KOLIKO X ZRACI UTIČU NA VEDRANOV MOZAK?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

KOLIKO X ZRACI UTIČU NA VEDRANOV MOZAK?

Post by Hunter »

Nesto nam se cudno desava sa vekijem, mislim da sam otkrio uzrok problema, x zraci toliko uticu na njega da mu se mozak smanjuje obrnuto proporcionalno u odnosu na tjelesnu masu. Ajd da vidim hoce li iko da bude tako dobar pa da mi pomogne da rijesimo vekijev problem, dajte prijedloge
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pazi...istrazivao sam ja to jednom. Novarlic je rekao da ako se X kvadrira, i onda se tu jos doda jedan...hm, ma dobro zaboravio sam kako, nije ni bitno, ali bitno je da je on BRAINLESS :D

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

pazi nesto, sjecas se onda kad je rupa pricala o tom, a da, naravno da se ne sjecas, pa zajedno smo pobjegli sa tog casa :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Мислим много. Већ је научно доказано да х-зраци утичу на рад мозга, тако што побољшавају његов рад. Сада код мене је "проблем", што толико дуго и пуно утичу на мој мозак да полако али сигурно почињем бити несхватљив за околину. Не интересују ме та пролазна задовољства, као вас двојицу: усе насе и подасе већ неке много дубље и мистичније ствари :D А опет да вам о томе пишем, ви нећете схватити. Мозгови нам не раде на истој фреквенцији 8)

Усорац, свака част за тему :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

nego veki, da ti ciko nesto objasni, x zraci toliko uticu na tebe da si vec postao providan, jos malo pa ce te zamijeniti sa casperom :D druga stvar, ti famozni x zraci nisu napravili ni od rentgena dobrog politicara, a nece sigurno ni od tebe :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Taj X zrak, ustvari nije X!
Ja ovako resavam tu nejednacinu:
Za pocetak imamo jednu nepoznatu i jednog poznatog !:lol: Dakle, X, odnosno Veki!
Zrak koji direktno utice na mozak sastoji se od vise atoma, a najpoznatiji medju njima je Atom Dodick, koji i daje glavna svojstva u kasnijem nastajanju molekula.
Zapravo, spajanjem Atoma Dodick i vise- manje poznatih Atoma, dobija se molekul pod nazivom SNSD!
Taj, molekul SNSD se svojim grananjem pretvara u opasnu materiju koja nema miris, niti okus! Vidljiva je ljudskom oku, a karakteristicna boja je crvena!
Dakle, ta materija zraci SNSD zracima (upravo smo saznali o kojim zracima je rijec, tako da to vise nije X zrak), koja u sustini nije direktno opasna po ljudski zivot, ali moze da nanese trajne posledice po psihu zrtve, dovede do povecane zelje/potrebe za Shatorskom muzikom kao i redjom upotrebom kucnog vaspitanja!
Najcesci sindrom kod oboljelih/ozracenih je: postepeno prestajanje razmisljanja svojom glavom, iliti mozgom- a tu funkciju godinama u potpunosti preuzima pomenuti zrak SNSD; odnosno- osnovnu bazu mozdanih celija zauzima i u potpunosti upravlja atom Dodick, koji, kao sto sam vec rekao, daje osnovnu karakteristiku materije!

Matematicki gledano:
Dodick + X= SNSD Rays
Last edited by seljak iz skakavaca on 08.12.2008. 17:13, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ма какав ја и политика. Ниђе везе. Да би човјек у Прњавору био добар политичар треба му добар педигре а то је да је рођен у Ајови 8)

Како живим и радим у граду, слаб сам са тим сељачким фазонима тако да ћу морати доћи код тебе да ми одржиш курс; "Како да се понашам као аутохтони Иловчанин" :D ))) Знам да је након тог курса, политички живот загарантован.

Еххх да, знаш ли кога ко је добар у обуци "причања кроз нос"?! Па да будем комплетан - политичар :) )))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

imam nesto jos bolje za tebe, skraceni kurs kako lagati rodjenu majku a i samog sebe, od autora knjige 1000001 laž, drage kalabica, ako te on ne ucini boljim politicarem, sigurno ce te uciniti popularnijom osobom, po zavrsetku kursa sledece sposobnosti se povecavaju:
iskvarenost - 70%
obmana najrodjenijih- 90%
uvlačenje u šupak- 73%
mrđnja javnosti prema tvom liku -194%
Dobijas bon sa popustom od 50% na istostranacku pripadnost :D
sretno
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Cek, jel to onaj sto je skoro objavio kolekciju knjiga "Sva moja obecanja i lazi"?
Pa i taj je pod gore pomenutim zracima!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

da seljo, i ta knjiga je prodana u preko 200 miliona primjeraka, za samo prvih 7 dana prodaje :D nego, taj nije pod uticajima x zraka, pogresno si zakljucio, on je pod uticajima radijacije, posto se mijesa oko vodovoda, a svi znamo da jezero drenova svijetli u mraku zbog radijacije, na kojom moze zahvaliti cika tomi i njegovom jastrijebu, koji je upao u nase biserno cisto i nezagadjeno jezerce :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Усорче, онај ко добро савлада тај курс има мјесечну плату од 8.000КМ :wink: Ето ја бих кренуо чим прије. Мислим да не бих морао кренути из почетка тај курс. Већ сам савладао неке дијелове као нпр. као мржња јавности или исквареност.

Мислим да добро напредујем.

Биће од мене човјека, овај политичара иако нисам Иловчанин :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

онај ко добро савлада тај курс има мјесечну плату од 8.000КМ Wink Ето ја бих кренуо чим прије.
Savladao si ti i ono osnovno! Za pare i dusu!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

politicari nisu ljudi, a veki, dragi moj, nije sve u parama, ima nesto i u postenju, dzaba njemu ta njegova plata kad ga rodjena zena mrzi, a kamo li ostali ljudi
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

seljak iz skakavaca wrote:
онај ко добро савлада тај курс има мјесечну плату од 8.000КМ Wink Ето ја бих кренуо чим прије.
Savladao si ti i ono osnovno! Za pare bi i dusu đavlu prodao!
:D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ма разумијем ја то Усорац. Али види ову другу опцију. Ники ем га људи не воле ем нема неку плату. А да има жену, сигурно би се курвала поред тога што би га мрзила :lol:

Ипак је боља та опција, као код дотичног :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

vrsta8472 wrote:Ники ем га људи не воле ем нема неку плату. А да има жену, сигурно би се курвала поред тога што би га мрзила
Klasicno nabacivanje! :)
Ono, svi su djubrad, lazu i varaju; a ja sam ti pravi za tebe :lol:
Niki, prihvatas ovo ugrejano Vekijevo srce?

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

neso je jedna od omiljenijih osoba u gradu, a sta ce mu plata kad je posten, svako ce mu pomoci, evo ja sam prvi koji bi mu dao bubreg u slucaju da mu zatreba, covjek radi posao koji ga cini sretnim, jer sreca je bogatstvo, pare propadaju, a znas kako kazu, ko bi gore, sad je dole, mogu ti i navesti par primjera, ne sumnjam ni da dragu ceka slicna sudbina, eto, pade nam klempo, a da situacija bude smjesnija, klempina draga malom tomasu prije neki dan dodijeli neko odlikovanje, U svijetu postoji ravnoteza, i kad tad ce sve doci na svoje mjesto, i makedonija je bila velika, a pogledaj sta su sad, samo jedan bijedni busen zemlje, kojem je najpoznatije turisticko mjesto groblje
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

seljak iz skakavaca wrote:Taj X zrak, ustvari nije X!
Ja ovako resavam tu nejednacinu:
Za pocetak imamo jednu nepoznatu i jednog poznatog !:lol: Dakle, X, odnosno Veki!
Zrak koji direktno utice na mozak sastoji se od vise atoma, a najpoznatiji medju njima je Atom Dodick, koji i daje glavna svojstva u kasnijem nastajanju molekula.
Zapravo, spajanjem Atoma Dodick i vise- manje poznatih Atoma, dobija se molekul pod nazivom SNSD!
Taj, molekul SNSD se svojim grananjem pretvara u opasnu materiju koja nema miris, niti okus! Vidljiva je ljudskom oku, a karakteristicna boja je crvena!
Dakle, ta materija zraci SNSD zracima (upravo smo saznali o kojim zracima je rijec, tako da to vise nije X zrak), koja u sustini nije direktno opasna po ljudski zivot, ali moze da nanese trajne posledice po psihu zrtve, dovede do povecane zelje/potrebe za Shatorskom muzikom kao i redjom upotrebom kucnog vaspitanja!
Najcesci sindrom kod oboljelih/ozracenih je: postepeno prestajanje razmisljanja svojom glavom, iliti mozgom- a tu funkciju godinama u potpunosti preuzima pomenuti zrak SNSD; odnosno- osnovnu bazu mozdanih celija zauzima i u potpunosti upravlja atom Dodick, koji, kao sto sam vec rekao, daje osnovnu karakteristiku materije!

Matematicki gledano:
Dodick + X= SNSD Rays


Drug svaka cast na postu :smt023 ali ja mislim da imaju boju i miris,boja je nekako zuckasta a miris kao krepala macka ili kao g.... :) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

stripi, savjet ovog foruma je odlucio da se rijec govno povlaci iz upotrebe na dalje i u buduce na ovom forumu, sad se umjesto tog koristi rijec biomasa :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

У јбт-е који хвалоспјеви за нашег драгог Нешу. Сад када неко ово прочита, свашта може да помисли па чак и то да је Ники људина. Не кажем да је лош момак, али неко коме би дао бубрег.... :shock: тешко. Мада ко зна онако сув, жут изгледа као неко ко је зрео за нефрологију, тако да се пазиш :wink:
Hunter wrote: neso je jedna od omiljenijih osoba u gradu,
Не знам на основу чега добијаш такве закључке? Јеси ли радио неку анонимну анкету :wink:
Hunter wrote: a sta ce mu plata kad je posten,
Па нормално да је поштен. Данас само поштени људи краду паре из банке :lol:
Hunter wrote:evo ja sam prvi koji bi mu dao bubreg u slucaju da mu zatreba,
Дај Боже да му не затреба, па да сви виде какав си папак :lol:
Hunter wrote: covjek radi posao koji ga cini sretnim, jer sreca je bogatstvo, pare propadaju, a znas kako kazu,
Али ако је неко срећан у нечему не значи да је он срећан у свему. Срећан је у послу, то је фино а у осталим стварима. Човјеку још није ни глас мутирао. То је велики комплекс за мушкарца. Углавном такви људи пате од комплекса више вриједности а ту нема неке среће.
Hunter wrote: a znas kako kazu, ko bi gore, sad je dole, mogu ti i navesti par primjera, ne sumnjam ni da dragu ceka slicna sudbina, eto, pade nam klempo, a da situacija bude smjesnija, klempina draga malom tomasu prije neki dan dodijeli neko odlikovanje,
Баш се сикирам шта ће бити са Драгом и Клемпом. Мислим да ћу се од сикирације добити чир на желутцу.
Hunter wrote: U svijetu postoji ravnoteza, i kad tad ce sve doci na svoje mjesto, i makedonija je bila velika, a pogledaj sta su sad, samo jedan bijedni busen zemlje, kojem je najpoznatije turisticko mjesto groblje
Ако мислиш на БЈР Македонија онда слабо познајеш и географију а још мање историју :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

geografiju odlicno, istoriju jos bolje, bjr makedonija je jedino sto je ostalo od nekad velikog kraljevstva

ne trebaju mi ankete da dokazem da je neso dobar covjek

a i robin hud je krao od bogatih, pa se vodi da je heroj, a ne lopov, kad vec pricas o kradji, pogledaj malo u svoje dvoriste (snsd) lopov do lopova
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hunter wrote: geografiju odlicno, istoriju jos bolje, bjr makedonija je jedino sto je ostalo od nekad velikog kraljevstva
БЈР Македонија имају везе са Александром Македонским као ја са Џесиком Албом :D

Шта мислиш Усорац, зашто се толико Грчка не дозвољава име Македонија, БЈР Македонији?!
Hunter wrote:ne trebaju mi ankete da dokazem da je neso dobar covjek
Добар кобили треба :D

Hunter wrote: a i robin hud je krao od bogatih, pa se vodi da je heroj, a ne lopov, kad vec pricas o kradji, pogledaj malo u svoje dvoriste (snsd) lopov do lopova
Ти то одобраваш крађу?! :shock: Па ако ти је Нешо добар пријатељ, не требаш онда баш толико да га браниш па да пишеш такве глупости :P И ако је већ толики лопов, што не пређе у снсд :D ))) :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

vrsta8472 wrote:И ако је већ толики лопов, што не пређе у снсд :D ))) :wink:
Nije dostigao potrebni koeficient :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ајд мало ћемо му прогледати кроз прсте јер у нашим редовима нема таквих лопвчина у тим годинама :D Некако се не уклапамо (МСД) у просјек. Мислим да би нам наш драги Нешо извадио просјек :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

a zasto nije presao, pa sva su mjesta popunjena, bolje biti velika riba u malom moru nego mala riba u okeanu.
ako nista, bar je bolji covjek od tebe. I pazi jos nesto, krivicno djelo nije pocinjeno, ako se to ne dokaze. Zadovoljan.
Grcka ne dozvoljava ime makedonija zbog svoje pokrajine, koja slucajno ima ime makedonija, a koja je trebala da pripadne drzavi makedoniji, pa su je grci preoteli, ako mislis da to nije moguce, dacu ti jednu asocijaciju, kosovo - srbija, donesi sam zakljucak o cemu se radi
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Locked