UHAPŠEN RADOVAN KARADZIĆ!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

sto se tice sudjena haski sud je samo za srbe i to je naocigled naroda dokazano.pitanje je koliko znate kakve su zlocine napravili oric i onaj siptar haradinaj i o5 su na slobodi.a,ovaj seha sto pise da se nista nemoze promeniti tu se vara jako.jos me samo zanima koliko ce ovo ponizavanje da traje i da se sve obija o glavu srba i za sve su srbi krivi.


i jos me zanima kad ce srpski svatovi sa zastavama da prodju kroz sarajevo,zenicu ili neki drugi grad u federaciji,a da nema nekih izgreda kao sto oni prolaze kod nas?u petak svadba tu su zastave sve i cak obezbedjenje.

Dane
Posts: 18
Joined: 06.08.2007. 14:46
Location: Vucijak

Post by Dane »

e ja cu proci uzduz i popreko kroz prnjavor sa srpskom zastavom, kad se budem zenijo!!! :)

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Ja ću sa zastavom Jamajke :smt033 :D

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Svaka cast za ovo sto si napisao Regeman vidim da nisam jedini koji ima "drugacije" misljenje
o tzv. velikom heroju Rasi. Juce gledam cijeli dan na svim svjetskim tv i novinama se pise o
njemu kao ratnom zlocincu i opet se podjeca da su Srbi najgori negativci i ubice. I onda se pitam
sto je to nama sve trebalo i ko je za to kriv? Pa pobogu ne moze se protiv cijelog svijeta a
da smo mi jedini u pravu! Daj Boze da ga sto prije osude, da uhvate jos ovu dvojicu pa da
se zaborave ti propali heroji i da se konacno normalno zivi bez viza kao sav normalan svijet.
A vi sto dizete Rasu u nebesa o vec stvarate njega sveca zapitajte se zasto se taj covjek krio
sve ove godine i glumio da je neki alternativni doktor? Zar to moze normalan i covjek cistog
obraza da uradi? :D

p.s. Kundacarka mara kad se budes zeniJo dolazim ti na svatove :)

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

niste vi normalni tako da nemam sta vise da komentarisem jer se ne isplati budalamapricati kad nemaju mozga.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ко зна шта сада ради Младић. Можда је љубавник од Наташе Кандић или прерушен у жену па иде са оним болесницама из НВО "Жене у црном" у Сребреницу :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

http://www.psy-help-energy.com/Index.html

Radovanova navodna internet stranica...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Meni je najdraze sto su se dusmani razocarali u to sto Raso nije uhvacen u nekakvoj sumi, jami.. (poslusao je onu - Sidji Raso, Sidji sa planine :lol: )
Covjek se pra´o afirmisao i usao u sve sfere gospodinskog zivota; i uspio za te tri godine onoliko koliko njegovi protivnici za sav zivot ne mogu.. Ko ima u glavi, ima (pa na koji god nacin to iskoristavao)..
-I evo da se slozim sa Sehom.. Meni je muka od ovih pametnih, a koji se inace zaklinju u RS... Dok je onakav poput R.K branio srpski narod (na ovaj ili onaj nacin) od zloglasnika islama (ovo Seha nije rekao, ja ka´em) i stvarao srpsku republiku- njihov idol Dodo je svercao cigare sa bracom Hrvatima!!!
Pisajte na Rasu, ali se onda popisajte i na RS (da prostite na izrazima)!

I, da je rahmetli Alija danasdan ziv i da se tjera na ovakav nacin pred sud (a ima zasto) pitam se koliko bi muslimana reklo "Ma nek ide, ko ga .ebe". On je bio i ostao Heroj medju njima (jer im je dao drzavu)! P.S. A mozda je i ovoj gore pomenutoj raji, jer ako se stidis RS i njenog stvaraoca- onda si Alijin podanik! :evil:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Не знам одакле да почнем. Волики Србски херој и идол тих народни маса радио као надриљекар, изучавао будизам и медијтацију а вамо се води као узоран Православац који је ожењен а имао је неку Миу која га је пратила у корак и коју је представљао као своју жену док је његова права жена била у кућном притвору на Палама. За вријеме рата, шта је све радио са својим најближим сарадницима, нека му иде на душу. Није моје да судим, али таквом човјеку треба да суди Србски народ за сва та злодјела што је урадио.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Slazem se sa tobom u potpunosti Vedrane za ovo sto si napisao.
U Haagu ce mu biti predobro jer je tamo kao u hotelu smjestaj.
Trebalo bi mu suditi u Srbiji i da trune u Srpskim zatvorima !
SiS cudna je ta tvoja logika da sam "alijin podanik" jer kritikujem
Rasu i njegova zlodjela koja su upropastila Srpski narod.
Pitam se samo hoce li se stampati majice sa ovakvim slikama heroja ? :D

Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Србски херој са пунђом, будистичког монаха.

Ко зна, можда сада пређемо на будизам са Хришћанства јер Србски херој практикује будизам и медитацију а не Литургију, пост и причешћивање :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

mozda je on ucino neka zlo dela i sve to i mozda je ratni zlocinac to jos niko nemoze da sa sigurnoscu potvrdi.samo je naocigled svima krivo sto se samo za srbe izdaje poternica i osudjuju kao nenormalne.kao da su u proslom gradjasnskom ratu samo srbi ubijali,te niko vise,a ostali su samo stajali i gledali kako njih srbi ubijaju.


i moj konacan stav o ovome je da se sudi karadzicu kao sto su sudili oricu,haradinaju i ostalim ne srbima.koji je to srbin oslobodjen optuzbi?samo ih drze u zatvoru i truju kao sto su milosevica i kao sto ce seselja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Срби од када постоје тј. од када су примили Хришћанство од шестог до деветог вијека никада нису починили таква злодјела као што су урадили у Сребреници. И сваког нормалног Православца - Србина треба да буде срамота због тога. То је љага коју нећемо никада скинути са својим образа. Знам да су ти исти муслимани у Кравицама починили још горе злочине над Србима и да у рату влада нека друга психологија освете. Ако некоме убију некога најближег из породице, том пада мрак на очи и он онда ради још гори злочин него што су урадили његовима ради освете - а да ли је освета Хришћанска и чему нас је учио Христос и Свети Саво? Размисли мало. Гледам те муслимане још увијек сахрањују те мртве који уопште нису ни погинули у Сребреници и да се ми за то бунимо ми се свађамо око тога да ли је Рашо херој или не? Јадни смо.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

vrsta8472 wrote:Србски херој са пунђом, будистичког монаха.
Ко зна, можда сада пређемо на будизам са Хришћанства јер Србски херој практикује будизам и медитацију а не Литургију, пост и причешћивање :D
Hehe ovo si dobro napisao Vedrane bas si me nasmijao. Stvarno sam nesto razmisljao
da predjem na budizam posto mi je Raso idol pa ne bi bio red da ga iznevjerim.
Cim izadju te nove majice sa njegovim likom prvi cu je kupiti :D

Pantagonis iz Haaga su pustili Srbe Sljivancanina, Mrksica i Radica zato ne lupetaj gluposti.
Ne kazem da je sud u Haagu idealan ali pisati da se tamo "ubijaju" Srbi je apsurdno.
Raso je rekao da ne prizna sud u Haagu pa neka mu onda sude u Srbiji !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

И ја сам за то да му се суди у Србији и да му Срби суде а не тамо неки странци у Хагу.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Opet vi to najbolje znate...

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Boxer wrote:
vrsta8472 wrote:Србски херој са пунђом, будистичког монаха.
Ко зна, можда сада пређемо на будизам са Хришћанства јер Србски херој практикује будизам и медитацију а не Литургију, пост и причешћивање :D
Hehe ovo si dobro napisao Vedrane bas si me nasmijao. Stvarno sam nesto razmisljao
da predjem na budizam posto mi je Raso idol pa ne bi bio red da ga iznevjerim.
Cim izadju te nove majice sa njegovim likom prvi cu je kupiti :D

Pantagonis iz Haaga su pustili Srbe Sljivancanina, Mrksica i Radica zato ne lupetaj gluposti.
Ne kazem da je sud u Haagu idealan ali pisati da se tamo "ubijaju" Srbi je apsurdno.
Raso je rekao da ne prizna sud u Haagu pa neka mu onda sude u Srbiji !
ti se prvo nauci citati pa onda nesto pisi koga su pustili a koga ne.hvala

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Evo jedan video sa Rasom i njegovim predavanjima o budizmu i alternativnoj medicini:
http://www.youtube.com/watch?v=A7PkMkT9 ... _id=309799

Stvarno mi nece nikako biti jasno kako se covjek mogao tako promijeniti i od velikog Srbina
i pravoslavca da postane budisticki monah? Dok su mu zena i djeca bili taoci u RS on se
vucao sa nekom Miom i predstavljao je kao svoju zenu. Veliki vodja i heroj nema sta !
Ne bi me cudilo da Mladica prikazu kao neku babu sto na pijaci prodaje jaja i sir :D

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Pa recimo da je ta Mia bila dio njegovog obezbjedjenja... pratnja...
Naravno da to nije mogao biti muskarac, jer ne bi bilo izgovora!?! Ili ti stvarno mislis da mu se u tim godinama prijeb.alo? :lol:
A ovo u vezi budizma- tesko za shvatiti; ali je vjerovatno imalo za zadatak da zavara trag... prica + izgled...
Osim toga, nista cudno ako neko "proucava" drugu vjeru... Koliko ljudi procita i Bibliju i Kuran...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Не знам да ли си ме схватио али видим да појединци већ Раши ствљају ореол око главе, па да знају на који се начин "добија" тај ореол, могу само ако прочитају његово житије.
Shvatio sam ja tebe dobro. Napominjem da je Lazara ili bilo koga iz proslosti neumjesno porediti sa ovim iz danasnjosti o kojima sud vremena nije rekao nista.

I, da je rahmetli Alija danasdan ziv i da se tjera na ovakav nacin pred sud (a ima zasto) pitam se koliko bi muslimana reklo "Ma nek ide, ko ga .ebe". O
A sto ti gledas stalno u tudje dvoriste :lol: .
Dok je onakav poput R.K branio srpski narod (na ovaj ili onaj nacin) od zloglasnika islama (
I bas zbog toga treba razdvojiti odbranu od zlocina. Niko njega ne tuzi sto je branio svoj narod, na kraju krajeva Rs je dio BiH kao medjunarodno priznate zemlje. Njega tuze zbog konkretne odgovornosti i konkretnih zlocina.


њују те мртве који уопште нису ни погинули у Сребреници и да се ми за то бунимо ми се свађамо око тога да ли је Рашо херој или не? Ј
To ne znaci da belaja tamo nije bilo, a znam da jeste bilo iz pouzdanih izvora. Jbg, i sa Jasenovcem se svi igraju ciframa, sto ne umanjuje znacaj zrtava tamo. Evo sad neka hrvatska budala tvrsi kako je tamo ubijeno 2.000 :roll:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Argumenti su ti vise nego smijesni SiS :D Znam da ti je Raso idol i da si razocaran
sto je uhvacen ali cinjenica je da je slagao sav Srpski narod kakav je on zapravo covjek.
Drugo je proucavati i citati o drugim religijama a sasvim nesto drugo to godinama praktikovati
kao budisticki monah. Mislis da je on isao mozda takav u Crkvu? :D
Osramotio se i napravio budalu od sebe i pokazao je da ce uvijek biti tamna mrlja
Srpske historije! A vi sto ga velicate pa dodjite kod mene u Beograd pa prosvjedujte
ko zna mozda ga i puste iz zatvora ? ;)

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Moji idoli od ranijih dana su Halid Beslic i Zeljko Joksimovic... Neznam da su oni povezani sa Rasom... :lol:
Evo ankete iz Sarajeva, mozda si i ti medju njima :D http://www.youtube.com/watch?v=CTYYYAKYHh8&feature=user
Ovi se nesto okomili i na Ronhila... :cry:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

ОоОоОоОоОоОо па нисам знао да Милу Д. више мрзе од Раше :D

Веома интересантно.

Рашо их је физички ликвидирао а овај јачањем Републике Српске :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

iako su ga uhvatili o5 nike koristi jer je covek vec i star i on se dovoljno nazivio za samo ovih 15 god.sto su ga trazili.sad kako ti boxer tvrdis da vidimo da li ce nama biti bolje.ali mi je drago samo da ga zuja nije uhvatila.

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Imas dobre idole SiS svaka cast. Fascinira me ideja da je svako ko kritikuje Rasu odmah automatski balija, ustasa itd :D Kao sto napisah prije,kada se budu
stampale majice sa likom Rase kao budiste prvi cu da je kupim :)
Dodik je kralj nemoj ka da ga dira imace posla samnom !

Locked