PARTIZANI

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ooooooooooo pa nije valda da ti to neznas, turcin se osilio a u pidzami na svadbu dosao, :D neki vehabija, mada nije samo on i ostali su pljuvali kroz prozore i svasta vikali, bilo im malo pa su se dva puta vracali iz Lisnje u grad da jos malo masu zastavama i urlaju po gradu,a Niskogradnjinog putara su bacili u kanalu, jer oni su ugrozeni i trebali su imati prednost kroz gradiliste, stjerali su svu kolonu u stranu koja im je dolazila u susret, mimoilazenje je trajalo pola sata, pa tako i cascenje, ali ne po starom obicaju rakijom vec pljuvanjem. :twisted:
Nije mi cudno za tog pedera u gacama, cude me ovi ostali jer 80 % ih je bilo koje poznam i koji borave u inostranstvu, naizgled normalni ljudi,prijatni,ovdje spremni da pomognu, a tamo kad su u masi onda postanu gola go*na. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

da zakljucim PARTIZANI su ZLO! Isto kao i FC Partizan!!
Е јест ти и паралела ... :roll:
a tamo kad su u masi onda postanu gola go*na.
Понијела их низбрдица :? То ти је " филозофија гомиле ". Драго ми је само што их нисам срео, иначе бих направио инцидент. :evil:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

MAXIMUS,ja sam upravo tebi sa mojim primjerom htio docarati kako ti generalizujes stvari navodjenjem sta je Alija reko u vezi sa mjesovitim brakovima,ali nema veze,valjda nisi skonto.Da imenujem,pa dobro dali mislis da ja znam sva ta imena seljacina koje su dosle u Prnjavor i ostale bosanske opstine da brane srpstvo,jel se ti to salis Maxo druze?!Ako si mislio na Prnjavor i ljude u njemu onda sto da ti ja imenujem kad i ti sam znas sta se zbivalo u njemu i ko je sta radio,mislim da je to jasno.Taj hebeni incident sa vehabijama,pa sto ih brate niste izlemali i kraj price,hurac bi oni moj vise ikad pokusali mahat arapskim zastavama i nabijat na hurac srbe i srpstvo. 8)

A ti KAMIKAZA kazes kako su ti ljudi kao ok u Njemackoj a eto dole kao mundzosi.E pa jarane moj nisu oni tebe razocarali,stvar je u tome sto oni misle da si ti ,,dobri,,srbin a oni su hebavali mater samo,, losim,, srbima,znas Kami.A kriv si ti,jer si im takvu sliku o sebi napravio,mislim da si i ti kameleon,bog zna sta ti s njima taboris po Deutschland-u.I posto znam da si opasan momak,de bolan otidji im do stanova pa im se nahebi majke,nek se malo prepadnu zemljaci naseg SAMOUBICE! :wink:

Franz,jedini si dobro pariro,sve sam skonto...al' u panjevima :wink:
Srebrena Krila

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

proslog mjeseca je bila godisnjica ustanka naroda sirom bivse sfrj protiv fasizma, treba to napomenuti i cestitati svim antifasistima medju srbima, hrvatima i muslimanima. onim drugima medj ustasama, cetnicima i handzar divizijama je valjda jasno da pobjednici pisu istoriju, sto se nazalost u zadnjem ratu ne moze nikom pripisati. dobro naslijedje smo zajebali, zahvaljujuci 3 budala koji 3 koze nisu mogli cuvati a kamoli 3 naroda, bez obzira sto je bilo zlocina i medj partizanima i saveznicima. ali politika, politika, kome nije jasno nek ode u ausvic, jasenovac samo ce mu se kasti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

SEHA - ja sam upravo tebi sa mojim primjerom htio docarati kako ti generalizujes stvari navodjenjem sta je Alija reko u vezi sa mjesovitim brakovima
Ne generalizujem , nego sam naveo ovaj primjer zbog čega sumnjam u politiku iz Sarajeva koja se oslanja na multietničnost ! Niti u jednoj rječi nisam rekao da su svi u federaciji istog mišljenja ali ako ta politička platforma dobija izbore većina svjeta razmišlja na SLIČAN ( ne isti ) način ! Naravno , ne zamjerim im , ima tu svega ... Ali moraš mi priznati jednu stvar , Srbi bar iskreno kažu koja im je politika šta hoće a šta neće i ne uvijaju to u ,,Evropske norme i standarde,, !

Nemoj ovaj grad da sudiš po pojedinim pisanjima na ovom forumu , bilo je zla , KAO I SVUGDJE , a ti doseljenici , sada su uveliko stanovnici ove opštine i među njima , kao i među svakom drugom zajednicom, ima i dobrih i loših ljudi !
Ajde realno razmisli , da li bi ovakvo vrijeđanje ( mislim na onu svadbu ) i silno srbovanje smjelo da prođe kroz Sarajevo ili Zenicu ? Kako bi se proveli ? Zadnja Srpska svadba koja je prošla kroz Sarajevo znamo kako je prošla !? Jeli to multietnočnost !?
Pošto znam gdje su tvoji roditelji , vjerovatno se često čuješ sa njima , pitaj ih kako funkcioniše multietničnost u toj sredini .
Dakle SEHA druže moj nije ovo pisanje zadojeno nacionalnom mržnjom nego nacionalnom realnošću sredine u kojoj živim ( mislim na BIH )
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Maxo,sva ta politika u cijeloj Bosni je drkedrake i to je besprijekorno tacno.Ja upravo, ne zeleci generalizirati,mislim i pricam o narodu ko sto su tvoja i moja raja te isto tako i vecina familije.Zasigurno znam da ona raja iz Prnjavora koju sam poznavo od prije tolko i ne haje za politiku ali idu linijom manjeg otpora(ko i u ratu)te se njima hebe i za jedne i za druge u svijetu politike.A kad bih ja sudio kakvo je stanje u Prnjavoru po pisanju ovdje na forumu,ohohoo,e moj Maxo sta bih ja sve pomislio tada!Al nema nista od toga ,kontam buraz,kontam sve.Opet ti ponavljam,trebali ste zaustavit povorku,otet im barjake a ako bi se ljudine pocele bunit,ubit kruh u njima.Nikad vise oni nebi ni pomislili provocirat ikoga na taj salabajzerski i supacki nacin.Cuj vehabije a flasa s rakijom na svadbi i jos pola ih pjani,to su ba bile kurcabije.Sto se tice Mostara,Maxo moj to je uvijek bio gradcina od grada i osto.Jos uvije dole zivi svak sa svakim i vjeruj ako igdje ta multietnicnost funkcionira onda je to Mostar,bogzna pricam na lijevu stranu.a da bi srpske zastave na svadbi bile potrgane i zapaljene negdje na podrucju gdje nesrpska vlast,u to ne sumnjam i licno mislim da svadbe mogu i trebaju proci bez tih provocirajucih elemenata,sta ce to koji hurac.Mislim da ne bi bilo problema kad bi to bila jedna zajednicka zastava,ko u stara vremena ona nasa trobojka sa petokrakom. :wink:
Srebrena Krila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

E moj Seha, da je neko od Srba samo pljunuo na te svatove slika bi obisla sav svjet sa velikim natpisom :Srbi maltretiraju Muslimanske svatove".
Fala bogu da je proslo mirno, mislim da je provokacija bila smisljena i da su kamere samo cekale na odgovor, ovim smo mi Srbi pokazali da se sa nama moze kako hoce,ali nemoze dokle hoce, ovo su bili treci ili cetvrti svatovi koji su se stalno gore ponasali, peti bi mogli da popuse , pa bi rado da se sjetimo ovoga sto smo pisali bar mi ovdje, kad se vec niko od novinara ili milicije nije udostojio da to pribiljezi za istoriju, posle ce ljudi misliti da je bilo prvi put da su oni lajali i mahali barjacima ,pa ih neki Srbin pobio ,a bice tako, iduci ce se svatovi u oba tabora cekati sa nestrpljenjem, ko ce da slavi na kraju ,vidjet ce se, ali nije dobro da se ovako radi, nije dobro !!! :cry:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

KAMIKAZA wrote:ovim smo mi Srbi pokazali da se sa nama moze kako hoce,ali nemoze dokle hoce,
Потпуно тачно.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JOS NESTO ;ZABORAVIO SAM DA ODGOVORIM NA SEHIN GORNJI POST :D Ja mogu da im se na*ebem majke i ovdje i u Prnjavoru; nije mi problem, mogu i da ne prljam ruke, samo da nazovem jedan broj i dam sliku njih sa onom zastavom, istog momenta bi neko letio za Gvantanamo, ali ja nisam zlopamtjiv covjek, nisam djubre iako su to oni ispali, samnom su jeli slaninu do juce, a danas su vehabije, bilo kako bilo ja ih ne mrzim, ipak mi je drazi Prnjavorski Musliman nego jeb*ni Amerikanac, ali zasto ja njemu , tom mom drugu iz djetinjstva ,iz mladosti, ne vrijedim bar toliko koliko i on meni, neeeee njemu je vredniji Turcin,Amer , i svi drugi nego ja, pa nije fer majku mu. :twisted:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

KAMIKAZA wrote:JOS NESTO ;ZABORAVIO SAM DA ODGOVORIM NA SEHIN GORNJI POST :D Ja mogu da im se na*ebem majke i ovdje i u Prnjavoru; nije mi problem, mogu i da ne prljam ruke, samo da nazovem jedan broj i dam sliku njih sa onom zastavom, istog momenta bi neko letio za Gvantanamo, ali ja nisam zlopamtjiv covjek, nisam djubre iako su to oni ispali, samnom su jeli slaninu do juce, a danas su vehabije, bilo kako bilo ja ih ne mrzim, ipak mi je drazi Prnjavorski Musliman nego jeb*ni Amerikanac, ali zasto ja njemu , tom mom drugu iz djetinjstva ,iz mladosti, ne vrijedim bar toliko koliko i on meni, neeeee njemu je vredniji Turcin,Amer , i svi drugi nego ja, pa nije fer majku mu. :twisted:
Nisi ti Kami imo prave drugove,svi ti tvoji ahbabi su vjerovatno uvijek isto mislili o tebi ali ti to nisi konto.A to sto neko vise ne jede slaninu nema veze s ljudstvom i prijateljstvom.Ja niti jedem krmetinu a niti janjetinu a mogu sa svakim i osto sam prijatelj sa svim koje sam poznavo u proslosti.I nisi u pravu da te vehabije vise vole amere nego tebe,njima je Amerika najmrza drzava na svijetu.Znas,bio sam oduvijek misljenja da su mi drazi moji ljudi sa nasih prostora nego bilo koji u ovom bijelom svijetu gdje zivim.Bicu dobro iskren,nikad nisam imo prijatelja svabu ili amera i to ne zato sto ih mrzim nego zato sto to covjek osjeti i ne zeli da fula u prijateljstvima.Moji prijatelji su ostali nasi jugovici sa raznim imenima i korijenima ali NASI.Pa cak i ovdje u hebenoj Atlanti imam dvojicu prnjavorcana sa kojima se s vremena na vrijeme vidim i podijelim dio slobodnog vremena s njima.I nemoj Kami da poistovjecujes lisanjce sa nama prnjavorcanima jer ni ja ne poredim ilovcane s tobom i ostalom rajom,kontas sta ti pricam!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Momci, pokusajte se drzati teme!

Hvala!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Interesuje me,onako ovlas,koliko danas ljudi u bivsoj Jugoslaviji a samim tim i u danasnjoj Bosni i Hercegovini kazu da su im djedovi bili Partizani.A i ako kazu,da li se time ponose ili kao neki za koje vec znam,kriju djedovsku partizansku istoriju i lazu narodu naokolo kako su im djedovi bili cetnici i ustase.A onda se opet pitam,jer vidim da to ide nekako trendovski,dali su njihovi djedovi ustvari ikada i bili Partizani ili su i to samo lagali radi trenda a i da ne bi bilo po gyzici.Nego,samo SAN u par navrata napisa o ponosu na ono sto mu je bila baba,i poslje njega nigdje ziva Partizana.Pa dobro ljudi moji,sta se krijete,bljuHnite,nece vam niko nista...barem ne ovdje na forumu!!!Ili mozda Partizani nisu nikada ni postojali,sve nam slagali,sve izmislili...sve je bio samo FILM!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Kako je meni ova tema promakla?! A, da... Zaobilazim politiku da se ne nerviram zbog kojekakvih gluposti...
Da, moji djedovi su bili partizani i, da, naravno da se ponosim time! Nije bilo sjajno ni u tom sistemu, pa je tako zbog dugog jezika zavrsio u zatvoru. Navukao sebi na vrat neke uzorne cetnike koji su pred kraj rata promijenili stranu...
Svako od nas ima svoju neku pricu zasto misli ovako ili onako i vjeruje u ovo ili ono. Ja vjerujem da su moji djedovi bili na pravoj strani.

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Moj je djed bio u partizanima i borio se protiv fasista!
Posle rata je bio Udbas i lovio je cetnike po planinama i sumama :)
Kaze da su ih mlatili ko pacove onako masne prljave i bradate ! Nazalost takve
cetnicke bagre ima i na ovom forumu a znamo dobro ko su ti pojedinci :)
Treba takve elemente ukloniti kao sto je Udba radila haha. :D

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Oleg, ne vjerujem da ima neko na forumu ko je masan (uf, odkad Ukrajincima smeta masno; jel´ Balija :lol: ) prljav i bradat-
i da uopste treba nekog od nas (sa foruma, a i uopste) mlatit´ i uklanjat´ (pretpostavljam sa ovog svijeta)...


A ti sto imas bolesne fantazije, niko ti nije kriv; al´ bar precuti pa da niko nezna- da ti se ne smije!

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Tvoj djed je bio dobar covek ali da zna kakvi su mu potomci nevidjeni idioti odrekao bi ih se ali JAVNO :lol:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Oleg wrote:Moj je djed bio u partizanima i borio se protiv fasista!
Posle rata je bio Udbas i lovio je cetnike po planinama i sumama :)
Kaze da su ih mlatili ko pacove onako masne prljave i bradate ! Nazalost takve
cetnicke bagre ima i na ovom forumu a znamo dobro ko su ti pojedinci :)
Treba takve elemente ukloniti kao sto je Udba radila haha. :D
Ko su? :lol:
Jedini pravi cetnik na ovom forumu je celav ko mars! :wink: :P

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Ajde i ja nesto za da ubacim u sehudinov forum.
Cukundjeda oba prosli solunski front,vratili se zivi,pradjeda oba ucesnici rata.

Koliko puta ponavljati da nije isto antifasizam i komunizam,da partizani nisu jednako komunisti!
Sva porodica je ucestvovala u nob-u,neki izginuli na Sutjesci,neki ostali invalidi,djed zavrsio u Njemackoj,pobjegao i 43.u partizane otisao.Prije toga 3x se cudom spasio ustaske kame,a 2x je ustase dovodio da ga zakolju jedan prnjavorski galcijan,necemo o imenima,koji je dugo zivio poslije rata.Jedan od tih slucaja se odnosio i na klanje ispod Zihove kuce.
Niko nikad od njih nije bio komunista,iako je poslije rata pored svih zasluga djed zavrsio u zatvoru na montiranom procesu.
Borili se za oslobodjenje zemlje od okupatora,branili svoje,ko jos moze reci da su se borili za komunizam.Neko gore rece i u pravu je,komunisti su iskoristili situaciju i preuzeli vlast.
Hrvatski komunisti otvoreno saradjivali sa ustasama....u Srbiji se zna do kada komunisti nisu imali sta da traze,kasnije sve partizanske jedinice sa namjerom usmjeravaju samo ka cetnicima i organizuju bratoubilacku borbu.Srbi se ubijaju medjusobno dok u ndh istrebljuju 2 miliona Srba.
Cinjenica da su svi saradjivali sa svima,a zna se za Velebita i saradnju sa ustasama,zna se za cetnike i ustase i njihovu saradnju u Bosni,zna se za saradnju Djujica sa italijanima,a ne sa ustasama cime spasava pola miliona srba,zna se i za NESARADNJU Draze Mihailovica sa okupatorom a isto tako za saradnju svih ostalih cetnickih paravojnih formacija sa okupatorom i sl.
Preopsirna tema,manimo je se!
PARTIZANI NISU KOMUNISTI,SVI CETNICI NISU FASISTI,SVI MUSLIMANI NISU BILI USTASE,ALI MANJI BROJ,SVI HRVATI NISU BILI USTASE,JOS MANJI BROJ,ALI SU ISTO TAKO ZELJELI DA OSTVARE HRVATSKI SAN-NEZAVISNU DRZAVU.
SRBI JEDINI NAJEBALI,CISTA MATEMATIKA-PODVUCIMO I SABERIMO ZRTVE!

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

PA NARAVNO DOK SU SVI BILI SVOJI MI SMO UVEK BILI ZA NEKE KOALICIJE I BRATSTVO I JEDINSTVO,I UVEK SMO IZVLACILI DEBLJI KRAJ,ALI VALJDA CE I TOME JEDNOM DOCI KRAJ,SAMO DA SE PAZIMO OVIH TZV. NASIH :wink:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

PA NARAVNO DOK SU SVI BILI SVOJI MI SMO UVEK BILI ZA NEKE KOALICIJE I BRATSTVO I JEDINSTVO,I UVEK SMO IZVLACILI DEBLJI KRAJ,ALI VALJDA CE I TOME JEDNOM DOCI KRAJ,SAMO DA SE PAZIMO OVIH TZV. NASIH :wink:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Decace,tome sto ti pricas je dosao kraj jos davne 1990-e,i to kod svih.Niko ni skim nit hoce a nit moze,tako da ne bulaznis bezveze...kao sto Kivoja rece;rat je na pomolu i kuca na vrata;pa se ti druze pripremi i odluci na koju ces stranu i u koju vojsku.Jebo zemlju koja ne ratuje svakih 20 do trideset godina,ubi dosada i memla...zato puske u ruke i rokaj baja,rokaj do jaja!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Jesi se ti to zazelio mrtvih cetnika :P :wink:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

NIJE TOME DOSAO KRAJ NAZALOST KOD NAS JE TO SVE VISE IZRAZENO GLEDAJUCI KROZ POLITIKU,U FEDERACIJI JE POBEDILA NACIONALNA STRANKA SDA,U HERCEGOVINI HDZ,DAKLE NACIONALNE STRANKE SAMO KOD NAS POBEDJUJE STRANKA KOJA IMA SVIH MOGUCIH I NEMOGUCIH NARODA I NARODNOSTI :lol: ZATO STO MI UVEK TEZIMO PREMA NEKOM BRATSTVU I JEDINSTVU I NARAVNO MI CEMO TU CENU PLATITI NADAM SE NE BRZO ALI CEMO PLATITI,POSTO SE NIKAD NECEMO OPAMETITI,A STO SE TICE RATA I PUSAKA JA AKO SAM DOBRO SHVATIO A MISLIM DA JESAM TEBI JE RAT BIO BRAT ZNAS KAKO SE KAZE :wink: DA NIJE BIO BI ZAKUCAN OVDE DO KRAJA ZIVOTA TAKO DA NIJE PROBLEM,ZAPUCACEMO MI OPET,U IME SRPSTVA :lol: :lol: :wink:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ne bih da se puno uplićem u ovu diskusiju,ali samo me jedna stvar zanima,pa ako neko zna neka odgovori,pls.Zašto Bošnjaci toliko žarko žele unitarnu BIH?Zašto se lepo ne podelimo,kad već,kako kažete ne možemo jedni sa drugima?
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

mali_decak wrote:NIJE TOME DOSAO KRAJ NAZALOST KOD NAS JE TO SVE VISE IZRAZENO GLEDAJUCI KROZ POLITIKU,U FEDERACIJI JE POBEDILA NACIONALNA STRANKA SDA,U HERCEGOVINI HDZ,DAKLE NACIONALNE STRANKE SAMO KOD NAS POBEDJUJE STRANKA KOJA IMA SVIH MOGUCIH I NEMOGUCIH NARODA I NARODNOSTI :lol: ZATO STO MI UVEK TEZIMO PREMA NEKOM BRATSTVU I JEDINSTVU I NARAVNO MI CEMO TU CENU PLATITI NADAM SE NE BRZO ALI CEMO PLATITI,POSTO SE NIKAD NECEMO OPAMETITI,A STO SE TICE RATA I PUSAKA JA AKO SAM DOBRO SHVATIO A MISLIM DA JESAM TEBI JE RAT BIO BRAT ZNAS KAKO SE KAZE :wink: DA NIJE BIO BI ZAKUCAN OVDE DO KRAJA ZIVOTA TAKO DA NIJE PROBLEM,ZAPUCACEMO MI OPET,U IME SRPSTVA :lol: :lol: :wink:
SLUSAJ SRBENDO,TI GOVORIS OVDJE O STRANKAMA....ZALIS STO I KOD NAS NIJE SDS NA VLASTI....UUUU...PA DJE SU TI OCI?
TI SU KRIVI BAR ZA POLA SRPSKIH ZRTAVA U OVAM JEBENOM RATU!NADAM SE DA SI UPOZNAO NEKOG KO TI JE PRICAO O IZDAJAMA I PRODAJAMA U RATU,A BILANS SVAKE PRODAJE I IZDAJE JE BIO STOTINE MRTVIH NASIH BORACA!
AKO SI SRBIN BUDI SRBIN,NACIONALISTA MOZES BITI I BEZ JEBENOG SDS-A I BILO KOJE DRUGE ISTO TAKO JEBENE STRANKE!

Locked