UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Post by PIKI »

Dešavanja
Uhapšen Brane Žunić

Image


Predsjednik Skupštine opštine Prnjavor Brane Žunić uhapšen je u Sloveniji po potjernici njemačke policije, potvrđeno je Srni u Ambasadi BiH u Ljubljani.

Prema istom izvoru, Žunić će sutra u 13.00 časova biti saslušan u Tužilaštvu u Brežicama.

Više detalja o ovom hapšenju nije saopšteno ni Ambasadi BiH u Ljubljani.

U Tužilaštvu BiH i Agenciji za istrage i zaštitu danas nisu mogli da potvrde da je Žunić uhapšen.

Žunić je bio u delegaciji opštine Prnjavor koja je krenula u posjetu švajcarskim opštinama Minhviln i Sirnah.

/kraj/ob/ljlj

SRNA
26.02.2009.
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Mislim ovo je sramota ovaj covek nebih ni mrava zgazio a kamo li da ucini neki zlocin!! Mislim sramota je jedini covek koji je zaista nesto uradio i radio za prnjavor !!!


I mala ispravka covek se nezove Brane Zunic nego Brano Zunic :)
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

bar postade popularan van granica RS!!!???
nema zabave bez zena i rakije

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

He he he Sigurno je upitanju neka greska znam coveka licno i pomogao mi je dosta puta mislim da je veoma dobar covek i jedan od retkih dobrih politicara u prnjavoru !!!
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hebiga, steta. Kako sam ja cuo, u pitanju je interpol, a oni bas ne raspisuju potjernice zbog nekakvih gluposti. Nadam se da je ipak rijec o nekakvoj zabuni. Nije los covjek, bar koliko ga ja znam.

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

O šta li se Žuna ogriješio?! Ako greška nije, biće veće frke...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Hajde da ja napisem jos jednom za one zaboravne :D njegov punac je u Njemackoj odlezao zbog njega u zatvoru, a sve je pocelo ovako: Brane je valda bi pocetkom devedesetih kod Frankfurta tj. kod punca, valda je nesto i radio, ali nevazno, i upoznao neke ljude isto nevazno, ali na ratistu nesto kasnije, uhvate nasi neke Hrvate, i kako to u nas biva , ko si sta si koga imas, koliko ima para, koliko ce da plati, kroz pricu se ustanovi da Brane zna ili da neko njegov zna rodbinu od tih zarobljenih momaka, padne nagodba, i Brane zamoli svoga punca da ako moze primi na svoj racun neke pare, ovaj pristane, naravno ta rodbina uplati lovu na racun, bez ikakvih problema jer nije bilo nista lose u tome, ali neki ljubomorni deran iz Hrvatskog tabora, prijavi slucaj policiji i ovi prateci transfer para uhvate Stevu koji nije ni imao pojma za sta su te pare, na sudu su svi Hrvati svjedocili da je to u stvari bio trosak za izbavljanje zarobljenika i za izradu njihovih dokumenata, ali svabe ko svabe, ne vjeruju i dok zec dokaze da nije bik odose ja*a, tako i Stevo odleza ni kriv ni duzan. Tada su date izjave i naravno interpol je izdao potjernicu, koliko je Brane kriv u tome svemu neznam ali ako mu se dokaze da je ucesnik onda je najebao jer za zlocinacko udruzivanje su predvidjene u Njemackoj 3 -15 godiina plus otmica i ucjena, a mozda cak i nesto vise ,zavisi od svaba, mada posto se slucaj desio u ratnim uslovima, upitno je dal su oni uopste nadlezni za ovo sto su mu nametnuli.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mracajac
Posts: 3
Joined: 20.02.2008. 00:39

Post by mracajac »

zanimljivo,to se moglo desiti 1992-93,i nije nastupila zastara :?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Zastara nastupa ukoliko se podigne optuznica a ne osudi se cini mi se, ovdje je samo raspisana potjernica..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

mracajac
Posts: 3
Joined: 20.02.2008. 00:39

x

Post by mracajac »

na osnovu optuznice se raspisuje potjernica a kvalifikacija djela se odnosi koliko ce potjernica biti aktivna :?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: x

Post by regeman »

moguce, ali ko zna kad je podignuta optuznica..mozda nedavno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

ako je to stvarno istina onda doticni gospodin mora biti "skinut" sa svih politickih funkcija! bar bi ovi sadasnji politicari morali imati "ciste kosulje".
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A svi fini, dobri, zele dobro mladima... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Postoji mogucnost zastare, ali ja mislim samo u slucaju da je bio osudjen, ipak on jos nije ni dao izjavu, znaci ,proces miruje,i on je glavnookrivljeni, i kod interpola ne zastarjeva nista. Postoji mogucnost da bude saslusan i pusten da se brani sa slobode, jer nije bio informisan da se protiv njega vodi postupak u trecoj zemlji, a i sad je dostupan organima gonjenja i nemogu mu dokazati da se krio od njih,ali svabe su to, u njih je sve drugacije, ipak mislim da je najebao.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Svasta a boze moj ako je tako onda ga treba razijesiti svih duznosti ! Kami odakle ti to sve znas ???
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pa on je bio saucesnika u uzimanju para, zato kami zaobilazi Svabiju :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

navodno su mu na licu mjesta vec stavili lisice...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ciji je to kum, taj Zunic?

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kad se to odigralo sa puncem? Koje godine kad nema zastare?

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

ne znam njemacke zakone, ali ako je to klasifikovano kao ratni zlocin onda dobrodosao u Hag!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Словенија - БиХ - хапшење 27-02-2009 07:47:48
УХАПШЕНИ БРАНЕ ЖУНИЋ

ЉУБЉАНА, 27. ФЕБРУАРА (СРНА) - Предсједник Скупштине општине Прњавор Бране Жунић ухапшен је у Словенији по потјерници њемачке полиције, потврђено је Срни у Амбасади БиХ у Љубљани.

Према истом извору, Жунић ће данас у 13.00 часова бити саслушан у Тужилаштву у Брежицама.

Више детаља о овом хапшењу није саопштено ни Амбасади БиХ у Љубљани.

У Тужилаштву БиХ и Агенцији за истраге и заштиту данас нису могли да потврде да је Жунић ухапшен.

Жунић је био у делегацији општине Прњавор која је кренула у посјету швајцарским општинама Минхвилн и Сирнах.
/крај/об/љљ
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

МИП ПОТВРДИО ЖУНИЋЕВО ХАШЕЊЕ

САРАЈЕВО, 27. ФЕБРУАРА (СРНА) - Министарство иностраних послова БиХ данас је званично потврдило да је предсједник Скупштине општине Прњавор Бранко Жунић јуче ухапшен у Словенији.

Из овог министарства Срни је саопштено да је Министарство унутрашњих послова Словеније обавијестило Амбасаду БиХ у Љубљани да су припадници Полицијске станице Кршко на основу међународне потјернице ухапсили држављанина БиХ Бранка Жунића из Прњавора.

Жунић ће данас у 13.00 часова бити приведен истражном судији у Кршком.

"Амбасада БиХ у Словенији одмах се по пријему првих неслужбених информација укључила у овај случај и од словеначких власти затражила званичне информације. Амбасада је у сталном контакту са надлежним органима Словеније и помно прати случај", наводи се у саопштењу. /крај/сс/мб
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

SRNA News Service - February 27, 2009 27-02-2009 12:27:21

SRNA News Service - February 27, 2009


FOREIGN MINISTRY CONFIRMED ZUNIC'S ARREST

SARAJEVO - The BiH Foreign Ministry today officially confirmed that the president of the Prnjavor Municipal Assembly, Branko Zunic, was arrested in Slovenia yesterday.

A press release from the Foreign Ministry says that the Slovenian Ministry of Internal Affairs has informed the BiH Embassy in Ljubljana that Krsko police have arrested BiH citizen Branko Zunic of Prnjavor on an international arrest warrant.

Zunic will be questioned today at 13:00 by an investigative judge.

"The BiH Embassy in Slovenia has got involved in the case immediately upon receipt of informal information and asked from the Slovenian government official information. The Embassy is in a constant contact with Slovenian relevant bodies and is carefully monitoring the case," says the press release.


/end/gd
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Svasta
Image

Locked