UHAPŠEN RADOVAN KARADZIĆ!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Присешће му те паре, кад тад...
ImageImage

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Nisu isplaćeni milioni za Karadžića

Autor: Beta | 07.08.2008. - 11:08

Ambasada SAD u Sarajevu saopštila je da iz programa "Nagrada za pravdu" nije isplaćen novac u vezi s hapšenjem Radovana Karadžića.

Sarajevski "Dnevni avaz" navodi da su time demantovane spekulacije da je nagrada od pet miliona dolara isplaćena za informaciju koja je dovela do Karadžićevog hapšenja.
Pojedini mediji juče su objavili da je za izručenje bivšeg lidera bosanskih Srba američka organizacija Reward for justice (Nagrada za pravdu) isplatila nepoznatoj osobi pet miliona američkih dolara. Isplata pod brojem RW 20-036-008/2 izvršena je 23. jula, dva dana posle vesti o hapšenju Karadžića, na račun anonimne osobe na Britanskim Devičanskim ostrvima. Kako se tvrdi, isplata se desila, ali ne za Karadžića, već za informaciju koja je dovela do likvidiranja jednog od vođa avganistanskih pobunjenika. U organizaciji "Nagrada za pravdu" nisu želeli da komentarišu tu informaciju, poručujući da nikad ne komentarišu podatke o isplaćenim nagradama.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

PATRIJARH POSLAO IKONU KARADŽIĆU


LUKA i Dragan Karadžić, brat i sinovac trenutno najpoznatijeg haškoh pritvorenika, zatražili su u sredu blagoslov patrijarha Pavla za Radovana Karadžića.
Oni su srpskog patrijarha posetili u Vojnomedicinskoj akademiji gde se on leči već nekoliko meseci.
U razgovoru koju su vodili pola sata, njih dvojica patrijarhu su preneli da Radovan i u Hagu posti, i da će pred sud izaći dan po Velikoj Gospojini, posle velikog posta, 29. avgusta .
- Pozdravite Radovana Karadžića - prenosi nam Luka reči srpskog patrijarha Pavla.
- Poslao mu je i osveštanu ikonicu Bogorodice sa Hristom, a na poleđini se i potpisao.
Luka kaže da je patrijarh sa posebnim simpatijama gledao u Radovanovog sinovca i slušao šta priča. Povremeno je ćutao i gledao u Bibliju.
- Moliću se za Radovana, rekao nam je na rastanku - prenosi Luka Karadžić.
Image

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Ja mislim da ce ga fasisti ubiti kao Milosevica, Karadic nece dozivjeti da mu se sudi. :twisted:
POSMATRAM VAS

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Слажем се.... Пуно Караџић зна о политици САД током ратова на Балкану, а која не иде у прилог САД.... Зато треба очекивати врло брзо да Караџића пронађу мртвог у ћелији.... Исто као и са Милошевићем и још многим другим Србима тамо у Хагу....
ImageImage

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Karadzic ce da prodje kao bubreg u loju, a nesmiju da umre kao Milosevic, taj bonus su ispucali, Amerikancima smeta, to je tacno ,zato ce po meni pasti nagodba, da on sto manje govori ,o nagodbama i onome sto on zna, a za uzvrat ce biti osudjen i kao i mnogi drugi pusten da zivi negdje u svjetu sa puno para i laznim identitetom, ko jos kontrolise sud i ko jos zna gdje i dali uopste lezi taj neko ko je osudjen. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ali ne samo da osudjenici zive negdje u bijelom svijetu pod laznim identitetom nego cak i mrtvaca ima...tako da su mnogi od nas vec vidjeli i vampire i duhove,staces,desava se!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

jebesh kleopatru sta ste vi, novi poredak balkanskih proroka
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ja se druzim sa vidovitom Vandom !!!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Image
haha, strasni su :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Пронађоше данас Лаптоп и торбу са 55 дискета на путу за Батајницу, где је отет Радован Караџић... Како кажу да припада Караџићу.... Ствари су однели на ДНК анализу, да утврде дали су то заиста Караџићеве ствари.... А шта ће после са тим урадити, сам драги Бог зна.... Вероватно предати ЦИА или некој другој западној тајној служби... До Караџића вероватно неће доћи ни 1 % тога материјала....
ImageImage

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

Vidio sam i ja nesto o tome u dnevniku.
To samo teska budala moze da poveruje u taj dogadjaj.
Nadjeno kraj puta, o bozeeee ti pomoziiii :roll:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Hahhhhhhhh kako da stoji torba tako dugo kraj puta :D i to puna, kad svi znamo da u Beogradu nesmijes ni u kuci da spustis laptop, odmah ga lape !!! :D OVO TREBA STAVITI U TEMU: "LAZ KO CE VECU" ima da nam Srbijanci pokupe prvu nagradu :D ipak su oni bolji izdajnici nego lazovi, mislim na njihovu vlast. :evil:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Баш ме занима шта је следеће...

Show must go on!!!
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

... лаж ко ће јачу. :lol:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hm...danas slusam na vijestima kako su navodno 11 Holandskih vojnika ponudili da svjedoce u korist Karadzica i navodno ako treba skupice nas se jos toliko 10 puta.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Inace da pozdravim neznanog junaka koji je povodom mog pisanja o Rashi na forumu odlucio da odrzi lekciju mojoj rodjaki. Naravno, nije rekla ko je i sta je u pitanju, i njoj je bilo cudno zasto se doticni njoj obraca.
Nemam pojma da li je doticni clan ili samo citalac foruma, ali ako ima sta da kaze nek kaze meni licno.
Inace, junacina si kao i Dr. Dabic.

p.s nemam pojma gdje ovo da napisem, ali nek stroji na temi Dr. Dabica.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Brzo se zaboravio dr. Dabic kao da nikada nije ni postojao :D
sex, droga i viski

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Casper wrote:Brzo se zaboravio dr. Dabic kao da nikada nije ni postojao :D
Затишје пред буру ? :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: ДА.... ДОК ЧОВА НЕ ПРЕГЛЕДА ЛАПТОП... А ОНДА ИМА ДА СЕВАЈУ ВАРНИЦЕ.... ИЛИ ЋЕ ГА ПРЕ ТОГА СМАКЕТИ КАО И ОСТАЛЕ.... САМО СЕ ПОЈАВИ: ''РАДОВАН КАРАЏИЋ, ЈУТРОС У ЗАТВОРСКОЈ ЈЕДИНИЦИ У ШЕВЕНИНГЕНУ ИЗВРШИО ЈЕ САМОУБИСТВО ВЕШАЊЕМ'' :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Raso ce za par meseci bude na slobodi i opet ce poceti da se bavi poslovima lecenja
ljudi prirodnom medicinom. Nadam se da ce opet da pusti bradu i bude isti kao
dr. Dabic. Takav covek se jednom radja on mi je idol ;)
sex, droga i viski

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jel to Radovan Karadzic uhapsen?

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

KOJI RAŠO
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Casper wrote:Raso ce za par meseci bude na slobodi i opet ce poceti da se bavi poslovima lecenja
ljudi prirodnom medicinom. Nadam se da ce opet da pusti bradu i bude isti kao
dr. Dabic. Takav covek se jednom radja on mi je idol ;)
KOJE TO TEBI IDOL DABIĆ ILI KARADŽIĆ :lol:

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Skoro se i makedonski novinar SamoUbio u kanti vode, svi mediji objavili i poslije se ispostavilo da se ipak nije SamoUbio, naravno ni jedan medij svjetski nije objavio i to kao da se nije desilo. Karadžić da zna da je G.W.Bush silovatelj, ako ima snimak silovanja a to ne objave svjetski mediji to se nije desilo.
Mi smo pod Titom imali moratorij na istinu i istoriju, danas Amerikanci imaju moratorij na profesionalno izvještavanje.
Mc'Cain se hvalisa kako je učesnik vijetnamskog rata, koji je bio agresorski, po svim kriterijima ne opravdan i na tome dobija glasove jer se u SAD-u stvorio kult medijske zastupljenosti.
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

Locked