KOLIKO X ZRACI UTIČU NA VEDRANOV MOZAK?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

seljak iz skakavaca wrote:Taj X zrak, ustvari nije X!
Ja ovako resavam tu nejednacinu:
Za pocetak imamo jednu nepoznatu i jednog poznatog !:lol: Dakle, X, odnosno Veki!
Zrak koji direktno utice na mozak sastoji se od vise atoma, a najpoznatiji medju njima je Atom Dodick, koji i daje glavna svojstva u kasnijem nastajanju molekula.
Zapravo, spajanjem Atoma Dodick i vise- manje poznatih Atoma, dobija se molekul pod nazivom SNSD!
Taj, molekul SNSD se svojim grananjem pretvara u opasnu materiju koja nema miris, niti okus! Vidljiva je ljudskom oku, a karakteristicna boja je crvena!
Dakle, ta materija zraci SNSD zracima (upravo smo saznali o kojim zracima je rijec, tako da to vise nije X zrak), koja u sustini nije direktno opasna po ljudski zivot, ali moze da nanese trajne posledice po psihu zrtve, dovede do povecane zelje/potrebe za Shatorskom muzikom kao i redjom upotrebom kucnog vaspitanja!
Najcesci sindrom kod oboljelih/ozracenih je: postepeno prestajanje razmisljanja svojom glavom, iliti mozgom- a tu funkciju godinama u potpunosti preuzima pomenuti zrak SNSD; odnosno- osnovnu bazu mozdanih celija zauzima i u potpunosti upravlja atom Dodick, koji, kao sto sam vec rekao, daje osnovnu karakteristiku materije!

Matematicki gledano:
Dodick + X= SNSD Rays
Ma legenda!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hunter wrote:a zasto nije presao, pa sva su mjesta popunjena, bolje biti velika riba u malom moru nego mala riba u okeanu.
Тооо није ти из интереса већ из идеала :D
Hunter wrote: ako nista, bar je bolji covjek od tebe.
А од мене тешко бити бољи човјек. Ајд да га пореди са неким другим, па реци јел' бољи.
Hunter wrote: I pazi jos nesto, krivicno djelo nije pocinjeno, ako se to ne dokaze. Zadovoljan.
Видиш таквих кривичних дјела је данас највише. Поготово се лако заташкавају ако имас некога у породици ко високо котира у МУП-у :wink:
Hunter wrote:

Grcka ne dozvoljava ime makedonija zbog svoje pokrajine, koja slucajno ima ime makedonija, a koja je trebala da pripadne drzavi makedoniji, pa su je grci preoteli, ako mislis da to nije moguce, dacu ti jednu asocijaciju, kosovo - srbija, donesi sam zakljucak o cemu se radi
Још једно шах-мат питање. Гдје је данас Свети владика Николај службовао тј. имао епархију и који је народ ТАДА ту живјео. Врати се мало у историју па види ко је ту живјео и гдје су били ти Македонци што и ти данас спомињеш.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Ako X zrake smanjuju mozak, jel se nesto onda obrnuto proporcionalno povecava?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Тако би требало да буде, али нажалост само у математици. Са смањењем запремине мозга, иде и смањење запремине ћуне.

Ајд већ некако подносим то што ми је мозак све мањи и мањи АЛИ ћунааааа :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Nemoj gubiti nadu moj Veki, treba ti nesto za poboljsanje kardiovaskularnih problema, nesto da ti potakne pumpanje srca i protok krvi. 'Zdrepceva krv' mozda...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Au bre sta ja sve ovdje procita. Samo moram da kazem Vedranu da mi je zao sto se nije rodio retardiran, vec mu je to doslo s godinama. Da se rodio retardiran bar bi imao neko opravdanje.
seljak iz skakavaca wrote:Taj X zrak, ustvari nije X!
Ja ovako resavam tu nejednacinu:
Za pocetak imamo jednu nepoznatu i jednog poznatog !:lol: Dakle, X, odnosno Veki!
Zrak koji direktno utice na mozak sastoji se od vise atoma, a najpoznatiji medju njima je Atom Dodick, koji i daje glavna svojstva u kasnijem nastajanju molekula.
Zapravo, spajanjem Atoma Dodick i vise- manje poznatih Atoma, dobija se molekul pod nazivom SNSD!
Taj, molekul SNSD se svojim grananjem pretvara u opasnu materiju koja nema miris, niti okus! Vidljiva je ljudskom oku, a karakteristicna boja je crvena!
Dakle, ta materija zraci SNSD zracima (upravo smo saznali o kojim zracima je rijec, tako da to vise nije X zrak), koja u sustini nije direktno opasna po ljudski zivot, ali moze da nanese trajne posledice po psihu zrtve, dovede do povecane zelje/potrebe za Shatorskom muzikom kao i redjom upotrebom kucnog vaspitanja!
Najcesci sindrom kod oboljelih/ozracenih je: postepeno prestajanje razmisljanja svojom glavom, iliti mozgom- a tu funkciju godinama u potpunosti preuzima pomenuti zrak SNSD; odnosno- osnovnu bazu mozdanih celija zauzima i u potpunosti upravlja atom Dodick, koji, kao sto sam vec rekao, daje osnovnu karakteristiku materije!

Matematicki gledano:
Dodick + X= SNSD Rays
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ali zaista su mi isle suze na oci dok sam ovo citao. SVAKA CAST, SVE SI REKAO! :lol:
Hunter wrote:imam nesto jos bolje za tebe, skraceni kurs kako lagati rodjenu majku a i samog sebe, od autora knjige 1000001 laž, drage kalabica, ako te on ne ucini boljim politicarem, sigurno ce te uciniti popularnijom osobom, po zavrsetku kursa sledece sposobnosti se povecavaju:
iskvarenost - 70%
obmana najrodjenijih- 90%
uvlačenje u šupak- 73%
mrđnja javnosti prema tvom liku -194%
Dobijas bon sa popustom od 50% na istostranacku pripadnost :D
sretno
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

Koliko mane potrosi dok baci ultimativku LAZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :D
Hunter wrote:neso je jedna od omiljenijih osoba u gradu, a sta ce mu plata kad je posten, svako ce mu pomoci, evo ja sam prvi koji bi mu dao bubreg u slucaju da mu zatreba, covjek radi posao koji ga cini sretnim, jer sreca je bogatstvo, pare propadaju, a znas kako kazu, ko bi gore, sad je dole
Hvala drug moj!!! Radim sta god hocu, i lijepo mi je. A da kucnem u drvo (nemam Vedrana ali ovaj Hastal je drveni), jos nikad u zivotu nisam bio bolestan. Eto, samo sam jednom u zivotu isao na slikanje koljena kod Vedrana, ali to je bila posljedica starta protivnickog igraca na jednoj utakmici, i to je najblize sto sam dosao 'biti bolestan' :lol:
seljak iz skakavaca wrote:
vrsta8472 wrote:И ако је већ толики лопов, што не пређе у снсд :D ))) :wink:
Nije dostigao potrebni koeficient :)
Do 5 si obicni SNSD-ovac, od 5-20 si Lepir, od 20-43 si Spiric, 43-80 si Drago Kalabic ili neko njemu u rodu, a ako imas preko od 80 onda mozes da budes Mile Dodik. :lol:

Eto pozdrav, ne mogu se smaram vise, idem da se relaxiram. :D
Last edited by Nicky on 08.12.2008. 23:05, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Не не ... мени треба једна ждребица али из Едомнтона :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Post by Krajo »

Vedrane pa oni tebe zezaju :twisted:
koME to jos nesTO ZNACI

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Krajo wrote:Vedrane pa oni tebe zezaju :twisted:
UBISE BRASNO U NJEMU :smt005

Cuo sam da Sports Interactive izdaje sad novu igricu za PC/PS3/XBOX itd a zove se 'TOVARI VEDRANA MYMOONA' :twisted:

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

:smt009 :smt017 :smt102
@@@sladja@@@

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

pile, jesi bila na kakvim zracenjima u zadnje vrijeme?

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

eto veki, sam si priznao da si 0 od covjeka, a u zivotu, kao i u matematici, nula se uvijek izostavlja (osim brasna tipa 0, ali ti nisi ni priblizno kvalitetan kao to brasno)
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

pile wrote::smt009 :smt017 :smt102
jos si mlada u ovoj porodici, ne kontas neke stvari, zato nemoj da se cudis svemu sto procitas :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

vrsta8472 wrote:Не не ... мени треба једна ждребица али из Едомнтона :lol:
Nisam znala da je nasim konjima tako skocila cijena u zadnje vrijeme pa da ne mogu naci nista sa nasih ergela sto je na njihovom nivou. :roll: Mislim da se ipak precjenjujes.

I btw grad se zove Edmonton.
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Spava li ko ovde ili svi samo pišu gluposti po Forumu... :lol: :lol: :lol: :lol:
ImageImage

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

kanadjanka wrote:
vrsta8472 wrote:Не не ... мени треба једна ждребица али из Едомнтона :lol:
Nisam znala da je nasim konjima tako skocila cijena u zadnje vrijeme pa da ne mogu naci nista sa nasih ergela sto je na njihovom nivou. :roll: Mislim da se ipak precjenjujes.

I btw grad se zove Edmonton.
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH

2shae :lol: :smt005

LUTKO VOLIM TE!!! HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

kanadjanka wrote:
vrsta8472 wrote:Не не ... мени треба једна ждребица али из Едомнтона :lol:
Nisam znala da je nasim konjima tako skocila cijena u zadnje vrijeme pa da ne mogu naci nista sa nasih ergela sto je na njihovom nivou. :roll: Mislim da se ipak precjenjujes.

I btw grad se zove Edmonton.
Душо моја дуго ниси била овдје па си мало испала из фазона. Иначе овакви коњима као што сам ја скочила цијена. Јбг није до мене :D

Таквих квалитетних кобила немамо овдје, али чујем да преко баре има :lol: ))

Да прецјењујем се. Моја лажна скромност овдје долази до изражаја 8)

Знам како се зове, грешка у једном слову :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote: LUTKO VOLIM TE!!!
Мислим оно... Лутка не пише по форуму, и само се појави кад ја нешто ту провалим. Па сада ТИ размисли кога она воли :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Hehe...daj ljudi...sve oke ali cemu dr.kanje osobe koja je najzasluznija sto smo mozda i vecina nas i upoznali se...zasluzan za mnoge stvari dok smo mi mishevi sa ovog foruma prostim rijecnikom heklali pimpek.

Mada, nadam se iskreno da je sve ovo sala...malo izlazi iz okvira pristojnog...po meni Vex nije zasluzio ovako nesto.Jes' malo sagorio u Dodikologiji ali ko smo mi da mu zamjerimo na tome...svako ima svoj film i neka uziva u njemu.
Last edited by Franz on 09.12.2008. 10:19, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Франц, пусти дјецу да се играју. Видиш да им је то интересантно :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Dobro, izvini sto sam ti stao u zastitu:)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Видиш да је форум мртав. Само овакве глупости могу да га оживе. Није све тако лоше. Има овдје и паметних ствари :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Molim malo paznje!

Juce sam promjenio avatar na svom nalogu, i od tada sam u uzasnoj frci; svi se raspituju!
Tako da, JAVNO OBAVESTENJE ZA SVE:

Svi koji su trenutno mozda u zabludi, da je Vrsta i na mom avataru- neka znaju da nije!
Slicnost je ogromna, ali se ipak radi o ljudima razlitih fizickih i psihickih osobina!

Dakle, ovo

Image


i ovo

Image

nije isto! NE BRKAJTE STVARI!


Hvala

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

vrsta8472 wrote:
kanadjanka wrote:
vrsta8472 wrote:Не не ... мени треба једна ждребица али из Едомнтона :lol:
Nisam znala da je nasim konjima tako skocila cijena u zadnje vrijeme pa da ne mogu naci nista sa nasih ergela sto je na njihovom nivou. :roll: Mislim da se ipak precjenjujes.

I btw grad se zove Edmonton.
Душо моја дуго ниси била овдје па си мало испала из фазона. Иначе овакви коњима као што сам ја скочила цијена. Јбг није до мене :D

Таквих квалитетних кобила немамо овдје, али чујем да преко баре има :lol: ))

Да прецјењујем се. Моја лажна скромност овдје долази до изражаја 8)

Знам како се зове, грешка у једном слову :?
veki, veki, takvo kljuse kao ti se moze naci u svakom potoku, svezano za neku bukvu da pase bujad i pije vodu iz lokvi od sopstvenih kopita :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Očito je da X zrake mnogo utiču, ali siguran sam da mnogo više utiče ispiranje mozga u stranci
>>>>-------------->>

Locked