Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Pamtim to kao da je bilo danas...
Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Pantera »

vrsta8472 wrote:
ZMIJA wrote: Bilo bi vam bolje da se malo pozabavite SDS om i da o tome malo razbacimo argumente i kontra argumente.

СДС-ом смо се бавили задњих 10 година. Исписали смо све што смо мисли о њима. СДС је сада опозиција а СНСД је власт.А власт има механизме да промјени ово друштво. То СДС сада нема. Чим добије власт, очекуј и "добри стари СДС" на овим страницама.

Тако је! :smt045
vrsta8472 wrote:
ZMIJA wrote:Jeste li zaboravili veliku pljačku naroda još u vrijeme otadžbinskog rata od strane politike SDSa ,prvo kroz takozvani fond solidarnosti,kada su naši ljudi koji su radili vani morali da plaćaju harač u ime otadžbine a pare su odlazile u džepove neki tajkuna koji su i danas aktuelni.
Ми нисмо, а да ли је руководство СНСД-а ово заборавило?!

Какав заборавило, СДС је патентирао дрписање, а СНСД га усавршио. :smt044 То је сад један софистицирани систем хапања. :smt044

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by KAMIKAZA »

Pantera wrote:Какав заборавило, СДС је патентирао дрписање, а СНСД га усавршио. :smt044 То је сад један софистицирани систем хапања. :smt044
Al su nam i naplatili za taj patent malo zesce i jedni i drugi :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Cipiripi »

Ocekujem da Nacelnik bude Nacelnik a ne vozac svog vozaca. Koliko opstina ima vozaca kada ima i funkcija "Sef vozaca" i kolika je potreba za tim u kriznim vremenima? Mada,trebamo biti srecni da ih nema i vise jer poznajem neke i koji su izvisili za taj "polozaj" jer je previse obecanja bilo :D
Nacelnice, pocistite Opstinu kako dolikuje pa onda krenite dalje i imacete sav narod iza sebe. U suprotnom,najbolje da "batalite" to i zivite svoj zivot jer previse ste mladi da budete popljuvani kao i svi prijasnji i sadasnji spavaci.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by droplja »

Bas mi sada sinu na pamet ,da otvorim jednu temu u fazonu KO SU LJUDI OKO NASEG NACELNIKA, POLTRONI ,ULIZICE ,SAPTACI,DOUSNICI ITD,ITD aaaaa sta mislite bilo bi interesantno,jer ocigledno i nacelnik nemoze biti 100% distanciran od takvih ljudi :D
Ne diraj lava kada spava.....

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by murgo »

Cipiripi wrote:Ocekujem da Nacelnik bude Nacelnik a ne vozac svog vozaca. Koliko opstina ima vozaca kada ima i funkcija "Sef vozaca" i kolika je potreba za tim u kriznim vremenima? Mada,trebamo biti srecni da ih nema i vise jer poznajem neke i koji su izvisili za taj "polozaj" jer je previse obecanja bilo :D
Nacelnice, pocistite Opstinu kako dolikuje pa onda krenite dalje i imacete sav narod iza sebe. U suprotnom,najbolje da "batalite" to i zivite svoj zivot jer previse ste mladi da budete popljuvani kao i svi prijasnji i sadasnji spavaci.
...to je najveca sramota za Prnjavor(i za druge gradove kod nas!)! kao da smo bogata drzava, pa mozemo da si priustimo licnog vozaca=sofera!$!!!Pa ni bogata drzava kao sto je Svajcarska, ne moze da si dozvoli luksuz i da svaki predsjednik opstine ima vlastitog vozaca! Znam to zato sto zivim u CH, gdje i clanovi "vlade" cesto putuju sluzbenim autom, ali voze licno! Ali vlada u RS su snobovi prve vrste! Ne kazem da ne bi trebali imati sluzbeni auto! To im treba dati ali bez vozaca!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by KAMIKAZA »

Nije to samo da nacelnik ima vozaca,kod nas vozace ima njih vise a sve to na racun drzavne kase,pa cak i Kalabic ,kako sam cuo njegov vozac je Stole ( Cigo);nije ni Kalabic lud zna on ko je dobar vozac a ko nije.Ali tu praksu treba ukinuti,vozaca ne treba niko,pa ni Darko,jer ako zna da doveze auto iz Banja Luke,i dodje na posao,zasto onda ne moze da ode autom do novog naselja ili Strbaca,isto vazi za sve druge,naravno ima izuzetaka,recimo taj Kalabic,on je budala i takav treba da se transportuje u specijalnom blindiranom vozilu,vezan u onu kosulju i sa obe strane po jedan pratioc,da ne kidne :smt005 ma salim se ,ako je neko lud i ne smije da vozi onda sta ce i nama,mjenjaj i stavi pametnijeg na tu poziciju.
A svaki ima dobru platu,dnevnice a i ukrade se fino :D ,pa neka sebi kupe i autobus ako hoce,ali za svoje pare.
Mislim da je lijepo zaposliti po nekog invalida da nesto rade,ali tu su zaposleni samo stranacki pripadnici i dupelizci,ima i izuzetaka,ali ti su preko famelijarnih veza tu :D da su ostali invalidi,ja bi i razumio,mada kako razumjeti to da se na tako odgovorno mjesto ili za vozaca u Vatrogasnom drustvu posalje invalid,invalid treba da dobije penziju i priznanje za svoje zasluge,kakvo smo mi to drustvo,mi od tog stradalnika pravimo jos veceg,sta da se desi ,ovo je samo primjer,da takav vozac izgubi kontrolu nad vozilom i potare djecu,sto nije nemoguce,jer njima fale djelovi tjela i nece im narasti novi,osim toga ljudi su prezivjeli traume,takvi se ne salju na intervencije,gdje se izvlace mrtvi ljudi iz vozila,takvi ne treba da voze bolnicka kola,ili funkcionere,koji su u stvari krivi za njihovu nevolju.Pomislite samo kako moze reagovati neki borac-invalid,kad cuje ove konje kako se razmecu i sepure,prave koalicije sa onim ko je njega drzao u zarobljenistvu i mucio,ili ko ga je ranio itd.taj covjek je pored svakog duznog postovanja,sutra potencionalni ubica,ima da bude krvi po plazi.
Sluzbena auta trebaju samo inspekciji ,policiji,i 1 koga bi koristili Nacelnik,njegov zamjenik i 2 predsjednika skupstine opstine :smt005 a i njihova 2 zamjenika :D svejedno oni svuda idu zajedno osim u zatvor :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by murgo »

Koliko znam Darko je bio u Svajcarskoj u jednoj opstini blizu gdje ja zivim. Ne znam samo da li je ukapirao da doticni predsjednik opstine, sluzbeno putuje vlastitim autom!? On nema privatnog sofera! niti sluzbeni auto! Da je tako, na sljedecim izborima ne bi vise bio izabran za predsjednika opstine!To ga vjerovatno tada nije zanimalo, ali ako je dosao da vidi kako doticna opstina posluje, trebao je i to pitanje da postavi! Cijela vlast u RS, kao i u Prnjavoru= POKONDIRENE TIKVE!:?: :?: :?:
nema zabave bez zena i rakije

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Vucijak »

Sta je Tomas uradio za Prnjavor? Jedno veliko nista !
A svi dobro znamo da je njegov caca prisilno natjerao muslimane da prodaju imovinu
i drzao je jedno vrijeme pekaru od Cene pa su njegove klince zvali "cenini" haha.
Jadna je ta nasa prnjavorska politicka scena kada ima takve picajzle kao Tomas ! :twisted:
Image

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by murgo »

Vucijak wrote:Sta je Tomas uradio za Prnjavor? Jedno veliko nista !
A svi dobro znamo da je njegov caca prisilno natjerao muslimane da prodaju imovinu
i drzao je jedno vrijeme pekaru od Cene pa su njegove klince zvali "cenini" haha.
Jadna je ta nasa prnjavorska politicka scena kada ima takve picajzle kao Tomas ! :twisted:
vucijak, nisu djeca kriva za nedjela roditelja! ...oni mogu samo da se potrude da budu bolji nego njihovi roditelji...
samo kod nas je tako da za nedjela roditelja djeca moraju da ispastaju...
nema zabave bez zena i rakije

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Vucijak »

murgo wrote:
Vucijak wrote:Sta je Tomas uradio za Prnjavor? Jedno veliko nista !
A svi dobro znamo da je njegov caca prisilno natjerao muslimane da prodaju imovinu
i drzao je jedno vrijeme pekaru od Cene pa su njegove klince zvali "cenini" haha.
Jadna je ta nasa prnjavorska politicka scena kada ima takve picajzle kao Tomas ! :twisted:
vucijak, nisu djeca kriva za nedjela roditelja! ...oni mogu samo da se potrude da budu bolji nego njihovi roditelji...
samo kod nas je tako da za nedjela roditelja djeca moraju da ispastaju...

PA nazalost dosta je takvih kriminalaca i olosa kao sto je otac od Tomasa.
Dobro pretjerao sam ali mislim da Tomas nema m*da da se suprostavi kiklopu Kalabicu
i njegovim pajdasima.
Image

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Pantera »

droplja wrote:Bas mi sada sinu na pamet ,da otvorim jednu temu u fazonu KO SU LJUDI OKO NASEG NACELNIKA, POLTRONI ,ULIZICE ,SAPTACI,DOUSNICI ITD,ITD aaaaa sta mislite bilo bi interesantno,jer ocigledno i nacelnik nemoze biti 100% distanciran od takvih ljudi :D
Кад ти је синуло, на састанку са Калабићем? :lol: Открио си топлу воду Колумбо да око сваког човјека на положају постоје такви људи што не значи да их Томаш воли. Није их он ни довео ту, а не може сваког ни да се ријеши. Овдје постоји Закон о раду, иако је држава поприлично несређена ипак није дивљи запад, а Томаш није шериф. Та тема ће ускоро да се претвори у ко су људи око Калабића, тек ће то да буде интересантно. Само ви чепркајте. 8)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by KAMIKAZA »

murgo wrote:Koliko znam Darko je bio u Svajcarskoj u jednoj opstini blizu gdje ja zivim. Ne znam samo da li je ukapirao da doticni predsjednik opstine, sluzbeno putuje vlastitim autom!? On nema privatnog sofera! niti sluzbeni auto!
MA PUSTI GA;KOD TE POSJETE SU MU NA GRANICI SLOVENCI ODUZELI SOFERA :smt005 PA JE MORAO SAM DA VOZI ;DOBRO JE PROSAO MOGLI SU MU I AUTO DA OTMU PA DA IDE PESICE :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by vrsta8472 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

И онда поједини душебрижници, постављају питање - шта ће му шофер :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: STA OCEKUJETE OD NOVOG NACELNIKA (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote::smt005 :smt005 :smt005 :smt005

И онда поједини душебрижници, постављају питање - шта ће му шофер :P
Ne moze neko da bude vozac naseg nacelnika ako ga ne trazi interpol :D sad bi trebao da uzme Kalabica,pa da se i njega rijesimo bar na par mjeseci :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by vrsta8472 »

Очекујем да нас "отвори ка свијету"!
МОЈЖИТА: МНОГО СЕ МОЖЕ НАУЧИТИ ОД ЕУ


ПРЊАВОР, 14. АПРИЛА (СРНА) - Амбасадор Словачке у БиХ Мирослав Мојжита поручио је данас младима у Прњавору, гдје је одржао предавање у оквиру пројекта "Слушајмо и учимо о Европи", да од ЕУ могу пуно тога научити, а можда највише од оних земаља који су тај пут ка чланству већ прошле.

Млади су имали прилику да од амбасадора Словачке, представника Дирекције за европске интеграције и Европског покрета у БиХ, уче о Европи и размијене мишљења о европским токовима.

Начелник општине Прњавор Дарко Томаш потписао је данас Меморандум о сарадњи са представником Европског покрета у БиХ Педрагом Прашталом, чиме је ова општина постала 24. партнер те организације.

Праштало је подсјетио да је примарни задатак Европског покрета промоција процеса европских интеграција у БиХ.

"Циљ нам је да европским партнерима, представницима земаља ЕУ у БиХ презентујемо капацитете које БиХ има на путу европских интергација, да на најбољи начин приближимо наше локалне заједнице европским партнерима и обрнуто, да будемо једна врста моста између локалних заједница у БиХ и европских амбасадора", рекао је Праштало.

Потписивању меморандума присуствовао је и амбасадор Мојжита који је рекао да његова земља од самог почетка подржава овај пројекат.

Начелник општине Прњавор Дарко Томаш изразио је задовољство што је ова општина препозната као значајан партнер у БиХ.

"Потписивањем споразум о разумијавању и сарадњи са ЕП у БиХ Прњавор је изразио јасну жељу и намјеру да се креће европским путем", рекао је Томаш и додао да је посјета амбасадор Словачке искориштена за разговоре о многим темама корисним за унапређење сарадње.

У Прњавору је данас боравио и помоћник директора Дирекције за европске интеграције БиХ Недељко Маслеша који је подсјетио да је један од задатака Дирекције информисање јавности о европском интеграционом процесу БиХ и додао да настоје утицати на унапређење свијести код грађана о том процесу.

Европски покрет у БиХ је настао удруживањем невладиних организација и појединаца из више градова БиХ. Првобитна идеја зачета је 27. јануара 2005. године када је настала и са радом отпочела секција "Европски покрет" за дјелатност из области европских интеграције при Европском културном центру.

На оснивачкој скупштини нове организације 2006. године секција прераста у самосталну невладину организацију Европски покрет у БиХ и данас има више од 60 колективних и 100 индивидуалних чланова из више од 30 градова БиХ и Европе. (
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by ZMIJA »

Ja licno ocekujem da se vise ne uzda u tebe Smrle :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Franz »

Kako mislis da se vise ne uzda?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by ZMIJA »

Sve ti uredno pojasnjavam,Francek moj, ko desetar starijem vodniku .Da se ne uzda u Smrleta jer zbog ovakvih kakav je Smrle , Vlastimir Vidic,LJubisa Sibincic,Veljko Gvozdenovic,i da ih vise ne nabrajam Darko Tomas ima vise stete nego koristi ,da ti ne sirim pricu suvise je sumorna. :smt004 :smt004 :smt004
Last edited by Moderator on 17.04.2011. 21:16, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by Franz »

Kako mislis suvise sumorna?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by ZMIJA »

Znas kako prolaze lideri, nacelnici ,vode kadije , tribuni,sefovi i razni ljudi koji su u centru odlucivanja, ili neke moci kad se suvise okruze poltronima i ulizicama, koje ne vide dalje od vrha sopstvenog nosa,i koji su jednog momenta kad se za to ukaze ili dode do promjene ,moci vode ulizice su prve koje su sprmne vodi omotati svileno maramce oko vrata, jer takvi tipovi nemaju nikakvih skurpula ,odgovornosti ,cojstva i junastva,njima je voda trenutna inspiracija i ljubav dok im daje , a cim prestane, ti isti postaju zavjerenici i najveca opasnost po vodu.To je poznata cinjenica i nije nista novo samo je pitanje vremena i mjesta dogadanja. :smt004 :smt004 :smt004
Last edited by Moderator on 17.04.2011. 21:16, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by regeman »

To bi Dragojlo mogao da kaze kako prolazi sa dupeuvlakacima koji to rade za 300 km od kojih pojedini pisu po forumu. Doduse, ovi pobrojani gore su okrneuli ledja sefu pa su zato i satanizovani. Prica je sumorna jer sa sadasnjom infrastrukturom u stranci moze samo da tone.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by pat »

A kapetan uviijek tone sa svojim brodom. :smt003
Kazu to je obicaj, a bocaje ne valja krsiti. :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by ZMIJA »

Nemoj te se vi iz stranke dobrih domacina puno sikirati za stanje u vladajucoj stranci ,bolje bi bilo da malo popricate kakvo je sranje tamo kod vas u SDSu ,nije valjda da je samo u SNSDa bula, :lol: :lol: :lol: a kao kod vas je sve okej ,de malo o tome postovani Regemene ,Pat,i ostali :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by regeman »

ajde ajde, nisi ti toliko mutav, kad si uspio iskopati ko sam i sta sam , gdje radim i zivim, ko mi je ko, znas dobro da u sdsu nisam :lol: :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by ZMIJA »

Iskreno se nadam , ipak da nisi ,sto ne znaci da ti ovi iz stranke dobrih domacina nekad na san ne dodu. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked