Izlaznost Lokalni izbori 08

Pamtim to kao da je bilo danas...
Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nicky wrote:Husein Vukovic? Pitaj svog sefa sta mu je rekao Husein kad mu je pokusao 'utjerati' pricu kako je Vlado Zivkovic bio komandant zlocinacke vojske, siguran sam da ce ti iskreno reci kako mu je jedan musliman spustio. :wink:
Nicky wrote:Samo na ovo ti MORAM ODGOVORITI. Rekao mu je nesto u ovom kontekstu... KAD TI TAKO PRICAS PROTIV SVOJIH SRBA, KAKO IM JE VOJSKA ZLOCINACKA, I KAKO IM JE KOMANDANT ZLOCINAC, STA CES TEK ONDA NAMA RADITI.

vrsta8472 wrote:Гдје сам ја то рекао да је Србска војска злочиначка и да им је комадант злочинац? Покажи ми то и ја имам на сред Трга да извршим самоспаљивање.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Mozda ti je i bolje da se spalis na Trgu, spasi nas sve! Hvala. :smt005 :smt021

ODO DA PISAM...IDU SUZE, A I PISA MI SE OD SMIJEHA!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ti stvarno nista ne kontas? De neka mu neko stavi par " """ mozda ce skontati ko je sta rekao i kome... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


P.S

Izvinjavam se, nisam mogao da odolim.

:lol: :wink:

Pozz

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Мислио сам да си ту изјаву мени "ставио у уста". Не би ме ништа чудило од тебе. И шта на крају би са Хусеином. Рече својима "Браћо вријеме је дошло да се гласа, за оне који су се борили за нас, ба" као нпр. наш начелник Владо ба.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

SUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


VEKI, JA SE NE BAVIM GRADSKIM PRICAMA KAO TI, REKAO SAM TI TO 100 PUTA. :wink:

Ako me trebas, pisi mi na mobilni, idem u grad malo. GRAD, ZNAS, ZABAVA? K*rac ti znas... :roll:

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Ti i grad i zabava?????? HA,HA,HA,HA......
Ovo je stvarno da se upisas od smijeha. :smt005

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Netko je spomenuo zabavu??

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

seljak iz skakavaca wrote:Cipi, razumijem tvoju potrebu da objasnis i kazes kako jeste! I, znam da ce tema otici drugim tokom, ali moram nesto da napisem..
Prvo nisam bio upucen o kome/cemu se radi, dok nisi napisao "Pepa".. Ne poznajem njegove zasluge u otadzbinskom ratu (jer nisam upucen), tako da ne mogu o tome da pisem niti da komentarisem, ali cu reci da mi usi skripe svaki put kada cujem taj nadimak.. I ne volim da ga cujem, jer sam taj nadimak hiljadu puta cuo, kada se prica(lo) o ubici dr Marinkovic-a... covjeka, legendu; koji mi je bio uzasno drag, kako meni, tako i svim ljudima koji su ga poznavali!
Nek´ mu je zemlja laka.

Stanko to vece kad je dr Marinkovic poginuo od tog "rikoset" metka jel znas uopste sta je bilo i kako se to desilo? poslacu ti PP.
.....zivot je cudo.....

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

I ne volim da ga cujem, jer sam taj nadimak hiljadu puta cuo, kada se prica(lo) o ubici dr Marinkovic-a... covjeka, legendu; koji mi je bio uzasno drag, kako meni, tako i svim ljudima koji su ga poznavali!
СИС:

Да знаш праву истину сигурно ти његово име неби парало уши. :?

О вандализму на спомен обиљежју сам чуо из прве руке, односно од кћерке покојног Пепе. Вјерујте да ником од нас неби било драго да му ограничени умови урнирају споменик драгог нам родитеља. Било како било, пријава ЦИК-у за ову идиотарију је већ отишла. ОО СНСД-а би паметније било да што прије јавно обзнани починиоце и дистанцира се од овог недјела. Мислим да је шанса већ пропуштена.
Читава држава зна за случај из Љеба.

ВРСТА :

Ево ја незнам ни за бабу, ни за гаће. :? Не гледам К3 па отуд вјероватно и моја неинформисаност.

ОСТАЛИ :

Ухватите се нечег конкретног. Ова прича је већ бајата. Ако су нам политичари сомови, неморамо њиховим стопама. Опет, част изузецима.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Yo ! :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Кад је тадашња опозиција покушала да направи неки састанак у Илови, било их је осам који су требали доћи, дотични је изјавио нека понесу са собом 8 сандука, да их имамо у чему вратити. Један од тих људи који ми је то причао је мој комшија.
Ja sam vec posumnjao da je neko pred streljacki vod izveden.

Slazem se, necu zbog subjektivnosti da pisem ista o tome ali par objektivnih stvari u sadasnjosti mi je zaparalo usi.


Знаш како је у кампањи. Не знаш гдје ти је глава, а камоли да знаш шта ко ради на терену. Дотични покојник је некада постројавао одрђене неподобне ликове "пред зид". Не би ме чудило да му се неко на тај "гнусни" начин осветио
Ako je to uradio nizi cinovnik, zasto se onda vrh stranke nije ogradio od toga, ili uputio pismo porodici?

Pored toga sto su uradili na spomeniku, napali su i strinu, zenu pokojnog Pepe, i policija je podnijela prijavu i zna se o kome se radi. Sumnjam da ova dva Ilovska bolida imaju za sta da se svete Pepi, i to 5 godina nakon smrti.

Tako da je vjerovatnija opcija da je to naruceno.

Iskoristicu ovdje tvoj citat: Ti znas vrh ledenog brijega, ja eto mozda malo vise zbog okolnosti. Sukob SDSa i opozicije traje od momenta izdvajanja SNSa iz SDSa i dobar dio tadasnjih SNSovaca i Socijalista, kojima se Pepa zamjerio je sada u SNSDu osjetio da je pravi momenat za osvetu. A koji su to tadasnji Socijalisti i SNsovci danas u SNSDu? Uzmi listu i kasce ti se samo. Nema potrebe da se ti pecas na necije licne sukobe.

edit: offiram se sa ove teme.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

RECI MU, SVE MU RECI!!!!

san
Posts: 55
Joined: 17.10.2007. 11:12

Post by san »

Moze li nam neko, tacno i pouzdano, kazati ko je i koliko dobio odbornika u SO?

Hvala
MUSEMIC

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

san wrote:Moze li nam neko, tacno i pouzdano, kazati ko je i koliko dobio odbornika u SO?

Hvala
Trgovina je jos u toku...ocigledno, bar sto se tice stupanja u koaliciju. :roll:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Hoću samo da razjasnim da nikada za Vedrana Lepira aka Vekija nisam rekao da je SLEPAC.

Ako je Juca samo citarao moju ekavicu onda ok :wink:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Franz wrote:
san wrote:Moze li nam neko, tacno i pouzdano, kazati ko je i koliko dobio odbornika u SO?

Hvala
Trgovina je jos u toku...ocigledno, bar sto se tice stupanja u koaliciju. :roll:
Pazari padaju :D najvece pare je po svemu sudeci u ovoj predizbornoj kampanji dobio Nemanja, u stopu ga prati Gero, tu su jos par Prnjavorskih gazda odmah iza njih,pa onda tri mjesta prazno i onda Dragan Seka, jadan on uvjek zakasni ,kad se pare djele. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

lisnato_testo wrote:Hoću samo da razjasnim da nikada za Vedrana Lepira aka Vekija nisam rekao da je SLEPAC.

Ako je Juca samo citarao moju ekavicu onda ok :wink:
HAHAHAHAHAAHAHAH! Da, brate, to sam mislio. :lol: Znam ja da ti nisi inace tako blag. Ti kad kazes, rekao si. :lol:

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Sta ce sada Klempo da radi kad mu se zavsi mandat nacelnika?
Trebalo bi ga zaposliti u klaonici da cisti ****** i drobine bolje nije
zasluzio :D A ti retarde Nicky mozes da mu budes pomocnik ok? :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Oleg wrote:Sta ce sada Klempo da radi kad mu se zavsi mandat nacelnika?
COVJEKA CEKA NJEGOVO STARO RADNO MJESTO; BAR TAKAV JE RED ;KAD NEKOME ISTEKNE MANDAT; ON MORA DA SE VRATI STARIM OBAVEZAMA :D JADNA DJECA; ONI CE IZ SKOLE USKORO IZLAZITI GLUPLJI NEGO STO SU USLI !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Шта је ово?!

Само Хусеин Вуковић поднио Изјаву о имовинском стању.

http://www.izbori.ba/documents/Imovinsk ... 008/13.pdf
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 LUD SI :smt044 :smt044 :smt044 POZITIVNO
>>>---------------------->>>

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

sagittarius_rex wrote::smt044 :smt044 :smt044 :smt044 LUD SI :smt044 :smt044 :smt044 POZITIVNO
MA ON JE BUDALA PRIRODNO! :P :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Covjek prima "peMziju" (!!!) a radi u politiki... :D

A da, cudi me sto pored "dva imanja zapaljeno 2-06-1992" (za koje niko ustvari ne pita, jer se radi o imovinskom stanju- trenutnom) ne stoji 'ćetnik napravio' :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re:

Post by KAMIKAZA »

[quote="vrsta8472"]Шта је ово?!

Само Хусеин Вуковић поднио Изјаву о имовинском стању.

http://www.izbori.ba/documents/Imovinsk ... 08/013.pdf
EVO PROSIRENA JE LISTA :D ;MENI OVAJ SPISAK ODBORNIKA LICI NA NEKU LISTU LJUDI KOJIMA NI PO KOJU CJENU NE SMIJETE DA BUDETE ZIRANTI :smt005 PA NIJE CUDO STO ONI PRODAJU SVOJ GLAS ;VIDITE IM SAMO DUGOVANJA;A I OBJEKTI PO ILOVI; LISNJOJ ITD. SU PAR STOTINA HILJADA SKUPLJI NEGO U PRNJAVORU.
U svjetu se na funkcíje biraju skolovani i bogati ljudi,a mi pokupili neke prezaduzene fukare i hocemo da nas izvedu na pravi put,pa da su znali kako treba nebi sebe i pored debelih plata i odbornickih dodataka,ovako ukopali.Jos ja mislim da oni pola nisu rekli :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izlaznost Lokalni izbori 08

Post by KAMIKAZA »

DA SE OVAJ ZIVANIC NIJE ZAJEBAO U NEKOLIKO NULA;OKO OVOG KREDITA I VRIJEDNOSTI IMOVINE ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izlaznost Lokalni izbori 08

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:DA SE OVAJ ZIVANIC NIJE ZAJEBAO U NEKOLIKO NULA;OKO OVOG KREDITA I VRIJEDNOSTI IMOVINE ? :D
Kami, a tek nas komso PEO (M.S)!? :smt021
nema zabave bez zena i rakije

Locked