UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D Mi smo virili iza kontejnera :lol: jesi li ludddddd, pa da nisu njega pustili na njegovo mjesto bi dosao Simic,on je jedino imao interesa da ga zatvori, :D mozes da zamislis kako bi tek onda nasa opstina najebala :D zato smo mi navijali da se Zuna pusti pod hitno, ali Simicev lobi je bio jaci . :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Saopštenje za javnost

Svim pisanim i elektronskim medijima

Molimo vas da objavite naše saopštenje slijedećeg sadržaja:

Srpska demokratska stranka, Opštinski odbor Prnjavor smatra da će nedavno hapšenje predsjedavajućeg Skupštine opštine Prnjavor, gospodina Žunića, zbog krivičnog djela iznude u velikoj mjeri narušiti godinama sticani ugled Skupštine i drugih institucija opštine Prnjavor, kako kod naših sugrađana, tako i u okruženju i svijetu.

O težini krivičnog djela gospodina Žunića Srpska demokratska stranka, Opštinski odbor Prnjavor ne želi da špekuliše, očekujući da će epilog ovog slučaja biti uskoro poznat, od čega će zavisiti i dalje funkcionisanje Skupštine i izvršne vlasti opštine Prnjavor.

Predsjednik OO SDS Prnjavor

Prof. Vlado Živković
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Грешком сам ово саопштење објавио на главној страници, нисам гледао датум.

Јбг
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

vrsta8472 wrote:Ништа ништа Бетмене...имам доживотну забрану на сва Копањина издања у пдф. формату. Само зато што ме је неко од вас (форумаша) "откуцао" због скрибд-а :D
Vrsta, ja ta sigurno nisam "otkucao"...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

vrsta8472 wrote:
Saopštenje za javnost

Svim pisanim i elektronskim medijima

Molimo vas da objavite naše saopštenje slijedećeg sadržaja:

Srpska demokratska stranka, Opštinski odbor Prnjavor smatra da će nedavno hapšenje predsjedavajućeg Skupštine opštine Prnjavor, gospodina Žunića, zbog krivičnog djela iznude u velikoj mjeri narušiti godinama sticani ugled Skupštine i drugih institucija opštine Prnjavor, kako kod naših sugrađana, tako i u okruženju i svijetu.

O težini krivičnog djela gospodina Žunića Srpska demokratska stranka, Opštinski odbor Prnjavor ne želi da špekuliše, očekujući da će epilog ovog slučaja biti uskoro poznat, od čega će zavisiti i dalje funkcionisanje Skupštine i izvršne vlasti opštine Prnjavor.

Predsjednik OO SDS Prnjavor

Prof. Vlado Živković

E tako, da vidi čovjek.
Kratko i jasno, mislim da je besmisleno više komentarisati ovu temu, komotno se može zaključati.
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Polako ne zakljucavaj :D dok ne vidimo jel Vlado optrcao one kaznene krugove do Kremne.Salllaaaaa, ali treba sacekati, ima vremena, treba dati sansu i Zuni da napise svoju teoriju o svemu, ako se tema zakljuca, ispast ce da se svako mogao izjasniti o svemu osim njega, naravno i Vlado Zivkovic ima pravo na komentar, direktno ili indirektno preko svojih posrednika, jesmo li demokratsko drustvo ili nismo :D Mada ako je u pitanju Prnjavorska demokratija mozete odma da zakljucavate temu, nje ovdje nemmmmmaaaaaaaaaaa........... :D ovdje postoji samo DRMOKRATIJA :lol: to je novi oblik kapitalistickog drustva i mi cemo uci u istoriju kao zacetnici istog... :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

U pravu si, ali eto ja stvarno ne vidim šta je tu nekorektno uradio Vlado, uopšte mi nije jasno, možda je trebao da mu plati kauciju pa bi bio dobar ili šta?
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

ILI DA VRATI KUSUR IZ 1993 GODINE :lol:
Sad stvarno ja sam sve drugo osim obozavaoc Vlade ,ali on se ovom izjavom ogradio od svega ,kao da je znao sta ce biti.
Last edited by KAMIKAZA on 01.04.2009. 09:50, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Ili da ode umjesto njega ležati :lol:
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

ВОДИЛИ СТРАХОВИТУ МЕДИЈСКУ КАМПАЊУ ПРОТИВ МЕНЕ

30.03.2009. – Предсједник Скупштине општине Прњавор Брано Жунић рекао је медијима да је неколицина људи из опозиције водила страховиту медијску кампању против њега док је био задржан у Словенији, те разним прљавим дезинформацијама настојала код грађана опшине Прњавор компромитовати нову власт. „ Након што сам задржан у Републици Словенији 26. фебруара, једна мала група људи из опозиције свјесно је објављивала неистините текстове и пласирала разне коментаре на интернету, које су медији преносили у својим извјештајима, што је мени створило додатне проблеме у настојању да докажем да се ради о погрешним наводима и они који су ме држали одбијали су захтјеве за кауцијом и гаранције амбасаде БиХ да ћу се појавити у било којем поступку, јер су мислили да држе неку крупну личност из периода рата „ рекао је Жунић.

Он је објаснио да је прва фаза те групе људи била уз јак медијски притисак створити код грађана увјерење о промјени власти у општини, да би након тога на редовној сједници скупштине опозиција тражила од потпредсједника да допуни дневни ред информацијом о хапшењу, која је за крајњи циљ требала имати разјешење предсједника, али тај приједлог о допуни дневног реда на скупштини није добио потребну већину. Он је изразио своје огорчење на непостојање људске димензије код појединаца у самом врху опозиције, те се захвалио свима који су помогли његовој породици и свима који нису били злонамјерни и унапријед га осудили у ситуацији, када против њега није било ни кривичне пријаве ни оптужнице. Предсједник Скупштине општине Прњавор Брано Жунић задржан је у Словенији по налогу надлежног органа Њемачке, а суд у Њемачкој га је пустио на слободу 24. априла након што је дан прије испоручен Њемачкој.

http://www.prnjavor.ws/index.php?option ... 6-06-30-35
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

СРПСКА ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
ОПШТИНСКИ ОДБОР ПРЊАВОР
Светосавска бб, Прњавор
Тел. 051/655-298, факс 051/663-249


Број: 007-02-53-04/09
Датум: 01.04.2009. год.

СВИМ ПИСАНИМ И ЕЛЕКТРОНСКИМ
МЕДИЈИМА



Поводом изјава предсједавајућег Скупштине општине Прњавор, господина Жунића, којима након пуштања из притвора напада Српску демократску странку, Предсједништво Општинског одбора СДС Прњавор, на сједници одржаној 01.04.2009. године, издаје

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

Изражавамо задовољство што је предсједавајући Скупштине општине Прњавор, господин Жунић, пуштен из притвора, прије свега због повратка својој породици, а и због тога што ће његово враћање дужностима у Скупштини општине допринијети нормализацији односа у оквиру скупштинске већине, а самим тим и функционисању извршне власти у општини Прњавор.

Не желимо да нагађамо да ли је господин Жунић крив, како је пуштен из притвора и да ли је читав процес његовим пуштањем завршен, јер је то у надлежности одређених званичних институција.

Разумијемо људску потребу господина Жунића да се због времена проведеног у притвору јавности правда на различите начине.

Разумијемо и његову потребу да преко своје партије организује себи дочек на Тргу српских бораца, иако је то код већине грађана изазвало подсмијех.

Оно што не разумијемо и што нема никаквог смисла, јесте то што господин Жунић у својим изјавама окривљује Српску демократску странку за његово хапшење и задржавање у притвору, као и за вођење медијске хајке против њега. Смијешна је тврдња господина Жунића да није могао бити одмах пуштен на слободу због писања против њега на интернету, које је, како он каже, организовао СДС из Прњавора.

Није тачна ни тврдња господина Жунића да је Клуб одборника СДС-а у Скупштини општине Прњавор тражио његову смјену док је он био у притвору, што се врло лако може провјерити, јер се током сваке сједнице Скупштине општине води тонски запис.

Клуб одборника Српске демократске странке је тражио да, у оквиру једне од тачака дневног реда, Скупштина буде информисана о путовању наше делегације у Швајцарску и свему што се десило приликом тог путовања.

Зашто су одборници из скупштинске већине били против тога, треба питати њих.

Све што су званични органи Српске демократске странке из Прњавора урадили у вези са хапшењем господина Жунића, је издавање Саопштења за јавност дана 04.03.2009. године, којим је исказан став наше Странке да ће хапшење предсједавајућег Скупштине општине Прњавор нанијети штету угледу Општине, што и сада мислимо.

Препоручујемо господину Жунићу да умјесто упућивања отровних стрелица на адресу СДС-а, протест упути министру унутрашњих послова у Влади Републике Српске, господину Станиславу Чађи, који је након хапшења званично обавијестио јавност да је предсједник Скупштине општине Прњавор ухапшен по потјерници Еуропола, због кривичног дјела изнуде.
Од министра Чађе треба да затражи да сада демантује разлог хапшења и објасни јавности због чега је господин Жунић провео мјесец дана у притвору и под којим околностима је пуштен.
ПРЕДСЈЕДНИШТВО
ОО СДС ПРЊАВОР
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Aferim :D , kazem ja vama da nije gotovo, pisace se jos puno na ovoj temi :D sad ocekujemo izjavu Zune i Cadje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

uj,uj,uj... jel Zuna toliko glup da misli da mu mi vjerujemo? Prvi put cujem da jedan sud zadrzava nekog mjesec dana u pritvoru samo zbog pisanja komentara na jednom malom, i za optuzbu potpuno nebitnom, forumu...ha..ha...ha...jadno, jadno, jadno sta jedan opstinski celnik tvrdi..
za opstinsku politiku bi mozda bilo najbolje i najjeftinije da taj Zuna odleti iz vlade...jer je on sada odstembiljan kao meso na klaonici! Mislim na slicnost trajnosti stembilja ili pecata!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ja mislim da je tu neko morao "samo" da plati porez Nijemcima na ostvarenu dobit...nista njih drugo ne zanima :wink:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Čovjek hoće na svojoj muci da skupi bar političke poene.
Jesam ja to na početku predhodne rečenice napisao "čovjek"!?
Izvinjavam se, ma rekao sam da mi pisanje ne ide od ruke. :oops:
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D E i ti Slovenci, navalili na nas forum nemozes ih rastjerati :lol: i oni i Nijemci nas neprestano spiuniraju,zao mi ih, jer inace oni nemaju drugi nacin da se informisu ,u njih taj internet i nije aktuelan, policija im je totalno u rasulu, a i taj Interpol, sta oni znaju, da im nije nas , da im reknemo ko je kakav ,oni nebi imali sta da rade. :lol:
:smt017 Jbte, ako mi nesto izjavimo sad ovdje protiv Zune ili nekog ko je sada u vlasti znaci li to da smo mi SDSovci :shock: Vlado i ja skupa , :smt005 u borbi protiv kriminala i korupcije, kao Stanio i Olio,kao Asteriks i Obeliks ,kao Kamenko i Kremenko,ili jos bolje kao Don Kihot i Sancho Pansa jurisamo na vjetrenjace :D on i ja, na istoj strani,dva nerazdvojna druga. :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Da, da, e baš to znači Kamikaza je SDS-ovac i veliki saborac Vlade.
Vidiš kako se lako i brzo sve okrene, svašta je moguće u ovoj zemlji čuda i apsurda.
Šta će sada Lemi reći izdade ga drug Kamikaza :lol:
>>>---------------------->>>

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Nemojte da se pravite tako naivni!
Čovjek je samo ukazao na opštepoznatu činjenicu.
Svi znaju za usku povezanost prnjavorskog SDS-a sa slovenačkim i njemačkim policijskim i pravosudnim strukturama...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

KAMIKAZA wrote::D E i ti Slovenci, navalili na nas forum nemozes ih rastjerati :lol: i oni i Nijemci nas neprestano spiuniraju,zao mi ih, jer inace oni nemaju drugi nacin da se informisu ,u njih taj internet i nije aktuelan, policija im je totalno u rasulu, a i taj Interpol, sta oni znaju, da im nije nas , da im reknemo ko je kakav ,oni nebi imali sta da rade. :lol:
:smt017 Jbte, ako mi nesto izjavimo sad ovdje protiv Zune ili nekog ko je sada u vlasti znaci li to da smo mi SDSovci :shock: Vlado i ja skupa , :smt005 u borbi protiv kriminala i korupcije, kao Stanio i Olio,kao Asteriks i Obeliks ,kao Kamenko i Kremenko,ili jos bolje kao Don Kihot i Sancho Pansa jurisamo na vjetrenjace :D on i ja, na istoj strani,dva nerazdvojna druga. :lol: :wink:
...Boni i Klajd :wink:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:Vlado i ja skupa
Kami, pazi da ne dobijes i ti klempave usi...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ово је све постало мало прекомпликовано, па да појасним у чему је проблем онима који се тек сада укључују у расправу.

Вече кад је ухапшшен Жуна, Пики отвара ову тему са намјером да барем морално подржимо човјека, што је већина форумаша и урадила.

Сви медији из БиХ су тада узимали "информације" са форума јер нису имали други извор информација.

И онда почиње Р'Н'Р'. На Дневнику РТРС-а у 19.30 ударна вијест оно што је написао КАМИКАЗА на форуму (ако сам у ишта сигуран онда је то да КАМИКАЗУ није наговорио Владо).

Мени већ у 20.15 звони телефон (зову ме два душебрижника да им кажем ко је КАМИКАЗА, као да знам ко је он) ја наравно нисам рекао. Онда су ме питали само да им кажем да ли ради или не ради у Бијелој згради :D

Мислим се, тај КАМИКАЗА није ни свјестан колико има "обожаваоца".

Жуна се враћа из Њемачке, како није био ту мјесец дана, добија информације да је нешто писано по форуму и сигурно на основу тих информација даје ону своју изјаву на конференцији за новинаре.

Да приведем крају овај свој "пресјек" ситуације.

Овај форум није од јуче. Ми који пишемо овдје већ годинама већ се зна коме ко припада и коме нагиње. Било је свађа, пријетних, уцјена, оптужби и не знам ни ја чега све не, али да СДС "контролише" наше писање то још нисам чуо. Мени је лично жао што се због оваквих непримјерених изјава даје "вјетар у леђа опозицији". Жуна сигурно не би то изјавио да га нису погршно информисали али опет и Жуна је једно вријеме био члан нашег форума (не смијем рећи ник :D ), па зна како се ствари овдје одвијају.

Углавном, драго ми је што постоји мјесто гдје се нека информација може пласирати великом броју људи и да се касније аргументовано одбрани или оповргне те тврдње. СДС нас није волио то је чињеница а сад добијамо званична саопштења мислим на прњавор.инфо. Ипак је ово мали напредак за Прњаворску деомкратију. Ипак ако се сви политичари позивају на демократско друштво, треба да знају да је демократија власт народа а не појединаца.

За све оне који су заборавили шта значи политика. Ево једана кратка презентација.

СОЦИОЛОГИЈА :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Lijepo rečeno i skoro sa svim se slažem.
Mislim da ovdje stoji ona narodna: "Ko drugom jamu kopa, sam u nju upada" :lol:
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Kratko i jasno :D mada mi nebi naskodila koja dnevnica od onih iz bjele zgrade :D ova ekonomska kriza me ubi :lol: :wink:
Hajde kad resavamo ovako kompleksna pitanja, da prosirimo temu i na onu tarifu za izlazak Muslimana, ko je kome placao i koliko, mislim samo da se vidi da Zuna nije sam imao greske ili ti ljepljive prste, svi znamo da su Muslimani prodavali kuce za 5000 km pojedincima (koji su imali u tom periodu i po 20 kuca) i za te pare kupovali slobodu.
Eto da ne imenujem ja ,neka se sami jave, pola ce im se oprostiti, znaci ko se sam prijavi uzeo je 2500 maraka a 2500 mu se oprastaju, i to bez PDVa. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:Hajde da ja napisem jos jednom za one zaboravne :D njegov punac je u Njemackoj odlezao zbog njega u zatvoru, a sve je pocelo ovako: Brane je valda bi pocetkom devedesetih kod Frankfurta tj. kod punca, valda je nesto i radio, ali nevazno, i upoznao neke ljude isto nevazno, ali na ratistu nesto kasnije, uhvate nasi neke Hrvate, i kako to u nas biva , ko si sta si koga imas, koliko ima para, koliko ce da plati, kroz pricu se ustanovi da Brane zna ili da neko njegov zna rodbinu od tih zarobljenih momaka, padne nagodba, i Brane zamoli svoga punca da ako moze primi na svoj racun neke pare, ovaj pristane, naravno ta rodbina uplati lovu na racun, bez ikakvih problema jer nije bilo nista lose u tome, ali neki ljubomorni deran iz Hrvatskog tabora, prijavi slucaj policiji i ovi prateci transfer para uhvate Stevu koji nije ni imao pojma za sta su te pare, na sudu su svi Hrvati svjedocili da je to u stvari bio trosak za izbavljanje zarobljenika i za izradu njihovih dokumenata, ali svabe ko svabe, ne vjeruju i dok zec dokaze da nije bik odose ja*a, tako i Stevo odleza ni kriv ni duzan. Tada su date izjave i naravno interpol je izdao potjernicu, koliko je Brane kriv u tome svemu neznam ali ako mu se dokaze da je ucesnik onda je najebao jer za zlocinacko udruzivanje su predvidjene u Njemackoj 3 -15 godiina plus otmica i ucjena, a mozda cak i nesto vise ,zavisi od svaba, mada posto se slucaj desio u ratnim uslovima, upitno je dal su oni uopste nadlezni za ovo sto su mu nametnuli.
OVO SAM NAPISAO JA ONU VECE; I STOJIM IZA TOGA; ZNACI OVO NIKAD NIKO NIJE DEMANTOVAO NI POBIO NEKIM DOKAZIMA; cak sam naveo i sta ce se desiti ,tj.pomogao sam cak njemu i njegovom advokatu sa onim u dnu (stas imam iskustvo sa sudovima i kaznama), u ratnim uslovima se desilo, sa vojnicima, zato sam i rekao da ga ja kao laik mogu izvaditi za 24 sata, advokat je trebao skoro mjesec,ali ne i da ga mogu osloboditi optuznice, to lazu da je mogao i advokat, ali to je druga prica.Ja nigdje nisam pomenuo Hrvate iz Drenove (civile) TO JE MOZDA ONO STO MU JE MALO NASKODILO;ali ja sam demantovao tu cinjenicu u iducem postu i potvrdio da se radilo o vojnicima, sto mu je opet islo na ruku, i po meni njega je forum samo zastitio,nikako nemoze da se zali na nas, sta su ostali mediji dodavali je njihova stvar, da nije bilo naseg pisanja istine, ko zna kakve bi traceve isturili dusebriznici, i u tom slucaju bi mu nakalemili i da je rodio musko djete. :D Ovdje je navedena samo istina ,i on ako je pravi politicar, priznat ce je i ako je to moguce nastaviti dalje da obavlja svoju duznost, sve drugo je u njegovim rukama i u rukama onih oko njega,mi niti smo ga postavljali niti cemo ga smjenjivati, mene nervira cinjenica da dok smo pisali istinu o Zivkovicu ,niko se nije bunio, valda zato sto je i njima smetao, danas sve sto napisemo, je podrivanje novonastale vlasti, koja je jos u razvoju, graditi na trulim temeljima je samo gubljenje vremena, sanirati treba prvo temelje ako je to moguce, a ako nije postaviti nove i tek onda dalje podizati nesto stabilno, mi nismo tu da stitimo nekoga, hocu da kazem da nabacujemo malter na trule temelje, nismo placeni za taj rad, ima dovoljno gore u bjeloj zgradi :D onih koji za to uzimaju lovu,mi smo tu da malo usmjeravamo njihov rad,naravno besplatno. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Sta ti tuj pricas Kamrikaza Brane je posten i cestit cojek znam ga dobro
sve te price su laz. Nije on radijo nista za vrjeme rata to su mu sve podmetnuli
Vlado Zivkovic i njegovi pajdasi. Brane sprema tuzbu protiv sijue njih platice
dobro za sve te lazi i optuzber protiv nevinog Brane!

Locked