Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

shepherd wrote:nemojte lupati...
bicbozji52 i zmija su jedan te isti lik!!
ne znam, sa cime se kurč.š Tepiću, a ovamo po gradu se grliš i ljubiš sa kim stigneš. postao si bre opasan!! gdje god se pojaviš, trčiš da se uvučeš (kao što reče bigbeng) ljudima u šup.k! postao si previše navalentan! pripazi se, mogli bi te proglasiti za starog perverznjaka! i tebe i onog tvog "brata" i "kuma" sa (ne)radnog mjesta, koji (na sreću) ne prođe kao odbornik!! snimiću ti jednom razgovor sa njim (audio), pa ćeš čuti, kako te nisko drži! mislim, kako loše mišljenje i o tebi lično!
A jesi glupan da te nema većeg :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

Zmijo uvuci jezik trebat će ti za preče stvari :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

bičbožiji52 wrote:Zmijo uvuci jezik trebat će ti za preče stvari
Slažem se s tobom Atila, ovo je samo žablje krfeketanje žaba ispred Evrope i pekoteke :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by shepherd »

ZMIJA wrote:
shepherd wrote: ne znam, sa cime se kurč.š Tepiću,
A jesi glupan da te nema većeg :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
hvala ti. ja tako nešto tebi ne bih nikada rekao! ali to je samo odraz tvoje kulture i tvog kućnog odgoja! ali se ne čudim previše, budući da si stasao i školovao se u "onom" sistemu, gdje ništa nije bilo sveto, pa čak ni porodični dom i odgoj!
pokaže se kao trag u snijegu, kada te istina zaboli, kakav pogan jezik imaš zmijo!!
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

shepherd wrote:hvala ti. ja tako nešto tebi ne bih nikada rekao! ali to je samo odraz tvoje kulture i tvog kućnog odgoja! ali se ne čudim previše, budući da si stasao i školovao se u "onom" sistemu, gdje ništa nije bilo sveto, pa čak ni porodični dom i odgoj!
pokaže se kao trag u snijegu, kada te istina zaboli, kakav pogan jezik imaš zmijo!!
Šta ti znaš šta je kultura,šta je kućni odgoj ,jer iza ovoga šta si našvrljao u ovih par postića ,nastojeći da se mene đoja oblatiš govori o tebi,ne kao lijepo vaspitanom kulturnom i obrazovanom, već o blago retardiranoj osobi ,gdje se drzaš da i drušztvene sisteme, brkaš i kvalifikuješ ,sistemu u kome je stasao odrastao i tebe naparavio tvoj ćaća .
Srami se za ovo šta meni pripisuješ ,a neznaš kome pripisuješ, jer si u svojoj bolesnoj percepci ubjeđen da znaš s kim polemišeš.pa ko veliš sad navali ja znam ko je zmija ali zmija nezna ko sam ja .Jadničak :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by močvara »

Zmile, nemojte se sikirati za ovakve natpise ovog sa štapom čobanina koji je sam sebe tako nazvao...sakrio se iza stranjske rijeći pastir......Svakom svačije. Vi ste gospodin za njega, a hval Bogu i dobar ljubavnik. On to nikada neće biti....... :smt002

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by svjedok.saradnik32 »

нијсте нимало занимљиви, ајд да мало паметујемо :mrgreen: шта мислите колико ће одборника СНСД-а бити у скупштинској већини :?: :?: :?: :wink:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by shepherd »

močvara wrote:...Svakom svačije. Vi ste gospodin za njega, a hval Bogu i dobar ljubavnik. On to nikada neće biti....... :smt002
:smt005 :smt005 :smt005
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by shepherd »

svjedok.saradnik32 wrote: шта мислите колико ће одборника СНСД-а бити у скупштинској већини :?: :?: :?: :wink:
3
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by wanted »

svjedok.saradnik32 wrote:нијсте нимало занимљиви, ајд да мало паметујемо :mrgreen: шта мислите колико ће одборника СНСД-а бити у скупштинској већини :?: :?: :?: :wink:
:smt005 :smt005 :smt005 dobro pitanje :smt002

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Highlander »

Ја мислим 2-3 :wink:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

i ja mislim da se trebamo malo uozbiljiti i evo dobro postavljeno pitanje.Mislim da neće ni jedan za sada odnosno da li će biti prelijetanja iz jato u jato zavisi od toga ko će voditi SNSD u Prnjavoru,odnosno kako će se završiti unutarstranački izbori u toj stranci.Ali,opet nikad se ne zna .Čudna su neka politička vremena!

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by karamarko4 »

ko ce da vodi nas u buduce nije trenutno vazno vaznije od toga je da su nasa 4 odbornika tacnije 3 sigurno dogovorila sve sa predsednikom dobrih domacina tako da ce mnogi koji su prosli a bili u koaliciji sa dobrim domacinima izvisiti ako nebudu poslusni jer dobri domacin zna sta radi ucio na nasim greskama jest tesko priznati ali je tako,zato sredoje pazi sta radis jos vise tonemo :roll:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

Ako neki odbornici SNSD a misle politički reterirati na susjedni krov, neka ot odmah na startu učine, i neka na tom krovu zauzmu što bliže mjesto dimnjaku, jer dolazi jaka zima ,i samo jaski opstaju. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by nenad 10 »

Bilo je lijepo dok je Zmija bio u predizbornoj sutnji.Covjece svatas li ti a bogami i ostali da krivce netreba traziti na drugoj strani.Budi malo samokritican.Bar pokusaj,a ta licna prepucavanja(cini mi se da se vecina poznaje) i cascenja ostavite za susret u nekom ugostiteljskom objektu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:Bilo je lijepo dok je Zmija bio u predizbornoj sutnji.Covjece svatas li ti a bogami i ostali da krivce netreba traziti na drugoj strani.Budi malo samokritican.Bar pokusaj,a ta licna prepucavanja(cini mi se da se vecina poznaje) i cascenja ostavite za susret u nekom ugostiteljskom objektu.
Bilo bi dobro Nenade da ti ne zaviruješ tamo gdje se kako ti kažeš prepucava,odi na nedeljnu misu u crkvu, ja neću ići za tobom, i mirna Bačka ravan Srem, i ja se ovdje ni s kim ne prepucavam, kako ti kažeš, prije će biti da se neki prepucavaju sa mnom, a onda im se i ti pridruži da ti bude lijepo, kao i njima :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by nenad 10 »

Nije misa nego sluzba!Jeli ti to ostalo iz SKJ da ti odlucujes gdje ce ko i kada!!!Nezelim ja da se prepucavam s tobom nego realno gledam stanje u Prnjavoru.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:Nije misa nego sluzba!Jeli ti to ostalo iz SKJ da ti odlucujes gdje ce ko i kada!!!Nezelim ja da se prepucavam s tobom nego realno gledam stanje u Prnjavoru.
Naravno Nešo, valjda ja to razumijem, ali eto tek tako malo sa ironijom to naglašavam,a šata ti iamš protiv mog ćlanstva u SKj,ja to nesmatram nikaovom svojom mrljom iz prošlosti dapaće ,zarazliku od mnogih ja to ne krijem kao pojedinci ,ja sam otvorena i iskrena osoba,pomalo konfliktna i polemična, ali ne smataram to nikakvom manom .
Dakle savako ima svoj pogled na realnost i ako se smnom ne slažeš u pogledima,to ne znači da si nešto bolji ili vredniji od mene.
Ovo je dakle forum ,buljk različitihn pogleda i mišljenja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by corkan »

nenad 10 wrote:Nije misa nego sluzba!Jeli ti to ostalo iz SKJ da ti odlucujes gdje ce ko i kada!!!Nezelim ja da se prepucavam s tobom nego realno gledam stanje u Prnjavoru.
Ako nije dobro stanje u opštini nemoj da čepaš Zmikija nego pokušaj da staviš druge naočare šanse su da progledaš!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by nenad 10 »

Stavio ili nestavio naocare isto je.Ja jos uvijek dobro vidim samo mi smeta kako koji dolaze i odlaze uvijek je neko drugi kriv za njihov nerad i neuspjeh.Ja nisam ni od onih ni od ovih hvala bogu.Kada glasam glasam za pojedince a ne za stranku.Nadam se da ce novi nacelnik uspjeti da stabilizuje stanje u opstini i da rastjera neradnike iz nje.Kada vidim ko sve radi u njoj muka mi je.Ali sa vama nevrijedi prepisivati se na te teme vi ste zatrovani stranacki.Vjerovatno bi ja isto takav bio da sam imao koristi ali eto nisam.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:Post od nenad 10 » 09.11.2012. 01:11
Stavio ili nestavio naocare isto je.Ja jos uvijek dobro vidim samo mi smeta kako koji dolaze i odlaze uvijek je neko drugi kriv za njihov nerad i neuspjeh.Ja nisam ni od onih ni od ovih hvala bogu.Kada glasam glasam za pojedince a ne za stranku.Nadam se da ce novi nacelnik uspjeti da stabilizuje stanje u opstini i da rastjera neradnike iz nje.Kada vidim ko sve radi u njoj muka mi je.Ali sa vama nevrijedi prepisivati se na te teme vi ste zatrovani stranacki.Vjerovatno bi ja isto takav bio da sam imao koristi ali eto nisam.
A kakve je to zmija koristi imala i od jednih i od drugih Nenade salve ti tvoje, sem velikuh problema, i ako ti smatraš da je moje bavljenje, da tako kažem politikom iz nužde,onda si ti krajnje nedobronamjeran čovjek, ili neko ko je svemu antiprotivan kako kaže onaj Bubalo i ćpoićeve pripovjetke.
To mi još gore pada, gdje ti predpostavljaš moj identitet,pa ako je već tako ,dobro znaš gdje, i na koji način zarađujem svoju koricu hljeba, ništa deblju i ništa slađu, nego ti negdje tamo u tuđini, gdje ja predpostavljam da zarađuješ.
Znaš ti vrlo dobro Nenade čega su posledice svega ovoga šta nam se desilo, juče ,danas i šta će nam s dešavati sutra.
Nemoj se puno nadati kako ti kažeš daće novi načelnik stabilizirati stanje,jer stanje se ne može preko noći stabilizirati, jer je godinama destabilizrano ,a čuda se ne dešavaju i u čaraobnjake vjeruju još samo mala djeca i poneko nedoraslo djete.
Nije u opštini jedini problem rastjerati, kako ti kažeš preglomazni ,administrativni aparat, koji se godinama taložio i kako je ko dolazio na vlast ostavljao je nove naslage, a nije skidao stare.
Ja jesam u stranci, ali nism ćorava kod očiju, i nisam apsolutno zatvorena,kako ti kažeš, i ako si čitao moje postove ja palacam na sve gluposti koje se valjaju ,nekome se to sviđa, nekome ide na živce,neko i ne obraća pažnju na zmijsko palacanje,neko i nečita šata pišem,neko odmah zgrabi kolac pa udri, onako čim osjeti zmiju u blizini .ali mene to ne tangira ,sem podmuklih udaraca od nekih pojedinaca koje se kriju iza nika ,a umišljaju da znaju koga vide kroz ključanicu kroz koju vire.
Pozdrav Nenade ,i sve najbolje tebi i tvojima najbližima. :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Тихи »

Змија написа A kakve je to zmija koristi imala i od jednih i od drugih
Интресујеме ме само у каквој си крвној вези са службеницом која је недавно запослена у општини конкретно у матичној служби... :?:
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by grlica »

bičuju se mačovima tihi , kako tako odma sumnjaš , prozivaš
i ovaj forum došo ko buvljak :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Тихи »

Како неби прозиво, узели су хљеб из уста сину погинулог борца, момак има здравствених проблема, радијо трансплантацију бубрега који му полако заказуију. Са предходног радног мјеста му Змијуге :twisted: :twisted: дали отказ, конкретно Винчић у дому здравља. По ком критерију је Тепићка добила радно мјесто. нису овјавили резуклтате конкурса, сам ранг листу. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Не само прозивати и песницама пиказати превац кретања.....
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by mackdizdar »

Тихи wrote:Како неби прозиво, узели су хљеб из уста сину погинулог борца, момак има здравствених проблема, радијо трансплантацију бубрега који му полако заказуију. Са предходног радног мјеста му Змијуге :twisted: :twisted: дали отказ, конкретно Винчић у дому здравља. По ком критерију је Тепићка добила радно мјесто. нису овјавили резуклтате конкурса, сам ранг листу. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Не само прозивати и песницама пиказати превац кретања.....
Toliko o konstantnoj zmijinoj priči o poštenju i smaranju mase danima... A pogotovo o dobroti našeg bivšeg načelnika... :!: :!: :!:

Locked