KOLIKO X ZRACI UTIČU NA VEDRANOV MOZAK?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

seljak iz skakavaca wrote:[
nije isto! NE BRKAJTE STVARI!


Hvala
Наравно да није исто. Ја сам већа сељачина од тебе 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hunter wrote:veki, veki, takvo kljuse kao ti se moze naci u svakom potoku, svezano za neku bukvu da pase bujad i pije vodu iz lokvi od sopstvenih kopita :D
Наравно.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

@Franz
Neznam odkud to da ti, kao jedan od glavnih utorivača na formumu, prijeđeš na stranu žrtve???

Nebitno, nego- stvarno nemamo nikakve zle namjere! Stvar je u tome što je forum totalno opustošio, pa moram na nekome da se "trošimo"! A Veki je u neku ruku idealna ličnost za tu ulogu!
Jer,
-imamo motiva (ljubav prema snsd)
-nije druid, i puno toga može podnijeti a da se ne Duri... Stvar je u tome što je sve javno- pa ako bi ON počeo svima po redu da psuje mater (odnosno- da proziva na Đihad), onda to ne bi nikako bilo dobro za njegove političke ambicije; iako je to ustvari odlika njegovih pretpostavljenih!
E, on kaze da nije kao što su Oni, pa da vidimo! Mi smo tu da ga vučemo za nos.
-samo on UMIJE u svoju odbranu nešto napisati- a da to istovremeno ispadne kao da se sprda nad samim sobom!
-I da, u neku ruku mu ovo dodje kao dobar trening za neki politicki angažman (nemojte se smijati, sve je moguće), jer- treba naučiti kako NE ČUTI raju dok kritikuje, dok sirotinja vapi za komad kruha.. Treba znati sve to ignorisati, a istovremeno udarate sebe u prsa!

I na kraju krajeva, interesantno je!

P.S.
Najsmješnije mi u svemu ovome to što on nezna više šta da napiše, pa proziva ličnim imenom u nadi da ću se tada postidjeti, pa povući!
Ja da sam htjeo svoje lično ime (i prezime) da eksponiram- stavio bih ga na mjesto Nick-a, ili u potpis!!!

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Vedrane za sta god da si ti zasluzan na ovom forumu ljudi te bas i ne vole....hmhmhmhm...Ali glavu gore... nebi bilo lijepo da ti kazem ja jer sam dosta mladji od tebe ali moram... jesi cuo za humanitarnu akciju za ergelu vucijak koja je pred krajem rada... a traze se novcana sredstva i rasni lipicaneri i zdrijebad... pa tvoji colege imaju para a i ti necu sad odkle ali imas...hehehehhe...a ti se javi za lipicanera....jer si se sam tako nazvao.... :lol: :shock: :!: :!: :!:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038
svaka cast seljo, pogodio si sustinu sve ove price, mali :D mora da nauci kako da iz svega izadje ponosno, i uzdignute glave, jer to ce da ga ucini boljim covjekom, a nije on toliko los kao sto vi mislite, samo ima neke odlike forresta :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Ja samo ne znam zasto on,,, govori sam da je los covjek niko i nista a onda je neko i nesto...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Kume, procitaj Nečistu Krv, tu ces skontati poentu ove price, sto te vise gaze moras biti sve jaci i jaci, ako ne mozes izdrzati, i ne trebas se petljati
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Evo šta se dešava kad se seljaci dočepaju interneta ...
U ambar , jebite se sa ovcama što su vas i učili na prvom sexualnom sastanku ...
Eeee , nije da ja tako mislim ali ...
...stvarno nemam nikakve zle namjere! Stvar je u tome što je forum totalno opustošio, pa moram na nekom da se "trošim"! A seljaci su u neku ruku idealne ličnosti za tu ulogu!
Jer,
-imam motiva (ljubav prema krkanluku)
-nisu druidi, i puno toga mogu podnijeti a da se ne zacrveni obraz ... Stvar je u tome što je sve javno- pa ako bi ONI počeli svima po redu da psuje mater (odnosno- da prozivaju na Đihad), onda to ne bi nikako bilo dobro za njihove političke ambicije; iako je to ustvari odlika njihovih gena!
E, oni kazu da nisu krkani kao što jesu, ... pa da vidimo! ...samo oni NEUMIJU u svoju odbranu nešto napisati- a da to istovremeno ispadne kao da se sprdaju nad samim sobom!
-I da, u neku ruku mu ovo dodje kao dobar trening za neki politicki angažman (nemojte se smijati, sve je moguće), jer- treba naučiti kako NE ČUTI raju dok kritikuje, dok sirotinja vapi za komad kruha.. Treba znati sve to ignorisati, a istovremeno udarate sebe u prsa!

I na kraju krajeva, interesantno je! :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

SAMO TOVARI VEDRANA!!! :D VEDRAN PROTIV SVIJU :lol: :D

A mogu misliti kao imas miran san. Ti kad ides na spavanje svi ti ovi nickovi (i Nick-y) prolaze kroz glavu. Ovo je sve u tvom zivotu, a ti gledas svojim ocima kako ti se 'zivot' polako rusi. Zao mi je, ali svojim kretenlukom si dosao do toga. Nemoj samo mene da krivis. :wink:

Jedan moj nastavnik u osnovnoj je uvijek govorio: "Mogu biti dobar k'o 'ljeb, ali ako se vi (u ovom slucaju TI) prema meni ponasate lose, onda nema hljeba za Vas" :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Max, hvala na ispravkama...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

MAXIMUS wrote:NEUMIJU
NE_UMIJU

Hvala, hvala. :wink:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

seljak iz skakavaca wrote:Max, hvala na ispravkama...
Nema na čemu ... uvjek sam tu da pomognem ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Znam; znaš, treba mi broj.... :idea:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

seljak iz skakavaca wrote:@Franz
Neznam odkud to da ti, kao jedan od glavnih utorivača na formumu, prijeđeš na stranu žrtve???
Stvar je u tome sto covjeka ne gledam kao zrtvu, vec kao rijetko zanimljivu osobu na ovim prostorima...naravno, za razliku od dosadnog prosjeka, on se ne stidi izaci u javnost...a to sto nas narod uocava prvo mane, to je vec druga prica.

Bilo bi zanimljivo vidjeti nas u ulozi jednog takvog covjeka...sigurno da bih ja prvi, na trenutke, puno smjesnije izgledao a i zvucao.
Tako da...mislim da ovim samo mlatite slamu u prazno...Vex, kako rece Maximus, dozivljava sve ovo kao dobar politicki trening..."pljujte me sto je vise moguce, valjace mi ta skola kad tad" :lol:

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Душо моја дуго ниси била овдје па си мало испала из фазона. Иначе овакви коњима као што сам ја скочила цијена. Јбг није до мене

Таквих квалитетних кобила немамо овдје, али чујем да преко баре има
Jesam dusa od zene :) , ali daleko od tvoje...
Bila sam tamo dovoljno dugo da znam da takvima ne moze da skace nista osim nivoa testosterona, ako su uopste nekada i bili na cijeni. :smt078

I slobodno pokazi nepoznavanje bontona i prostakluk svaki put kada nemas sta da kazes vjerovatno imas uzora u tome :wink: , ja cu ipak ostati pri koristenju logike i argumenata, te ostati na nivou koji mi prilici. :wink:


Лутка не пише по форуму, и само се појави кад ја нешто ту провалим.
Kad bih se ja pojavljivala "samo" kada ti nesto provalis vrlo vjerovatno bi mi ovaj forum zauzimao 99% zivota.
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

seljak iz skakavaca wrote:Znam; znaš, treba mi broj.... :idea:
8 KM + 7434T1 ... JAVI SE NIJE PROBLEM !!

P.S. germanikus :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

kanadjanka wrote:Kad bih se ja pojavljivala "samo" kada ti nesto provalis vrlo vjerovatno bi mi ovaj forum zauzimao 99% zivota.
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

IZJAVA GODINE!!! IDEM DA TRAZIM ONE NAJIZJAVE NA FORUMU!!! :lol:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

UDAJ SE ZA MENE, TI SI MOJ IDOL, TI SI SMISAO MOG ZIVOTA, TI SI MOJE SVE!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

i sta smo iz svega tog zakljucili, koji je uticaj x zraka na vedranov mozak :D :D :D :D :D
a od kuma golf 2 turbodizel :D :D :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Јој јесте се написали не могу свима стићи да одговорим.

Сељо има ту истине. Још сам млад, учим се на ово пљување требаће ми у животу. Шта ћеш када сам изабрао такву професију. Данас у Прњавору нема 5 младих људи које мисле да се баве политиком. Ето ја сам један од их 5 и видим да ми ВИ помажете да се што боље научим том занату и на том вам велико хвала.

Максо, исто као и Сељо само мало боље :wink:

Канађанка, она ми је веома интересантна и драга особа. Знам кад јој кажем да је кобила помисли да мислим озбиљно али ја стварно мислим озбиљно са њом :lol: Мораш да признаш да сам једини због којег се одлучиш да напишеш који пост :wink: . Волим да читам твоје постове јер су веома интересантни и занимљиви! Волим још нешто, али то не морамо да дијелимо са овим форумашима :D

Франз, све у правилу службе. Мора раја негдје да направи испусни вентил. Спојимо корисно са интересантним и добије се већа посјета на форуму. Без оваквих тема форум би полако почео да одумире и умире. Након оваквог пражњења доће до неке квалитетније теме и све ће бити фино и добор.

Куме, проблем ергле је прекомплексан. Прво требају да се знају приоритети на тој ерглеи. Да ли су то коњи, људи или зграде. Мислим да је до сада ишло на то да се прво ријеше људи па зграде и тек на крају коњи. Све се ради супротним редосљедом. Ваљда треба прво да се ријеше коњи јер су они приоритет приоритета да не дужим углавном мислим да ће бити од те ргеле нешто.

Ники, био би бољи момак само да не контрира сам себи :P

Ако сам некога изоставио извињавам се. Ја сам САМ а вас је толико па не могу да стигнем свакога да цитирам.

Још једном хвала :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ti, ja, a ko su jos ta trojica? :D :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Која тројица :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

rekao si da 5 mladih ljudi hoce da se bave politikom, navedi mi jos trojicu :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Gdje nestadoše svi ... taman sam se raspisao ...
Pa dajte malo tolerancije , nije me bilo mjesec dana , napišem par oštrijih postova i odma* ja najgori i najuobraženiji na forumu ... :smt009
nc nc nc ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

oces da otvorim temu i za tebe, mogla bi se zvati LAJANJE NA MAXIMUSA :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

[quote="vrsta8472"]


Куме, проблем ергле је прекомплексан. Прво требају да се знају приоритети на тој ерглеи. Да ли су то коњи, људи или зграде. Мислим да је до сада ишло на то да се прво ријеше људи па зграде и тек на крају коњи. Све се ради супротним редосљедом. Ваљда треба прво да се ријеше коњи јер су они приоритет приоритета да не дужим углавном мислим да ће бити од те ргеле нешто.

[quote]

Vedrane ja sam rekao da tvoji iz...nije bitno...neznam iz koje si stranke...ahahahha....nego...tvoji i ti imate para rijesite platte i zgrrade...pa ti onda posto si u soz-u vi se bavite tim akcijama pa ti onda otidji pa se doniraj-...,

P.S. samo nestavljaj svietlo pa ce onda da neko od tvojih prijatelja da slomi nogu ili nesto slicno pa ce doci do tebe dole,,.,.,.kad se vratish...

P.S. Ok sad je ja mislim malo dosta za ovu temu dosta smo ga izezali ja se izvinjavam.....i zakljucili smo da je doslo malo do konflikta izmedju nikija i vedrana...i ostalih forumasa (osim franza...) koji su podrzavali niky-ja...ok sad je ja mislim ok....hahahaahahhahhaha kako sam ovo lijepo srocio....hahahahah :lol: :D...

Locked