UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hit je do jaja :)))))

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Koliko je pjesma dobra da je i Hirurga namamila da pise :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

*cenzura* :)
Last edited by Darius on 26.03.2009. 20:06, edited 1 time in total.

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Nicky wrote:Ako ne i vise. Zato oni kredit neki novi uzimaju? :smt005 A mogu misliti koliko se samo Simic smorio...taman docekao i on svojih 5 minuta, kad ono eto ide Zuna :D
Nicky nemoj molim te spominjati Simica covjek mi jednostavno pokvari dan kada ga vidim :smt117

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

http://www.youtube.com/watch?v=053rgwHtnto
TEMA JE I DALJE ;KAKO SE PTICICA OSLOBODILA IZ KAVEZA :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image

Ко је оно овдје писао нетачне информације?! 8)

Види, спомиње и нас форумаше, е јесмо највеће зло које постоји у овом Прњавору :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Razočaran čovjek "LJUDIMA KOJI SU GA PRIJE 15 GODINA OBUKLI U UNIFORMU" :lol: :oops: .
Od Vlade očekivao, prvo i da mu je obećao ne bi otišao :lol: , drugo šta bi on u toj situaciji uradio, ja znam šta :? :roll: :twisted: .

Normalno zbog forumaša čovjek nije dobio kauciju, jbt sunce :x

Vedrane, imaš li negdje saopštenje SDS o tom slučaju da vidimo šta su to izjavili.
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ja sam ocekivao da ce on nama sad da prezentuje neku dokumentaciju koja ce dokazati da je sve ovo bila laz, :D da ce pokazati kopiju optuznice, ili da ce pokazati neki dokaz da on nije bio organizator svega, neka imena, a ono samo Vlado, pih pa za njega smo mi znali da nije dobar i da ne slusa :lol: Vlado, Vladoooo, nesreco jedna, SDSovskaaaaaaaaa :smt018 sad za kaznu sto ih nisi obisao ,tri puta da odtrcis u Kremnu i nazad, i to jos danas. :lol:
PO OVOJ IZJAVI ON JE UNIFORMU OBUKAO U MARTU 1994 (obratite paznju, na dogadjaje iz 1992-1993 i oblacenja uniforme :D ) A PENZIJU DOBIJA ZA TAJ PERIOD :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Razočaran SDS-om

Razočaran sam Ijudima koji su me prije 15 godina obukli u ratnu uniformu, kazao je na jučerašnjoj konferenciji za novinare Brane Žunić, predsjednik Skupštine opštine Prnjavor i predsjednik prnjavorske PDP-a, ističući da ne želi prozivati čitavu SDS, već samo nekoliko ljudi sa vrha ove stranke.

"Jednostavno, ogorčen sam nastupom nekih ljudi, koji su u svojim postupcima trebali imati ljudsku dimenziju. Nisam očekivao da me neko brani, niti je bilo potrebe. Od Vlade Živkovića, bivšeg načelnika Prnjavora, sam očekivao da će se ponijeti drugačije, da će otići i pitati moju porodicu kako su, a ne da će me prozivati", rekao je Žunić.

Prema njegovoj ocjeni, politički život opštine Prnjavor u proteklih mjesec dana bio je veoma težak, ali nije uticao na redovne aktivnosti Skupštine opštine.

"Pored svih pritisaka od 26. februara, kada sam zadržan na slovenačkoj granici, jedna grupa iz opozicije pokušala je maksimalno politički iskoristiti situaciju u kojoj sam se našao, prije svega protiv mene. Provedena je strahovita medijska kampanja u sklopu koje su prezentovane razne dezinformacije, prije svega sa ciljem da se kompromituje nova vlast. Jedan mali broj ljudi iz opozicije plasirao je nekorektno tekstove i komentare na internet stranice naše opštine. Pojedini mediji preuzimali su te informacije i dalje ih plasirali javnosti, što je meni znatno otežalo situaciju u kojoj sam se nalazio", naveo je Žunić.

Žunić je Uhapšen po potjernici Europola 26. februara na graničnom prelazu Bregana, a bio je član delegacije opštine Prnjavor koja je trebalo da boravi u službenoj posjeti švajcarskim opštinama Minhviln i Sirnah. Poslje skoro mjesec dana pritvora u Sloveniji, a nakon saslušanja u Njemačkoj, Žunić je oslobođen optužbi za navodne iznude tokom rata.

On je kazao da zbog plasiranih dezinformacija nije mogao biti pušten uz kauciju iz pritvora, a ni uz garanciju Ambasade BiH.

T. Rokvić - Nezavisne novine
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

sagittarius_rex wrote:
Vedrane, imaš li negdje saopštenje SDS o tom slučaju da vidimo šta su to izjavili.
Немам, сигурно ће и они одржати конференцију за новинаре, поводом ових оптужби па ће бити у новинама, па ћу објавити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Брано Жунић: Живковић предводио кампању против мене

ПРЊAВОР - Дио прњаворске политичке опозиције организовао је против мене медијску и сваку другу хајку за вријеме док сам се налазио у Словенији, рекао је јуче на конференцији за новинаре предсједник Скупштине општине Прњавор Брано Жунић.

- Посебно сам огорчен понашањем бившег начелника општине Владе Живковића, који ме својевремено практично обукао у униформу припадника ВРС, а сада је предводио кампању против мене. Са истомишљеницима ме унапријед осудио, а ранији предсједник Скупштине Драгомир Ђурђевић чак је тражио да будем смијењен са садашње дужности жалећи ваљда што није добио повјерење да остане на челу Скупштине - рекао је Жунић.

Жунић је 26. фебруара задржан на словеначкој граници јер је постојао налог да буде саслушан пред правосудним органима у Њемачкој. По давању изјаве у суду у Штутгарту, Жунић је ослобођен и враћен кући јер нису постојали елементи да се против њега покрене судски поступак због учешћа у протеклом рату.

Datum: 30.03.2009 23:00
Autor: Б. Р.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Jedan mali broj ljudi iz opozicije plasirao je nekorektno tekstove i komentare na internet stranice naše opštine.

POSTOVANI GOSPODINE ZUNICU JA SAM NAPRAVIO OVU TEMU U SVRHI DA VAS LICNO LJUDI PODRZE A NE KAKO VI PRICATE DA ME JE NEKA STRRANKA PLATILA ILI NEKOGA OVDE OD NAS LJUDI IMAJU PRAVO NA SVOJE MISLJENJE PA SAM ZATO NAPRAVIO OVU TEMU U SVRHI DA VAM POMOGNEMO I PODRZIMO!!! .MENE LICNO POZNAJETE I ZNATE DA JA LICNO NISAM PROTIV VAS NITI CU TO IKADA BITI .


MOLIO BIH VAS DA OPOVRGNETE VASE RIJECI I DATE IZVINJENJE PRNJAVOR.INFO I FORUMASIMA PRNJAVOR,INF-A MISLIM DA SU TO OVI LJUDI I ZASLUZILI KAO I LICNO JA !!!


UNAPRED ZAHVALAN
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Razočaran SDS-om

. Jedan mali broj ljudi iz opozicije plasirao je nekorektno tekstove i komentare na internet stranice naše opštine. iznude tokom rata.On je kazao da zbog plasiranih dezinformacija nije mogao biti pušten uz kauciju iz pritvora, a ni uz garanciju Ambasade BiH.

T. Rokvić - Nezavisne novine
Vedran je kriv :D on je opozicija,on je negativni element naseg drustva :D
Zaboravio je Zuna da kaze da je odbio usluge Ambasade BiH i da je zbog Prnjavor infa odbio da bude isporucen u Njemacku :D E jesmo stvarno zasluzili da Skupstina opstine raspravlja o zatvaranju ovog centra za sirenje propagande SDSa, :D Cim objavimo istinu o nekome ,on se odma hvata da smo protiv njegove stranke, Zivkovic i co tvrde da smo za SNSD, ovi opet tvrde da smo za SDS, i tako u nedogled, a ovdje se samo istina siri, brzo i efikasno, steta sto nije bilo ovakvih tehnickih mogucnosti prije 40-50 godina :D i Titu bi mi u grob otjerali bar 20 godina ranije. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

MOLIO BIH ADMINISTRATORE DA OVU TEMU ZAKLJUCAJU MISLIM DA NEBIH BILO VISE SUVISNIH KOMENTARA A I ZBOG TOGA STO JE GOSPODIN BRANO ZUNIC RAZRESIO SVOJU SITUACIJU.


UNAPRED ZAHVALAN
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

PIKI wrote:Jedan mali broj ljudi iz opozicije plasirao je nekorektno tekstove i komentare na internet stranice naše opštine.

POSTOVANI GOSPODINE ZUNICU JA SAM NAPRAVIO OVU TEMU U SVRHI DA VAS LICNO LJUDI PODRZE A NE KAKO VI PRICATE DA ME JE NEKA STRRANKA PLATILA ILI NEKOGA OVDE OD NAS LJUDI IMAJU PRAVO NA SVOJE MISLJENJE PA SAM ZATO NAPRAVIO OVU TEMU U SVRHI DA VAM POMOGNEMO I PODRZIMO!!! .MENE LICNO POZNAJETE I ZNATE DA JA LICNO NISAM PROTIV VAS NITI CU TO IKADA BITI .


MOLIO BIH VAS DA OPOVRGNETE VASE RIJECI I DATE IZVINJENJE PRNJAVOR.INFO I FORUMASIMA PRNJAVOR,INF-A MISLIM DA SU TO OVI LJUDI I ZASLUZILI KAO I LICNO JA !!!


UNAPRED ZAHVALAN

ahahaa kakav si ti lipic!!!

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

vrsta8472 wrote:
sagittarius_rex wrote:
Vedrane, imaš li negdje saopštenje SDS o tom slučaju da vidimo šta su to izjavili.
Немам, сигурно ће и они одржати конференцију за новинаре, поводом ових оптужби па ће бити у новинама, па ћу објавити.
Mislio sa na njihovo saopštenje za javnost od prije, u kojem se jasno vidi šta su rekli.
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

То немам, ако ти имаш - објави.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jedan mali broj ljudi iz opozicije plasirao je nekorektno tekstove i komentare na internet stranice naše opštine. Pojedini mediji preuzimali su te informacije i dalje ih plasirali javnosti, što je meni znatno otežalo situaciju u kojoj sam se nalazio", naveo je Žunić.
Kami, ovaj dio teksta se odnosi na tebe, mislim :D
Nisi nas obavjestio da si presao u SDS :lol: (mislim da se oni smatraju opozicijom)
ističući da ne želi prozivati čitavu SDS, već samo nekoliko ljudi sa vrha ove stranke.
Novinar koji je "sastavljao" tekst, očito da nije ni sam skontao o čemu piše, kad je za naslov napisao "Ražočaran SDS-om" :lol:

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Nemam ni ja, naravno da nema kada se to i ne objavlju u današnjim medijima.
Ali koliko se sjećam u tom saopštenju je rečeno da hapšenje šteti ugledu opštine, a nije niko vrijeđan i satanizovan, možda ja i griješim, pa ako neko zna neka kaže.
>>>---------------------->>>

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

GOSPODINE ZUNICU; OBJAVI DOKAZE KOJI TE OSLOBADJAJU OD SVAKE KRIVICE!
TEK ONDA CEMO TI VJEROVATI!
TO JE ZAHTJEV NAS KOJI NE PRIPADAMO NI JEDNOJ STRANCI!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nije red da se tema zakljuca, mislim da jos nije sve gotovo :D ,zar je dovoljno da on kaze da je sve svrseno i da mu mi svi povjerujemo, danas kad je na slobodi ,mi ocekujemo od njega da se izjasni o istini ili da demantuje neistinu koju je neko izrekao o njemu, sad je najlakse skrenuti temu i reci da mu je sve nastimao SDS, ako jeste ima nacina da se sve objelodani :D evo neka se prikljuci nama i svi njegovi komentari i njegova vidjenja istine kao i njegovi dokazi o suprotnom ce za sekundu stici u najudaljenije zemlje svjeta, a za one koji nemaju internet rasirice tu pricu forumasi,jer nas ima svuda :D
Mislim da smo se mi na ovom forumu ponijeli vise nego korektno prema njemu i njegovoj porodici, znali smo da nije u mogucnosti da se brani pa smo izbjegavali i da ga napadamo, nemogu ni da zamislim kakvi bi bili nasi komentari da je kojim slucajem na njegovom mjestu bio Kalabic ili Zivkovic :D za pola sata bi ispisali milion stranica :lol: Ne da nama nije Zuna bio interesantan, ali eto u poslijeratnom periodu se promjenio u pozitivnom smislu, sto se za ovu dvojicu nebi moglo reci.
Jos jednom Zuna, Predsjednice, pridruzi nam se ,bit ce nam drago, ako imas argumente koji ce dokazati da si stvarno nevin i ako imas argumente , ili dokaze da si oslobodjen ,a ne samo da si pusten privremeno zato sto je neko urgirao za tebe (ili platio) :D
OVDJE JE SUD NARODA; JEDINI PRAVEDNI SUD;A TAMO MI ZNAMO KAKO SE SUDI SRBIMA; ILI SI KRIV I AKO NISI ILI NISI KRIV I AKO JESI; SVE ZAVISI KO SI I KOME LIZES :D
Do juce smo bili borci za opoziciju, svi ste aplaudirali sto smo pljuvali vlast i iznosili istinu o njima, danas kad ste vi vlast, ne dozvoljavate nam da govorimo istinu, polako ali sigurno postajete kao i oni prosli, ali mi ne zelimo da nas bilo ko stavlja sa bilo kim jer smo rekli nesto sto ne pase vlasti, mi znamo i sami da se opredjelimo gdje pripadamo, a podrzavamo svi samo istinu i borimo se za nju,i nama je stalo da se dokaze ko je a ko nije kriv, neovisno dal je on na vlasti ili nije, mada dokazivanje krivice onima koji su na vlasti imamo kao prioritet :D vi ste javne licnosti i morate to da podnesete,a ako ste grijesili treba da priznate i okoncate sa tim za sva vremena, ovako preturavajuci sve to na druge, samo izazivate lavinu koja ce vas pretrti, jer napadajuci Zivkovica napadate i sebe, (ako niste cisti)a niste bas :D on ce sad da vas rasturi sa argumentima, jer on nema sta vise da cuva ili da izgubi. :wink: Hajde Vladimire opleti ih sa dokazima :D Jojjjj jedva cekam da zakuhaju. :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

sagittarius_rex wrote:Nemam ni ja, naravno da nema kada se to i ne objavlju u današnjim medijima.
Ali koliko se sjećam u tom saopštenju je rečeno da hapšenje šteti ugledu opštine, a nije niko vrijeđan i satanizovan, možda ja i griješim, pa ako neko zna neka kaže.
У току дана добијам саопштење, па ћу објавити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Ljudi pustite Vrstu kraju, covjek je upleten u sve vrste kriminala, kaze da je najbolje profitirao na svercu novina. Imam pouzdane informacije od Milana Tarota, da su on i Kamikaza upleteni u Zunino hapsenje, oni su poslali dojavu na granicu. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D






IZVINI VEDRANE MORAO SAM MALO DA TE BOCNEM
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ништа ништа Бетмене...имам доживотну забрану на сва Копањина издања у пдф. формату. Само зато што ме је неко од вас (форумаша) "откуцао" због скрибд-а :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Jebi ga predi na novosti.
POSMATRAM VAS

Locked