Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Mislim da ste gospodjo u problemu,imate dvojnu licnost :smt005 kako je imam info.a upucen sam, izmaknuce ti stolica. A sto se tice povrca, imaju marketi,ipak nije za svakoga plastenik :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

neću se ubjedjivati sa tobom diablo.NE RADIM U OPĆINI. :arrow: :smt006

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Dragi moji,radite :O ne smem odavati identitet javno,ali znam ko ste :smt006 :smt006 i verujte, nacelnik ce biti upucen u vas (ne)rad ovde na forumu :smt006 hasta la vista :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

verujem,verujem da ćeš ga upoznati. :arrow: :arrow:

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Nema danas ovog naseg para biceva :smt005 :smt005 garant struje nestalo kuci :smt006 ili su dobili naredbu od zmicka da se primire :roll: velika zagonetka!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by samuraj »

ŽIVJELA humanost od marke,za slikanje "humanista" .......
Čemu humanost,imamo divne ljude u vlasti oni će to sve pomoći koliko reba..... napred nebeski narode

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

:smt006 :smt006 pozdrav iz Ljubljane. :smt006 :smt006 .Seminar: Evropske perspektive u plasteničkoj proizvodnji. :smt006

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Nicky »

Mozda ti nisu rekli da postoji nesto sto se zove IP adresa odnosno da se vidi odakle pise korisnik? Ako ti pises iz Ljubljane onda ja pisem iz Spanije :smt005

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Koridor92 »

šta zna BABA, šta je to IP adresa :smt005 :smt005 :smt005
i poručio bih ovim putem administratoru, što me banovao prije par dana zbog komentara koji sam dao, da bičbožiji skače sa jednog na drugi, da može da mi po.uši qrac!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by OldTownBoy »

jesu se ovi sdsovci razvikali . polako braćo niste jos preuzeli vlast a već bi se svetili i tukli neistomisljenike . kazem ja vuk dlaku mjenja ali čud ne .
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

ma bitno je da ti Nicky sve znaš ti si to i pokazao. :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

[quote="OldTownBoy"]jesu se ovi sdsovci razvikali . polako braćo niste jos preuzeli vlast a već bi se svetili i tukli neistomisljenike . kazem ja vuk dlaku mjenja ali čud ne .[/quote]
misle oni da je ovo 90-ta pa će tući,šikanirati i sl.Neće moći,ne ne.Vlast jeste njihova i nema šta tako je većina naroda odlučila i to se mora poštovati,ali ne i voljeti.Polako samo,kao što je rrečeno niste još ni zasjeli a vi bi silu da provodite.Malo sutra,ćeraćemo se još. :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by BigBang »

nećemo se mi tući, mi ćemo fino, na kulturan način ući u konačni obračun sa vama! mi nećemo zvati vozila SFOR-a, kao vi, da pomažu u preuzimanju vlasti (Plavšić-Dodik). mi ćemo na kulturan demokratski način. vi ste daleko iza toga. mi nećemo udarati na školarce i studente (2008 jednostrano proglašenje nezavisnosti Kosova), kao vi!! mi nećemo prodavati teritorije Republike Srpske (Brčko) kao vi!! jer smo mi daleko ispred vas!! vi ćete ostati samo jedna tamna i smrdljiva mrlja u veličanstvenoj istoriji Srbskoj!
zato, bičebožiji, lopatu u ruke, zasuči rukave i zaradi bar jednom u životu pošteno dinar!! nemoj čitav život da ti prođe kao parazit!! sada ti je idealna prilika, jer neće više biti džabane!! a, polako se spremaj i za malo kazneno-popravni :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

To ste moglu uraditi sa Kalabićem, da ga niste izdali, a mi ga kaznili ,sa njim ste mogili praviti razne dilove,ali Kalabić je proćitan i otjeran, dolaze pravi ljudi na čelo SNSD a, i sa takvim pristupom samo dižete uši ovim sa kojima treba da pravite skupštinsku većinu od dvadest odbornika ,gdje ste unaprijed isključili svaku mogućnost sa SNSDa u skupštinskoj većini, i time nam pomogli hvala vam veliko,cjenu neiskustvu već plaćate :smt006

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by selim »

Otkud znas da je iskljucena svaka mogucnost :?: :shock:

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Bich(ice) imas jos 11 dana da se foliras a nakon toga,ćesta :smt006 :smt006 pa idite ti tvoj co'ek u Ljubljanu :smt005 :smt005 babac,nisi ni svesna kako ti je bilo dobro ne raditi nista a primati platu. Ali takvih je vise pun kofer... :smt006 :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

diablo wrote:Bich(ice) imas jos 11 dana da se foliras a nakon toga,ćesta :smt006 :smt006 pa idite ti tvoj co'ek u Ljubljanu :smt005 :smt005 babac,nisi ni svesna kako ti je bilo dobro ne raditi nista a primati platu. Ali takvih je vise pun kofer... :smt006 :smt006
Što si tako rumen u licu Diablo,nije ti pokojni Džon Wejn stric,a Brus Li rođak od tetke :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by svjedok.saradnik32 »

bičbožiji52 wrote:,gdje ste unaprijed isključili svaku mogućnost sa SNSDa u skupštinskoj većini, i time nam pomogli hvala vam veliko,cjenu neiskustvu već plaćate :smt006
мислиш брате мој, кажеш цијена неискуства, па ко је влсат а ко опозиција, даље колико се сјећам могућност да СНСД-ови (али као независни) одборници буду дио скупштинске већине је врло реална толико да , поздрав и ид бер Мауне :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Opaaa,zmile brani svoju ljubav.To kod vas k'o u spanskoj seriji :lol: :lol: :lol: bolje zmiki uhvati se posla pa joj nadji drugo zanimanje,jer nece ona jos dugo moci :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

diablo wrote:Opaaa,zmile brani svoju ljubav.To kod vas k'o u spanskoj seriji bolje zmiki uhvati se posla pa joj nadji drugo zanimanje,jer nece ona jos dugo moci
Zabranjeno lupanje i lupetanje,kamapanja je prošla :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

Zabranjeno lupanje i lupetanje,kamapanja je prošla :lol: :lol: :lol:[/quote]
Tako je školski,zabaranjeno lupetanje kampanja je prošla.Ne daj se školski da te ovi pionirčići Djurka Ninića obeshrasbre. :smt006 :smt006

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by shepherd »

nemojte lupati...
bicbozji52 i zmija su jedan te isti lik!!
ne znam, sa cime se kurč.š Tepiću, a ovamo po gradu se grliš i ljubiš sa kim stigneš. postao si bre opasan!! gdje god se pojaviš, trčiš da se uvučeš (kao što reče bigbeng) ljudima u šup.k! postao si previše navalentan! pripazi se, mogli bi te proglasiti za starog perverznjaka! i tebe i onog tvog "brata" i "kuma" sa (ne)radnog mjesta, koji (na sreću) ne prođe kao odbornik!! snimiću ti jednom razgovor sa njim (audio), pa ćeš čuti, kako te nisko drži! mislim, kako loše mišljenje i o tebi lično! :smt006
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by diablo »

Ma kako-god,Zmiki je ispalac'o svoje,cak je izgubio i mesto u Pekoteci,nedeljom :smt005 :smt005 ali hvata jos poneki trzaj.A bichica je njegova neka polovina,u nekoj su vezi... :smt017 :smt077
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by Magyar »

I sta ono rekoste da ce biti bolje? Nacelnik jos nije ni preuzeo a vec prica kako ce da ustedi. Ne treba da stedi, treba da rasporedi. Dokad ce svi redom da nam mazu oci?. Do kada cete biti glupi? Ima li mozga iko bar mrvu jednu?????
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik naseg Prnjavora

Post by ZMIJA »

diablo wrote:Ma kako-god,Zmiki je ispalac'o svoje,cak je izgubio i mesto u Pekoteci,nedeljom ali hvata jos poneki trzaj.A bichica je njegova neka polovina,u nekoj su vezi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked