Crnogorske ustase

Pamtim to kao da je bilo danas...
seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kamikaza nije Bosanac,niti ce to ikad biti!!!On je Japanac koji zivi u inozemstvu!!!
Srebrena Krila

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Da... :roll: Akiro Kurosava
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ne!!!Njegovo izvorno ime je Hasib Abu Kadri El Hundra Kebab GlOzIc Lee!!!Vjeruj mi!!!
Srebrena Krila

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

8)
Last edited by Kostakurta on 24.10.2008. 04:54, edited 2 times in total.
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Za ulivno ga upitaj na PP...ako bude iskren podsEtice te na jednu estradnu zvEzdu koja potJEce sa Derventsko-Prnjavorske opCine! :wink:
Srebrena Krila

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Da nisi mislio na Kitu Milica :roll:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ne!!!Radi se o zvEzdi nesrpske vEroispovesti!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JEL VI TO MENE ZAJEBAVATE :D ; Kamikaza nije Bosanac po ubjedjenju, a ni po rodjenju, nikad nisam trazio da to budem, nisam ratovao za Bosnu, nisam glasao, nisam se deklarisao, u stvari ja se jos i danas pitam kako je uopste moguce da me niko nista nije ni pitao, dal ja zelim da od Jugoslovena srpske vjeroispovjesti, postanem Bosanac ,srbin,a kako vidim po zelji nekih politicara iz pederacije uskoro bi trebao postati samo Bosanac, eeeeeeee pa nece moci, bicu Srbin i pisat ce svugdje tako, jer sam se takav rodio, i jer ja to zelim, a boli me k*rac sta zeli Sulejman Tihic ili gospodin Silajdzic, a Bosanac nisam, i necu biti, pasos sam uzeo samo iz jednog razloga, da mi srbi nebi prosli kao hrvati, njih ste tako provocirali pa su svi uzeli hrvatske pasose i samim tim vama ucinili medvedju uslugu, da smo i mi svi srbi uzeli srbijanske pasose, Bosna bi ostala samo vama muslimanima i dobili bi je na poklon bez rata, to ne ide, i nasi djedovi su je krvlju platili, pa je nije ni red dati bez krvi. :evil:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Hajd' ba Bosanceros,ne kakari!!!
Srebrena Krila

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

seha wrote:Hajd' ba Bosanceros,ne kakari!!!
KAZE SE,DE BOLAN SRBINE,NE SERI!

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kaze se - kaj bre njaske ba

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Nije on dzaba bokser.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

"Policija CG sprečila liturgiju"

Cetinje -- Crnogorska policija sprečila je jutros sveštenstvo SPC-a da služi Svetu liturgiju povodom svetog Jovana, saopštila je Mitropolija crnogorsko primorska.


Policija ispred manastira (
Navodi se da su sveštenici Cetinjskog arhijerejskog namesništva pokušali uđu u crkvu, ali da ih je policijski kordon silom sprečio. "Cetinjsko sveštenstvo trenutno ispred kordona policije koji i dalje sprečava ulazak u crkvu obavlja moleban Svetom Jovanu Krstitelju i Majci Božjoj", navodi se u saopštenju.
Dje ces na Amfilohija :mrgreen: :smt033
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ти Црногорци стварно нису нормални :evil:

ФИЗИЧКИМ НАСИЉЕМ СПРИЈЕЧЕН УЛАЗАК СВЕШТЕНСТВА

ЦЕТИЊЕ, 20. ЈАНУАРА (СРНА) - Јаке полицијске снаге спријечиле су јутрос физичким насиљем свештенство Цетињског архијерејског намјесништва да служи литургију у цркви светог Јована Крститеља у Бајицама код Цетиња, која данас прославља своју славу.

Кордон специјалне полиције био је јутрос око цркве и када су свештенство и вјерници покушали да уђу у храм, полиција је примијенила физичку силу, јавља дописник Срне.

Један од полицајаца је након примјене силе рекао ''Немојте да нас провоцирате'', док је други ''објашњавао'' сопствене поступке ријечима ''Ми радимо свој, а ви радите свој''.

Цетињско свештенство је, потом, испред кордона одслужило молебан Светом Јовану и Мајци Божијој. Затим су парох подгорички протојереј Драган Митровић и шеф кабинета митрополита црногорско-приморског протојереј Радомир Никчевић у порти храма под отвореним небом служили свету литургију.

Све то је из непосредне близине посматрала групица припадника канонски непризнате црногорске православна цркве, која се повукла након што је почело богослужење.

Ректор Цетињске Богословије и цетињски парох протојереј Гојко Перовић рекао је је након литургије Радио "Светигори" да га је командир цетињске полиције Иван Раичевић јутрос око шест часова обавијестио да је ''наређење с врха'' да нико данас не може ући у цркву у Бајицама.

''Ово је, мислим, први пут у новијој црногорској историји да полиција примјењује физичко насиље према православном свештенству. Нама није преостало ништа друго до да одслужимо литургију испред бајичке цркве'', рекао је протојереј Перовић.

Он је најавио да ће консултовати чланове Правног савјета Митрополије о правним потезима поводом овог догађаја. (крај)тб/дп
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Nema to veze sa crnogorcima, to su kao što tema kaže crnogorske ustaše!
>>>---------------------->>>

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Stoka seljacka m...u im j...m!!!!

lian
Posts: 39
Joined: 06.12.2008. 21:28

Post by lian »

udario krst na krst

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

lian wrote:udario krst na krst
Mislis udario antihrist na krst!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Управо тако Че.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Evo malo vijesti iz bracke republjike

Novinari na crnoj listi budvanskog hotela "Avala"


Novinarima "Večernjih novosti", "Vijesti" i "Monitora" zabranjen ulaz u budvanski hotel "Avala" na izbor za Fordov supermodel godine. Razlog - izveštavanje o učešću vlasnika hotela u privatizaciji u Crnoj Gori.

Novinarima i dopisnicima beogradskih "Večernjih novosti" rukovodstvo hotela "Avala" u Budvi nije dozvolilo da prisustvuju prestižnom modnom događaju - izboru Fordovog supermodela godine, koji je sinoć održan u tom crnogorskom letovalištu.
Na crnoj listi rukovodstva su se, pored "Večernjih novosti", našli podgorički dnevni list "Vijesti", istoimena televizija i nedeljnik "Monitor".
Organizatori modnog spektakla iz modne agencije "Fabrika", bili su zatečeni takvom odlukom domaćina. Oni su međutim, mišljenja da je "pravo vlasnika da u svoj objekat pusti koga hoće", preneli su podgorički mediji.
Vlasnica "Fabrike" Vesna Mandić izjavila je da su, prema informacijama kojima raspolaže, vlasnici hotela tako odreagovali zbog njihovog konstantnog negativnog medijskog predstavljanja u javnosti od strane novinara kojima nije bio dozvoljen ulaz u hotel.
Šef crnogorskog dopisništva "Večernjih novosti" Čedo Prelević kao jedini razlog tome vidi pisanje tog medija o načinu na koji firma "Bepler i Džekobson", inače vlasnik "Avale", učestvuje u privatizaciji objekata u Crnoj Gori.
Da se ne zaboravi faca omiljenog politicara medj forumasima


Image
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Milo je jedini premijer i predsjednik koji prije tih duznosti nije imao dana radnog staza....jbt... :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Image
e sad ima ova verzija...


Image

a i ova..

Kako se nezavisnost izborila....

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

IZRODI ! ! !
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Milo mi je Đukanović, drago mi je Diklić :wink:

Locked