Izlaznost Lokalni izbori 08

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

BRAVO ZA TOMASA
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

ThunderBird wrote: U medjuvremenu MOŽDA the Tomaš family iznenadno bude napredovao sa porodičnim poslom i tako... :roll:
zasto da ne kad je u mogucnosti :D
BiH/RS/Prnjavor/Strpci

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Naravno, zato nam država i liči na šta već liči... :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

:arrow: na kiflu :lol:

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Kad su kod mene ovi iz Mi Garanta nešto dovlačili kući, pričao jedan radnik koji je nekad radio kod Blatešića kako kad imaju posla voze namještaj. A kada nema posla idu u Ilovu kod njega da rade na njivi. Hehe, baš šteta što on nije uspjeo, bilo bi nam pravo dobro :?

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Ovaj Blatesic je sigurno neki ULJEZ kad je iz Ilove :)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

VUK-RS wrote:Ovaj Blatesic je sigurno neki ULJEZ kad je iz Ilove :)
Ja to nisam rekao :?

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Samac wrote:Kad su kod mene ovi iz Mi Garanta nešto dovlačili kući, pričao jedan radnik koji je nekad radio kod Blatešića kako kad imaju posla voze namještaj. A kada nema posla idu u Ilovu kod njega da rade na njivi. Hehe, baš šteta što on nije uspjeo, bilo bi nam pravo dobro :?
Samac wrote:
VUK-RS wrote:Ovaj Blatesic je sigurno neki ULJEZ kad je iz Ilove :)
Ja to nisam rekao :?
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Brate kad pišeš na forumu skini sunčanice, i sam si svjestan da kroz njih dobro ne vidiš.

Ko je rekao da je uljez :?:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:СДС 13 одборника СНСД има 12.

СНСД има скупштинску већину.Коалиција...
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Nesto ne pises vise po ovom pitanju. De Veki malo UPDATE !! Hocemo da znamo sta se dogadja. :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

СДС 12 СНСД 11
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:СДС 12 СНСД 11
Ih...a ko ima vecinu u Skupstini?

I jos samo jedno pitanje, moze i nezvanican odgovor. Sta bi sa prijetnjama od strane vaseg poglavara prema gospodinu Marjanovicu? Ja nacuo da ce biti frke ako se Mile ne ukljuci, cak prijeti i skidanje pobjednika. :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Samac wrote:Kad su kod mene ovi iz Mi Garanta nešto dovlačili kući, pričao jedan radnik koji je nekad radio kod Blatešića kako kad imaju posla voze namještaj. A kada nema posla idu u Ilovu kod njega da rade na njivi. Hehe, baš šteta što on nije uspjeo, bilo bi nam pravo dobro :?
Blatesic je legendarni humanitarac, koji je istu tu pomoc za vrijeme rata prodavao apotekama po RS i Srbiji, a zatim za 10 odsto tog novca kupovao igrackice po buvljaku u Beogradu i dijelio vojnicima. Naravno u svemu tome je imao ''moralnu'' podrsku one predsjednice Crvenog krsta koju su vazda privodili zbog necega nedavno, cak mislim da je u pitanju prostitucija u Derventi.
Kad sam njega vidio da se kandidovao na bilbordu, kad ne sletih autom.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:
vrsta8472 wrote:СДС 12 СНСД 11
Ih...a ko ima vecinu u Skupstini?

I jos samo jedno pitanje, moze i nezvanican odgovor. Sta bi sa prijetnjama od strane vaseg poglavara prema gospodinu Marjanovicu? Ja nacuo da ce biti frke ako se Mile ne ukljuci, cak prijeti i skidanje pobjednika. :wink:
11+2 ПДП-а + Ровер + не смијем да кажем остала два :lol: Али да се не сикираш око већине имамо је.

Ко још узима то заозбиљно. Знам све детаље те приче и то из прве руке. Ти се само запитај ко је писао оно саопштење?! И на крају ко је издао то саопштење. Ники, ти знаш само врх леденог бријега ја нажалост знам и оно испод. Искрено бих повраћао каквих људи има и на шта су све спремни када губе. Размисли мало :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

vrsta8472 wrote: Ко још узима то заозбиљно. Знам све детаље те приче и то из прве руке.
Da znas, uzeo bi zaozbiljno! Drugo je sto vjerujes u sve sto ti se kaze.. jer, ja sam za to cuo od osobe koja je bila u neposrednoj blizini desavanja, i prije nego sto se dalje proculo; tako da znam da je istina! :wink:

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Imaju dokazi i da nije istina!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Malo strpljenja i sve će se znati uskoro !
A možda ipak neće :shock:
hoće ... neće ... hoće neće ... voli me ... ne voli me ...
Politika je ,,kurva,, tako da je sve moguće i slabo me šta još može iznenaditi , pogotovo kod nas !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ја данас чујем другу причу.
СДС има својих 13, плус радикали 3 ( Михајлицина 2 и Шешељев 1 ),
1 из Савеза СДА-С БиХ и 1 из Покрета за Прњавор, дакле 18 одборничких мјеста што чини једну сасвим комотну скупштинску већину.

Колико су све опције реалне показаће прва конститутивна сједница након објављивања коначних резултата ЦИК-а. До тада су на снази само спекулативна нагађања.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Aqua, moram samo da ti kazem da imas bolje podatke nego Vedran. On jadan vjeruje u ono sto mu se kaze. Ne zna sam da izracuna. :lol: Matematika mu nije bas jaca strana. Da nije opet tastatura? :lol:


A ovo drugo...pa naravno da to nece proci ni na tuzilastvu, jer je ona GORE mafija prejaka, pa to nece dopustiti. Gledao si onaj snimak onog vaseg kralja sto je glasao 7 puta na jednom glasackom mjestu. Zar to inace ne bi trebalo da bude dovljno takvim slijepcima kao ti? Naravno da nije, jer ti nista ne vidis. Dobro, nisi ti kriv... :roll: Cek, cek, mozda nisi gledao taj snimak? Mozda ne znas da je u BL bilo 12% nevazecih glasackih listica (oko 5 HILJADA) od kojih je samo 61 SNSD-ovih!! Kako to objasnjavas? Vasi su bolje obrazovani? :roll: E moj Vedrane...malo mi te je i zao, ne znam sta drugo da ti kazem. Sve cvjeta!!! Sretno! :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Докази Ники докази. Лупаш опет као што си лупао да ће Владо да побједи. Сигруно си гледао "Бјекство из Шошенка". И сигурно се сјећаш рачуновође који је копао тунел 20 година и кад је на крају успио да побјегне, његов најбољи пријатељ прочита на зиду од ћелије "Нада посљедња умире". Тако и ви из СДС-а, лажете сами себе да имате већину. Као да бјежите од оног што вас чека у новембру, а то је примопредаја дужности новог начелника и нова скупштинска већина. Након 18 година власти човјек не може тека тако да схвати да није више тај који влада. Знам да је болно али је истовремено и добро јер се мало "спустиш на земљу".

А што се тиче крађе на изборима, тога је било и биће. Ако се утврди да је било предсједника Изборне комсије казнити за примјер свим другима а изборе поновоити на тим бирачким мјестима гдје су утврђене неправилности. И сада си се ти као ухватио БЛ као пијан плота. Више треба да те сикира што СДС није имао свог кандидата за начелника и што су јуче одржали двије конференције за штампу. А СНСД је тамо побјеђивао и '98.

А Добој? Тамо су саме поштењачине, сигурно си ишао да снимаш ону бабу и гаће у Љебу :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

vrsta8472 wrote:Докази Ники докази. Лупаш опет као што си лупао да ће Владо да побједи. Сигруно си гледао "Бјекство из Шошенка". И сигурно се сјећаш рачуновође који је копао тунел 20 година и кад је на крају успио да побјегне, његов најбољи пријатељ прочита на зиду од ћелије "Нада посљедња умире". Тако и ви из СДС-а, лажете сами себе да имате већину. Као да бјежите од оног што вас чека у новембру, а то је примопредаја дужности новог начелника и нова скупштинска већина. Након 18 година власти човјек не може тека тако да схвати да није више тај који влада. Знам да је болно али је истовремено и добро јер се мало "спустиш на земљу".

А што се тиче крађе на изборима, тога је било и биће. Ако се утврди да је било предсједника Изборне комсије казнити за примјер свим другима а изборе поновоити на тим бирачким мјестима гдје су утврђене неправилности. И сада си се ти као ухватио БЛ као пијан плота. Више треба да те сикира што СДС није имао свог кандидата за начелника и што су јуче одржали двије конференције за штампу. А СНСД је тамо побјеђивао и '98.



Citam a ne verujem svojim ocima :shock: ali posto sam bio svedok dogadjanja malo cu da prokomentarisem.Prvo da cestitam Tomasu pobedu jer mi desno orijentisani nismo toliki bolesnici kakvim nas ovaj decko prikazuje :twisted: PRVO i najvaznije MI IMAMO VECINU i to ces da vidis do kraja sedmice jer za razliku od tebe ja imam precizne informacije o pregovorima koji traju vec dva dana i ostale su samo neke finese da se dorade.DRUGO KRADJA posto sam bio na terenu citav dan poznat mi je nacin na koji ste dosli do te tzv pobede.Ujutru u 10 sati u POTOCANIMA STE PLACALI GLAS 100 EURA PO GLAVI,da bi na sasvim drugom kraju 2 sata posle vas postovani g. TEPIC sedio u kafani i radio to isto.Takve stvari su se desavale na mnogim mestima sirom opstine tokom dana,ovo pricam kao svedok tih dogadjaja a ne kao spekulaciju.TRECE POBEDA,znaju i ptice na grni koje na kraju presudio i vi ai mi vrlo dobro,rodni kraj naseg novog nacelnika gdje je SDS pobedio za 500 glasova a izgubio za nacelnika sto je dovoljno razumnom coveku da shvati sta se desavalo,da se tu najmanje pitalo vas kao stranke vec nasih vodecih ljudi iza gvozdene zavese koji su davno prije odlucili kako ce sve to izgledati,moram reci na moju moju zalost jer se ne slazem sa takvim nacinom vodjenja politike.CETVRTO ono sto se dogadjalo DR. MARJANOVICU je gola istina jer su poznati metodi rada nekih vasih vodecih ljudi i vasa izborna retorika o podizanju NEKE REVOLUCIJE pa onda uzmete vase plakate i oblepite grob legendarnog komadanta MOTAJICKOG BATALJONA PEPE SUVAJCA i na sve to vas covek nazove PRNJAVORSKU BRIGADU ZLOCINACKOM,pa gospodo moja kad je revolucija bila 1992 koliko vidim vasi ljudi nisu bili ni blizu prvih linija,ali to govori vise ovam samima.PETO verujte da bih voleo da ne formiramo vecinu,sto je verovatno nemoguce :) pa izvolite pokusajte GOSPODO REVOLUCIONARI okusajte se,da vidimo sta ce se desiti verovatno niko za 4 godine nece umreti od vode zahvaljujuci vama :).I na kraju molim te da pokusas realno da sagledavas stvar a ne da sedis u stranci slusas svasta i onda lupetas ko MAXIM PO DIVIZIJI PLEASE :wink: jert TOMAS je dobar decko i bice dobar nacelnik sigurno i takvi ljudi oko njega mogu mu samo naskoditi :oops:

А Добој? Тамо су саме поштењачине, сигурно си ишао да снимаш ону бабу и гаће у Љебу :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Мали човјече...дај ми математички прорачун по којем имате већину? Ово око крађе гласова ако си већ био у тим Поточанима као посматрач или члан комсије могао си да реагујеш и да блокираш...за др не вриједи објашњавати...хтјели сте Томашу одузети мандат на најпрљави начин...овај форум је безначајан да ти објашњавам...ето рецимо да те питам кад су дошли у ординацију ко је причао и око чега су се свађали и да ли су се фино руковали када су изашли?Шта је било када је овај назвао др шта му оно рече др?Имаш снимљено па нека то буде неки доказ а не то што си ти чуо...било какво лијепљење плаката по гробовма не оправдавам, то могу само будале да ураде...не би ме чудило да су то урадили ти твоји бисери...и не знам више ни сам шта си још написао...углавном ако имаш доказе отиђи на телевизију и реци...сигурно ће те саслушати и наравно снимити...муда су потребна за неке ствари а не да се као нека пи*кица кријеш иза неког имена.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

vrsta8472 wrote:Мали човјече...дај ми математички прорачун по којем имате већину? Ово око крађе гласова ако си већ био у тим Поточанима као посматрач или члан комсије могао си да реагујеш и да блокираш...за др не вриједи објашњавати...хтјели сте Томашу одузети мандат на најпрљави начин...овај форум је безначајан да ти објашњавам...ето рецимо да те питам кад су дошли у ординацију ко је причао и око чега су се свађали и да ли су се фино руковали када су изашли?Шта је било када је овај назвао др шта му оно рече др?Имаш снимљено па нека то буде неки доказ а не то што си ти чуо...било какво лијепљење плаката по гробовма не оправдавам, то могу само будале да ураде...не би ме чудило да су то урадили ти твоји бисери...и не знам више ни сам шта си још написао...углавном ако имаш доказе отиђи на телевизију и реци...сигурно ће те саслушати и наравно снимити...муда су потребна за неке ствари а не да се као нека пи*кица кријеш иза неког имена.
ti si najpametniji...svi mi smo budale ne skolovane samo si ti pametan.debilu glupi.UMRI!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Panagiotis-87 wrote:ti si najpametniji...svi mi smo budale ne skolovane samo si ti pametan.debilu glupi.UMRI!!!
Bože dragi !!! Ko je tebe nafillovo tolikom mržnjom !?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Zasto se ponasate kao divljaci smirite ljudi strasti sta vam je ?

Locked