Rat bendova

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

navalio da izbaci storme...i gotovo....i to jos stavio ga sa liviom...to se znalo ko ide dalje...*****

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Rat bendova

Post by neko iz mase »

Ne bilo čiji sin, naime ovaj mali gitarista iz Maximum Powera je sin vlasnika OBN-a pa ti vidi
http://obn.ba/forum/viewtopic.php?f=221 ... a&start=10

Nakon jučerašnje emisije sam čitao komentare na forumu,svi su blago rečeno razočarani ispadanjem FS i ostankom Maximum Power-a

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Rat bendova

Post by MAXIMUS »

Očigledno da je sve očigledno ! :o
Kada sam kritičan i samo kritičan prema određenoj pojavi ili događaju , preispitam samog sebe da možda ne pretjerujem !? Ovde je sve jasno ... publika je gotovo jedinstvena da najveća mana tj. najlošija strana rata bendova jeste upravo žiri na čelu sa ,, kraljem bh rolla,, gdinom Zelletom . Jako je bitno za show koliko košta njegova gitara još je bitnije za mlade bendove i za bh r*n*r ko je bio komšija Zeletu dok je boravio u Londonu . Još kada bi objasnio zašto nije uspio na zapadu u namjeri da napravi svjetsku karijeru ... Ipak ima i složenijih kompozicija na gitari sem Zeletove neprikosnovene verzije Turskog marša.

Na početku večeri sam jedno znao i nažalost bio sam u pravu ... ispada jedan bend iz Srbije nije bitno koji !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Rat bendova

Post by aquarius »

Ma koji kralj r*n*r
U onoj revijalnoj sa Santosima nije mogao tona ubosti. U prošloj emisiji kao riknulo pojačalo...
Nikad ga nisam cijenio kao gitaristu, ali sad je pokazao i svoj moral i doljednost.
Crnogorce napade na pasja kola zbog "tezgrenja", a sam je tezgario i na našoj motorijadi prošle godine i to
jako loše.

Šteta što će dobar koncept propasti zbog naduvanog ega i pozamašne količine markica.

p.s. dakle mali je guzonjin sin. Imao sam info da je balo sin od direktora dm-a, ali ovo baca sasvim novo svjetlo na stvari.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Rat bendova

Post by MAXIMUS »

aquarius wrote:Poslije večerašnje emisije mogu samo reći :

Zele p.izdo, rock and roll si izdo ...
:lol: :smt005 :lol: :smt005 :lol: :smt005

Ovo sam tek sada vidio !!! :smt005 :smt005 :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

sad bas gledam rat bendova....odra ona teta bubanj u zone katastrofe.....mada ni onom iz elektricnog vrtica....ne moze se pero odbiti udaraju oboje...haos...minjak i samara :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Rat bendova

Post by aquarius »

Krele Lipovača i dalje jaše !
Balavci opet nezasluženo dalje, Kindergarten slabo bez obzira na pucanje glasa...ostali standardno dobri.

Da je pravde Maximum Power bi zajedno sa predugovorom iz Universal recordsa odj.ebao u skokovima iz Rata bendova i naših sivih ćelija.

Momcima iz Full House-a ogroman recpect.
Pokazali su Zeletu da može da ih povuče za kvalitet tako što su i pored prolaska u baražu odlučili da ne učestvuju u daljem takmičenju
i tako se solidarisali sa ponovo nepravedno izbačenim crnogorcima iz Nuclear Mame.

Long live R*N*R !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

skontah foru da onaj zvaljson vinkec kad nekog pita sta ce te nam svirati sledeci put...obicno ti odu kuci....

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Rat bendova

Post by MAXIMUS »

VINKKO :!:
S*R*M TI SE NA MAICU !!! :smt005 :smt005 :smt005

Medjvjeđu uslugu koju čine MAXIMUM POWERU vratiće se samo toj djeci i nikome drugom . Ako misle dalje svirati i graditi karijeru sa R*n*R om publika ne prašta ovakve štele . Sinoć su svirali moj omiljeni ZZ TOP i dobro su to uradili , pokupili su moje simpatije ali ipak je vrijeme da odu kući još vježbati i da rat bendova doživi svoj vrhunac gdje će se ostatak bendova ,,potući,, za titulu najboljeg među odličnim .

Narcisoidni Zele i dalje popuje i neće samom sebi da prizna da pola gitarista što izađu na binu za njega su tata-mate. Žiri treba pod hitno osvježiti novim licima mada je Gobac ,,simpa,, ipak ga je Zele uvukao u svoju žabokrečinu.
Ne može me žiri toliko iživcirati koliko me može oraspoložiti dobar bend kada izađe i pokaže kako se svira r*n*r ol !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

ipak pohvale za full house....imaju muda ljudi....zao mi je crnogoraca i ako su poceli komercijalu zescu pa jos i mimo rokenrola...giboni,dvornik i sl :))

ma malci bi i valjali necemu da im onaj vokal ne **** onoliko...mali ima drecav glas nece moci pjevat ni sa 25 bolje......za njega je opera :smt005

vinkec ima majicu do jaja.....zele u najboljim godinama sa sve turskim marsom...od toliko marseva on turski nasao :smt005 :smt005

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

napokon se rijesili malih vaski....ne potpuno al bar necu da brinem da ce neki pravi band da fasuje zbog njih :)))

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Rat bendova

Post by aquarius »

:smt023
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Rat bendova

Post by Hirurg »

ovde se veliki muzicar pokazao koliko je govno bio i ostao!!! crkni!!!


User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Rat bendova

Post by regeman »

That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Rat bendova

Post by neko iz mase »

neko iz mase wrote:naime čuo sam da će pobijediti Supernova 90% a da Alter ispada večeras ili u sledećoj emisiji. :smt002
Trebao sam organizovati neko klađenje :lol:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Rat bendova

Post by MAXIMUS »

Ima li kakav pravnik da mi objasni da li bi mogao naplatiti nesto za koristenje loga ?! Makar za kafu i pivo ... :mrgreen:

Nije ni najjasnije sta je pisac htio da kaze ali znam jedno ... RNR i politika na balkanu imaju vrlo malo zajednicko gotovo nista !

SUPERNOVA je pooobjeeeedniiiik .. cica mica i gotova prica .
Naravno , nisam zadovoljan izborom mada mi je supernova dobar bend ali su mi iz emisije u emisiju polako blijedili . Ali OK. hiljadu cudi dvije hiljade ljudi 8)
Serijal je po meni bio jak , dobar , zestok , dobri bendovi su svirali ziri kao sto sam vec pisao najlosija karika u lancu , mozda producenti to i uvide te promjenu narcisa iz Bihaca .
A da ! Dobar mi je bio komentar jednog od gostiju ... jel to znaci da ih gledamo ( Supernovu) na motorijadi !? :smt006
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Rat bendova

Post by aquarius »

jel to znaci da ih gledamo ( Supernovu) na motorijadi !?
Moj komentar isto. U svakom slučaju nije loš izbor. Bolje od prethodne dvije godine. Divlje Jagode pa Atomsko Sklonište. Neznam ko je bio veći smor.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Rat bendova

Post by Vucijak »

Neka je konacno zavrsena ta bezvezna emisija sa narkomanskom muzikom :smt005
Image

User avatar
nebojsa
Posts: 11
Joined: 26.08.2010. 23:33

Re: Rat bendova

Post by nebojsa »

sta ti znas sta je muzika :?:

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Rat bendova

Post by Vucijak »

Ja sam doktor nauka za muziku ako te zanima :lol:
Image

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Rat bendova

Post by droplja »

Nije u skladu s temom,ali neka admin prebaci u odgovarajucu.
Ja sam se odusevio,mozda je neko ovo pre i postavljao al nema veze,postao sam njegov fan :P

http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... iyATRpG66k
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Satchman
Posts: 14
Joined: 12.08.2012. 00:02

Re: Rat bendova

Post by Satchman »

Pozdrav svima.
Sve u svemu,dobra emisija,sto vise odlicna...Dok Zele aka ,,Jimi Sead Hendrix Lipovaca" nije pokupio sav honorar.
Zao mi samo Santosa,klinci stvarno dobro razvaljuju,ali ovaj gore navedeni skot ih komercijlano "rejpuje",kao izbacuje albume a samo uzima dobitak iz post-produktivnog lonca.
A jesu svi navalili na tu marku krvavu,doslo vrijeme da djecu koriste :roll:

Locked