UHAPŠEN RADOVAN KARADZIĆ!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kivija za glasnogovornika Prnjavora!!
Primjer je najljepse muske jedinke!

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: :lol: Анунасмијану , за главног предлагача функција на Форуму и у Прњавору... :wink: :lol: Поздрав !
ImageImage

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Hvala ti dragi,s tobom mozemo bilo gdje u Svijet,bez srama... :D

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

A JES TI VIDLA DA JE TVOJ EX PRESDENT ISTI NAŠ LIKOM AAA
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kako nisam,to se vidi iz aviona,takvo karizmaticno lice..Mozemo dici revoluciju s njim na celu! :smt029

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

STOBOM NIĐE NI NA GRATIS ĆEVAPE TIS SAM PROVOKATOR OBČNI
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image
Image

Didi
Posts: 23
Joined: 25.07.2008. 11:20

Post by Didi »

Ludilo, on treba bit osudjen i to je to. Njegovo krivo, nije nase. 8)

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

a onaj siptar i onaj poturceni netrebaju ti si se naso ovde igrati sudije g..n. jedno
STRAVA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Upravo!

Didi
Posts: 23
Joined: 25.07.2008. 11:20

Post by Didi »

Kakvo god ime imao, bilo koja vjera/nacija, tavkih trebaju pred sud.

Nicky, jel tako? Upravo :)

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

a ti izgleda nisi primijetio da se zadnjih par godina samo srbima sudi
STRAVA

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Основни правнички постулат ( презумпција невиности ) у кривичним процесима гласи :

" Нико није крив док се другачије не докаже ".

Радован Караџић, Ратко Младић, Војислав Шешељ ... су оптужени за ратне злочине и злочине против човјечности. То аутоматски незначи да су и криви за дјела која им се стављају на терет.

Кад се то, што им се ставља на терет, и докаже у фер и коректном процесу, тек онда можемо користити епитете " ратни злочинац ", " убица " и сл.

Ви који лупердате без везе, требате мало повести рачуна о тежини својих ријечи, ако образа имате.

За већину становника ФБиХ, Насер Орић је јунак, херој.. али за 99 % становника РС он је убица, кољач, криминалац ... То је индивидуални осјећај и нема везе с правом.

Жао ми је што ( као правник ) то морам рећи за Хашки трибунал, али то није ни С од суда. Политичка арбитража - то је правилнији назив ове квази-правне институције. Али, то је опет индивидуални осјећај. :?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Didi
Posts: 23
Joined: 25.07.2008. 11:20

Post by Didi »

vaskrsija wrote:a ti izgleda nisi primijetio da se zadnjih par godina samo srbima sudi
Primjetio sam, pitaj se onda, zasto?

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Дидо, питај се сам. Мени ( читај нама ) је то одавно јасно.
Мани се провокација и напиши неки смислен коментар у коме износиш своје мишљење. Пусти генерализације и отрцане фразе, увјери нас у " своју причу ". :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

zato sto su neki vodili bolji medijski rat od drugih
STRAVA

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

vaskrsija wrote:zato sto su neki vodili bolji medijski rat od drugih
Bas tako.
Pa citam neki dan u Austrijiskim novinama "Kronen Zeitung", kako porede Radovana sa Hitlerovim saradnikom i zlocincem Himmler'om.
Po cemu je sada taj njihov poredak objektivan.
Himmler je mozda vise ljudi spalio, zaklao i pobio, nego sto nas ima ukupno.
Ali to je samo dokaz, da pravdaju svoje monstruozne zlocine sa starim izgovorom " A vidi sta su oni radili"!
Mislim da je to velika sramota Austrijiske stampe i njihovih medijia, sa kojima zavaravaju narod i vrse naj goru i prljavu propagandu.
I naravno da ce neki Austrijanac, koji nezna ni gde se BiH nalazi na karti, pomisliti da je to tako.
I sto je naj gore, sve ce to moci da rade, a da podpuno nekaznjeni prodju.
U danasnjim medijama, globalno gledajuci, nepise i ne emituje se istina, vec onako, kako ta vest djeluje interesantnije i zanimljivije.
Ali sta je tu je, moramo se pomoriti s'tim, da nas nevole...!!! :roll:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Da je tuzno i ruzno- to da.....posto je ocigledno za koje "svrhe" sluzi taj sud, ali da se mi sad nesto pretjerano trebamo "bacati" oko toga-to ne.
Nazalost nista protesti i takav vid organizovanja ne moze pomoci.
Pogotovo ako je to u organiziaciji SDS-a, koji ga se prvi odrekao. Doduse, ovaj SDS i nema nikave veze sa onim starim kad je bio Radovan pa i ne vidim razlog za svu ovu halabuku koja se digla predhodnih dana.

U svakom slucaju, da mi je zao, to da, jer sam prije svega srpkinja ali nazalost stvarnost je takva.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma hajde, SDS ga se odrekao. Srecom pa je tako. Cija si ti tako pametna zlato moje!? :lol:

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

nazalost njemu nemoze vise niko pomoci on je vec osudjen a nama jedino ostaje da ne zaboravimo sta je on ucinio za srpski narod
STRAVA

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Nicky wrote:Ma hajde, SDS ga se odrekao. Srecom pa je tako. Cija si ti tako pametna zlato moje!? :lol:
Dobro je da ste vi koji ste "srecom pa se odrekli" pravili proteste. :lol: :lol: :lol:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nisi ti ni glupa. :lol: Pazi kako je skontala bukvalno. omgomgomgomg odo se objesiti brzo. Ne mogu da vjerujem s kim raspravljam. :roll:

milenko
Posts: 5
Joined: 15.07.2008. 00:08
Location: Tirol

Post by milenko »

Moram i ja da napisem svoje misljenje. Sticajem okolnosti citam svakim danom KRONEN ZEITUNG.
To su najcitanije novine u Austriji, a sto se tice clanaka sa Balkana, totalno jednostrane, puno polu istine, povrsnost bez granica...jednostavno dodjeti muka citajucih a znas nemozes nista poduzeti.
Ja na svom radnom mjestu ( konobar ) svakodnevno probavam da promjenim sliku, objasnjavajuci da sve nije crno-bijelo da postoji i druga strana istine, a svjestan sam da je to kap u moru. I cesto se pitam kako je moguce da jedan Austrijanac ima jedno realno misljenje o nama. Moje objasnjenje za sve, sami smo krivi to jest nasi politicari , mislili su, mi smo upravu, mi smo naj jaci, netreba nama nikakva podrska nikakav LOBI...i vidjesmo sta bi...dode vrijeme Haga opet mi, mi to nepriznajemo, mi to ignorisemo , dok su drugi jako vrijedni...i sad uglavno Srbi u Hagu. A mi se pitamo STA SE DOGADJA...A sto se tice Rase, voli bih da ima fer sudenje sto nece imati, a ako je nesto radio sto nije morao neka odgovara ( Ako je stvarno uradio ono zasto ga terete napravio je ne puno manje stete i nama )
careva gora

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Boga mi isplati se 5 miliona USD ne znanom sreckovicu za aretaciju Karadzica. Nekom je Karadzic sjajniji od sunca!
Image

Locked