UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Ti janez stvarno nisi normalan,ali nije to nista sa obzirom na veliku ekonomsku krizu koja vas drma!!! :lol: :wink:
Moje licno misljenje je da je on nevin i da su pocinioci funkcioneri SDS to sve uradili samo da je doslo do velike zabune!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
Sta ti mislis?

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Moje licno misljenje da je brano nevin pa zasto bi ga njemci uopste pustili iz pritvora da je kriv???, Samo jedno se pitam kako niko nije u proteklim godinama spomenuo tu optuznicu i uhapsili ga tada nego bas kada je postao PRESEDNIK SKUPSTINE .Mislim da je ovo sve coveku namesteno necu da spominjem ko je ali BRANO ZNAM DA OVO CITAS TUZI TA GOV** !!!!! Ebote sta mislite da neko od vas provede mesec dana u zatvoru i jos ga osramote pred celim svetom!! A niko ovde na forumu nije spomenuo zbog cega je brano bas sada uhapsen !!??
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Nije sada, ima vala mjesec dana :lol:

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Prico sam juce sa Zunom kaze coek razocaro se u sve a posebno u sdsovce sto ga oblatise i osramotise a covje ni kriv ni duzan zavrsi u zatvoru. Kaze da se uskoro seli u Sleveniju svidelo
mu se ovde u zatvoru kaze ljepse nego u hotelu! Ja sam mu neki rod nacu mu posao u fabrici ppreko veze neka pakuje cipele plata 1000 evra to nema ni derektor u Prnjavor. Eto tako da znate
gdje ce Zuna u skorjoj buducnosti.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

slovenac wrote:Prico sam juce sa Zunom kaze coek razocaro se u sve a posebno u sdsovce sto ga oblatise i osramotise a covje ni kriv ni duzan zavrsi u zatvoru.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt038 :smt024 :smt023

Ima on i ovdje skoro 1500 eura platu, tako da ne brines za njega :wink:

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Neradi se tu o visini plate nego o casti i postenju naseg Zune koji je ovim osramocen za citan zivot!
Jako mi ga je zao povukao se u sebe i mnogo pati ali neka tuzijo je on sdsovce dobice prilicno dosta para sve klevete i lazi protiv njega. Kad dodje u Sloveniju kod mene poslacu vam razglednicu :)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kojih lazi? :roll: Ne znam da ga je neko napadao od njih licno, jedino sto sam vidio je ono saopstenje za javnost, gdje su napisali da ce to hapsenje da utice na ugled Skupstine.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

slovenac wrote:Neradi se tu o visini plate nego o casti i postenju naseg Zune koji je ovim osramocen za citan zivot!
Jako mi ga je zao povukao se u sebe i mnogo pati ali neka tuzijo je on sdsovce dobice prilicno dosta para sve klevete i lazi protiv njega. Kad dodje u Sloveniju kod mene poslacu vam razglednicu :)
slovenac, pa zadrzi ga onda kod tebe, nek se ne vraca u prnjavor...
nema zabave bez zena i rakije

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Kako mi je rekao Zuna ce u blizoj buducnosta da napusti Prnjavor i pocne novi zivot preko granice RS. Gdje ce to da bude to je njegova stvar samo znam da je covjek posten i dobricina. Vama koji ste ga blatili neka bude na cast !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

on se sam ukakio...pa neka se sam i pere o svom trosku a ne o trosku opstinskog budzeta...
nema zabave bez zena i rakije

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Ovih dana ce podnijeti tuzbu protiv kleveta SDS-a videcemo onda ko se ukakio kada dobije
velike pare za odstetu ?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

MOGU LI I JA ...
HAHAHAHAAAAAAAAAAAAA............

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Sad upravo čitam ove poslednje postove, posebno od ovog janeza i vjerujte mi ljudi da u isto vrijeme se smijem i muka mi je, ovo nisam doživio, ma nesjećam se kada u mom životu, a vjerujte mi doživio sam svašta.
Sve u svemu, neka njega u Prnjavoru neka ne ide, ali ja odoh odavde čim prije.
>>>---------------------->>>

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ko bi rekao, SDS nagovorio europol da hapsi Zunu :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

SDS ima veliki uticaj u EUropi to je jako mocna stranka nema ih gorih nadaleko :)
Zuna je spremio tuzbu mozete je ocekivati ovih dana a vise imformacija mozete
saznati od njega. Da se mene pita ja bi Zuni napravijo spomenik u centru Prnjavora
da mu se svi dive sto je bijo tako dobar covek i donjeo nam slobodu u nasu napacenu
Republiku Srpsku ! Zivijo heroj Zuna !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

al se uvlacis liku u dupe...

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Zuna me placa da ovo pisem a uz to mi je rodbina :)

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

slovenac wrote:Da se mene pita ja bi Zuni napravijo spomenik u centru Prnjavora
da mu se svi dive sto je bijo tako dobar covek i donjeo nam
Ti bi zivog covjeka da strpas u grob?! :lol:
Pored takve rodbine i prijatelja, ne trebaju mu neprijatelji! :smt002

slovenac
Posts: 44
Joined: 26.03.2009. 22:45
Location: Celje, Slovenija

Post by slovenac »

Dobio sam na privat upozorenje pred ban pa cu od danas da prestanem sa glupiranjem.
Rekao sam vec nekima da nemam pojma ko je Zuna niti sam ikad cuo za njega prije nego
sto sam se upisao na ovaj forum ;) Sve je ovo bila jedna velika zezancija :)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

che wrote:MOGU LI I JA ...
Možeš. Siši

МАЦАН
Posts: 3
Joined: 28.08.2009. 15:48

Re: UHAPSEN PRESEDNIK SKUPSTINE OPSTINE PRNJAVOR

Post by МАЦАН »

МЕН СЕ ЧИНИ ДА ТИ МУРГО ПРЕВИШЕ ПРИЧАШ А ОН НЕ ПИЈЕ КО ТИ ДА ИМА ПРЉАВУ КОШУЉУ ТО СЕ ТЕБИ ЧИНИ ИМАШ ПОЗЗ. ОД БРАТА ДРДЕЛЕ

Locked