Izlaznost Lokalni izbori 08

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izlaznost Lokalni izbori 08

Post by KAMIKAZA »

:D A JA SE JOS PITAM KO IMA 500 KM (godisnje od poljoprivrede) :lol: A DA UMRO NIJE OD GLADI :smt005 A ONO PEJO BAKSUZ !!! :D
Zakljucio sam citajuci ove njihove svrakopise,da su 99 % njih nepismeni :D a i pitam se samo kakvi su ovo Vukovici sto pisu latinicu :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

PREMINUO HUSEIN VUKOVIC

Post by vrsta8472 »

PREMINUO HUSEIN VUKOVIC
25. 06. 2010
Image

U Banjaluci je danas preminuo odbornik Skupštine Opštine(SO) Prnjavor Husein Vuković iz Lišnje.

U aktuelnom sazivu opštinskog parlamenta u Prnjavoru je bio od novembra 2008. godine.

Upražnjeno mjesto u odborničkim klupama SO zauzeće drugi sa liste saveza SDA I Stranke za BiH.

Husein Vuković je rođen 10. marta 1950. godine u Jajcu, a živio je u Lišnji.Bio je oženjen i otac troje djece.(TS)

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izlaznost Lokalni izbori 08

Post by KAMIKAZA »

Sta mi sad treba da kazemo,bio je dobar,eeeeeee pa nece moci :P
Bio je jedan od onih koji su zakuhali kod nas,covjek zbog koga su stradali jadni momci u Lisnjoj,pametnjakovic koji je gledao samo svoj interes,najmanje je zastupao Prnjavorske muslimane,sto mu je u stvari bila duznost itd.itd...
Ali ipak nek mu je laka crna zemlja,svoje grijehe neka nosi sa sobom,mi vise nismo nadlezni za njega i nemamo pravo da mu sudimo.Sve neko vidi,neka ovo gledaju i oni Srbi koji isto tako malo cine za svoj narod,a puno za svoj dzep,ovako ce svi,a pokradene pare ce da trose mladi ljubavnici njihovih zena,koje ce se lako pokondiriti cim se dokopaju para,kao sto su to i oni uradili za ovdasnjeg zivota.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked