Crnogorske ustase

Pamtim to kao da je bilo danas...
lian
Posts: 39
Joined: 06.12.2008. 21:28

Post by lian »

zanimljive kombinacije , crnogorci poceli igrati saha.

s druge strane hoce da se pare s drugom vrstom orlova.

u trecu ruku,zasto ne vole vise srpskog orla i kriz sa cetiri slova C.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Krst Liane, krst!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

On misli na KRIZU!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ili griz?

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A ljudi, ma kakav "kriz" :lol:
On misli na KRIŽ (nesmijete zaboraviti ovo U iznad slova Z = Ž) :smt005

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

:lol:

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

Sheki wrote:Krst Liane, krst!


krst KRST;KRST KRST
.....zivot je cudo.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

zanimljive kombinacije , crnogorci poceli igrati saha.
-SAH JE ZA INTELIGENTNE LJUDE; NEZNAM STA ONI MISLE TU DA RADE SA SVOJIM ZAKRZLJALIM MOZGOVIMA :D

s druge strane hoce da se pare s drugom vrstom orlova.
- ONI TREBAJU SAMO DA SE PARE I RAZMNOZAVAJU SA MAGARCIMA; MOZDA TAKO POSTANU PAMETNIJA NACIJA :?

u trecu ruku,zasto ne vole vise srpskog orla i kriz sa cetiri slova C.
-NIJE TO 4 C MAMLAZE VEC 4 S, ZABORAVLJAS KAKO SU TI DJEDOVI PISALI. :D

I CETVRTO NAIL-LIAN- SEHA ; AJDE PISI KAKO SI I DO SADA PISAO; MI TE VISE VOLIMO KAO STAROG SEHU; VIDIS DA SAM TE I U PJESMU TURIO; A TI SAD MJENJAS NIK :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Zato i promijeni nick,da ga budes turio u pjesmu. :P

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Boze sacuvaj!!!
Srebrena Krila

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Čoveče ovo je strašno!!! P O G L E D A J ! ! !


http://www.youtube.com/watch?v=Aio5z1NWgaQ
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Ovo je mogao postaviti bilo ko ... iz Amerike ili CG nije bitno !
Bitno je da se zapale mase , raskinu sve veze , da pljunemo jedni po drugima , po mogućnisti pobijemo ... da bi se ,,neko,, slatko nasmijao !!!
Ako nismo pojedine lekcije naučili iz bliske prošlosti nećemo dobro proći ....
Sada nam je potrebnije nego ikada da protumačimo naša 4 C na zastavi šta znače ... ali teško !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

U pravu si MAX,sigurno nije niko postavio da bi nas zdruzio vec samo da bi napravio sto veci razdor i bijes mada vjeruj i to da ima mnogo gamadi iz CG sto ovako misle.
Ne davno slusam ovdje u Ljubljani razgovor tri Crnogorca izmedju sebe pravoslavci kako pricaju kako su Srbi gamad i kako bi im trebalo zabraniti dolazak na more,kako oni zele da se od Montenegra napravi drugi Montecarlo i slicne bljuvotine...Vjeruj mi na rijec ziva istina!
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Ma jasno mi je ...

I ja dok pijem alkohol , lijepo mi je , veseo sam , jak mogao bih konju rep počupati ... ali ujutro boli glava i konobar dođe da naplati !!!
Lično mišljenje da CG kao i sve bivše YU republike su žrtva mafije i profitera ! Običan , svakodnevni čovjek možda i jeste za samostalnu CG ali sigurno ne govori ,,****** , pobiti ,, i slične epitete !
Treba samo imati živaca sve ovo otrpiti , ne planuti na provokaciju ! Uvjeren sam da će za odeđeno vrijeme druga pjesma se pjevati ne samo u CG nego na Balkanu uopšte , samo treba ,,odigrati,, mudro i složno ! Ipak su Srbi najbrojniji narod na ovim prostorima , bez omalovažavanja drugih !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

A tako smo im lako mogli pobiti onih 7 % i da bude nerijeseno :D ,ljudi ko ih j*be neka pjevaju, nije nikad crnogorac hranio i branio srbe vec uvjek obrnuto, a oni su nam samo pjevali na uvce o svom junastvu,sad kad ih za par godina stisnu siptari opet ce biti braco srbi pomagajte zbog onih koji su se izjasnili kao srbi, to su lopovi i uvjek su sjedili na dvije stolice kao i danas. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Ne mogu da verujem da se slazem stobom!!! :lol: :wink:

Tubonja
Posts: 30
Joined: 29.01.2009. 05:54
Location: Tajna

Post by Tubonja »

To su ti ljudine ko mudine.I ovi Prnjavorski crnogorci su kad je bio rat u Bosni bili najveci Srbi i udarali Muslimane i Hrvate po gradu i okolnim selima.Istjerivali su ih iz prodavnica i kafana kao stoku.Nazivali su ih ustasama i turcima.danas su ti crnogorci postali crnogorci,nisu vise Srbi i ne mrze vise Muslimane i Hrvate,sad su im oni vjecna braca.Ama nema goreg svijeta od crnogoraca.
Sto rijecima nemozes,pendrekom mozes,itekako.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Milo je uspio ono sto niko nije, a mi smo samo gomila ljubomornih forumasa. Evo mali podsjetnik

Image
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Post by Dripac »

Crnogorci su nasa braca. Kroz istoriju, na ovamo...

Ni sa jednim drugim narodom srbi nemaju toliko kulturnih i rodbinskih veza. Ja odlucno odbijam da pljujem po crnogorcima i odreknem se svega dobrog u nasim odnosima kroz zajednicku nam istoriju zbog toga sto u ovom trenutku u Crnoj Gori vlada jedna politika koja eto, povlaci poteze koji Srbiju (i Srpsku) jako bole.

Od onih 44% crnogoraca sto su glasali protiv samostalne drzave nece ostati ni 1% ako budu citali komentare po "prnjavorskim" forumima.

Crna Gora i Srbija - to je jedna familija!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Dripac wrote: Crna Gora i Srbija - to je jedna familija!
U potpunosti sam saglasna! Velika vecina nas, a prva ja, korijene vuce iz starih crnogorskih plemena.
Oni su mi nekako najdrazi od svih ostalih komsija.
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Draga doktorka brzo briši ovu poruku dok još neko nije čitao.
Koje crne komšije, onda ti je komšija i semberac, romanijac, hercegovac, ma oni su srbi ko i mi (mislim neki) :wink: , a to što njih šaka jada uz svesrdnu pomoć šiptara rade, to nema veze sa crnogorcima
>>>---------------------->>>

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Zasto? Ne svidja ti se? :P

Mislila sam na 'komsije' sa kojima granicimo.
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

a to što njih šaka jada uz svesrdnu pomoć šiptara rade, to nema veze sa crnogorcima
Upravo ovakav stav i doveo nas je do toga. Bilo je:
Saka siptarskog jada, pa odose siptari
Saka crnogorskog jada, pa odose i oni sa natpolovicnom vecinom i jos vecim antisrbijanskim raspolozenjem.
Potcjenjivanje se zna obiti i glavu a name jeste.
Ne znam sta se svi brecaju na svako selo koje hoce autonomiju, ako, otisli su, dole ima Srba, ima ih dovoljno da se izbore za svoja prava, sto da ne-nek uce od Mila o politici i strpljenju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Svaka cast svakome i ne zelim da ponizavam nikog,ali sto se tice Crnogoraca ja ih nikad nisam voleo i znam samo da su jedan licemjeran narod!
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ja mogu razumjeti Crnogorce da su htjeli da se odcjepe, da zive samostalno, da pokusaju na bolje da se pokrenu (svi znamo kakvu sliku o Srbiji ima ostatak svijeta, jer su neki drugi dobili mediski rat)..
Znaci, uredu to sve; ali se moglo na malo drugaciji nacin.. Nisu morali pljuvati po Srbiji, nisu morali u inat da se ljube sa vjekovnim Srbskim neprijateljima i to samo da bi dosuli jos vise soli na ranu, nisu morali priznavati Kosovo, nisu... :roll:

Locked