Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Post by KAMIKAZA »

Kao sto rekoh , otvaram ovu temu (ako nikome ne smeta :D ) da bi nacelnik imao preglednost nasih zelja ,naravno kad nadje vremena da poslusa glas naroda, ovo je u stvari nesto kao pisma djeda mrazu :D , mi pisemo on nas slusa i ispuni zelju. :D

I evo ja cu da pocnem ,posto ja po svemu sudeci jedini jos vjerujem u djeda mraza :D

1. Ocekujem da novi nacelnik naredi da nam se postavi novi gradski sat, eto sitnica 1000 km za budzet su nista, a za nas je taj sat znak da je vrijeme koje je stalo za ovaj grad jos krajem osamdesetih,konacno ponovo pocelo da tece, i da ce nam sutra kad se taj sat pokrene konacno biti bolje. :wink:


Unapred zahvalni, sluga pokorni :Kamikaza :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Sta ce vam sat, onda cete samo kasniti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Znamo mi koliko je nama sati, ali taj sat je simbol zivota i kako bi vi purgeri rekli boljitka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sad sam se sjetio jos necega......
Moja druga zelja (a valda imam tri kao kod zlatne ribice) :D Je da se rijesi pitanje pjesackog prelaza u Josiku, pre neki dan sam slucajno svratio da doruckujem u onu kafanu, ljudi to je bio horor, dok sam cekao da se ispece jelo, tu raskrsnicu je preslo bar 100 djece, a ja sam barem 30 puta poskocio sa stolice, prosla me je i volja za jelom dok sam gledao tu stravu, do tada sam i ja prolazio tim mjestom sa bar 80 -90 km ,ali od tad sam na 30 iako mislim da smanjenje brzine samo umanjuje opasnost ,ali ona ipak postoji, licno se divim toj djeci kako se dobro snalaze, ipak je to najopterecenija i najnerijesenija raskrsnica u gradu , neznam na koji nacin je moguce rijesiti tako frekventnu raskrsnicu ali sigurno postoji rijesenje, i zato molim da se i ovo u buducnosti uzme u razmatranje, ipak zivoti djece su u pitanju, i to mahom osnovaca.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Bravo KAMIKAZA...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Потпуно се слажем за ову другу жељу.

А ето моја је жеља да се направи какво такво функционално и модерно кино. :)
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Камиказа, добра ти је тема али овај нови начелник за разилку од оног старог не чита форум.

Сад, мој савјет ти је да почнеш писати пјесме о њему. Можда почне читати :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Znaci poeticna je dusa. Treba ga dobiti na emocije. :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D Nije ni onaj htio da cita, dok mu nismo polupali loncice i srusili snjeska, ovaj bolje da pocne mirnim putem ,bar za razliku od proslog zna da cita :lol:
Bez Prnjavor infa bi i danas vlast drzao Zivkovic, to on treba da zna i bez nas, pa sam zato i mislio da bi mogao jednom sedmicno da procita pedesetak postova svojih gradjana. :wink:

Joooooooooojjjjjjjjjj zao mi potrositi trecu zelju :D al ako vec ne cita ove nase postove, u sta ja licno sumnjam, jer kako sam cuo i babe na prelu sjede i umjesto da predu one pisu na forumu :D kako onda da neko tako mlad ,pismen i ambiciozan da ne cita sta mi naskrabamo :lol: ali ako ne cita onda predlog broj tri je carobna kutija ispred njegove kancelarije, naravno zeljezna sa duplim dnom, od koje bi samo on imao kljuc, i da mu tu i ona nepismena baba, moze bar nacrtati sta misli :lol: ako vec nezna da mu napise zalbu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Njegovan wrote:Потпуно се слажем за ову другу жељу.

А ето моја је жеља да се направи какво такво функционално и модерно кино. :)
Slazem se s Njegovanom. I trebali bi se u njemu pustati edukativni filmovi o povijesti naroda.

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

KAMIKAZA wrote:... je da se rijesi pitanje pjesackog prelaza u Josiku.
Pjesacki prelaz postoji,samo sto pjesaci ugrozavaju vozace i prelaze put na nedozvoljenom mjestu.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ja ga ne vidjeh ,mislim na pjesacki prelaz, :D neki malo plasljiviji se provlace izmedju Proca i Gradipa ispod mosta, to je jedina mogucnost da se izbjegne rizik, ali samo kad ne pada kisa :lol:
Dobra stvar bi bila kad bi se bar za sada postavio semafor sa onim salterom za pjesake, ili kontakt na 50 metara koji automatski pali crveno i otvara ponovo zeleno ako se recimo vozi 30 u protivnom vozilo mora da se zaustavi na crvenom, sto bi mi rekli zeleni val :? hmmm moramo ovo preimenovati u crveni val :D ja bi te semafore postavio na par mjesta po magistrali bar u dijelu gdje prolazi kroz grad.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

ananasmijana wrote:
Njegovan wrote:Потпуно се слажем за ову другу жељу.

А ето моја је жеља да се направи какво такво функционално и модерно кино. :)
Slazem se s Njegovanom. I trebali bi se u njemu pustati edukativni filmovi o povijesti naroda.
TI BOKCA! :idea:

ĆUJ,A KAJ TI JE POVIJEST?
NEKE VEZE SA SEXOM IMA,NE?!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

KAMIKAZA wrote:Ja ga ne vidjeh ,mislim na pjesacki prelaz, :D neki malo plasljiviji se provlace izmedju Proca i Gradipa ispod mosta, to je jedina mogucnost da se izbjegne rizik, ali samo kad ne pada kisa :lol:
Dobra stvar bi bila kad bi se bar za sada postavio semafor sa onim salterom za pjesake, ili kontakt na 50 metara koji automatski pali crveno i otvara ponovo zeleno ako se recimo vozi 30 u protivnom vozilo mora da se zaustavi na crvenom, sto bi mi rekli zeleni val :? hmmm moramo ovo preimenovati u crveni val :D ja bi te semafore postavio na par mjesta po magistrali bar u dijelu gdje prolazi kroz grad.
JEDINO RJESENJE KAD SE VEC BAVIMO OVIM STVARIMA JE RADAR SA KAMEROM,PRIMJER PRIJE ZENICE!PA TI PRODJI AKO SMIJES :wink:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Treba se malo osvrnuti na sport koji je na ivici propasti,ako neko nesto ubrzo ne poduzme nece ni deca imati cime da se bave,sve ce biti ugaseno.A samo me interesuje kako ti znas ko cite a ko ne cita forum daj molim te budi bar malo realniji ja se trudim,ali ti to i ne zelis :wink:

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Ma kakva Zenica, ja sam jednom projurio jedva su me zaustavili i dao sam im na kafu 10 evra.
Veliki je problem navedena raskrsnica, mislim da će nešto bolja sitacija biti kada se izgradi auto put Banja Luka-Doboj, ako se ikad i izgradi, ali ni to nije konačno rješenje.
Ubjeđen sam, a i znam, da mnogo više djece prelazi pomenuti prelaz nego što prelaze preo pasarele (kod Dušanića), nije da ne treba i tamo, ali mislim da je bilo važnije riješiti Jošik.
>>>>-------------->>

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Josik je puno prometniji...uzmi samo svu onu djecu iz Okolice, Radunjevca, Ratkovca pa cak i Mravice...prevelika je frekvencija djece tim putem...semafor ili pasarela su po meni jedina rjesenja!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

mali_decak wrote:A samo me interesuje kako ti znas ko cite a ko ne cita forum daj molim te budi bar malo realniji ja se trudim,ali ti to i ne zelis :wink:
Онај ко има паметнија посла не чита овај форум!!! Нису сви беспослени као ми и волимо на овај начин да износимо прљав веш.

Знам да не чита (то се подразумјева сваки дан на отвара ову страницу), можда некада кад има слободног времена. Али и тада ријетко. А како знам?! Интуиција :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

И кад сте код те пасареле. Ја бих вам рекао зашто је она баш ту направљена а не на неком другом мјесту (једина пасарела од Клашница до Бијељине). Сад рекао бих вам, али да никоме не кажете даље, онако у повјерењу :wink:

Могу ли да вам вјерујем?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Progovori sliko...
>>>>-------------->>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ајд да вам одам тајну пасареле. Преселимо ти ми ординацију из Цара Душана у Мирка Бијелића и никако да објасниш људима гдје се налазимо, јер та улица јесте најдужа у Прњавору али није најфреквентнија. И сад шта да радимо, назовем ти ја тада Чавића да ми помогне. Каже он има неки дил са једном фирмом у Прњавору па би могли направити нешто веома упечатљиво, како бих могао људима објаснити гдје се налазимо. И још се обави пар телефонских позива, направи се једина пасарела на бившем коридору. Ту пасарелу сада користи само један човјек, који се редовно пење и силази и заљубљени клинци који немају гдје да се мазе и љубе, јер је скоро па читав град освјетљен. Тако да та пасарела сад служи за младе заљубљене парове и тог једног човјека који се свакодневно пење и силази. Сви знају гдје се налази ординација, нема више потребе за објашњавањем а и за самом пасарелом. Што се мене тиче, могу је раставити и пребацити у Јошик јер је тамо много потребнија него ту гдје се налази :D

П.С.

Сад има и Бошњака у СО па ако се побуне што у грбу општине има крст а нема звјезде и полумјесеца, нека предложе компромисно решење за све - пасарела као заштитни знак града Прњавора :D

Знам да ова прича звучи толико невјероватно, али је било скоро па тако :wink: Знају неки :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

KAMIKAZA wrote: :D neki malo plasljiviji se provlace izmedju Proca i Gradipa ispod mosta.
Znas ti gdje kuka nebo pribijeno,samo neces da kazes.:)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

semafor ili pasarela su po meni jedina rjesenj
Ni jedno ni drugo nazalost. Pasarele, posebno ona kod Pere je glupost. Tu se radi o ljudskoj psihi. Niko nece prelaziti par minuta pasarelu kad je vec tu cesta. Dok se popnete, prijedjete, sidjete, vec ste preko ceste 3 puta presli. Pasarela bi se prelazila da je preko ceste fizicki nemoguce prijeci, tj da je toliko gust saobracaj. A nije.
Semafor nije bas prakticno postavljati na magistralama. Jedino rjesenje, a za to nema para jeste da se ta raskrsnica pravilnije izvede, tj da pod pravim uglom izlazi na magistralu. to da se uradi mora mnogo ranije da se napravi skretanje za magistralu, a tu su kuce..
Drugo npr, jeste da se uvede zona usporenog saobracaja sa sve kaznama, a to nema u novom zakonu cini mi se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

ljudi lakse malo pobjeci ce vam presednik :P

polako tek je dosao na vlast,e na prvom mjestu treba da sebe obezijedi
pa familiju e onda tek dolazi red na grad i ljude u njemu
a dok taj red stigne do naroda on ce vec zavrsiti svoj mandat
@@@sladja@@@

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Ja ocekujem da se konacno isplate opstinske subvencije za poljoprivredu, bar ono sto nacelnik vlado nije pokrao :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Locked