Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja)

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

E sad, ako ovo bude čitao novi načelnik imaće šta od nas da nauči kako treba da radi... :D :D :(
>>>>-------------->>

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

pa bilo bi mu dobro da poslusa neke savjete, nadam se da ce opstini biti bolje sa njim
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Nada umire zadnja, a sigurno će umrijeti...
>>>>-------------->>

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ko zna, mozda i nece... evo, za sledece izbore cu se ja kandidovati za nacelnika, korumpiran nisam, iskvaren, malo, ali ne pripadam ni jednoj politickoj struji, tako da radim ono sto mislim da je najbolje, a ne ono sto drugi misle da je najbolje za njihov dzep
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

evo ja glasam za tebe :D
>>>>-------------->>

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Hunter wrote:neke od glavnih konaca vuku lobisti, tzv uspjesni biznismeni, kojima je rat bio brat
"Srećom rat je bio,
ja sam im'o sve što sam htio!
Nas par ljudi,
do jaja ludi-
šverc drugom stranom
RONHILOM, naftom i nekad hranom
!"

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Složiću se sa opozicijom ... vrijeme se računa od danas ... protklih 18 godina mraka i terora je iza nas
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nije od danas, ima vec mjesec. :D

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:35, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

sagittarius>---> wrote: Jeste, bolje je, ali u pravoj državi, gdje je vladavina prava i međuljdske tolerancije, a ne državi gdje vlada diktatura i ratni profiter-i.
TI SI NESTO PRESPAVAO :lol: SDSovce SMO SKINULI SA VLASTI !!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hoces jos malo? A jesi saldzija, nea sta. Uvijek me nasmijes svojim mudrim postovima. Tvoji postovi su cak isprepleteni mudroscu da svaki covjek moze iz toga da izvuce pouku. Svaka ti cast, najjaci si. :smt023 Ti pa Retard Lepir. :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:smt026 Znao sam, :smt026 znao sam :smt026 , znaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooo sammmmmmmmmmmmmm :smt026 , da me obozavas :lol: samo si se stidio da kazes :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

KAMIKAZA wrote:
sagittarius>---> wrote: Jeste, bolje je, ali u pravoj državi, gdje je vladavina prava i međuljdske tolerancije, a ne državi gdje vlada diktatura i ratni profiter-i.
TI SI NESTO PRESPAVAO :lol: SDSovce SMO SKINULI SA VLASTI !!! :smt005
Pa sada je na vlasti ono najgore što je otpalo od SDS-a, sem tata Dode, a on sigurno nije profiter i diktator :lol: :lol: :lol:
>>>>-------------->>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

On je poslijeratni profiter a ne ratni, razlika je ogromna !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:33, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma nije moguce :shock: da je i bivsi nacelnik umjesan u neke mucke !!! :smt005
Postene privatizacije nema, mislim samo da su radnici Sloge trebali imati pravo da sami otkupe Slogu ,njih bi znaci firma kostala po osobi 73 km, to znaci trecinu tadasnjeg licnog dohodka, i sami bi mogli odlucivati sta dalje sa firmom, ali kapo (klempo) tada nebi imao svoj dio kolaca, kao ni u slucaju da je Slogu uzeo neko drugi, zainteresovanih je bilo ,cak i za cijenu od milion maraka. :wink:
Last edited by KAMIKAZA on 10.12.2008. 09:24, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

KAMIKAZA wrote:On je poslijeratni profiter a ne ratni, razlika je ogromna !!! :lol:
Eh sad pa nije nadimak Ronhil dobio poslije rata, ali sviđa mi se što je takav kakav jeste, sjećam se jednom na Skupštini kada je javno rekao da je švercao šlepere preko Drine, ali koliko god to bilo simpatično, to je tuga i žalost
>>>>-------------->>

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

KAMIKAZA wrote:Ma nije moguce :shock: da je i bivsi nacelnik umjesan u neke mucke !!! :smt005
Postene privatizacije nema, mislim samo da su radnici Sloge trebali imati pravo da sami otkupe Slogu ,njih bi znaci firma kostala po osobi 73 km, to znaci trecinu tadasnjeg licnog dohodka, i sami bi mogli odlucivati sta dalje sa firmom, ali kapo (klempo) tada nebi imao svoj dio kolaca, kao ni u slucaju da je Slogu uzeo neko drugi, zainteresovanih je bilo ,cak i za cijenu od milion maraka. :wink:
Kami-previse s.... drug,pusti se na zemlju malo,MOLIM TE ,u nekim stvarima bas pretjerujes, postao si kao Kleopatra sve znas,lakse malo.pozzzz :) :wink:
.....zivot je cudo.....

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:32, edited 1 time in total.

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

srbin janez wrote:Ako čovjek govori istinu koga da se plaši i zašto da ćuti.
Ako postoji pravna država,lopovi neka idu u zatvor,tamo im je mjesto,
vidite šta se dešava u Grčkoj(čudim se da se nešto ne ponovi na našim
prostorima).
Mislim da je neka GOSPODA letjela visoko i iznad zakona.

Pozdravljam KAMIKAZU i divim se njegovim komentarima,samo naprijed
najbolji si.

Janez srbine psssssttttt :) :wink:
.....zivot je cudo.....

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

stripi79 wrote:
KAMIKAZA wrote:Ma nije moguce :shock: da je i bivsi nacelnik umjesan u neke mucke !!! :smt005
Postene privatizacije nema, mislim samo da su radnici Sloge trebali imati pravo da sami otkupe Slogu ,njih bi znaci firma kostala po osobi 73 km, to znaci trecinu tadasnjeg licnog dohodka, i sami bi mogli odlucivati sta dalje sa firmom, ali kapo (klempo) tada nebi imao svoj dio kolaca, kao ni u slucaju da je Slogu uzeo neko drugi, zainteresovanih je bilo ,cak i za cijenu od milion maraka. :wink:
Kami-previse s.... drug,pusti se na zemlju malo,MOLIM TE ,u nekim stvarima bas pretjerujes, postao si kao Kleopatra sve znas,lakse malo.pozzzz :) :wink:
Slažem se s tobom...neki malo pretjwruju

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:30, edited 1 time in total.

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

sagittarius>---> wrote:Pošto sam opravdano izostao (službeno putovanje) :D , nisam bio u mogućnosti da odmah odgovorim svima koji su me prozvali od mog zadnjeg posta.
I šta sada ja da kažem, Kami opet svoju priču udara, a Vedran pogotovo. Ja ne znam kakvo je opravdanje reći da je on morao predložiti takve načelnike odjeljenja zbog koalicionih partnera, pa neka onda pita tata Žunu i mama Seku smije li izaći u grad, a ne sve preko leđa naroda.
I ko kaže da bih ja volio da se stari načelnik vrati, pa taj čovjek nije bio u stanju, za najmanje ovih 8 godina, da razabere koga će zaposliti, a da mu ne radi o glavi. Mogu se kladiti da više od pola opštine (a to je sve, manje - više, on zaposlio) nije glasalo za njega. Mnogima je izmišljao radno mjesto da ostanu da rade, a oni su mu sada zabili nož u leđa i sada su i neki načelnici odjeljenja.
A Vedrane šta treba argumentovano ovde da se kaže, pa čovječe vidiš li ti ko je sve načelnik odjeljenja, pa bolje da su konje sa ergele doveli, a o predsjedniku Skupštine da i ne govorim, odmah mi je neka muka kada pomislim.
I šta, ja kao sada nekoga ovde branim ili priželjkujem da se neko verati, ma j...š budale!!!
Toliko si u pravu da ne možeš ni da shvatiš!!! To je ISTINA I TO NAJVEĆA!!! Ugađao je, jadan, poltronima i ulizicama vjerujući da čini pravu stvar i da njega neće izdati, ali je zaboravio da "Vuk dlaku mijenja ali ne i ćud".
Znam dosta ljudi koji rade u opštini i većina je priželjkivala da se desi ovo što se desilo. I DA MNOGI SU OD NJIH GLASALI PROTIV SVOG "KAPE" DA BI SPASILI JOŠ ONO MALO ŽIVACA ŠTO IM JE OSTALO.
Samo opet je sad frka i opet su razočarani jer su priželjkivali bolje a dobili u stvari isto samo malo drugačije pakovanje.
Iz ovog isključujem Darku, novog načelnika jer ga mnogi radnici opštine već hvale ali kažu da se čini, da nažalost ništa od promjene njihovih direktnih nadređenih, koji su, istini za volju, OSTALI ISTI ILI DOŠLI JOŠ GORI!!!!

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

dijana64 wrote:Samo opet je sad frka i opet su razočarani jer su priželjkivali bolje a dobili u stvari isto samo malo drugačije pakovanje.
Iz ovog isključujem Darku, novog načelnika jer ga mnogi radnici opštine već hvale ali kažu da se čini, da nažalost ništa od promjene njihovih direktnih nadređenih, koji su, istini za volju, OSTALI ISTI ILI DOŠLI JOŠ GORI!!!!
E to je sva suština moje priče. Samo bih dodao da su otjerani i neki na čiji dosadašnji rad nisu ni iz SNSD-a imali niti jednu primjedbu, a dovedeni neki lijevi, van svake pameti.
U naprijed sam znao šta će biti, jer sam ja to već prošao, a ovo je samo početak... :(
>>>>-------------->>

Locked