PETICIJA -Vratite nam VEDRANA LEPIRA

Pamtim to kao da je bilo danas...

Da li se vedran lepir treba vratiti na mjesto administratora?

DA
34
65%
NE
18
35%
 
Total votes: 52

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nemoj Veco da ides. Necemo moci vise da citamo vijesti velikog B.R. :roll: Bice mi mnogo tesko bez vijesti na pocetnoj strani. Mislim da niko ne zna kopirati tekst kao ti i postaviti ga. Ti si pr0. :wink:

Ziv bio i veseo.

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

A šta je to Vrsta toliko pogrešio?
Radio je dosta više od ostalih za ovaj forum.
Meni je lično, dosta puta pomogao oko interneta i računara.
VRATITE GA NA MJESTO KOJE MU PRIPADA

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Mislim da je Vedran prevazišao ovaj obim,tj. LEVEL!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

OVOM PRILIKOM PORUCUJEM ADMINISTRATORIMA OVOGA SAJTA DA RIJESE KOMFLIKTE SA VEDRANOM LEPIROM I VRATE MU ADMINISTRACIJU !!!! INACE IDEMO NA ULICE GRADA!!!! :lol: :lol: :lol:
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

PIKI BAS SI BEZOBRAZAN. NIJE LIJEPO RUGATI SE TUDJOJ NESRECI. NJEGA JE OVO VJEROVATNO MNOGO POGODILO. :smt005 :smt005 :smt005 :smt021

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Ja se nerugam ja samo hocu da se on vrati!!!!!!!!!!!!!
Image

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Zanimljiva diskusija.

Hvala što koristite prnjavor.info.
Image

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

STRAŠNO
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Самосеизбацио. Нико га није " отјерао ". Приступне шифре још има, тако да је све буквално до њега.

Не желим да се више бавим овим питањем. Што сам имао, рекао сам.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

E VAKOT NASTAJU MITOVI I LEGENDE
PRAŠNA NA SVE STRANE
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TO JE TA FAMOZNA VIJEST KOJA JE UNIJELA RAZDOR; MEDJU FORUMASE :D prihvatajte cinjenice malo opustenije, bar cete duze zivjeti :wink: a evo njihove elite na pocetku te predizborne kampanje zaigrali momcine kolo http://www.youtube.com/watch?v=UPIP6tf- ... re=related opaaaaaaaaaaaa ,opaaaaaaaa, opaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!! :smt005
Samo opusteno treba izdrzati ovaj stres, jos vise od 20 dana !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Kamy...a jel' ovaj onaj popularni Tepic iz SNSD-a?
:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=KS_HCq7l ... re=related
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Sheki, sreco, krevet mi je namjesten da ustajem na lijevu nogu a jos kad ujutro procitam komentare tipa tvog...

Ne drzim niciju stranu nego mi je (kao covjeku) zasmetalo to sto pljujes po necijem radu. Ako je momak dvije godine (ili koliko vec) radio taj posao onako kako je radio i niko do sada nije dao nikakvu primjedbu na to, kog djavola se ti sad dizes parolom 'Dabogda se nikad ne vratio'?! Sto se ti nisi prihvatio tog posla pa stavljao clanke svoje stranke? Eto, ako ti toliko to smeta imas sad priliku da se pokazes. Ne volim pametnjakovice koji se 'u sve razumiju' i zasmetao mi je tvoj post kao da je meni bio namjenjen. Sit gladnog ne razumije. :wink:
Guys with glitz to chicks with kicks.

velja51nl
Posts: 1
Joined: 27.08.2008. 21:45
Location: holandija

Post by velja51nl »

I ja sam zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Wet, nesreco. Ti opet pogresno shvatas komentare. Moj komentar je bio Dabogda se nikad ne vratio. Dakle, moj komentar je izraz mog misljenja o njegovom radu,o njegovoj licnosti, kao i tome koliko mi nedostaju njegovi clanci. Meni licno nisu ni trebali , iz prostog razloga sto nikad nisam isao na prvu stranicu. Shvatas. To sam ja napisao kao izraz mog misljenja o svemu tome. Postoje ljudi koji misle suprotno i ja ih u tome ne sporim. Hvala i prijatno... ;-)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Reci im 600 majstore, sve im reci. :smt005

Wet, nemoj da se mijesas tu, to su vise 'porodicni problemi' nego medjuforumaski. :lol:

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Da, postoje ljudi koji misle suprotno i koji postuju suprotna misljenja koliko cijene i svoja. Ali, zasto ja to tebi pricam kad ti ne znas o tome nista.
Sheki wrote: Shvatas.
Ne shvatam. Sam si sebi kontradiktoran. Kako onda moze nesto da ti smeta ako nisi nikad otvorio prvu stranicu?!
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

MAXIMUS



Član od: 07.05.2007.
Poruke: 1463
Mjesto: Prnjavor
Upisano: 11.09.2008. 15:09

Meni je palo na pamet milion puta da više ne pišem na ovim stranicama ali kada malo bolje razmislim ko dobija a ko gubi u tom slučaju ...
Likovi i ljudi koji su protiv ove stranice i samog ,,urbanog Prnjavora ,, jedva čekaju da se skinu svi koji imalo normalno pišu , podržavaju anarhističke forumaše ili ih čak i sami ih proizvode , sve radi jednog razloga ... da bi sutra mogli reći , tamo pišu neki klinci , vulgarni i bezobrazni , i sve što kažu i misle je bez ikakvog značaja !!!
Zato sam protiv Vrstinog odlaska sa ovog forum , njegovi stavovi nisu ni meni uvjek bili bliski , ali nikada ne pročitah uvredljivu rečenicu ili rječ , uglavnom kritika i samohvala političar ko političar
Vrsta ako dozvoliš da te navedu na ovaj potez ti si jedini gubitnik i moram ti reći da ću te smatrati čak malo i kukavicom ... šteta !
A veliki poraz ovog foruma je zatvaranje teme ,,politika,, jer ste dozvolili da pojedinci nameću pravila i norme a svoju moderatorsku nesposobnost da se nosite sa ,,ubačenim elementima,, ovog foruma rješili ste ,,sječom knezova,,
Razočaran sam vašim postupcima

EDIT
Пост пребачен на за то предвиђено мјесто
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

KAMIKAZA



Član od: 20.05.2005.
Poruke: 4579
Mjesto: USA
Upisano: 10.09.2008. 20:09

Ako je kriv sto je iz SNSDa ,a izgleda da jeste zato onda mu nema pomoci osim da se prebaci na Laktasi.info
Ljudi cuvajte obraz , nije vrijedna politika, da se zbog nje posvadjamo, licno sam misljenja da ko radi i grijesi, a on je radio za desetoricu, prema tome i ako je nesto pogrijesio (a nije), mora mu se oprostiti

_________________
JA NISAM DJELO OPOZICIJE; VEC NEDJELO VLADAJUCE STRANKE !!!!!!!

EDIT
Пост пребачен на за то предвиђено мјесто
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Član od: 27.08.2006.
Poruke: 94
Mjesto: negde u sokaku u centru prnjavora!!!
Upisano: 10.09.2008. 20:09

Moram reci sledece: Neka se neljute niti bodo niti vidanka niti veselica niti drugi administratori ovog sajta.OWAJ SAJT CE PROPASTI BEZ VEDRANA LEPIRA TO JEST vrsta8472.Mislim da na njega nije uredu vrsiti pritisak jer momak se brine o svemu valja svaki dan sjediti za racunarom i pisati **ne vijesti !!!! Zato vas molim da vrlo brzo rijestite komflikte i vratite nam VEDRANA!!!!

EDIT
Пост пребачен на за то предвиђено мјесто
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Gospodo ADMINISTRATORI jeste li rijesili komflikt???
Image

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

MA PRESTANI DA PISES KOMFLIKT!!!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Пирија, смараш ! :evil:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

aquarius
PorukaUpisano: 11.09.2008. 14:09 Naslov poruke:
Пирија, смараш ! Evil or Very Mad


SMARAS I TI PA TI TO JA NECU DA KAZEM ODKAD SI NA FORUMU SVE STO SI NAPISAO BILE SU CISTE GLUPOSTI.!!!


AQUARIUS ko te eb.. Ako ti se tema ne svidja nemoj pisati jel uredu !! pa makar i dobio dozivotni ban morao sam ti ovo napisati !!! nista licno brate ovo je sve jedna vrsta zaj....e..




kanadjanka
PorukaUpisano: 11.09.20i 08. 14:09 Naslov poruke:
MA PRESTANI DA PISES KOMFLIKT!!!


Ko j.... i tebe moj rijecnik meni je dobar ako tebi neodgovara sta cu ti ja !!!!
ma pun mi je vise k.... tebe i pojedini forumasa da se prave neko i nesto a ovamo su popiane pi..e.

pozz i nemojte sta da zmjerite !!!!
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Piriji je Vrsta obecao da ce ga iduci put zvati na slavu,zato je on ovako uporan, posto ce neka mjesta biti upraznjena !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked