Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Koji dio tebi nije jasan? Ja ovdje najvise rekoh o Darku, a ovaj sad nasao spominjati gradove.
Ја рекох да ти је пост сензационалистички јер немаш неких одрживих аргумената сем хвалоспјева. Дарку знам сигурно боље него ти и о њему имам позитивно мишљење, али то немогу рећи за оне који су га увукли у ову рашомонијаду, а за чије се интересе и сама залажеш.
Напоменух да постоји разлика гледе корелација Прњавор - Градишка. Не само у политичким корелацијама него и у менталитету. То никако не занчи да ја неког или нешто желим да " разједињавам ". Чак напротив.
Мени је све јасно, а ти се двапут запитај дали је теби.
Ako branis druga Nickyja od onog sto sam mu napisala, neka pod hitno mijenja advokata.
Адвокат да сам желио бити сигурно неби бранио Никија. Нити му то треба, а сумњам да би му помогло.
Aquarius,Vodolijo ili Vodonoso, odakle nosis vodu? Ja pijem iz cesme, bez straha.
Ја из флаше, још је сигурније. Теби је ова из Саве очигледно почела да шкоди.
Je l’ to Kruskik jedino sto znas oko Gradiske? Sta je strasno biti iz Kruskika pa ne zive ljudi tamo u zemunicama?!
У Градишку често и радо долазим, тако да ју познајем веома добро. Крушкик сам поменуо у шали, а тебе ако је нешто погодило, жалим. Није ми то била намјера.

Срећо, нису ти канџе довољно оштре за моју дебљину коже. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

To nisu hvalospjevi nego istina sto znaci da imam vrlo odrzive argumente. Ako mislis da je Darko senzacija - odlicno :D Ako si ljubomoran na silne Darkove uspjehe sta ti ja mogu, ne mogu ti promijeniti mentalitet. Dzaba pijes flasiranu vodu sad, kad te neko davno provukao kroz Vijaku, a i nasli su neke nedozvoljene supstance u flasiranoj vodi pa kad se to sve pomijesa... Nista me nije pogodilo vezano za Kruskik, nemam nikog tamo, a ja sam u Centru :D
Ja jos nisam ni izvukla kandze, sreco :D
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Ako pratis politiku, trebao bi znati da Seseljeva stranka vec postoji u RS i to odavno. Nekad je i Ognjen Tadic u njoj bio. Raspala se na dvije stranke, jednoj je vodja Milanko Mihajlica (SRS RS), a drugoj Mirko Blagojevic (SRS – dr Vojislav Seselj).
Наравно да знам за ово. Тадић је био у овој са "постфиксом" др Шешељ, са Кањерићем, Благојевићем и осталима, онда постао Чавићев савјетник и прешао у СДС. Паметан потез, бар по мени, јер је био перспективан момак у неперспективној странци. Њих сам поменуо само као синоним за паљевине. Мало дигресије. :D
Вјерујем ти за све што си рекла за Томаша. Кажем, да је независни кандидат гласао бих за њега, овако не. Наравно, као независни кандидат не би добио ни петину гласова које ће сада, из простог разлога што су СДС и СНСД јаке машинерије, кад они неког погурају тај има да буде бар на другом мјесту, па да је највећи олош и пропалица.
Дијелим мишљење, да је, ипак, СДС у овој кампањи био мало умјеренији. Можда је у питању песимизам у њиховим редовима, не знам, али чини ми се да нису оштри као СНСД. Недавно је Драго Калабић исценирао напад од стране Синише Гатарића, бившег карате шампиона Европе, члана СДС-а. Обадвије кампање су прљаве, мање-више, то је ипак чињеница, и обадвије стране велику већину простора поклањају пљувању на ове друге. Онај ко има шта да каже, ваљда би требао више времена посветити својим плановима.
Наравно да не мислим да се мораш само са мном слагати, али у погледу оног тамо изнесеног става, мислим да немаш алтернативу. Иначе, слобода мишљења, уз поштовање става и личности неистомишљеника.
И даље остајем при ставу да нећу гласати. Гласање није никаква дужност, како се то прокламује. Гласање је право, а свако право носи одговорност, па тако и ово. Уколико гласамо за некога, и тај неко побиједи и уради или не уради ово или оно, и ми као гласачи смо дио те приче и сносимо одгворност, додуше мању, за те његове поступке. Мислим да није моја кривица што ниједна странка није успјела да ме заинтересује.
Живјели!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Eto braćo forumaši da nam ne dođe CATWOMAN nebi ni znali da smo čitav život pasli travu ! :lol:
Hvala ti CATWOMEN prosvetitelju ... :lol:
Elem , nisi tako iskrena kako mi se činilo na početku ali nema veze samo piši ima i gorih :lol: a ako te baš ovi ljudi ne budu najbolje razumjeli piši onima u Gradišci jer ako ovde tako dobro poznaješ situaciju i ljude mogu misliti šta sve znaš o svom mjestu i ljudima :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

PREDIZBORATIVNAB TIŠNA TREALA BIT
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Tako je Ziko!
Image

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Не вјерујем да је из Прњавора. Овдје ни СДС-овци не пију воду из чесме! :D
Живјели!!!

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Nemam vise vremena(idem gledati utakmicu izmedju Ljubica i Kozare u Gradisci :D ) pa cu samo Maximusu da odgovorim. Samo se ti smijulji i ja se slatko nasmijah kad ti kazes da nisam iskrena, zato razmisli kad mi iduci put budes kacio atribute :D
Moram te jos malo prosvetiti : "nebi" se pise odvojeno - "ne bi " , na ijekavici se "ovde" pise "ovdje". :D
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nc nc nc nc ... :smt011
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Jao, vidi, pocela da ispravlja i gramaticke greske. Dijana, ti li si sreco? :lol: Vidim lupas kao i ona, a ocigledno ti ni Vedran Lepir nije stranac, tako da...Opusteno samo. Opet cu ponoviti, previse si mi smijesna da smognem snage da ti odgovorim na bilo sta od gore ispisanog.

U ovih par postova si i ti napravila kamaru gramatickih gresaka, pa te zato molim da ih ne ispravljas u postovima drugih, jer i sama ne znas nista. Samo si jedna od onih koja MISLI DA ZNA. :wink: Sad se ti vrati pa ih trazi, jer vjerujem da ti je mnogo tesko sto sam ih ja ovako na prvi pogled pronasao. :wink:

Kao sto aqua rece, ne treba mi advokat, a ako mi bude trebao, ja cu tebe zvati, ti si ULTRA-MEGA-GIGA FILOZOF, a takvi sigurno pale. Imas i kamaru dokaza da podupres sve to svoje sto pises. Svaka ti cast, prepuna si cinjenica. :lol:

Ae poz

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

[quote="Catwoman"]@ 79 Striperu, striperu,

Mozda si me pogresno razumio striperu, kad gledas moj post budi svjestan kome ga pisem i zasto.




Catwomen-tj STRIPTIZETO,kad budem pravio momacko vece zovem te da na nam odpleses jedan trbusni ples(mislio sam da si normalna osoba ali sam se zesce prevario) :) :wink:
.....zivot je cudo.....

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

KO ŠTA PROGNOZIRA
VLADO IL DARKO
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ево Ведран пише да убједљиво води Даркан.
Image

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

DARKAN
JEL RAŽNJATOVĆ
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Хехехехе, близу си куме. :smt030
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Да разријешимо ту мистерију ко је нови начелник општине Прњавор.

Д А Р К О Т О М А Ш
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Sve cestitke doticnom! (...tko god on bio...)

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

DOBOJ?
BJELJNA SDS?
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Не знам то
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cestitke drugovi komunisti, a sad svi na svoje radne zadatke.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

E pa cestitke!

Cestitke stanovnicima opstine Prnjavor na novom nacelniku Opstine Dragi Kalabicu. 8) E pa nek se i njemu jednom zelja ispunila. :lol:

Ja uskoro dolazim, ocekujem naravno autoput od Gradiske do Klasnica?? Dokle se stiglo?

I naravno nove sportske terene u Prnjavoru, nove ulice i recimo u najmanju ruku bar monopol pekare Tomas. :lol: :lol:

Red bi bio, u skladu sa obecanjima. :lol: :lol:

Eto, postujem vecinu. Mirno cemo cekati te vase rezultate, i kad nestane para od privatizacije i tako dalje tako dalje...

Ajd sad bez zeze.

Na kraju krajeva, i neka je tako, i neka ste pobijedili.

Iskreno, cestitam Tomasu i ocekujem da eto primijeni to svoje veliko znanje iz ekonomije, pa da vidimo kako to Opstina Prnjavor cvjeta. Kao sto rekoh, iskreno se nadam da ce Drago biti manje utjecajan.

Veco, tebi, iskreno, svaka cast na zalaganju, bez zeze, ako je iko, ti si zasluzio pobjedu i sansu da udjes u tu skupstinu.

Ne bih ulazio u nekakve diskusije.

Svaka cast i uzivajte u pobjedi.

Cestitam!!

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ко губи има право да навија за Звезду :D

Ledena
Posts: 74
Joined: 30.07.2008. 22:41

Post by Ledena »

Sve cestitke Tomasu!
Nadam se promjenama,ulaganjima u nas grad i omladinu :)
Jos jednom sve cestitke i POBIJEDIO JE NAJBOLJI :D

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Aquarius

Vidim sta pokusavas i ne mislim se prepucavati s tobom u beskonacnost. Pametniji si od svojih „drugova“ koji me ovdje napadaju ali si mi i pomalo podlo pristupio i nemoj onda da se nerviras sto ti samo odgovaram.Nema svrhe prepucavati se jer bi ja i ti mogli beskonacno tako. Mislim da si me podcijenio. Ne mogu ti proci takvi postovi kod mene, nisam ja glupa kao sto ti mislis. Nisam ni znala da si mi odgovorio jer ne gledam druge teme, neko mi je dojavio privatnom porukom.Ja ti odgovaram ovdje, nadam se da ti ne smeta (Ko ne zna, Aqua mi je pisao u Svastari, Bezimena tema).
Mentalitet je nacin shvatanja i misljenja jednog covjeka ili zajednice. I sam znas da ima ljudi kojima smeta tudji uspjeh i kojima ne valja bilo sta sto drugi urade jer su takvog mentalnog sklopa, zato nemoj da me ucis sta je mentalitet, ja se ne razbacujem terminima kojima ne znam znacenje.
Drugo, ja nisam rekla da je Darko cirkuska senzacija, to mi ti jeftinom retorikom pokusavas staviti u usta. Vrlo dobro znas da sam ironicno konstatovala da ako mislis da je Darko senzacija – odlicno. Senzacija ne mora biti cirkuska, nego bilo sta sto izaziva veliku paznju. Ako mislis da je moj tekst takav, u redu, drago mi je jer sam i htjela da skrenem paznju na Darkove kvalitete.
Kad nesto preuzmem od nekog, ja to jasno citiram . To sto tebi sav moj tekst izgleda kao citat jeste posljedica toga sto volim da citam i sto ne bjezim od ljudi koji znaju vise od mene vec pokusavam od njih da naucim nesto. Svako moze da nauci da se lijepo izrazava i da jasno oblikuje svoje misli u recenice, samo ako zeli. Citas i slusas i mora nesto i da ostane u glavi.
Vijaka je bila takodje ironicno upotrijebljena :D i zato sam i rekla da te je neko provukao kroz nju, a ne da si je pio. Ako poznajes grcku mitologiju, znas da je Tetida provukla Ahila kroz „dobru“ vodu Stiks da mu nista ne moze biti, a posto je Vijaka zagadjena, mogla ti je naskoditi. :D Ako pratis desavanja, znas da su skoro bili problemi s flasiranom vodom. Sto se tice cinjenica, nama u Gradisci ne skodi Sava jer pijemo vodu iz bunara u Lijevcu polju koji se ni podzemno ne pune iz Save.
Dalje, nisam ja ni krenula spominjati dijelove gradiske opstine nego ti. Kako mi se ucinilo, ti si malo omalovazavajuce spomenuo Kruskik, a ja ne mislim da su ljudi iz prigradskih naselja ili sela necivilizovani. Zapravo im se divim jer se bave poljoprivredom i domacim zivotinjama sto je jako tesko. A zasto sam spomenula Centar? Pa jednostavno zato sto si me pitao iz kojeg sam dijela grada, a ne zato sto aludiram na svoju urbanost. S druge strane ti aludiras da sam ja neinformisana, s povrsnim znanjem i primitivna. To me ne brine jer se jasno vidi da to nije istina.
Grijesis sto se tice pameti ljudi. Nisu svi pametni i mislim da ima i te kako ogranicenih ljudi i onih sto ne razmisljaju svojom glavom.
Doticni, kako ga zoves, Darko, ce se potruditi da svu svoju pamet i znanje usmjeri da uradi nesto za Prnjavor. Darko se davno dokazao svojim kvalitetima zato i jeste kandidat za nacelnika. Nije juce ispao iz pelena. I naravno da ce, ako mu gradjani daju priliku, doci da radi, a ne da prica. ( Kao sto vidis, znam sta znaci tvoja latinska poslovica). Moji argumenti se odnose na njegovo znanje, rad i postignuca koja su drugi ovdje pokusali da minorizuju ili negiraju, i jos gore, da prikazu kako je zbog politicke podobnosti dobio poslove (sto nema veze s mozgom,zaista). Argumenti se mogu odnositi na uradjeno, a za ono sto ce raditi mogu da te uputim jedino na njegovu rijec. Dosad je nikad nije pogazio, znam ga dobro, i ako postane nacelnik, vjerujem da ce opravdati svaku lijepu rijec koju sam za njega rekla.
Pozdrav
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Nektar

Cao!Tvoja konstatacija da je glasanje na izborima pravo, a ne duznost je potpuno tacna. Ni ja ne znam zasto to ljudi zovu „ gradjanska duznost“. Ne mora se izaci ali ja sam za izlazenje na izbore. Ako ne izadjes, u neku ruku drugi odlucuju za tebe. I „izgubis“ pravo da se kao gradjanin zalis ako izabrana vlast ne radi dobro jer niti si ih izabrao pa trebaju da odgovaraju pred tobom kao gradjaninom, niti ih nisi izabrao pa da mozes reci „sta sam vam rekao, nisu pravi izbor“. Politika djeluje posredno ili neposredno na sve sfere zivota i treba biti barem malo zainteresovan ko ce tu politiku da vodi. To je samo moje vidjenje, ne uvjeravam te, a i izbori su prosli. Pozz
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

Locked