Crnogorske ustase

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Crnogorske ustase

Post by che »

Vidim niko ne spomenu izrode iz Crne Gore kako jednoglasno priznase Kosovo republiku!
Cudan smo narod,kad su svi protiv nas onda smo i sami protiv sebe!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pa sta ce? Sta ih briga? Da ih zanimaju Srbi ne bi se odvajali pobogu. Gledaju ljudi kako brze uci u Evropu. Sigurno i nekakav pritisak stranaca.

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Mila u zatvor!

Nekadašnji predsednik Crne Gore i bivši savezni premijer Momir Bulatović oseća "duboku tugu i stid zbog toga što je crnogorska vlada odlučila da prizna nezavisnost Kosova". Ipak, prema njegovim rečima, posle ovog poteza crnogorski premijer Milo Đukanović "biće pušten niz vodu, jer nema više zadataka koje treba da izvrši".

Kako je moguće da je bratska Crna Gora priznala takozvanu državu Kosovo?
- To je samo završnica jednog puta započetog pre deset godina. Tada je Milo Đukanović postao predsednik Crne Gore, ne odlukom naroda, već odlukom Stejt departmenta.

Kako doživljavate čin priznanja?
- Ovo je problem Crne Gore, koja se odrekla svog bića i istorijskog pamćenja. Zauzvrat je dobila lažna obećanja, pregršt novca i nekoliko godina uslovne slobode za neke pojedince.

Da li je još veće poniženje što je priznanje usledilo odmah posle usvajanja srpskog predloga rezolucije u UN?
- Zapanjujući je cinizam da je Crna Gora priznala Kosovo baš toga dana. Prvog dana nakon što je u UN prošla rezolucija koju je predložila Srbija da se od Međunarodnog suda pravde u Hagu zatraži mišljenje o legalnosti jednostranih priznanja srpske pokrajine. Jasno je da je to urađeno tako što su korišćeni ljudi koji nemaju slobodnu političku volju.

Pamtite li drugačijeg Mila Đukanovića, koji je drugačije govorio o Kosovu i Metohiji?
- Da, pamtim. Meni ga je žao jer je ucenjen. Nije on lično i privatno za to. Nisu to njegovi politički projekti, nego oni dolaze s druge strane. Kad god treba da se aktivira Crna Gora o nekom važnom političkom pitanju, aktivira se i optužnica iz Barija. U pitanju su stotine miliona evra i dolara. To oni ne praštaju.

Bili ste jedno vreme zajedno s Đukanovićem u vlasti. Da li ste primetili takve pojave, da li je zaista organizovao šverc cigareta?
- To su dovoljno javne i poznate činjenice. Ne treba to komentarisati.

Od svih "vladara" bivše SFRJ jedino je Milo opstao.
- Sve je to nastavak iste priče. Kad neko okrene ćurak naopako, onda ga koriste dok mogu. Ali, ovo je Milov pretposlednji zadatak.

Zašto pretposlednji? Koji je poslednji?
- To možete da pročitate u knjizi Biljane Plavšić.

Možete li da nam objasnite?
- Biljana Plavšić, nakon što je odradila sve što su joj tražili, otišla je u zatvor. Milo Đukanović nije više za političku upotrebu. Sve je ispunio i ne postoji više nijedan potez koji može da povuče. Ostaje još samo zatvor.

Šta se dešava s narodom u Crnoj Gori kad svoj glas na izborima prodaju za 50 ili 100 evra?
- Tamo gde nema demokratije, ne može biti ni slobodne narodne volje. Narod ćuti i trpi.

Ima li političke snage u Crnoj Gori da sruši režim Mila Đukanovića?
- Nema. Bojim se da je takvo stanje stvari u ovom trenutku.

Ima li stranke u Crnoj Gori koja bi mogla biti okosnica opozicije?
- U ovom trenutku ne. DPS ima većinu u Crnoj Gori. Saberite opozicione stranke i opet ćete dobiti manjinu. Mnogi glasači DPS jesu ogorčeni, ali nemaju drugu opciju.

Razmišljate li da se ponovo politički angažujete?
- Odavno sam doneo odluku o tome - u politiku nikad više.


Članak prekopiran sa http://www.kurir-info.rs
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Због пар изрода не стављајте нашу Црногорску браћу у кош издајника. ЖИВЈЕЛА ЦРНА ГОРА И ЧЕСТИТИ НАРОД КОЈИ ЈЕ БРАТСКИ ПОВЕЗАН СА НАМА.
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ajde Njego, ne zezaj..
Jel´ to taj narod sto je glasao na referendumu za otcjepljenje od Srbije?
Jel´ to taj narod koji ponizava Srpski rod, i Srpski jezik (ako si cuo slucaj sa profesorima Srpskoj jezika koji su dobili otkaz)..
Jel´ to taj narod koji je i birao ovakvu vlast?
Jel´ to taj narod koji kamenuje Lastine autobuse, itd?

Meni su oni manje-vise isto bitni kao i Albanci.. (cak sta vise, oni nas vise priznaju...)

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

seljak iz skakavaca wrote:Ajde Njego, ne zezaj..
Jel´ to taj narod sto je glasao na referendumu za otcjepljenje od Srbije?
Jel´ to taj narod koji ponizava Srpski rod, i Srpski jezik (ako si cuo slucaj sa profesorima Srpskoj jezika koji su dobili otkaz)..
Jel´ to taj narod koji je i birao ovakvu vlast?
Jel´ to taj narod koji kamenuje Lastine autobuse, itd?

Meni su oni manje-vise isto bitni kao i Albanci.. (cak sta vise, oni nas vise priznaju...)
daj seljo ne kenjaj!
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Ajde Njego, ne zezaj..
Jel´ to taj narod sto je glasao na referendumu za otcjepljenje od Srbije?
Jel´ to taj narod koji ponizava Srpski rod, i Srpski jezik (ako si cuo slucaj sa profesorima Srpskoj jezika koji su dobili otkaz)..
Jel´ to taj narod koji je i birao ovakvu vlast?
Jel´ to taj narod koji kamenuje Lastine autobuse, itd?

Meni su oni manje-vise isto bitni kao i Albanci.. (cak sta vise, oni nas vise priznaju...)
Брате, довољно ми је знати да је цијели Херцег Нови гласао против отцјепљења Србије. Довољно ми је знати да је у још већим мјестима такав одзив био. Довољно ми је знати да сам на данашњем протесту видјео доста братије из наше братске ЦГ. Довољно ми је видјети овакву слику из Будве и срце ми је ко Русија. :wink:
Image
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Данас гледам на ТВ-у Скупштину РС. И неки Бошњак цитира нешто од непризнате МПЦ тј. "Дукљанске академије". Које је то понижење за Србе. Видим да је један чак и изашао :lol: :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

seljak iz skakavaca wrote:Ajde Njego, ne zezaj..
Jel´ to taj narod sto je glasao na referendumu za otcjepljenje od Srbije?
Jel´ to taj narod koji ponizava Srpski rod, i Srpski jezik (ako si cuo slucaj sa profesorima Srpskoj jezika koji su dobili otkaz)..
Jel´ to taj narod koji je i birao ovakvu vlast?
Jel´ to taj narod koji kamenuje Lastine autobuse, itd?

Meni su oni manje-vise isto bitni kao i Albanci.. (cak sta vise, oni nas vise priznaju...)
Сељо брате па ти као да ниси чуо за диктатуру, плитика - курва на све начине покуша да завади народ (један народ)....

Погедај вијести са митинга вечерас у Подгорици.... Било је око 20.000 људи...
Нису сви Црногорци говна, многи од њих не заслужују да се зову Црногорци...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ebali vas Crnogorci. Slazem se sa Seljom u potpunosti. Ima ih 30 odsto koji nisu bili za otcjepljenje i to so Srbi iz Boke. Ovo ostalo? Bagra neradnicka ko i Sipci.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Crnogorci bi prodali i rodjenu majku za euro ko ih *ebe
postace za 50 godina dio Albanije :)

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

I mene nervira njihovio priznanje Kosova ali me ne čudi !
Njihov cilj je da CG postane Ruski Monte Karlo i na pravom su putu da to i ostvare ! Rusi su u CG kupili preko 10 % imovine ali ako uzmemo u obzir da je tih 10% samo na moru a da nisu na sjeveru kupili apsolutno ništa ovih 10% trebalo bi biti zabrinjavajuće ! I tako u svome tradicionalnom duhu , *ljeba bez motike , odlučili su da priznaju Kosovo jer kao granična zemlja sa izlazom na more mogu otvoriti koridor za snadbjevanje Kosova i to debelo naplatiti ! To nisu mogli sa nepriznatom zemljom !
Jedno je rasprodati zemlju i potrošiti novac a drugo je otvoriti trgovinu gdje non stop po malo ,,kapa u padže,, i lješkariti u hladovini na Cetinju ili Budvi !
I zato ih ne traba kriviti jer su takvi kakvi su ... više smo krivi mi sami i naši političari što nas svojevremeno ubjediše u ,,bratstvo i jedinstvo ,, ,,istu vjeru,, i ne znam ti šta još !
Okrenimo se sebi svojim interesima , budućnosti , pomirimo se među sobom , izaberimo najbolje i najpametnije ljude da vode ovaj ,,iz**ebani,, narod i biće bolje svakom čovjeku ponaosob !
Ali da je to tako jednostavno ne bi bili danas gdje jesmo ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

U pravu si MAXIMUS jer oni vec sad pricaju kako je CG kao Monte Karlo i ako je istina da je Madona kupila vilu na CG obali sad ce jos vise da vape za tim.Samo i njihovu ljetnju sezonu mnogo kvare Šipci,jer poznajem vec dva slucaja gdje su mi momci rekli da nikad vise u CG na mora upravo zbog njih. Valjda su odsjeli i kupali se na nekom mjestu,ne znam tacno gdje,ali kazu da su bili 80% Šipci i da nemaju ni trunku kulture sto im vjerujem!
Image

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Od kako su me opljackali u Herceg Novog vise nikad ne idem u Crnu Gorlu na ljetovanje!
Velike su lijencine gledaju samo kako da ti izvuku lovu.
Ne bi me cudilo da priznaju i Vojvodinu ako se ikada odvoji?

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image
Image

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Image
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 02:03, edited 1 time in total.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

@srbin janez
...jel moze da se skupi nas par sa foruma i kupimo sve to knjiga sto je stampano od tog pjesnika Moravca ali da ga vise ne postas u svaku mogucu temu? :lol:
Nemoj misliti nista pogresno ali ako vec treba neka promocija onda vidi da ti dozvole posebnu temu a kada je mogao Njegovan da otvori temu o nekom tamo pjevacu amateru onda mozes i ti o piscu.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Crnogorci su nasa braca!

Post by Dripac »

A Milo je politicar. Kvaran, pri tom...

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Vec sam bio napisao post ovdje ali je smaket u roku momentalno!Pokusacu ponovo.Zar treba nekome CRTATI sta to crnogorci rade i kako su visoko karakteran narod?Bili su uvijek uz nekoga dok su imali koristi i da bi sacuvali ono malo bijede sto imaju.U Crnoj Gori,danas,ako nisi crnogorac,nisi ni covijek...znaci srbi,siptari,muslimani,makedonci i ostali ne vrijede qurca.Mozda ni vi srbi niste vidjeli sve ove pohotne i potonje vrijednosti vase pravoslavne brace jer ste bili kao udruzeni mnogo superiorni pa zbog te superiornosti i slijepi na jedno oko.Ali eto,braca su vas izdala,ama totalno a vi se jos uvijek raspravljate jesu li crnogorci ljudine ili ne.Ja licno mislim da su supcine uvijek bili i to ce ostati dok su zivi!!!Uporedio bi ih sa sandzaklijama,isto sranje a drugo pakovanje!!!
Srebrena Krila

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Ako moze srbin janez, mogu i ja:

PRIJATELJU
/Rambo Amadeus/(C. G.)

Prijatelju, prijatelju,
mrš u pi.du materinu...

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Довека на ЦРНОЈ ЛИСТИ

88 година смо их хранили.БЈР македонију смо од турског јарма ослободили.Једно и друго смо пустили кад су хтели да се одцепе и признали као независне државе.Сада ове две мале небитне државице у свету,нама суде колика треба да буде Србија и који део треба а који не,да припада Србији.Са којим правом они имају да суде Србији?

Image

Заклињемо се довека ,да сви ови злотвори са слике нећу кроћити више српском земљом.Могу једном…и то им је било задњи пут.Довека ћемо прогањати ове изроде,док и њих не стигне заслужујућа казна КОСОВСКИХ ОСВЕТНИКА.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
delija73
Posts: 23
Joined: 21.07.2007. 19:36
Location: magistrala

Post by delija73 »

CRNOGORCI NISTA BOLJI NISU OD SIPTARA IMAM KONTAKT SA NJIMA I GLEDAJU NA SVAKOM KORAKU DA SE ISMIJAVAJU SRPSKOM NARODU , KAO DA TO ONI NISU.
optimista

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

delija73 wrote:CRNOGORCI NISTA BOLJI NISU OD SIPTARA IMAM KONTAKT SA NJIMA I GLEDAJU NA SVAKOM KORAKU DA SE ISMIJAVAJU SRPSKOM NARODU , KAO DA TO ONI NISU.
Slazem se u potpunosti sa ovim sto je delija napisao.
Nema vecih lijencina i licimjera od crnogoraca prodali bi i rodjenu majku
za euro! Siptari su bas isti kao oni i mnoze se kao misevi, bice ih za
par godina vise nego crnogoraca :)
Nema teorije da vise ikada odem u Crnu Goru na ljetovanje! Bolje mi je brckati
se na Kulasima nego ostavljati euro crnogorcinma :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:smt078 MENI TI CRNOGORCI VISE NISU VRIJEDNI POMENA; ZVACE ONI SRBE DA IH BRANE OD SIPTARA ZA KOJU GODINU; ZAO MI JE SAMO ONIH JADNIH SRBA KOJI ZIVE U TOJ NJIHOVOJ POPISANOJ DRZAVI !!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked