Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
mix85
Posts: 9
Joined: 09.09.2008. 00:54

Post by mix85 »

Nicky wrote:Sheki, ne smaraj se, vidis da ni ne cita sta neko pise. Ona misli ako je neko za SDS da odmah pljuje protivnike. Pa pobogu, nisu svi iz SNSD da znaju samo da pljuju. :wink:

Ne prosipaj se ti, molim te, jer zaista ne citas sta pise, nego ono sto ti zelis da vidis. Pronadji mi samo jedan post u kojem sam ja pljuvao Darka, i ja se odmah objesim na Trgu!!!

Dalje necu da komentarisem, jer nisam citao, i ne planiram. Nisu svi besposlani kao ti. :wink:
Ti nisi procitao???Ma, daaaaj!!!Pa zar ti ne rece da ti je to na neki nacin posao? :D Svidja mi se kako djevojka razmislja.Meni se cini da ste vi ljubomorni na ovako pametne ljude, pa odmah skacete, ali iskreno, mislim da vam je tesko parirati sa njima.
Rekla sam ti nekad davno, Nicky, da se vratis unazad i procitas ponovo svoje postove, mozes i od svog druga Shekija, pa ces mozda skontati sta je pisac htio da kaze, jer mi vec davno jesmo.

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

ugljobrijez wrote:Stripi,ti bi macku opalio,kako mi se cini!





...............malu macuuuuuuuuuuuuuu....... :) :wink:
.....zivot je cudo.....

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Stripi iskusni macor... :lol:
Idemo dalje ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Posto ja ni ovaj put nisam dobio fotelju, odlucio sam da sutra u Garantu kupim jednu ,na kojoj cu samo ja da sjedim, :D dzaba im njihove ofucane :lol:

Rado bi prokomentarisao ovo lijepljenje plakata po znakovima i drvecu, ne smatram da je u redu , ali ja sam se nagledao Karadzicevih slika i slika drugih SDSovaca koji su se kesili sa svakog znaka i drveta i to cak i u vrijeme kad nije bilo nikakvih izbora, toliko o tome, nije to nista novo ,i nisu to oni juce poceli vec vi prije 18 godina, jos jednom nije u redu jer za to postoje obiljezena mjesta,, namjenjena u tu svrhu, dok ne uvedemo kazne toga ce biti. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

jdobra komparacija. jel to znak da ce ovi zavrsiti kao i oni...??'
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Catwoman tj. zena-macka je zbog ovih miseva sto ne smiju izaci iz svojih rupa, a laju do besvijesti.
Мишеви не лају! :D

Као прво, повукао сам оно што сам рекао за Дарку. Необазриво с моје стране, признајем. То сам чуо од неколико мојих колега који студирају економију, и односило се на његово мало надменије понашање, а не на његове квалитете као економисте. Толико о томе, само да се оправдам, али као што рекох, повлачим ријеч, нек' о њему као човјеку говоре они који га знају, а као економиста се већ доказао. Ипак нисам контрадикторан, конфузан, итд.
Ако мислиш да сам активиста било које странке, опасно се вараш. Такође ниси у праву ако мислиш да ми је циљ било кога да омаловажавам. Сасвим је у реду то што зносиш мишљење о Томашу, али спусти мало копље, ријечи као што су "срећо", "пошто ти идеш по шаторима", итд. апсолутно су непотребне. Ја тебе нисам вријеђао.
Нисам ишао по шаторима и промоцијама нити једне странке јер нисам симпатизер нити једне од поменутих. С друге стране, те промоције су испод сваког нивоа имало самосвјесних људи. Паљевине нек оснују странку "СРС доктор Војислав Шешељ" или слично, а нормалне људе нек пусте да се убјеђују аргументима и цивилизованим дебатама.
До реченица Томашевог говора сам дошао јер нисам могао да их избјегнем, због свакодневног бомбардовања на радио и ТВ станицама. Ево и тог мог поста:
Имао сам прилике чути његов говор. "Кренули смо с Љубића, највишег врха прњаворске општине, ево стигли смо до Илова, да видим ко ће нас зауставити на нашем путу...", уз тон као да позива на одбрану Београда. Ја ЗНАМ да је он интелектулано на далеко вишем нивоу и од Додика, зато ме то и чуди.
У сваком случају, док је Калабића у СНСД-у, или бар док је он главни протагониста њихове политике у Прњавору, иста странка неће добити мој глас.
Има тога још, а потиче са недавног скупа у Прњавору, гдје је Томаш 80% свог говора посветио пљувању по актуелном начелнику (и то прилично отрцаним фразама: "Политици СДС-а је истекао рок употребе и свако даље конзумирање ће бити на штету народа..." :roll: ). Не сматрам да исти то није заслужио, напротив, али зар не би било боље да СНСД умјесто бјесомучног пљувања по СДС-у ПРОМОВИШЕ ту своју платформу коју су усвојили? Наравно да нсам чуо за њу, кад је (скоро) нигдје и не помињу! Да додам да је Славиша Сандић одржао прилично добар говор у оквиру своје кндидатуре, ето, на њега немем замјерки.
У свој овој причи, не треба заборавити Драгу Калабића, кога врло добро познајемо и кога ни у сопственој странци не цијене превише(ово сад већ поуздано знам).
Да закључим, Кетвумен, НЕМАМ НАМЈЕРУ ДА ОМАЛОВАЖАВАМ ТОМАША, као човјека и као економисту. И као политичар би могао проћи, да неко други стоји иза њега. С те стране, нема потребе за даљом расправом и још једном се извињавам за ону неопрезно изнесену и недовољно провјерену опаску.
Можемо се видјети и уживо, није проблем. Ако си за цивилизовану, демократску, аргументовану политичку кампању, сложићеш се са овим што сам рекао и подијелити мој став. Ако си, ипак, за овај тип кампање, који смо имали прилике, нажалост, да видимо, онда је Шешељ за тебе прави избор. :D
Свако добро!
Живјели!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Čestitam HEKTAP odličan post ! Rjetko će ko da se osvrne na svoje postove i da prizna propuste !
Sa druge strane braniš svoj stav ... odlično , ne razmišljamo svi isto i to je u jednu ruku dobro !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

mix85 wrote:Rekla sam ti nekad davno, Nicky, da se vratis unazad i procitas ponovo svoje postove, mozes i od svog druga Shekija, pa ces mozda skontati sta je pisac htio da kaze, jer mi vec davno jesmo.
Dokazi Sojicu, dokazi!!! :lol:

Sreco moja, pametna, da tebi ciko nesto kaze. :lol:
Moras da naucis razliku izmedju pljuvanja po nekome (osobi), i neslaganja sa necijim stavom/misljenjem. Opet cu ti ponoviti, i opet, i opet...Nadji post, moj, gdje sam ja napisao kako je Darko Tomas, inace moj komsija, momak sa kojim sam bezbroj puta igrao fudbal, razgovarao, pa mogu slobodno reci i odrastao, neki majmun, lopov, glupan i slicno!!! Ako to nadjes, ponavljam i tebi, objesicu se na Trgu u sred Prnjavora grada!!!!!!!!!!!!
Ovaj drugi dio, ovo 'jer mi to odavno jesmo'... Vjerovatno mislis na clanove SNSD-a na ovom forumu, koji su uvijek u pravu? Ti i Vedran Lepir mozda? :lol: :smt005 Nemoj da me zasmijavas. Vidim ko i dalje pise ovdje, a ko ne pise. Dovoljno se covjek isprovaljivao, i pljuvao po svima na ovom forumu, pa kad je na kraju shvatio da ga svi samo zezaju, momak odlucio da ne pise dalje.

Ja pisem sta god hocu, kad god hocu, i ne pisem ni za koga, niti neko kuca ova slova koja upravo citas. Znas vjerovatno kako se zovem, i kako se prezivam, pa ako zelis nadji me u gradu, kad god hoces, uvijek cu sve sto sam ovdje napisao potvrditi i uzivo. HVALA! :wink:

(nemoj uzimati u obzir postove koje sam pisao poslije 2-3 ujutro, jer ponekad u to doba ne znam sta pisem, pa mi je samo vazno da pisem jer mi je dosadno) :lol:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

alo nicky kako prodje miting sds-a?
pricaj nam malo o tome.....
nesto si se brzo vratio :roll:
Umro bi na tvojim rukama!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pa eto, zapitaj se, i ti i mnogi drugi. :wink:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Nicky wrote:Pa eto, zapitaj se, i ti i mnogi drugi. :wink:
pa dobro coek samo pitam :wink:
ja cujem iz kuce sve spomenuli su te,cika vlada klempic :lol: :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kako da ne...Opet ti to najbolje znas. :wink:


BTW, zaboravio sam da napisem gore. Jbg, ovaj miting SDS-a ce se brzo zavrsiti jer ne pjeva kod njih ERA OJDANIC kao kod SNSD-a u Hrvacanima. :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Evo opet sam se zasmijao. Jbg, stalno se smijem...Samo da ne oplacem na kraju... :lol:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Nicky wrote:Kako da ne...Opet ti to najbolje znas. :wink:


BTW, zaboravio sam da napisem gore. Jbg, ovaj miting SDS-a ce se brzo zavrsiti jer ne pjeva kod njih ERA OJDANIC kao kod SNSD-a u Hrvacanima. :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Evo opet sam se zasmijao. Jbg, stalno se smijem...Samo da ne oplacem na kraju... :lol:
pa hoceli makar Marinko Rokvic doci kad ne moze Era?
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Nicky, ne diraj u selo u mene 8) :lol: :lol: :lol:

Ja bas ne kontam to pjevanje i krkanluk okolo prije izbora, u cemu je fazon? :roll:
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Mozda ti Drago Kalabic objasni. Ja sam pokusavao da skontam i :smt102 ne mogu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ja strasno volim veselja :D samo vi SDSovci neznate da proberete muziku, :D mada to nije ni bitno, ionako ste vi odpjevali svoje !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kako mi zao, ali nema od toga nista. Nikad se nije gledalo sta manjina zeli, nego SRECOM, vecina. Tako da ces ti, i takvi kao ti, morati jos pricekati. :wink:

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Jedna macka, a sto miseva. Treba to pohvatati :D Sto ste se raspisali ...Trudicu se da odgovorim, vidim da neki ne mogu bez mene pa ih ne mogu iznevjeriti hehehe... Sheki me garant vreba, ne bi l’ zalajao odnekud :smt031
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Sheki

Tebi nemam sta mnogo reci osim da ponovo procitas moj prvi post pa ces tu naci i sta si ti rekao i sta ja imam da odgovorim na to.
Ti si covjek koji nema ni minimalno znanje i informisanost koje zahtijeva ova tema niti te je zivotno iskustvo sta naucilo. Da jeste, naucilo bi te da cutis kad nemas sta reci.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ aquarius

Koji dio tebi nije jasan? Ja ovdje najvise rekoh o Darku, a ovaj sad nasao spominjati gradove. Ako branis druga Nickyja od onog sto sam mu napisala, neka pod hitno mijenja advokata. Ti bi razjedinjavao gradove u RS umjesto povezivao. Izmedju ta dva grada je 80 km ali moze biti i po tvom: Prnjavor i Gradiska nemaju dodirnih tacaka – Aquarius,Vodolijo ili Vodonoso, odakle nosis vodu? Ja pijem iz cesme, bez straha.
Je l’ to Kruskik jedino sto znas oko Gradiske? Sta je strasno biti iz Kruskika pa ne zive ljudi tamo u zemunicama?! Nisam iz Kruskika nego iz Centra, to sam vec rekla ali kad nekima treba sto puta ponoviti.
:roll:
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Cipiripi

Mislis da me je neko platio? Pa to je kao kompliment kad mislis da sam tako dobar PR menadzer hehehe... Nije me niko platio ali kad procitaju sve ovo mozda ce me i platiti. Dao si mi dobru ideju, moracu da trazim od Dodika neki procenat od para za kampanju, za svaku reakciju na moje postove, fina bi to lova bila. Necu valjda da pravim besplatan marketing. Saljem sve svoje postove, iz istih stopa, na adresu Vlade. I racun u banci. Valjda me nece Nicky upratiti kad budem dizala kes.
:smt044
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Maximus

Stvarno nisam clan ni jedne stranke niti sam bila (ako budem javicu :D ). Mislim da si ti cvrsto uvjeren da jesam pa te necu ni pokusati razuvjeriti. Samo, i Franz je mislio da sam musko i da sam Darko pa nisam. :D
Jeste mi ti, Franz i Cipiripi dali identitet hehehe... Musko, partijski agitator i placenik ( s perom naravno tj. tastaturom, gdje jos i pusku da mi uvalite hahaha...). Jos kad bi i drloncov komentar dodala, ne bih znala jesam li muskarcina :smt028 ili neiskusna djevojcica :smt061
Ljudi, meni ovdje postaje izuzetno zabavno i bas mi je lijepo druziti se s vama, a mislila sam da cu zavrsiti cim kazem najbitnije, a to je na pocetku. :D
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ 79 Striperu, striperu,

Naravno da smijes komentarisati pa necu valjda zabranjivati ljudima da mi se suprotstave, nisam Hitler :D Samo drlonc misli da forum sluzi da se iznesu licni stavovi i da treba biti demokratija - takva da samo on moze iznijeti svoj stav, a da drugi ne trebaju iznijeti svoj stav i odgovor (u kome je takodje zauzet odredjeni stav) na njegove postove, i da treba da vlada demokratija ali po njegovim arsinima. Ako niste znali, u americkom sistemu vrijednosti demokratskim se smatra i zakonsko pravo predsjednika da naruci likvidaciju ljudi cije djelovanje smatra suprotstavljeno americkim vrijednostima. Slicne vrijednosti, izgleda, afirmise i drlonc pa bi da likvidira sa foruma one koji mu znaju odgovoriti i tako mu smetaju.
Mozda si me pogresno razumio striperu, kad gledas moj post budi svjestan kome ga pisem i zasto. Ne omalovazavam ljude, to sam vec rekla i ne mislim da se sa skolom sve zavrsava. Naprotiv, smatram da covjek uci dok je ziv, kako ljudi kazu, ali ne dozvoljavam da neko omalovazava obrazovanje i trnovit put po kojem prodju studenti. Nije to samo sjediti i uciti.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Nektar

Nema frke, ja te i ne zelim vrijedjati ali moras i ti prestati pokusavati uvrijediti mene. Nadam se da tvoje zadnje recenice u postu ne znace da ako se ne slazem u svemu s tobom, da sam necivilizovana i autokratski nastrojena. Argumenata imam svakako jer nista nisam slagala. U selu se mora biti pod satorom jer predizborni skup mora negdje da se odrzi. Vlado Zivkovic napada Darka i laze, a Darko bi valjda na to samo trebao da deklamuje izbornu platformu?! Mislim da Darko ne pljuje po nacelniku nego opisuje njegovo „bogato iskustvo“ o kome je Sandic jednom govorio. I nek ga opali po usima i treba mu, sam si rekao. A poznajuci Darka, vjerujem da ce taj svoj nivo u znanju iskoristiti ako bude u prilici tj. ako ga izaberu. Darko ne prica narodu da ga samo zavara nego ima namjeru da se bori za svoj grad. Nemoj ciljano da vadis odredjene recenice jer osim tih recenica, govorio je on konkretno sta zeli da uradi, sta mu je u planu. Razumijem i to sto ti zbog covjeka koji ti se ne svidja ne podrzavas citavu partiju. Imam i ja slicnih dilema sa ovim partijama u Gradisci. Ne mislim da su u nekoj stranci svi pametni i dobri, a u drugoj glupi i losi. Ja i ne pricam u globalu, kako ovi likovi na forumu to zele da prikazu, nego cijelo vrijeme govorim o jednom covjeku. Jedino ti mogu reci da je Darko sigurno dobar covjek i da bi se potrudio i sigurno znam da bi Prnjavor mnogo dobio s njim.

Ako pratis politiku, trebao bi znati da Seseljeva stranka vec postoji u RS i to odavno. Nekad je i Ognjen Tadic u njoj bio. Raspala se na dvije stranke, jednoj je vodja Milanko Mihajlica (SRS RS), a drugoj Mirko Blagojevic (SRS – dr Vojislav Seselj). :D

P.S. Ne moras biti pas da znas lajati ali moras biti mis da mozes u rupu pobjeci. Znam ja da ti znas na sta sam mislila. :D
Pozdrav !
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Mix 85

Hvala na lijepim rijecima. Necu im ni ponavljati nego cu ih uputiti da ponovo citaju prve postove sve dok ne skontaju. Ja sam u njima rekla ono zbog cega sam se i registrovala na ovaj forum, a sad sam tu jer mi je interesantno druziti se s vama. Njihov najveci problem je taj sto bi zeljeli da pisu svasta ali da im se niko ne suprotstavlja. Za tako nesto bi morali da izdaju svoj glasnik, a posto je ovo forum i dalje ce na njemu biti moji postovi.
Pozdrav :D
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

Locked