UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Pamtim to kao da je bilo danas...
murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

slovenac, pa nek taj tvoj nevini Brane ovdje objavi dokaze da je posten, tj. da nema nikakve veze sa djelima za koja je uhapsen. Pa nije Europol raspisao potjernicu za njim na osnovu dokaza po onoj staroj "rekla - kazala". Za to su potrebni dokazi ili dovoljno svjedoka koji daju istu izjavu. Mislim da nikom ne pada na pamet da nesto izmisli i da bez problema Europol stoji iza njega...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Evo ga Motajicin drug iz skole :D
Kad sam ja rekao da on nije posten :D ja sam samo rekao da sam i ja posten za nekoga :lol: e a to da ce da ih tuzi, znas da hoce,jer da ti malo objasnim osnovu svega, ako zelis nekoga da tuzis, u ovom slucaju za klevetu ,moras da imas argumente da je on svjesno iznio neistinu o tebi, u ovom slucaju je to smjesno,jer postoji milion dokaza bas protiv Zune, kao prvo tuzba, jer nisu ga hvatali bez nje, on moze da prica danas sta hoce, ali da je nije bilo nebi bilo potjernice,naravno i nebi bio isporucen Njemackoj, ili i ti mislis da je on otisao dobrovoljno,kao sto se to skoro moze zakljuciti iz njegovih izjava, tipa, jedva je cekao da ode i dokaze svoju nevinost, a odbio je da bude isporucen na prvom saslusanju, odbio je usluge Bosanske ambasade ,a tvrdi da je od prvog dana bio sa njima u kontaktu, ovdje bi i Motaica vidio da nesto ne stima :lol: o svemu se oglasila i ambasada cak i gospon Cadjo, i mnogi drugi koji su bili mada nesto kasnije od nas ali zasigurno bolje informisani i od Prnjavor infa i od Vlade Zivkovica, ali kad u nasem gradu hoces nesto da zakomplikujes i zataskas, onda samo pomeni bivseg nacelnika da je na drugoj strani i svi se pale, ne kazem ni da nije imao on mozda bolji uvid u sve to pa da mu danas Zuna zamjeri sto mu nije pomogao, ali ako ima dokaz nek ga iznese, prazna prica ne pomaze. Danas svi znaju da se to desilo, dosta ih je znalo za to i 1993, pola Prnjavora je znalo da je njegov punac odlezao bez razloga u Njemackoj, samo je trebalo nesto da pokrene lavinu, hapsenje je to poguralo u prvi plan, i danas bi trebali svi mi da budemo vise krivi sto smo objavili istinu koja bi se i onako saznala iduci dan nego sami akteri dogadjaja.za Zunu bi najbolje bilo da organizuje konferenciju za novinare :D iznese istinu i zavrsi sa tim, ovako ce sve otici u Qrac, on u ovim izjavama ,ako ih je on takve dao,pobija sam sebe ,a nezna da je druga strana, koju on pominje, naoruzana argumentima i dokazima, i da samo ceka da im legne kec na desetku :D Danas se on moze odbraniti samo ako pred narod izadje sa potpunom istinom, jer ako drugi iznose istinu o njemu, onda ona ima daleko ruznije lice, bar ja mislim, ali stvarno da to nije neko zlodjelo,pusteni su zivi, bio je rat,i ako to on prezentuje, mogao bi iz toga cak i korist da izvuce, ali ako to budu prikazivali oni drugi ,bit ce to prikazano kao izdaja, prodaja, sverc sa neprijateljem itd. oprati se treba pred narodom koji predstavlja ,pa tek onda pred Nijemcima, samo tako ce ocuvati steceni ugled i poziciju.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Kami druže nemoj više djeliti besplatne savjete, ja predlažem dvaest marki po savjetu :lol:
Nešto sad razmišljam zašto ej skinuta bista narodnog heroja, pa zato što dolaze neki novi narodni heroji treba negdje i njihove biste staviti. :lol:
>>>---------------------->>>

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

drlonc wrote:Nemojte da se pravite tako naivni!
Čovjek je samo ukazao na opštepoznatu činjenicu.
Svi znaju za usku povezanost prnjavorskog SDS-a sa slovenačkim i njemačkim policijskim i pravosudnim strukturama...
Ovo je zapravo razlog svega.. Ovi imaju jeb... ovaj, veliki uticaj kod "onih"! :lol:

Ne bi' da se pretjerano miješam, jer me to sve na neki (veliki) način upšte ne dotiče, ali;
drugovi i drugarice :) ja sam zadnih par dana ekstra gasio traktor na njivi, pa trčao po brdu sa wireles antenom hvatajući signal da bih se konektovao,
i sve to da bih pogledao na ovim stranicama šta se dešava sa tim, meni lično, nepoznatim čovjekom (kao što bi me interesovalo za bilo koga drugog). Odnosno, da li je pušten, osuđen, kako je prošao, ako je pušten- kako mu je bilo tamo, itd.. I, umjesto željenih informacija, dobijem jednu poluželjenu i par neželjenih (tj polu interesantnu i par dosadnih/suvišnih informacija), a to su, kao prvo, dernek na trgu.. Hajd, razumijem, slave ljudi što se vratio (ovde se u pozadini krije nešto drugo, jer se "to" moglo proslaviti i na originalniji način, a ne izigravanjem narodnog heroja.. medjutim, ne bih o tome..), tako da se nisam previše obzirao na sve to, ali, kao drugo- očekivao sam da se u narednom periodu pojave vijesti drugačijih, pozitivnijih, sadržaja (zbog čega sam takođe trčao sa njive), međutim, sve što se "imalo reći"- bile su riječi optužbe/žaljakanja na SDS (to me, iskreno, ne dotiče) i na članove ovog nam foruma!
To je, po meni, besmisleno. Ako već, moglo se u nekom nadolazećem vremenu, kad se strasti na neki način stišaju (tad se moglo povlačiti za kragna "ko je koga"), a ne odmah prstom u go.. pasulj!
I, odoh sad dalje orati, hajd zdra'o..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

To je sve piki namjestio, da mu dodje do zene..e piki piki ko te ne zna...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

sagittarius_rex wrote:Kami druže nemoj više djeliti besplatne savjete, ja predlažem dvaest marki po savjetu :lol:
Nešto sad razmišljam zašto ej skinuta bista narodnog heroja, pa zato što dolaze neki novi narodni heroji treba negdje i njihove biste staviti. :lol:
dobra ideja...ali treba onda misliti i na Kamikazu...pa i njega proglasiti za HEROJA OVOG FORUMA...trebalo bi predvidjeti mjesto i za njega...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

jes pa da i njegovu bistu kradu.. :?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Posto im fali postolje stavice mi glavu na kolac :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

bas si brutalan! mozda nece imati kolja jer ce trebati za trasiranje auto-puta....pa bi mogla da visi negdje na nekoj tresnji, da djeca nebi krala...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

A daj dosta vise vijesti o ovom Zunicu sta vam je pa nije Clinton,5 vijesti za redom o njemu. :smt117

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

I opet je pocelo brisanje postova koliko vidim??? :smt117

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

murgo wrote:slovenac, pa nek taj tvoj nevini Brane ovdje objavi dokaze da je posten, tj. da nema nikakve veze sa djelima za koja je uhapsen. Pa nije Europol raspisao potjernicu za njim na osnovu dokaza po onoj staroj "rekla - kazala". Za to su potrebni dokazi ili dovoljno svjedoka koji daju istu izjavu. Mislim da nikom ne pada na pamet da nesto izmisli i da bez problema Europol stoji iza njega...
Da je Zuna kriv nebi ga pustili iz zatvora sve mu je to namjestio prnjavorski SDS. Zato se sprema
tuzba protiv svih tih ljudi sto su oblatili i osramotili Zunu bice tu jos svega nije se jos zavrsio ovaj slucaj! Ti Kamikaza si se zamjerio sa dosta ljudi ne bi ti bijo u kozi :)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

slovenac wrote:Sta ti tuj pricas Kamrikaza Brane je posten i cestit cojek znam ga dobro
sve te price su laz. Nije on radijo nista za vrjeme rata to su mu sve podmetnuli
Vlado Zivkovic i njegovi pajdasi. Brane sprema tuzbu protiv sijue njih platice
dobro za sve te lazi i optuzber protiv nevinog Brane!
;) tako je. slovenac druze jesi citao ti knjigu "SLOVENACKE JUNACKE PJESME" ?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kakvih gluposti ovdje covjek moze da procita. :smt005 :smt005 :smt005 :smt038 :smt038

Bravo majstori, svi ste vi moji heroji. :smt024 :smt023

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

slovenac wrote: Da je Zuna kriv nebi ga pustili iz zatvora sve mu je to namjestio prnjavorski SDS. Zato se sprema
tuzba protiv svih tih ljudi sto su oblatili i osramotili Zunu bice tu jos svega nije se jos zavrsio ovaj slucaj! Ti Kamikaza si se zamjerio sa dosta ljudi ne bi ti bijo u kozi :)

A znaš li ti slovenac koliko je ljudi taj isti tvoj blaženi Brane sa svojim kumom oblatio i izvrijedjao i to pričama koje nemaju veze sa životom. Koliko je to nanjelo štete građanima ove opštine, očito ne znaš, jer se i ti, kako pišeš ove postove, uklapaš u tu priču.
Slobodno ti njega hvali po Sloveniji, samo nemoj nama.
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

slovenac wrote: Ti Kamikaza si se zamjerio sa dosta ljudi ne bi ti bijo u kozi :)
Ostavi ti moje koze na miru da pasu :D
Oni kojima istina smeta su ljut na mene :D ali nema veze, ne smeta mi ako me mrze, ja njih i dalje jednako volim, cak ih obozavam :D Mada strasno patim zbog te neuzvracene ljubavi !!! :cry: ja sam strasno tuzan sto me oni nevole, moracu poraditi na tome da im se uvucem u cmar. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

A ko je doticnom kum???

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Vi stvarno niste normalni sta ocete vise od Zune ispada kao da je ratni zlocinac ?
Obavio je svoju duznost na sudu kod nas u Sloveniji u Njemackoj ispitan je covjek i pusten
jer je 100% nevin. Pustite ga na miru lako vam je lajati odavde i napadati covjeka bez razloga!
Koga je Brane oblatio i vredjao o cemu ti pricas sta tije ??

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

I vidiš ispade ovo neka medijska hajka na dotičnog, pa šta je tebi čovječe, evo ja ovjde ni u jednom postu nisam pomenuo da je on kriv ili da je uopšte učestvovao u tome.
Ja oko toga stvarno ne znam ništa i onda o tome ne pričam, kao i inače o stvarima u koje nisam siguran.
A ti sad od njega praviš neku nevinu žrtvu koju tobože svi olajavaju i klevete i proganjaju i zatvaraju i ne znam ja šta.
Izgleda da je problem u tome što nema medijske hajke pa hoće neka vještačka da se napravi.
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Мало прије сам причао са Жуном, срео сам га у граду.

Он каже да није мислио на нас (форумаше) у оној изјави, и да није тачно, оно што је написано.

Ништа посебно.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Alo vrsta sto lazes kad si ti odkucao Branu, to si se nagodio sa murijom da nebi otisao u zatvor zbog sverca novina , pa si dobio samo uslovnu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Мало прије сам причао са Жуном, срео сам га у граду.

Он каже да није мислио на нас (форумаше) у оној изјави, и да није тачно, оно што је написано.

Ништа посебно.
Znao sam, znao sam da on nas voli i ovakve ruzne :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Zuna je legenda grada Prnjavora ne moze mu niko nista a vi samo lajite i lazite o njemu
cuta on ovo i smeje vam se haha. Nije da mi je famelija ali nema boljeg coeka od njega nadaleko!
Sad kad je skinuta optuznica doce kod mene na ljeto u Celje da mu pokazem cari i lepotu
Slovenija neka se coeok odmori od dusevne boli sto mu je nanjeta.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nece on vise htjeti ni avionom preko Slovenije da predje, trazice da ga voze zaobilaznicom, koliko su ga isprepadali :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Jeste bas covek se bas isprepado dovedi ga ti Kamikaza kod mene ilegalno neka se sakrije
u gepek da ga opet na carini ne zaustave. Sta je jadnik pretrpio a nevin 100% bas mi ga je zao.
Zuna znam da ovo citas nedaj se uz tebe je mladost i omladina grada Prnjavora!

Locked