Crnogorske ustase

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Nema teorije da vise ikada odem u Crnu Goru na ljetovanje! Bolje mi je brckati
se na Kulasima nego ostavljati euro crnogorcinma Smile

ma samo se ti brckaj tvoj OIRO im nije toliko bitan :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Niti moze crnje, niti moze gore!
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

O Boze, koliko mrznje na jednom mjestu... :shock:
Ne smijete tako razmisljati ljudi :!:
Crnogorce treba podaviti u Jadranu! :wink:

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

ananasmijana wrote:O Boze, koliko mrznje na jednom mjestu... :shock:
Ne smijete tako razmisljati ljudi :!:
Crnogorce treba podaviti u Jadranu! :wink:
Je li tebi Ana nesto Ante Pavelic u rodu? Mnogo si nesto genocidna zenska :)

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Holege,sram i stid da te bude,kako samo mozes biti takav!!!Anasmijanin deda je bio prvoborac a tata joj je bio u vukovima!!!Kada neznas,bolje je da cutis...dok je ona gladovala u Krajini,i kao dete bila u stroju, a njen cale davao zivot za otadzbinu,gde si ti bio bezobraznice nijedan.Ne razumem ove provokatore,pogotovo kada se okome na stradala lica iz otadzbinskog rata,koji su se vratili u najzesce vreme da brane svoj dom.I slusaj decace,ne pominji vise ime onoga coveka iz Herzegovine,jednostavno se jezim,bre!!!Mogao si uzeti u usta i Druga Tita,ali nisi,covece,koje kardinalne greske,kao da ti je kardinal Puljic dajdza!!!
Srebrena Krila

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image


I sta reci??! Vidi se sve iz prilozenog PI*KE ko PI*KE!
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Oleg sad si me uvrijedio. Idi u kut i pjevaj partizanske dva dana.

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

ananasmijana wrote:Oleg sad si me uvrijedio. Idi u kut i pjevaj partizanske dva dana.
Nemoj tako nasmijana znas da sam ja veliki saljivdzija. Ti bi podavila sve crnogorce
mora neko da ih brani :) A sta je to "kut" ? :)

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

a ja sam mrtva ozbiljna..

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

[quote="seha"]Vec sam bio napisao post ovdje ali je smaket u roku momentalno!Pokusacu ponovo.Zar treba nekome CRTATI sta to crnogorci rade i kako su visoko karakteran narod?Bili su uvijek uz nekoga dok su imali koristi i da bi sacuvali ono malo bijede sto imaju.U Crnoj Gori,danas,ako nisi crnogorac,nisi ni covijek...znaci srbi,siptari,muslimani,makedonci i ostali ne vrijede qurca.

SIPTARI I MUSLIMANI "VRIJEDE QURCA",UPRAVO SU ONI PRESUDILI ZAJEDNO SA SRPSKIM IZRODIMA-ONIM SRBIMA KOJI SE OSJECAJU CRNOGORCIMA,DA CRNA GORA POSTANE NEZAVISNA DRZAVA.ZAR NEKO NE ZNA KUDA IDU PUTEVI DROGE ZA EVROPU I KOLIKO JE JAK SIPTARSKI LOBI U SVIJETU?!

Mozda ni vi srbi niste vidjeli sve ove pohotne i potonje vrijednosti vase pravoslavne brace jer ste bili kao udruzeni mnogo superiorni pa zbog te superiornosti i slijepi na jedno oko.

TE "VRIJEDNOSTI" SE ODNOSE SAMO NA IZRODE KOJE SPOMENUH RANIJE,NA ONE SRBE KOJI ODJEDNOM POSTASE "CRNOGORCI KAO NACIJA" KOJI IZDASE ROD KAO NASA BRACA MUSLIMANI KADA TURSKU VJERU PRIMISE.
VELIKA VECINA SRBA U CRNOJ GORI JE BILA PROTIV OTCJEPLJENJA I NEZAVISNOSTI,ALI IZRODI KOJI PROMIJENISE ZASTAVU,HIMNU,NAZIV JEZIKA,IZDASE NJEGOSA I KRALJA NIKOLU,ODREKOSE SE PRAVOSLAVLJA I POSTASE SEKTASI,UDRUZISE SE SA SIPTARIMA I NAPRAVISE SVE OVO!

Ali eto,braca su vas izdala,ama totalno a vi se jos uvijek raspravljate jesu li crnogorci ljudine ili ne.Ja licno mislim da su supcine uvijek bili i to ce ostati dok su zivi!!!

NARAVNO!ALI UPOZNAH MNOGO NARODA KOJI IDE NA DEMONSTRACIJE,SRPSKE ZASTAVE I NIKO OD NJIH NE RECE DA JE CRNOGORAC I VELIKA VECINA NARODA JE PROTIV.

Uporedio bi ih sa sandzaklijama,isto sranje a drugo pakovanje!!!
NE MOZE SE GENERALIZOVATI STVAR,NE MOZEMO RECI DA SMO NPR. U BOSNI SVI BOSANCI ILI BOSNJACI I ZA NEKE STVARI KOJE JE NEKO URADIO KRIVITI SAV NAROD KOJI ZIVI TU!
TAKO I OSTALI.KAD SE SPOMINJE OVA SITUACIJA I CRNOGORCI,MISLI SE SAMO NA JEDAN MALI DIO IZRODA KOJI SEBE NAZVASE CRNOGORCIMA!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

che wrote: NE MOZE SE GENERALIZOVATI STVAR,NE MOZEMO RECI DA SMO NPR. U BOSNI SVI BOSANCI ILI BOSNJACI I ZA NEKE STVARI KOJE JE NEKO URADIO KRIVITI SAV NAROD KOJI ZIVI TU!
TAKO I OSTALI.KAD SE SPOMINJE OVA SITUACIJA I CRNOGORCI,MISLI SE SAMO NA JEDAN MALI DIO IZRODA KOJI SEBE NAZVASE CRNOGORCIMA!
Ne bih se bas slozila da je u pitanju jedan mali dio. Prije bih rekla velika vecina. Koliko znam, crnogorski drzavljani koji se izjasnjavaju kao Srbi su na podrucju od Herceg Novog pa do Kotorskog zaliva sto cini nekih 10-20% stanovnistva. Budva i taj dio su zakleti Crnogorci a o unutrasnjosti da ne pricam.

Sto se mene licno tice, volim Crnu Goru. Od kraja rata pa naovamo svake godine idem po 2-3 puta. Lakse mi je svadjati se sa njima nego da me neko ispravlja kad narucim supu da je trebalo da narucim juhu i kruh.
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Od danas radije jedem juhu :D ko ih j*be i te Crnogorce, hiljade srba su izginuli za njih i njihovo dobro kroz vjekove , a oni nama danas tako vracaju, hrvati su nas bar mrzili od pantivjeka,(cast izuzetcima) i nisu se krili ,iskazivali su otvoreno svoja osjecanja, ne kao ovi Supcine. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Weterinarka wrote:
che wrote: NE MOZE SE GENERALIZOVATI STVAR,NE MOZEMO RECI DA SMO NPR. U BOSNI SVI BOSANCI ILI BOSNJACI I ZA NEKE STVARI KOJE JE NEKO URADIO KRIVITI SAV NAROD KOJI ZIVI TU!
TAKO I OSTALI.KAD SE SPOMINJE OVA SITUACIJA I CRNOGORCI,MISLI SE SAMO NA JEDAN MALI DIO IZRODA KOJI SEBE NAZVASE CRNOGORCIMA!
Ne bih se bas slozila da je u pitanju jedan mali dio. Prije bih rekla velika vecina. Koliko znam, crnogorski drzavljani koji se izjasnjavaju kao Srbi su na podrucju od Herceg Novog pa do Kotorskog zaliva sto cini nekih 10-20% stanovnistva. Budva i taj dio su zakleti Crnogorci a o unutrasnjosti da ne pricam.

Sto se mene licno tice, volim Crnu Goru. Od kraja rata pa naovamo svake godine idem po 2-3 puta. Lakse mi je svadjati se sa njima nego da me neko ispravlja kad narucim supu da je trebalo da narucim juhu i kruh.
Ali kao crnogorci se danas izjasnjavaju i muslimani,i neki bosnjaci u cg,mada ne znam otkuda ih tamo,te siptari,te neki katolici koji se zovu hrvatima,mada su ranije bili Srbi i slavili slavu,ma sada sve u sluzbi new agea,zbrka velika!
Znas nisu ni svi ti koji se zovu crnogorcima za sve ovo,jednostavno nemaju nacina da se izjasne.
Kazu samo zene na protestima,zastrasuju tako sto uhvate par muskaraca,privedu,prebiju iako su mirne demonstracije.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ni manjih brabonjaka ni vece frke.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Kada si vec pomenuo ustese Che a vidim da i mene svrstavas medju njih
hajde ti nama objasni zasto Srbi dizu "tri prsta" i time se ponose a to je
zapravo ustasko-nacisticki" pozdrav ? Kako je to moguce da je cijeli narod ustaski? :)

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote:Kada si vec pomenuo ustese Che a vidim da i mene svrstavas medju njih
hajde ti nama objasni zasto Srbi dizu "tri prsta" i time se ponose a to je
zapravo ustasko-nacisticki" pozdrav ? Kako je to moguce da je cijeli narod ustaski? :)
NE SVI SRBI,SAMO NEUPUCENI!MORAS PITATI VUKA DRASKOVICA STA JE TIME MISLIO KADA JE UVEO TAJ POZDRAV MEDJU SRBE KOJI SU SE LAKO PRIMILI.
STA SI TI NEKI PROVOKATOR,HIIII,AL NEKA TE JOS MALO,INACE NIJE ZANIMLJIVO..DA NEMA TAKVIH NI MI NE BI ZNALI KUDA GONIMO!
HVALA TI STO SI TU.

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

99.9% srba dize 3 prsta a prosvjeceni kao ti Che dizu mozda 2 ? :)
Stvarno ne mogu da razumijem kako je V. Draskovic uveo taj ustaski
pozdrav ? Zar je narod tako glup da ne zna da je su to koristile ustase?
Moracu to da pitam djeda kada je ratovao u Crnoj Legiji :)

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Pitaj!

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

A tko smo mi koji dizemo jedan prst u zrak? :lol:

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Neozbiljno pristupaš ovom forumu! :evil:




Glede pozdrava, malo ko zna da tri prsta u zraku nisu ništa Srpsko ali to je narodno ubjedjenje pa onda se ti izbori sa time...

Da u nekoj masi podigneš 2, 4, 20 prstiju, svi bi bili pametni a ti lud iako niko od "opozicije" nije u pravu... :roll: takav narod :roll:


Baš smo danas to raspravili Che.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Kako sam cuo, ispravno je samo ako su srednji prsti i kaziprst sastavljeni... (Ustaski je valjda odvojeno)..

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

PLACE LALA NA RASKRSNICI;PITA GA BOSANAC ; STA TI JE STA PLACES TU KO NEKA PIZDA;
A LALA ODGOVARA; TA PAO PUN AVUTOBUS CRNOGORACA U DUNAV; SVI SE POTUSILI;
PA STA TE TO TOLIKO POGODILO;KAD TAKO PLACES; KO DA SU TI ROD; PITA OPET BOSANAC; A LALA CE: TA PLAKO BI I TI DA JE CELO SELO VIDELO KAKO SE DAVE I CEIFILO A TI NISI !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Е јеси откачен... Где ли само нађеш све ове ствари.. :lol: :lol:
ImageImage

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

KAMIKAZA wrote:PLACE LALA NA RASKRSNICI;PITA GA BOSANAC ; STA TI JE STA PLACES TU KO NEKA PIZDA;
A LALA ODGOVARA; TA PAO PUN AVUTOBUS CRNOGORACA U DUNAV; SVI SE POTUSILI;
PA STA TE TO TOLIKO POGODILO;KAD TAKO PLACES; KO DA SU TI ROD; PITA OPET BOSANAC; A LALA CE: TA PLAKO BI I TI DA JE CELO SELO VIDELO KAKO SE DAVE I CEIFILO A TI NISI !!! :D
Pogledaj na pasos kamikaza sta ti pise :wink:
Sam sebe zajebavas kao i ostali :lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

Locked