Opsti Izbori 2010

Pamtim to kao da je bilo danas...
Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Opsti Izbori 2010

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:mi bar za vrijeme kampanje nahranimo dosta sirotijne koja dođe da jede pod šator a bog zna za koga glasju i da li uopšte glasaju.
Да, баш зато постављате шаторе, вјерујемо ти. :lol:

ZMIJA wrote:Za mjesec dana sirotinja pod šatorom popravi svoj fzički izgled malo se oporave i zbog njih bi trebalo održavati češće izborne kampanje,
Зар се шатор мора дићи баш у кампањи? Гдје то пише, има ли неки закон за који не знам, гдје пише, сиротиња се мора хранити под шатором око 1. октобра? Зашто га не поставите, на примјер, сад? Види поплава, види зиме! Нахраните их сад! Сад прасе окрени!


regeman wrote:ta sirotinja se prvo odere porezima i kaznama pa se onda pod satorom nahrani, mora da vadite pare iz sopstvenih dzepova za kampanju :smt006
Рече неко у кампањи: "Немојте да идете да једете под те шаторе, јер оно што поједете за једну вече плаћаћете идуће четири године!"

regeman wrote:jedan od sefova snsda je rekao da on garantuje da sirotinje nema :lol:
А то би био Драгојло на БН-у, ако ме памћење не вара. :smt005

ZMIJA wrote:Laže :lol: taj šef iz SNSDa laže ko pas, kako nema sirotinje :lol:
Тако је Змики. ТАКО ЈЕЕЕ! Лаже као псето, а на коња личи. :smt005 :smt005 :smt005

regeman wrote:a znas li ko je taj sef? pogadjaj dva puta :D
Није сконтала одмах. :lol: Сад ћути као дијете на тути. :lol:

ZMIJA wrote:SDSje ovaj nekad normalan svijet zajedno sa SDAiHDEZ prvo otjerao u rat onda ga u privatizaciji opljačkao, a mi sad tom svijetu pomalo pjevamo pod tim šatorima kako bih im vratili vjeru u život :lol:
Пјева њима Миле "Гледај ме, гледај дуго, погледом својим сетним, доста је да ме гледаш и то ме (читај "ТЕ") чини срећним".

ZMIJA wrote: Istina i mi ne nosimo kandar pa da mjerimo sve što pričamo, omakne se i nama pokoja laž :lol
покоја хахаха покоја хахаха покоја хахаха :smt005

ZMIJA wrote:Mi smo samo prihvatili bijedu na leđa koja se neće oporaviti sledećih 50 godina. :shock:
Добротвори :smt056

regeman wrote: Nadam se da ce nesto slicno stici pojedince iz vlasti u zadnjih desetak godina, ukljucujuci i ovu zadnju za sve ono sto su uradili pljacakujuci narod. :smt006
kad moze u Hrvata moci ce i u nas, kad ujka Sem ponovo dodje.
Ујка Сем их је ту и довео и њему одговара да и даље ту остану. Гдје чизма ујка Сема крочи, ту трава не расте.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Mi smo sa ujka Semom u dobrim odnosima ,on na nas nije za sad ljut.Dok ujka Sem dođe do nas mi ćemo se već nekako izvući.Prvo ujka Sem treba da završi ovo sa Sanaderom,to je duga priča, a kad završi sa Sanaderom treba ima otvoreno gradilište u Crnoj Gori , treba završiti sa Milom Đukanovićem ,on se već predao ,zatim ujka Sem mora završiti sa Tačijem dolje je veliko sranje, a po povratku sa Kosova ujka Sem navraća u Sarajevo da se obračuna sa sarajevskim političkim dilitantima koji su u mutnoj materinskoj vodi utušili novorođenče zvano BiH.Tek poslije toga ujka Sem navraća u Banjaluku na kafu kod Dode a šta će se dogovoriti to ni dragi bog nezna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2010

Post by ZMIJA »

Ko je rekao zašto mi razapinjemo ,šatore o tome nije bilo ni riječi , govorila sam da mi idemo pod šatore,a SDS i SRS oko crkava i na Krsnim slavama bistre politiku sa ukusom srpstva tamo gdje se to ne radi.Normalno da moramo razapeti šator da kad dođe narod, a počne kiša ,da narod ne pokisne malo mu je što je pokisao davne 92.kad mu je obećano da će jesti zlatnim kašikama, samo da se svrgne nenarodni komunistički režim.Ne treba zaboraviti kad je Dušan Zelenbaba u Prnjavoru rekao narodu ,,prodaj kravu kupi pušku,,a narod blentavi poteci ne bi li kako ubijo komšiju ,protjerao prijatelja samo zato što nije srbin , pa pojaši njegov traktor i brnaču pa potjeraj svojoj kući.Akad malo proradi savjest, poteci u crkvu sa pioštoljem oko pojasa na uranak na Božić svojim zmijskim očima sam gledala, nesretnike.To je bila prava politika ovo danas je mala maca kakvi su ovi Radovanovi bili u toku i poslije rata .Samo kad se sjetim one šume obećane od strane Radovana srpskim borcima dabogda nikad iz Haga ne izašao.Samo kad se sjetim kako proda trinaest srpski kraiški opština i kako proda srpske teritorije dabogda ga spečilo žarano.
Neki mladi ljudi nisu o tome ni mogli ni naučiti jer kod nas je istorija u toku pa još nije oštampana, a to što se moglo pročitati između redaka često puta je skromno netačno i tendenciozno.
Rekla sam mi smo male mace naspram ovi što nas obožiše ,omnožiše i pokradoše za vjeki vjekova AMIN.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked