PETICIJA -Vratite nam VEDRANA LEPIRA

Pamtim to kao da je bilo danas...

Da li se vedran lepir treba vratiti na mjesto administratora?

DA
34
65%
NE
18
35%
 
Total votes: 52

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

da, bar je jednom i on u centru paznje :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Post by Dejan »

ma nema njega on više niti nedolazi ovamo :D:D:D
i was born under a bad sign. . .

User avatar
delfin
Posts: 75
Joined: 17.04.2004. 19:23
Location: Prnjavor
Contact:

Post by delfin »

I to pred izbore....... ovo sigurno neka navlakusa. :lol: :wink: :wink:

Dosta zajebancije. Da vas cujem, zasto je Vedran napisao ovo obavjestenje?
Intervenisao neko iz SDS-a pa mi mu zabranili da iznosi istinu ili nesto u tom smislu?
Neko rece da se sve zna... pa da cujem i ja.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Joj, rekla si da je dosta zajebancije, ali ja samo jos da kazem da mislim kako je Moderator Vlado Zivkovic.

Salim se, Bodo je Vlado Zivkovic. :)
You must not know 'bout me...

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ma, za*ebavam se... Vida je Vlado Zivkovic.
You must not know 'bout me...

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ведране врати се, овце твоје не могу без тебе!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

zozon wrote:Ma, za*ebavam se... Vida je Vlado Zivkovic.
JA VIDIM LICI NA NEKOGA!!! :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Моји разлози зашто напуштам тј. више не објављујем вијести.

Први разлог је тај што као тим више не можемо да функционишемо нас троје. Ја сам се трудио максимално да будем по страни и да не улазим у сукобе са ово двоје осталих. Јуче се десило нешто што више нисам могао да истрпим већ једноставно да ово баталим оkо вијести. Објављујем вијести већ четири године, задње три тј. од семптембра 2005. па до данас сваки дан је била вијест. Објављено је око 2500 вијести, око 1500 сам прекуцао, касније сам добио неки програм преко кога сам могао скениран текст да пребацим у нотпед. Није ни мало захвалан посао, али због ВАС сам то радио. Идемо на разлог напуштања. Увијек проблеми око те политике. До сада сам објављивао САМО потписане вијести тј. вијести које су изашле у новинама. И неки дан ме "контактирају" да превише објављујем вијести од једне странке а мало од друге и још од једне странке нисам објавио слику са њихове конвенције (слика није изашла у новинама и нисам је имао а да сам је имао објавио бих је), рекли су ми још како је сајт пристрастан једној "струји" а опет знате да ја те вијести не пишем већ само објављујем оне које изађу у новинама. Буквално сам објављивао било коју вијест која у свом тексту има ријеч Прњавор. Ови што ме оптужују да нисам пристрастан, замолио бих их да укуцају у претраживач на главној страници име начленика па да виде колико сам објавио вијести које се тичу њега и општине а колико свих других. И јуче једна персона каже да ће објавити вијест Počela predizborna kampanja SDS-a тј. политичку вијест која није изашла у новинама. Ја онако љут да избришем ту вијест када видим немам опције за брисање :D Е ако сам то доживјео након толико година - хвала вам:) Ето та вијест је објављена и сада све политичке странке могу да шаљу своја саопштења на овај сајт. Нема могућности да се ограде, отворена је Пандорина кутија. Лично нисам био за то, неки људи који треба да се баве админисрацијом форума почели су да се петљају тамо гдје не треба, видим постао сам сувишан и да могу без мене па нека изволе. Знам да нисам једнини човјек у Прњавору који коже да ради овај посао, сигурно да у граду још има младих ентузијаста који би радили овај посао који сам ја радио до јуче. Мени је велика част што сам се ове четири године дружио са вама. Постали смо једна велика породица. Заједно смо спасили три млада живота, урадили још хрпу хуманитарних акција и што је најважније успјели смо неке предрасуде једни о другима да уклонимо и да почнемо да живимо као сав нормалан свијет. Ја вам у даљем раду желим среће и успјеха, али ја једноставно не могу више.

Збогом
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

... on je samo postavljao vijesti koju su potpisane... I to tvoj kum B.R potpisuje... Ma daaaaaaaaaj, gdje je tu neutralnost!!?


i da dodam;

DABOGDA SE NIKAD NE VRATIO!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Sheki, stvarno si glup. Ako nemas sta pametno da kazes, bolje cuti.
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

KO tebe sta pitao??

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

No Comment! :smt117

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Nije me niko nista pitao. Kao ni tebe, uostalom, pa svejedno pises postove. Dajes komentare kao da nemas 2 grama mozga u glavi.
Ako mislis da mozes bolje, izvoli pa nam se pokazi.
Guys with glitz to chicks with kicks.

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

...hm,ja neznam šta više da mislim,...
...žao mi i Vedrana a i "ostalih",HEBEM TI POLITIKU!!!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Weterinarka wrote:Nije me niko nista pitao. Kao ni tebe, uostalom, pa svejedno pises postove. Dajes komentare kao da nemas 2 grama mozga u glavi.
Ako mislis da mozes bolje, izvoli pa nam se pokazi.
Jel to tvoj problem kakve ja komentare dajem? ne diram ja tebe, nemoj ni ti mene,ok? Nisam ni ja siguran da i ti imas imalo mozga. Ne shvatam u cemu je tvoj problem? Da ti nisam uvrijedio prijatelja?

Decko postavlja vijesti koje objavi njegov kum Brane Radulovic.On pise samo o SNSD! I onda veli da su potpisani. O tome se prica i to je tema. A ti ako si nervozna sto nisi nista jela, idi hrani se, nemoj na meni istresati svoj bijes. Toliko !!

Pozdrav

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

ŠEKINE BRATE MILI
****** VAS POLITKA I IZBORI
VIDI ŠTA SE DESI SA VAMA NORMALNIM OD ONI VUCIBATINA POLITIČARA
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ja nju nisam dirao. I ne shvatam sta njoj tu smeta da bi ona mene vrijedjala. Ja sam samo pojasnio ono sto je Veco rekao. I gotovo. Meni se ebe mnogo za politikom. Ja samo slobodno iznosim misljenje. I moje povlacenje sa politickih stranica, do 06.10.08.

Pozdrav

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

[quote="zozon"]Ja u svemu ovome ne kontam je l' se ovaj Piki sali, ili je ozbiljan. Ako je ozbiljan, onda mi je ovo jako smijesno. Ako je ovo njegovo sarkazam, onda je ovo jako smijesno. :D[/quote




Zazon samo jedno pitanje za tebe ? Jel bi ti bila spremna da preuzmes mjesto admina i stavjas vijesti ??
Image

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

PIKIN NOVI VLASNIK?
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Sta otisao otisao covek ima pametnija posla ... nikada nije ni u redu bilo da neko toliko aktivan u politickim vodama bude moderator ovakve jedne stranice ... i napokon pametan cin Vrste a to ga ne sprecava da kao i mi ostali smrtnici pise po forumu i spamujeeee :D

P.S. I ova stranica je nastala iz od udruzenja mladih prnjvaor aka Juventas ja mislim .. Djeca bila sjela i napravili stranicu :S
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Само нешто да исправим. Написао сам да не могу избрисати вијест а уствари могу. Јбг нисам ту опцију користио одавно :) Сакривена је у дну :)))

И немојте да прозивате Боду и Виданку око мог одласка. Ипак сам се и уморио од овог. Ред би био да одем на заслужени одмор.

Хвала још једном на свему.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Већ сам раније написао свој став око Ведрановог одласка с Форума.
Драго ми је да је ова тема отворена, јер је превише спама тамо гдје га никако не треба бити.

Нико на Форуму није незамјењив, без сваког се може. Вијести ће бити. Савремена технологија је чудо тако да су послови те врсте сада прилично једноставни. Узгред, ово није news-портал гдје је нон-стоп потребно убацивати нове вијести тако да сматрам да овим " дисидентским потезом " посјетиоци Прњавор.инфа неће бити ускраћени за информације.

Оно против чега сам ја је да нека странка или пол. организација има примат на овим страницама. Или неки реципроцитет или тотални ембарго. То су, чини ми се, назнаке сукоба у администраторским круговима. Мада, занм да сукоба није било. Мислим да у свему овоме има доста егоцентризма, али о.к. То је само моје мишљење.

Живи били и мање спамујте. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

Pa, vratite ga
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

ako prnjavor.info nastavi da se vise bavi politikom nego sto bi trebao da informise(zasto se zove info?) onda je bolje da se taj portal ZATVORIIIIIIIIIIIII !!!!!!¨
Zalosno je sto ovdje ima sve manje neutralnosti.
Sto se tice Vedrana: da sam na njegovom mjestu ja bih isto tako ucinio. Zahvalnost za njegovo zalaganje je , po mom misljenju, "noga u dupe" sto je dobio.
Vedrane hvala za tvoje zalaganje!
nema zabave bez zena i rakije

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

ziveo vedran!!!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o :) :) :)
Image

Locked