Krivična prijava protiv Dodika i ministara

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

Sheki wrote:Sto bi rekli oni tamo, Baboooooooooooon!

i imamo par onih malih timbo(ili tako nesto) ili lasica,jbg neznam tacno ali tako nesto(lasice i baboooooooooniiiii) :smt017 :) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ministri + Drago i Spiric... :lol: :lol: :lol:

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

ee eee EVOKSI :) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Ti kucas Milorad Dodik na youtube i gledas njegove klipove ... e to je bolest
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Шта ћу. Диже ми се на Милу Д.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Gospode blagi Boze. Pa on se i ne sali? 8) :lol: :roll:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Наравно да се не шалим.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

UVIJEK SE PALIO NA NAJBOLJE! :P

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kako li Crkva i SOZ gleda na ove naznake homoseksualnosti. :?: :roll:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

NIJE ON HOMOSEKSUALAC,ON JE OBICAN PEDER.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Управу си :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Znaci i toga ima u tom vasem SOZ-u ? Jaka ste organizacija, nema sta.

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

БAЊA ЛУКA - Пет посланика Савеза независних социјалдемократа поднијели су јуче у Бањој Луци Aгенцији за истраге и заштиту БиХ (SIPA) кривичне пријаве против себе као "саучесника" премијера Српске Милорада Додика због "злочина економско-социјалног развоја РС".


У знак протеста, због поднесеног извјештаја SIPA против Додика и других јавних личности у РС, пријаве против себе поднијели су посланици СНСД-а у Народној скупштини РС Перица Рајчевић, Синиша Додик, Срђан Мазалица, Петар Мићић и Никола Баштинац, као и савјетник премијера РС Гордан Милошевић и савјетник члана Предсједништва БиХ из РС Данило Петровић.

- Као група савјесних грађана одлучили смо да поднесемо пријаве против себе, јер смо се, као саучесници премијера РС, залагали за јаку Српску, за поштовање Дејтонског споразума, устава БиХ и РС, закона и законских процедура - казао је посланик СНСД-а у НСРС Перица Рајчевић.

Он каже да је ова група "крива јер је подржала усвајање Развојног програма РС".

- Криви смо и што смо подржавали улагање у источни дио РС и прекидање праксе бесмисленог преноса надлежности са Српске на БиХ - навео је Рајчевић.

Нагласио је да се апсурд БиХ огледа у томе што су људи који се јавно залажу за стабилну и цјеловиту РС осумњичени у монтираном процесу.

- Умјесто да идемо корак унапријед на европском путу БиХ, долазимо у ситуацију у којој се разара Српска, али и БиХ - рекао је Рајчевић.

Додао је да су жељели да укажу на апсурдну ситуацију у којој ни директор SIPA ни главни тужилац БиХ не знају шта се дешава у овим институцијама.

Он је рекао да изјава замјеника директора SIPA Драгана Лукача да га је на ту позицију поставио OHR недвосмислено потврђује жељу људи који су саставили извјештај да буду изнад закона.

Службеници SIPA запримили су пријаву посланика СНСД-а, али нису жељели да је коментаришу.

Докази
Као доказни материјал против себе, посланици СНСД-а и савјетници премијера РС и српског члана Предсједништва БиХ уручили су службеницима SIPA уставе БиХ и РС, Дејтонски споразум и неке законе.

На њиховим мајицама је писало: "Мислим главом, волим Српску, крив сам."

I šta sad reći, grupa pedera i maminih sinova da ne kažem i tatinih, oni da brane na i Republiku Srpsku, pa što im nije nik palo napamet da tako odu u Hag, nego čim neko spomene njihovog idola odmah oni idu kao brane RS, šta bi mi jadni bez ovakvih budala, ko bi nas branio.
Iz njihovih izjava i uopšte rada se može vidjeti da poistovjećuju RS sa Dodom i obrnuto, poistovjećuju sa čovjekom koji uopšte nije ni učestvovao u stvaranju RS, a sad tobože je ne bi ni bilo da nije njega. :oops:
Tako isto je i Napoleon govorio: "Država, to sam ja", a zna se kako je završio.
A. da, da su saučesici u kriminalnim radnjama, naravno da jesu.
Činjenica jeste da je sve ovo politička igra, ali je isto tako činjenica da je kriminalnih radnji bilo i zato da bi se ovakve stvari izbjegle treba naš sud i naša policija da rade svoj posao.
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki wrote:Znaci i toga ima u tom vasem SOZ-u ? Jaka ste organizacija, nema sta.
Толико јаки да нам нема конкуренције у НВО сектору на територији наше општине :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Na tome svaka čast.
>>>---------------------->>>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA SAM ZA TO DA SVI STANOVNICI RS PODNESU OVAKVE PRIJAVE PROTIV SEBE I DA SE ZATRPA I SIPA I SUDSTVO SA PREDMETIMA ZA NAREDNIH 1000 GODINA !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

vrsta8472 wrote:
Sheki wrote:Znaci i toga ima u tom vasem SOZ-u ? Jaka ste organizacija, nema sta.
Толико јаки да нам нема конкуренције у НВО сектору на територији наше општине :wink:
A ne mislio sam na pojavu pederluka ili homoseksualizma u vasim redovima, a vi ste dakako SVETOSAVSKA OZ? Pa mi to nije ni malo jasno. Ali, vasa avlija. Tolerisite kao i Crkva.

Jake li opstine, jaka i NVO...


@ KAMIKAZA
leba ti koga ti tu branis? Milorada Dodika, koji svima nama maze oci pred ekonomskom krizom kroz busanje u prsa? Koji krade milione, pricajuci o izdvajanju RS, onu istu pricu kao i pred prosle republicke izbore? Meni recimo ne bi palo na pamet da budem saucesnik u kradjama. Ako tebi pada, ok, tvoje izjasnjavanje, deklarisanje kao lopova.

Kad se ne uspiskih od smijeha kad sam vidio kako su i grupu na FB stigli napraviti.


Gospode, dokle li seze ljudska naivnost i glupost !?

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

sagittarius_rex wrote: БAЊA ЛУКA - Пет посланика Савеза независних социјалдемократа поднијели су јуче у Бањој Луци Aгенцији за истраге и заштиту БиХ (SIPA) кривичне пријаве против себе као "саучесника" премијера Српске Милорада Додика због "злочина економско-социјалног развоја РС".

У знак протеста, због поднесеног извјештаја SIPA против Додика и других јавних личности у РС, пријаве против себе поднијели су посланици СНСД-а у Народној скупштини РС Перица Рајчевић, Синиша Додик, Срђан Мазалица, Петар Мићић и Никола Баштинац, као и савјетник премијера РС Гордан Милошевић и савјетник члана Предсједништва БиХ из РС Данило Петровић.
Citam i kontam kako tu nema naseg Drage.. kad ono pise dalje:
- Као група савјесних грађана одлучили смо да поднесемо пријаве против себе
Pa da.. :lol:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Svaki put kad zavirim na podforum politika dobijem jos jacu zelju da kidam sa ovih prostora, bilo kuda! :roll:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahahaha...brate hoces sa mnom u UK, imamo sve tamo spremno, samo cooliramo :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Franz-Bilo kuda forum svuda !!! :smt005
Ne solidarisem se ja Sheki sa njima, nego mi interesantno, svako se bori da ne bude okrivljen , a ovi se sami okrivljuju, to je na njih uticao ovaj negativni trend iz poslednjih 20 godina, nisi kul ako nisi lopov, i sto vise imas prijava veca si faca, zato sam predlozio da se svi prijavimo i budemo kul :lol:
I sad se vi pitate sto ja njih ne napadam i ne klevetam, pa kako cu ? Oni odu i prijave se prije nego sto naprave krivicno djelo, jos to sve objave u sluzbenom listu, u "Nezavisnim novinama", jave svakoj babi u selu, i sta onda ja da radim i kako da ih opjevam, jedino da kazem lazu dobri su i posteni :D al ja necu da lazem. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki wrote:
vrsta8472 wrote:
Sheki wrote:Znaci i toga ima u tom vasem SOZ-u ? Jaka ste organizacija, nema sta.
Толико јаки да нам нема конкуренције у НВО сектору на територији наше општине :wink:
A ne mislio sam na pojavu pederluka ili homoseksualizma u vasim redovima, a vi ste dakako SVETOSAVSKA OZ? Pa mi to nije ni malo jasno. Ali, vasa avlija. Tolerisite kao i Crkva.

Jake li opstine, jaka i NVO...

Шта ти имаш против педра?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A Veco, pa nista efikasno. :wink: :lol:

Ali me cudis ti, ti kao veliki vjernik, i vi kao veliki SOZ. Nije valjda da se to u Crkvi tolerise? Ja sam mislio da to crkva osudjuje kao nesto, nekakav neprirodni blud. Ili je to bio neprirodni blud u vidu one koalicije? Sta bi rekao Jefrem da cuje da ti se dize na Milorada? Nije li to malo cudno.

Jesi se i ti prijavio kao saucesnik? A Mileva?

:roll:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ти стварно не пратиш трендове. Бити геј је данас ИН. Ја пратим трендове. Џаба ти што живиш у Швици, ја ти све морам објашњавати.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Nicky wrote:Hahahaha...brate hoces sa mnom u UK, imamo sve tamo spremno, samo cooliramo :lol:
A COJEKA,JA MU REKO DA JE KRALJ ZBRISO U ENGLESKU SA PARAMA I ZLATOM,PA SE NASAO.
VIDIM DA POSTOJI IDENTIFIKACIJA.

Locked