.
A sto se tice mog Radovana, procitaj i tu sta sam pisao. Imas u arhivi :lol:
ako kradu tvoji kako su krali možda če jednog dana i moji krasti ja to neznam ,ali poslednja je stvar da se evo ja na tebe zbog toga naljutim, samo što baštiniš definitivno najgoru politiku od svih a to je politika SDSa
vidi se da ste vi snsdovci komunjare- ako nije covjek sa vama odmah je protiv vas :lol: . Ko se ljuti na tebe? meni je svejedno, samo kazem istinu. Svom narodu ne date da zivi, kraj price.
Bastinim politiku sdsa :lol: .
mi o funkcionisanju nove skupštinske večine.Jesi li vidio kako se rešavaju važne stvari u Prnjavoru kako vi zavladaste bog vas mazo.Vidje li ti onu prašinu što se prosipa svako veče sa k-3 .Samo črekam odluke o izmjeni regolacionih planova u Prnjavoru tu se pokrivaju mnogi lopovluci iz oblast gradnje kao što je Gerino parkiralište na mjestu bivše zelene pijace u Prnjavoru .čuvena sekina kraljica u zanatskom centru, dušanićeve zgrade na tržištu nekretnina koje čeka pravno formalno rešavanje imovinskih odnosa i sl.
slazemo se mi sa tobom, kad god mucnes svojom glavom. o tim marifetlucima smo vec pisali, ihahaj. Samo ih sad legalizuju, a provizija ide-kome? :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2010

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:Ko ima lokale od poznatih sdsovaca u navedenim objektima koji su kaparisani prije izdavanja urbanističke saglasnosti a danas ne mogu dobiti upotrebne dozvole i slično.Gdje su lokali Voislavke Gatariči sl.Usvakom slučaju ostaj mi zdravo i nemoj da se ljutiš na mene zbog svojih lopova koje si i koje u sebi još podržavaš.
Hajde Zmijugo daj malo podataka,sta si se stisao,sto bi rekli nasi,turi malo granja na vatru :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Ja sam mislio da ti imas gram mozga ali sam se zajebao :lol: .
Koji moji? P cemu ti pricaS? Iz koje sam ja to stranke? sam bio kandidat na izborima, na tvu, u novinama :lol:

Sto se tice sdsa i pdpa, citaj pored ociju, vidjeces sta o njima pisem, i ja i drugi..evo imas od danas post na temi rs.
A sto se tice mog Radovana, procitaj i tu sta sam pisao. Imas u arhivi :lol:
ako kradu tvoji kako su krali možda če jednog dana i moji krasti ja to neznam ,ali poslednja je stvar da se evo ja na tebe zbog toga naljutim, samo što baštiniš definitivno najgoru politiku od svih a to je politika SDSa
vidi se da ste vi snsdovci komunjare- ako nije covjek sa vama odmah je protiv vas :lol: . Ko se ljuti na tebe? meni je svejedno, samo kazem istinu. Svom narodu ne date da zivi, kraj price.
Bastinim politiku sdsa :lol: .
mi o funkcionisanju nove skupštinske večine.Jesi li vidio kako se rešavaju važne stvari u Prnjavoru kako vi zavladaste bog vas mazo.Vidje li ti onu prašinu što se prosipa svako veče sa k-3 .Samo črekam odluke o izmjeni regolacionih planova u Prnjavoru tu se pokrivaju mnogi lopovluci iz oblast gradnje kao što je Gerino parkiralište na mjestu bivše zelene pijace u Prnjavoru .čuvena sekina kraljica u zanatskom centru, dušanićeve zgrade na tržištu nekretnina koje čeka pravno formalno rešavanje imovinskih odnosa i sl.
slazemo se mi sa tobom, kad god mucnes svojom glavom. o tim marifetlucima smo vec pisali, ihahaj. Samo ih sad legalizuju, a provizija ide-kome? :D

Kako nismo protivnici ja nisam nikad u SDSu bila za razliku od tebe,ti si se razočarao u svoje to je ljudski i ja nisam zadovoljna sa svojim ,ti si pričao protiv svoji onda kad su te prepišali a ja ću biti sa svojim i onda kad nisu dobri to se zove politički karakter ,ja vamo čekam tvoje koji kucaju na naša vrata i lažu nas ti još nisi došao možda se pojaviš.
To se prebjegulje to su oni što imaju članske karte svih političkih partija ima njih dosta u SNSDa oni su poznati čim dođu odma traže protiv uslugu od kamiona pijeska do toga da upiše sina na fakultet ,jadna je stranka koja sa takvima ide na izbore.To je moje izdvojeno mišljenje to nije stav moje stranke ,svaka stranka želi da ima što više te žgadije u ćlanstvu mada je to po meni kontra produktivno.Evo ti sutra da dođeš u moju stranku ja bi te prvo morala odvesti u crkvu da te okadim ,po mogućnosti pričestim ali vi iz SDSa u zadnje vrijeme ne postite ne idete u crkvu puno lajete na svoje političke protivnike.Vidio si sinoć na kanalizaciji 3 našeg načelnika Darku Tomaša i tvog bivšeg Vladu Živkovića NO KOMENT.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

Zmijo, ili si me pobrkala, ili se glupiras po uglledu na svoje sefove i lupas. Ja sa sdsom nemam veze, ne znam ni gdje su sjedista stranaka po Prnjavoru. :lol: .
Sto se tice moje politicke karijere, u Prnjavoru nisam bio 8g, jedino ako ne mislis na dijasporu.
Ali posto je to taj Kalabicev poznati glupi fazon da skrece sa teme, a koji si ti pokupila, moram te razocarati i reci da izmedju vas u snsdu i ovih u sdsu nema razlike, iz iste kace ste poispadali. Ostaje vam samo da se kao kerovi borite oko koske. :lol:
Evo ti sutra da dođeš u moju stranku ja bi te prvo morala odvesti u crkvu da te okadim
dosla vremena da komunjara rastamana krsti :lol:. Samo se ti drzi stranke, mani se crkve. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:
ZMIJA wrote:Ko ima lokale od poznatih sdsovaca u navedenim objektima koji su kaparisani prije izdavanja urbanističke saglasnosti a danas ne mogu dobiti upotrebne dozvole i slično.Gdje su lokali Voislavke Gatariči sl.Usvakom slučaju ostaj mi zdravo i nemoj da se ljutiš na mene zbog svojih lopova koje si i koje u sebi još podržavaš.
Hajde Zmijugo daj malo podataka,sta si se stisao,sto bi rekli nasi,turi malo granja na vatru :D
Ne snmijem bog te mazo juče sam dobila poziv za treče ročište ovog mjeseca, svaki drugi dan čovjek mi potpisuje one plave koverte za sud .Skupo ja plaćam svoje palacanje.Drugo lopovi s kojim imam posla su moćna bagra ,a ja obični zmićak.
Pravosuđe je opasno korumpirano.Ja podnesem krivičnu prijavu na moćnika , a ono kući stiže kontra tužba za javnu klevetu lika i djela prije nego se moja prijava ohladila u tužilaštvu Republike Srpske.Evo juče sam dobila za ročište 05 04.iduće godine,popeo mi se jedan ****** na glavu samo zato što sam mu u lice pred svjedocima rekla da je lopov i da krade .Aja znam da krade imam za to dosije crno na bijelo u policiji sam nemam vremena da potucam po sudovima ja sam zaposlena baja koja mnogo radi moj radni dan je 12sati dnevno sa subotom.Jedan lik traži odštetu od mene 70000 maraka kao nadoknadu što sam ga javno prozivala i ako sam ja u ovom slučaju trećeoptužena .osoba u ovom sporu poslije urednika i lista u kome sam objavljivala lopovluke moćnika. I novinari su kurve dok treba podizati tiraž zvali su me dnevno dva puta a sad kad ja idem na sud oni imaju advokata po službenoj dužnosti a ti zmijo gledaj gdje ti je rupa.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote: ja ću biti sa svojim i onda kad nisu dobri to se zove politički karakter ,
Бркаш појмове Змики.
Пол. карактер је да одеш из странке кад није добра, а још је на власти.
Политички карактер је да останеш у странци кад изгуби власт (под условом да још чему вриједи).
Пол. карактер је да радиш добру ствар и кад те странка присиљава на лошу.
Пол. карактер је кад се учланиш у малу странку, без много моћи али која његује твоје идеале.

То о чему ти причаш је испран мозак и увлачење у дупе.




regeman wrote: izmedju vas u snsdu i ovih u sdsu nema razlike, iz iste kace

... ГОВАНА ...
regeman wrote:ste poispadali.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Imamo mi takvih o kojima ti govoriš Pantera sa takvim ljudskim i političkim karakterima .očito da si i ti jedna od njih, stranka im treba samo da ostvare svoje karijerističke ciljeve, da dobiju mandat i funkciju a za sledeće izbore ima druga stranka, gdje ćemo se ponovo učlaniti, ponovo na listu, ponovo na funkciju, ko **** stranku i program i karakter bio on ljudski ili politički e jesi se sad upravo definisala svaka ti čast .Upravo zbog takvih i jest ovo društvo tu gdje je.
Zbog karijerista je propa jedan društveni poredak, zbog takvih narod je morao u rat ,zbog takvih kod nas je društvo u bijedi.Karijeristi,egoisti,homodupleksi.prebjegulje iz jedne u drugu stranku su najgori politički ološ što postoji na zemaljskoj kugli.Znaš li ti Pantreice draga šta je to uopšte politički karakter .,sigurno nije odlazak iz jedne u drugu stranku,sa jedne na drugu izbornu listu,iz jednog u drugi poslanički ili odbornički klub , zar je to po tebi politički karakter, jesu li za tebe politički karakteri kao što je Momo Novaković,Dragan Čavić,Novo Grujić i mnogi drugi slični njima.Možda je meni mozak ispran kako kažeš ali ti u tom pogledu nemaš ništa ni za isprati ti si najveći ološ što hara političkim strankama na ovim prostorima, ali nadam se da od tebe ni jedna stranka neće imati ni koristi ali na sreću ni štete,jer takvi se iz aviona prepoznaju i sve ih stranke zaobilaze.Sad si me definitivno razočarala baš kad sam pomislila evo jedne baje kadrovske treba na nju obratiti pažnju.Ko kaže da forum nije dobra stvar , jest,ne da je dobra već korisna kako ljudi iza zavjese pokažu svoje pravo lice.Bravo .Ovo su kuruzari prvi prepoznali.Nije Marks bio budala kada je svoj naučni socijalizam utemeljio na klsočnoj njemačkoj filozofiji, koja je predstavljala jedan od tri stba.
Nazdravlje veselje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:Imamo mi takvih o kojima ti govoriš Pantera sa takvim ljudskim i političkim karakterima .očito da si i ti jedna od njih, stranka im treba samo da ostvare svoje karijerističke ciljeve, da dobiju mandat i funkciju a za sledeće izbore ima druga stranka, gdje ćemo se ponovo učlaniti, ponovo na listu, ponovo na funkciju, ko **** stranku i program i karakter bio on ljudski ili politički e jesi se sad upravo definisala svaka ti čast .
Не него си ти дефинисала Драгу Калабића познатијег као коњина Драгојло.
Очигледно да си увјерена да знаш ко сам па лупеташ. Само, како те није срамота да пишеш тако нешто, а вириш из Драгојлове гузице? Ти не би требала ни сличнима Драгојлу да кажеш тако нешто јер подржаваш сама исто то што си горе дефинисала. Гдје ти је карактер кад критикујеш особине које има твој Драгојло? Знам и одговор. У Драгојловом дупету.

ZMIJA wrote:Upravo zbog takvih i jest ovo društvo tu gdje je.
Zbog karijerista je propa jedan društveni poredak, zbog takvih narod je morao u rat ,zbog takvih kod nas je društvo u bijedi.Karijeristi,egoisti,homodupleksi.prebjegulje iz jedne u drugu stranku su najgori politički ološ što postoji na zemaljskoj kugli.Znaš li ti Pantreice draga šta je to uopšte politički karakter .
Ја знам само ти не знаш.
Због таквих као политикант Драгојло и курвица попут тебе је друштво ту гдје јесте.

ZMIJA wrote:,sigurno nije odlazak iz jedne u drugu stranku,sa jedne na drugu izbornu listu,iz jednog u drugi poslanički ili odbornički klub , zar je to po tebi politički karakter, jesu li za tebe politički karakteri kao što je Momo Novaković,Dragan Čavić,Novo Grujić i mnogi drugi slični njima.
Гдје ти је карактер кад заборави Драгу Калабића, маратонца у тој дисциплини?
Што вам партнери примише црног Грују кад сте ви тако једна поштена структура?

ZMIJA wrote:Možda je meni mozak ispran kako kažeš ali ti u tom pogledu nemaš ništa ni za isprati ti si najveći ološ što hara političkim strankama na ovim prostorima, ali nadam se da od tebe ni jedna stranka neće imati ni koristi ali na sreću ni štete,jer takvi se iz aviona prepoznaju i sve ih stranke zaobilaze.
Не знам по који пут ме препознајеш. :smt005 Јеси ли ти то била код видовите Бранке па ти она дала све те податке? :smt005
ZMIJA wrote:Sad si me definitivno razočarala baš kad sam pomislila evo jedne baje kadrovske treba na nju obratiti pažnju.
За твоје мишљење ме боли она ствар јер ја не зависим од твог мишљења. :D
ZMIJA wrote:Ko kaže da forum nije dobra stvar , jest,ne da je dobra već korisna kako ljudi iza zavjese pokažu svoje pravo lice.
Да, ја лице, а ти и Драгојло образ - ђон.
ZMIJA wrote:Bravo .Ovo su kuruzari prvi prepoznali.
Браво ми кажу и остали на пп. Препознали курузари ко је ко, зато ћете ти и шеф с текуњем у гузици ходати. :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Gubiš gubiš živce koristiš crvenu markaciju kao izraz nemoći,možeš li ti išta napisati da ne spomeneš Dragojla,ja sam govorila o pojavi ,o karijeristima a ti mene pitaš kako su moji primili crnog Gruju pa i moji i tvoji kad su ove pojave o kojim govorim u pitanju su isti luda ženo ja sam stranački definisana i sa čime sam najnezadovoljnija je upravo sranje u mojoj kući ali ja o tome vodim bitku na drugom mjestu ne na forumu kako si tako politički nepismena pa nije to tako komplikovano da te moram podučavati.Kažeš meni da sam u nečijoj guzici ,zašto si tako lična ,ima guzica napretek nije samo drgojlova na cijeni,jeli ti možda viriš iz nemanjine ili miladinove guzice ja tebi to nikad nisam rekla ako si u SDSu predstavi se kao takva i nije problem ja sam svoju stranačku pripadnost objelodanila nisam htjela prema nekim ljudima na forumu da budem neiskrena kao što si ti da se predstavljam kao vanstranačka a vamo tučem kako mi narede naprimjer iz SDSa ili pdpa svejedno.
Veliš da se ja eto sama prepoznajem kroz ono što žvrljam svojom rukom ,ama gdje si ti u ovoj priči,da nisi mesija,jesi li se ti pogledala kada u ogledalo pročitaj po nekad svoj tekst pa ga izanaliziraj pa vidi kuda tučeš paćenice moja.
Da bome da tebi nije stalo do mog mišljenja, šta si mislila eto ja poverovala kako tebi jest stalo do mog mišljenja ma daj mani šalu zvijerko.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:Gubiš gubiš živce koristiš crvenu markaciju kao izraz nemoći,možeš li ti išta napisati da ne spomeneš Dragojla,
Па ти га стално спомињеш као добру појаву па сам ти означила црвеним словима оно што се односи на Драгојла, можда прогледаш, мада сумњам. Ти се јако нервираш што спомињем Драгојла па ћу га и даље спомињати. :D
ZMIJA wrote:ja sam govorila o pojavi ,o karijeristima a ti mene pitaš kako su moji primili crnog Gruju
Питам, нормално јер ти појма немаш о чему говориш. Зашто примају каријеристе и скакаче кад су, по твојој тврдњи поштени?

ZMIJA wrote:pa i moji i tvoji kad su ove pojave o kojim govorim u pitanju su isti
Још да ми кажеш који су моји. :lol:
ZMIJA wrote:luda ženo
Ево ко се нервира. Шта је, да се ниси препознала у мом претходном посту? :lol:

ZMIJA wrote: ja sam stranački definisana i sa čime sam najnezadovoljnija je upravo sranje u mojoj kući
:lol: Ти не можеш са сигурношћу рећи шта си написала у постовима, а камоли да дефинишеш нешто, а себе понајмање. Ти си амеба. Да ниси, почистила би срање, а не би га хвалила.

ZMIJA wrote:ali ja o tome vodim bitku na drugom mjestu ne na forumu
Онда се мени сигурно причињава да ти овдје пишеш. :lol:
ZMIJA wrote:kako si tako politički nepismena pa nije to tako komplikovano da te moram podučavati.
:lol: Ти рече да сам ја паметна.
ZMIJA wrote:Kažeš meni da sam u nečijoj guzici ,zašto si tako lična ,ima guzica napretek nije samo drgojlova na cijeni,jeli ti možda viriš iz nemanjine ili miladinove guzice ja tebi to nikad nisam rekla ako si u SDSu predstavi se kao takva i nije problem
Хајде усагласите се сви ви који пишете под овим ником. Пошто се смјењујете и дежурате по читав дан на форуму, ви који сте до подне, пренесите овима од подне шта сам писала да се не трошите на писање глупости. Да знаш шта сам писала не би ти пало на памет да сам у СДС-у, а најмање у гузици ове двојице. Вас толико, а немате грам мозга заједно и питате се зашто се неко спрда с вама. Па неће ваљда озбиљно да прича.:lol:

ZMIJA wrote:ja sam svoju stranačku pripadnost objelodanila nisam htjela prema nekim ljudima na forumu da budem neiskrena kao što si ti da se predstavljam kao vanstranačka a vamo tučem kako mi narede naprimjer iz SDSa ili pdpa svejedno.
Имаш ли ти какве гласове у глави шизика? :lol:

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Opsti Izbori 2010

Post by marijamala »

ZMIJA wrote:Imamo mi takvih o kojima ti govoriš Pantera sa takvim ljudskim i političkim karakterima .očito da si i ti jedna od njih, stranka im treba samo da ostvare svoje karijerističke ciljeve, da dobiju mandat i funkciju a za sledeće izbore ima druga stranka, gdje ćemo se ponovo učlaniti, ponovo na listu, ponovo na funkciju, ko **** stranku i program i karakter bio on ljudski ili politički e jesi se sad upravo definisala svaka ti čast .Upravo zbog takvih i jest ovo društvo tu gdje je.
Zbog karijerista je propa jedan društveni poredak, zbog takvih narod je morao u rat ,zbog takvih kod nas je društvo u bijedi.Karijeristi,egoisti,homodupleksi.prebjegulje iz jedne u drugu stranku su najgori politički ološ što postoji na zemaljskoj kugli.Znaš li ti Pantreice draga šta je to uopšte politički karakter .,sigurno nije odlazak iz jedne u drugu stranku,sa jedne na drugu izbornu listu,iz jednog u drugi poslanički ili odbornički klub , zar je to po tebi politički karakter, jesu li za tebe politički karakteri kao što je Momo Novaković,Dragan Čavić,Novo Grujić i mnogi drugi slični njima.Možda je meni mozak ispran kako kažeš ali ti u tom pogledu nemaš ništa ni za isprati ti si najveći ološ što hara političkim strankama na ovim prostorima, ali nadam se da od tebe ni jedna stranka neće imati ni koristi ali na sreću ni štete,jer takvi se iz aviona prepoznaju i sve ih stranke zaobilaze.Sad si me definitivno razočarala baš kad sam pomislila evo jedne baje kadrovske treba na nju obratiti pažnju.Ko kaže da forum nije dobra stvar , jest,ne da je dobra već korisna kako ljudi iza zavjese pokažu svoje pravo lice.Bravo .Ovo su kuruzari prvi prepoznali.Nije Marks bio budala kada je svoj naučni socijalizam utemeljio na klsočnoj njemačkoj filozofiji, koja je predstavljala jedan od tri stba.
Nazdravlje veselje.
stranka im treba samo da ostvare svoje karijerističke ciljeve,
e "aferim" zmijo ti ovdje dangubis iz cistih patriotskih pobuda.pitam se sa cijih li ti jasala travu pases kad ovoliko zuljas na forumu.
Zbog karijerista je propa jedan društveni poredak

mogu li ja drugarice zmijo biti malo prosta?

znas li ti gdje najmanje ima seksa.kazu u vladi!
sve familija pa ne ide ......................
tako vam je i kod vas u strankama,ne u sirokim narodnim masama,vec u vrhu stranke,u vrhu liste,na pozovnicama za dzabne vecere isl
sve ste svoji !
Ko kaže da forum nije dobra stvar
:smt023

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Travu pasem na vlastutoj livadi.a ovdje dangubim iz zadovoljstva, što se nepotizma tiče može da bidne ali može i da ne bidne, zavisi s koje strane i kako mjeriš sve je relativno.Asad gospođo da ja tebe priupitam a gdje tebe svrbi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

a sam svoju stranačku pripadnost objelodanila nisam htjela prema nekim ljudima na forumu da budem neiskrena kao što si ti da se predstavljam kao vanstranačka a vamo tučem kako mi narede naprimjer iz SDSa ili pdpa svejedno.
haha..cim nismo sa vama snsdom odmah smo protiv vas? da citas malo forum i teme od prije 2, 3 godine, posebno lokalne izbore, vidjela bi da isti ljudi koje sada napadas, pocevsi od mene, sa ovog foruma su pljuvali tadasnji sds i pdp i njihovu vlast. Znaci, svi ljudi koje ti danas napadas da su iz sdsa i pdpa su prije 2, 3 god pljuvali sds i pdp i u medjuvremenu po tvome presli u gubitnicki tabor i naprasno promijenili misljenje :lol: .
Bice da vam je tada odgovaralo pljuvanje sdsa pa vas nije bilo, osim LEpira na forumu, a sad kad necemo da precutimo vase marifetluke odmah smo sdsovci i snsdovci. dobra fora, reci sefu da to prodaje seljacima uz rakijski kazan. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Opsti Izbori 2010

Post by OldTownBoy »

Sad je moderno prodavati fore ispod satora uz gotov proizvod , patoku .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Budi malo precizniji , nismo mi na forumu svi završili osnovnu školu i ne razumijemo se puno u ŠATOR-ATR.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

vi crveni se samo u satore i razumijete.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

Узе ми ријеч из уста Реге.

Ево одакле ваде говоре за шаторе:
("Рецесија, као опака бољка хара и разједа привређавање." :lol: )




"Али видим да је Миле изнео прасиће из фуруне, а зна се да прасићи нису ништа нарочито кад се 'оладе, па реко да скратимо." :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2010

Post by KAMIKAZA »

Nazad na temu :D Ovo je dobro :lol:




:D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

regeman wrote:vi crveni se samo u satore i razumijete.
Mi crveni u šatore ,među narod to nam je u opisu posla,bolje i u šatore nego u crkveno dvorište i u crkvu da baljezgamo tamo gdje nije mjesto,kao ovi rodo načelnici demokratije na oivim prostorima iz SDSi SRS.Mi ne tražimo blagoslov, i ne mislimo da smo nebeski ljudi, niti tvrdimo da je isam gospod bog srbin, kako su tvrdili ovi što svoju politiku nazivaše državotvornom i gdje narodu prodaše muda pod bubrege , mi bar za vrijeme kampanje nahranimo dosta sirotijne koja dođe da jede pod šator a bog zna za koga glasju i da li uopšte glasaju.Šojić je to dobro ovjekovječio ali ne znači da se to odnosi samo za crvene, mnogi se mogu prepoznati u ovoj našoj stvarnosti.Za mjesec dana sirotinja pod šatorom popravi svoj fzički izgled malo se oporave i zbog njih bi trebalo održavati češće izborne kampanje, ko pod šatorom sluša neke govore i zar su oni ujopšte važni kao da to oni koji dolaze pod šatore ne razumijiu i sami uživaju u tim živim zajebancijama.
Mikula je to dobro opjevao nema šta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

mi bar za vrijeme kampanje nahranimo dosta sirotijne koja dođe da jede pod šator a bog zna za koga glasju i da li uopšte glasaju
Prvo jedan od sefova snsda je rekao da on garantuje da sirotinje nema :lol:
drugo, ta sirotinja se prvo odere porezima i kaznama pa se onda pod satorom nahrani, mora da vadite pare iz sopstvenih dzepova za kampanju :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Laže :lol: taj šef iz SNSDa laže ko pas, kako nema sirotinje :lol: SDSje ovaj nekad normalan svijet zajedno sa SDAiHDEZ prvo otjerao u rat onda ga u privatizaciji opljačkao, a mi sad tom svijetu pomalo pjevamo pod tim šatorima kako bih im vratili vjeru u život :lol: Istina i mi ne nosimo kandar pa da mjerimo sve što pričamo, omakne se i nama pokoja laž :lol:
Mi smo samo prihvatili bijedu na leđa koja se neće oporaviti sledećih 50 godina. :shock:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Opsti Izbori 2010

Post by regeman »

a znas li ko je taj sef? pogadjaj dva puta :D
jeste, slazem se, sds nas je zavio u crno, zato i jesu tu gdje jesu, u Hagu, zatvorima, u proslosti, nekadasnje face od sredine 90ih..danas ih nigdje nema. Nadam se da ce nesto slicno stici pojedince iz vlasti u zadnjih desetak godina, ukljucujuci i ovu zadnju za sve ono sto su uradili pljacakujuci narod. :smt006
kad moze u Hrvata moci ce i u nas, kad ujka Sem ponovo dodje.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked