Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: za bolje sutra

Post by VUK-RS »

delija73 wrote:vuk-rs ,, nije tacno prijatelju da stranci glasaju za sds otkud ti to a to seljaci imas pravo mada i oni sada malo drugacije gledaju na sve to,, bitno je da zivkovic ne ostane gradonacelnik
Sigurno nisi dobro procitao moj post,jer se zapravo radi o citatu "Dodik".
Posto sam razumio iz tog teksta da zapravo ljudi koji zive u na podrucju grada Prnjavor,pronasao sam sliku koja je sa promocije SNSD,da bi doticnom pokazao kako su se ti isti simpatizeri odazvali.

Ja sam samo ucesnik ovog foruma i moj potpis sam govori da se radi o povecanju broja mojih postova.

Mjesto mog prebivalista nije Prnjavor,te nemam predstavu politicke situacije,niti me uopste interesuje.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

VUČE VUČE
POZZZ
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Dodik wrote: Za SDS mogu jos jedino da glasaju nepismeni ljudi sa sela
Ako uzmemo u obzir da je na republičkim izborima pobjedio SNSD velikom većinom , pridodam tvoj post i dođem do zaključka da je u RSu većina visoko obrazovanog stanovništva ...
Mislim da je ipak istina drugačija :roll:

Čista matematika ... prije 10tak godina SDS je imao većinu na nivou republike kao danas SNSDe ! Broj stanovništva se nije promjenio kao ni glasačko tijelo ... dakle , nekih 30tak % prelivoda ( čitaj bivši članovi ostalih partija )+ 10 tak % ostalih ( koji su po prvi put ušli u neku stranku pružajući tako podršku promjenama ) + staro članstvo SNSDa i dođemo do današnjeg biračkog tijela SNSDa
Ispravi me ako griješim !?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

To vase nije nist!!!

Gavra Kralj!!
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

MAXIMUS wrote:
Dodik wrote: Za SDS mogu jos jedino da glasaju nepismeni ljudi sa sela
Ako uzmemo u obzir da je na republičkim izborima pobjedio SNSD velikom većinom , pridodam tvoj post i dođem do zaključka da je u RSu većina visoko obrazovanog stanovništva ...
Mislim da je ipak istina drugačija :roll:

Čista matematika ... prije 10tak godina SDS je imao većinu na nivou republike kao danas SNSDe ! Broj stanovništva se nije promjenio kao ni glasačko tijelo ... dakle
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ma neeeee, to je znak da smo migrirali u gradove i ostavili poljoprivredu :lol: osim toga veliki broj nasih gradjana je zavrsio kurseve za krojace, policajce,obucare ,politicare itd,itd, tako da smo danas svi skolovani i necemo da nas neko vise naziva seljacima, nepismenim seljacima ej nepismenim :? a vidi u mene slova, kao u bukvaru !!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Striker wrote:Gavra Kralj!!
Vaistinu Gavra!

maxcar
Posts: 7
Joined: 11.06.2007. 13:57
Location: prnjavor

Post by maxcar »

pozdrav svima.glas iz dijaspore,ako nije problem.
vlado zivkovic je moj izbor.
gledao sam par emisija gdje je dodik ucestvovao i uzasno je to da nikog ne persira.u austriji,gdje zivim,se to kaznjava,ako ne iskljucivanjem iz politickog zivota,onda mediji odrade svoje i marginalizuju tog politicara.toliko da se ovaj ostavi toga i vrati u biznis a cujem i znam i vidim da dodiku to dobro ide.takvim kao sto je on(valjda je njegov kandidat slican,ako ne isti) ne treba dozvoliti jos jednu traktor revoluciju u ionako poseljacenom prnjavoru.
moze on iz sela... ali nece selo iz njega pa to ti je.... novinar francuskog le monde-a ga je uporedio sa slobodanom milosevicem--pogresna ideologija,vlast i pare...
trebaju li nam jos takvi ljudi?
i da se zna-ja sam IZ prnjavora,ne OD i ne PORED...
max

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

maxcar wrote:pozdrav svima.glas iz dijaspore,ako nije problem.
vlado zivkovic je moj izbor.

i da se zna-ja sam IZ prnjavora,ne OD i ne PORED...
Dobro de sta se odma kurcis !!! :lol:
A ako si iz Prnjavora, sto onda glasas za Ovna;sto ne uze nekog civilizovanog covjeka ? :D
Sa kojim pravom poredi neko Dodika i Milosevica, jedina njihova slicnost je u tome sto oba imaju vilu na Dedinju :D Da je prost to stoji, ali to je jezik koji ovi ovnovi jedino razumiju, koga on da persira od njih, lopove ni u Austriji niko ne persira, tamo se zna gdje im je mjesto , u nas je to sve obrnuto, pa prema tome i njegove reakcije su opravdane. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Malo kulture mu ne bi skodilo. Ipak je on predsjednik Vlade. Indijanac...

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

ISKRENO KO GOD DA DOJE IL OSTANE GRADONAČELNIK NEMERE NIŠT POPRAVT
NAJBOLJOB BILO DA NEA NIKOG NA TOJ FUNCKIJ NEK SVI BUDNU GRADONAČELNIK
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Pratim ove komentare danima i posto su neki prevrsili svaku mjeru moracu odgovoriti.Unaprijed se izvinjavam sto ce biti poduze ali 21 str. je na temi pa sta se moze.Vidim da komantarisete Darka Tomasa kao da ste s njim zivjeli od rodjenja pa sve znate.
Prvo Sheki, on ima najvise bisera, a prokomentarisacu the best of kolekciju.Sheki je vise o sebi rekao nego o Darku, to se vidi iz njegove reakcije na Boxerove postove, kad istina zaboli.Sheki, pokusaj biti dobar ako ne mozes biti pametan.Znam da bi ti najvise od svega volio biti pametan no ne moze svako biti pametan ali posten moze. Tomasu nikako ne moze praziluk iz dupeta da viri jer se on ne pronalazi u tekstu pjesme „Gastarbajterska“ od Bore Corbe iz koje si uzeo stih, a u kojoj se upravo opisuju gastarbajteri poput tebe koji gule od jutra do mraka.Vjerovatno si se nasao u pjesmi kad si vidio da se od knjige ipak bolje zivi pa ti samo ostaje da pjevas upravo tu pjesmu koja ima i stih: „Osecam se k’o poslednje govno...“ Sto si kivan na Darka?Sam si uzrok svog nezadovoljstva jer ne zivis u Prnjavoru tako da te srecnim, a i nesrecnim ne mogu uciniti ni Darko ni Vlado.Otkud tolika frustracija i potreba da blatis covjeka o kome ocito nemas pojma?Kako te nije sramota da kazes da on nema kvaliteta,sposobnosti,iskustva u nicemu (??!) i da to ne pokazuje nikakav njegov rad?Nisi kompetentan da dajes takve izjave jer nisi obrazovan kao on niti imas uvid u njegov rad.Da znas opis poslova koje radi,znao bi da su to bitne i odgovorne funkcije i da covjek nije juce zavrsio skolu.Odavno radi i ima znanje i iskustvo iz oblasti koje moze biti samo od koristi zajednici kao sto je opstina.Ovdje se ne bira predsjednik drzave vec nacelnik opstine.Opstina je privreda u malom i ima li boljeg rjesenja od ekonomiste?Nece on voditi pregovore o izmjeni Ustava i EU nego brinuti brigu o lokalnoj zajednici.A ako jednog dana dodje do funkcija koje zahtijevaju spoljnopoliticko djelovanje ili se ticu Ustava i zakona tad ce biti iskusan pa ces moci glasati za njega.Kvalitet,rad i sposobnost su jedine stvari kojima je Darko T. stigao do uspjeha.Njemu nisu trebali ni tata ni Dodik.Nije kupio ispite ni zavrsio privatni fakultet nego je zaradio desetke na najtezem smjeru i postovanje profesora i studenata i danasnjih saradnika.To se moze samo kvalitetom,sposobnoscu i dugogodisnjim radom postici,istim onim osobinama za koje ti tvrdis da ih nema.Ne trebate se ti,a ni ostali brinuti za njegove sposobnosti.Nije se ni on rodio sa magisterijem vec je krenuo od pocetka pa evo dokle je stigao.Snaci ce se i na mjestu nacelnika ako ga izaberu.Najvaznije je da ima pamet jer kako jedna latinska poslovica kaze: „Mozak cini covjeka,sve ostalo su malenkosti.“ Kazes da se iskustvo stice u stranci,kroz godine.To bi znacilo da da su svi clanovi stranaka,njih na hiljade veoma politicki iskusni.Djelovanje u stranci,djeljenje propagandnih papira i sl. nikog nije naucilo da bude politicar.Na koju god poziciju da nekog izaberu,za nacelnika,ministra,u Skupstinu itd. taj ce morati na prvu liniju i tako uciti.Ti kazes da ne bi izabrao golobradog covjeka,a ja tebi kazem da brada ne cini filozofa.Na kraju mislim da ti imas neku vrstu sljepila,a ne Vrsta jer ti ne mozes realno da sagledas stvari.Da mozes znao bi da cijenis tudji trud i rad bez obzira da li je on iz tvoje partije ili ne,a ne bi pljuvao po postenom momku,a iza sebe nemas nista.Boxer je tebi lijek,svaka mu cast na napisanom.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ drlonc

A sada,iskusni cika drlonc da i tebi kazem nesto.Vidis ono sto je bolje i odobravas ali slijedis ono sto je gore...hm.Dr neubjedljive retorike,ja bih te nazvala.Svakom recenicom se trudis da ostavis utisak urbanog ,objektivnog gospodina punog razumijevanja za mladjanog Darka koji nema pojma o zivotu iako je covjek zreo i obrazovan.Pa nije 28 god. osnovna skola,covjece,niti je Darko jedan od dvadesetosmogodisnjaka koji jos ne znaju sta ce sa sobom,vuku se po gradu i glupiraju.On je ozbiljan covjek koji nije juce zavrsio skolu nego radi skoro 5 godina i u njegovo iskustvo ne spada samo fudbal i clanstvo u odborima.Kad smo kod odbora,evo pokusaj ti uci u iste te odbore da vidim hoces li proci.On je bio clan u njima i obavljao ostale poslove prije nego sto je dobio clansku kartu SNSD-a.Nisi dovoljno informisan.Darko radi kao asistent na Ekonomskom fakultetu u BL, strucni je saradnik na Institutu EFBL, u revizorskim firmama EF revizor doo BL i BL revizor doo BL, clan je Nadzornog odbora Investiciono-razvojne banke RS ad BL, clan Odbora za usavrsavanje i obrazovanje strucnih kadrova pri Savezu racunovodja i revizora RS i clan Odbora za reviziju u preduzecu Aura osiguranje ad BL.Uradio je 25 revizija finansijskih izvjestaja,10 procjena vrijednosti kapitala,3 projekta,preko 50 analiza finansijskih izvjestaja,20 biznis planova,bilansa fuzije i bilansa razdvajanja.Objavio je nekoliko radova.To je uradio od skole,a zivotna skola je glavni argument ljudi koji nemaju fakultet.Ne mogu odrediti da li ga ti imas ili nemas ali moram ti reci da iskustvo bez skole ne vrijedi mnogo.Svako od nas stari,stice neka iskustva i sa skolom i bez nje,to je prirodan proces da postajemo mudriji i iskusniji pa ako mozemo iskustvo da gradimo zajedno sa skolom,zasto tako ne uciniti.Darko je jednom izjavio da je praksa bez teorije dobro uvjezbano neznanje i ja bih se slozila s njim.Darko mozda ne zna iz zivotnog iskustva da promijeni pelenu bebi ali svakako zna ekonomiju i razumije se u ekonomske projekte koji su potrebni svakoj lokalnoj zajednici za njen razvoj.A sta jednoj opstini treba nego dobra ekonomska politika?
Dalje parafraziracu tvoje izjave koje ti zaista nisu bile potrebne:“Smijesno je bilo slusati kako govori naucene tekstove i rijeci koje nisu dio njegovog normalnog rjecnika...Istaknuti aktivisti SNSD-a kazu da njemu drugi pisu govor...Cinjenica je da mu je govor drugi pisao i to nisu rijeci koje su mu bliske...“ A koliko si mu ti blizak kad nas sa takvom sigurnoscu uvjeravas u sve ovo?Ti ga toliko znas da znas koje su rijeci dio njegovog rjecnika?Koji aktivisti,imena,pa cemo ih pitati da to javno ponove?Znas li ti sta je cinjenica?Cinjenica je dokazana stvar,100% potvrdjena,koju mozes predstaviti crno na bijelo pa da se svi uvjere.Mozes svoju cinjenicu okaciti macku o’ rep.A kakav god bio Darkov govor,ne uvjerava govor vec karakter govornika,a pogledaj sta ti govoris.Ne znam sta ti treba da blatis Darka umjesto da kazes nesto pozitivno za svog kandidata.Mozda ti se SDS-ov kandidat i ne svidja pa nemas sta lijepo reci pa je lakse udarati po Tomasu.Izgleda da nisi bas zadovoljan,ko mnogo prica da je zadovoljan njemu zapravo negdje nesto ne stima.Nemoj zaliti Darka,zali sebe sto ga na ovakav nacin pokusavas diskreditovati.Darko je bar kandidovan sto znaci da ga cijeni SNSD,a gdje si ti?Kad si toliko pametniji i iskusniji od Darka,sto se ne nametnu SDS-u pa da i oni tebe kandiduju za nacelnika kao svog vjernog clana,da mi znamo ko si pa da o tebi raspravljamo ja i Vrsta,da budes faca,da ti gledas nase postove o tebi i ne obracas paznju na njih? I na kraju,Darka niko nije natjerao da se kandiduje.Nije on ovca da ne zna kud i zasto ide u zivotu.Da jest ne bi postigao ono sto jeste,a ovdje se nasli oni koji bi njemu da pokazuju pravi put,a ne znaju stazu za sebe.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Kandribaja
Darkov otac je bio u ratu i nije ratni profiter niti je poceo sticati imovinu tek u ratu.Darko nije dijete koje nije imalo nista pa u ratu dobilo sve,zato,sta ono ti rece? “Kad se sjetim kako se ponasao...“ A kako se to ponasao,a? Najnormalnije moguce: ucio i bavio se sportom,a nije nosio kajle i udarao ljude bijesnim autom i pesnicama.A posto kazes da mu ne bi dao koru suvog hljeba,moram ti reci da njemu hljeb od tebe i ne treba.Ima svoj hljeb koji je zaradio trudom i zalaganjem na poslu.Ko god je s njim saradjivao cijeni ga.Zato vrati se na planinu s koje si sisao i cuvaj ovce i dalje!

@ Nicky
S koje si ti planete?Ako tvrdis da je Prnjavor uredjeniji od BL i ostalih gradova i da se u njemu bolje zivi onda ti nisi otisao dalje od svoje mahale.To sto ti napisa nema veze s istinom.Dodji u Gradisku da vidis kako funkcionise i sta ima.Nije ni tu savrseno ali je New York za Prnjavor,a o BL da ne govorim.Kad si zadnji put bio u BL?I molim te ne provaljuj se dalje sa svojim neznanjem - predsjednik Vlade u Americi?Uf,brate,elementarno nepoznavanje organizacije vlasti SAD-a.Drzi se ti mjesne zajednice.

@ Nektar
Darku su ove godine na apsolventskoj veceri,pred svim profesorima i asistentima,studenti 4. godine samoinicijativno urucili simbolicnu Diplomu za najboljeg asistenta sto pokazuje sta misle o njemu i koliko ga cijene.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Оооооо... ово ни Дарко не би боље срочио! :lol:
Кетвумен, 'ајд ти прочитај још једном ових двадесетједну страницу, можда боље схватиш написано. Хајд за Шекија, не бих коментарисао, али на једног од ријетких конструктивних критичара осути овакву паљбу... Прочитај мој коментар, у коме сам цитирао пар Томашевих реченица његовог говора у једној од Илова, па ми кажи јесу ли то његове реченице? Човјек његовог образовања требало би да предложи неке конкретне пројекте и обећа да ће се залагати за њих, а не да пали народ, баш као што то ради СДС.
Да се разумијемо, нико не оспорава, нити на то има право, Томашеве квалитете као економисте, само износимо своје бојазни да је изманипулисан. Ето, ти покушај да нас убиједиш у супротно и ја ти обећавам да ћу гласати за Томаша, ако ме убиједиш у то.
Живјели!!!

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

Catwoman wrote:Pratim ove komentare danima i posto su neki prevrsili svaku mjeru moracu odgovoriti.Unaprijed se izvinjavam sto ce biti poduze ali 21 str. je na temi pa sta se moze.Vidim da komantarisete Darka Tomasa kao da ste s njim zivjeli od rodjenja pa sve znate.
Prvo Sheki, on ima najvise bisera, a prokomentarisacu the best of kolekciju.Sheki je vise o sebi rekao nego o Darku, to se vidi iz njegove reakcije na Boxerove postove, kad istina zaboli.Sheki, pokusaj biti dobar ako ne mozes biti pametan.Znam da bi ti najvise od svega volio biti pametan no ne moze svako biti pametan ali posten moze. Tomasu nikako ne moze praziluk iz dupeta da viri jer se on ne pronalazi u tekstu pjesme „Gastarbajterska“ od Bore Corbe iz koje si uzeo stih, a u kojoj se upravo opisuju gastarbajteri poput tebe koji gule od jutra do mraka.Vjerovatno si se nasao u pjesmi kad si vidio da se od knjige ipak bolje zivi pa ti samo ostaje da pjevas upravo tu pjesmu koja ima i stih: „Osecam se k’o poslednje govno...“ Sto si kivan na Darka?Sam si uzrok svog nezadovoljstva jer ne zivis u Prnjavoru tako da te srecnim, a i nesrecnim ne mogu uciniti ni Darko ni Vlado.Otkud tolika frustracija i potreba da blatis covjeka o kome ocito nemas pojma?Kako te nije sramota da kazes da on nema kvaliteta,sposobnosti,iskustva u nicemu (??!) i da to ne pokazuje nikakav njegov rad?Nisi kompetentan da dajes takve izjave jer nisi obrazovan kao on niti imas uvid u njegov rad.Da znas opis poslova koje radi,znao bi da su to bitne i odgovorne funkcije i da covjek nije juce zavrsio skolu.Odavno radi i ima znanje i iskustvo iz oblasti koje moze biti samo od koristi zajednici kao sto je opstina.Ovdje se ne bira predsjednik drzave vec nacelnik opstine.Opstina je privreda u malom i ima li boljeg rjesenja od ekonomiste?Nece on voditi pregovore o izmjeni Ustava i EU nego brinuti brigu o lokalnoj zajednici.A ako jednog dana dodje do funkcija koje zahtijevaju spoljnopoliticko djelovanje ili se ticu Ustava i zakona tad ce biti iskusan pa ces moci glasati za njega.Kvalitet,rad i sposobnost su jedine stvari kojima je Darko T. stigao do uspjeha.Njemu nisu trebali ni tata ni Dodik.Nije kupio ispite ni zavrsio privatni fakultet nego je zaradio desetke na najtezem smjeru i postovanje profesora i studenata i danasnjih saradnika.To se moze samo kvalitetom,sposobnoscu i dugogodisnjim radom postici,istim onim osobinama za koje ti tvrdis da ih nema.Ne trebate se ti,a ni ostali brinuti za njegove sposobnosti.Nije se ni on rodio sa magisterijem vec je krenuo od pocetka pa evo dokle je stigao.Snaci ce se i na mjestu nacelnika ako ga izaberu.Najvaznije je da ima pamet jer kako jedna latinska poslovica kaze: „Mozak cini covjeka,sve ostalo su malenkosti.“ Kazes da se iskustvo stice u stranci,kroz godine.To bi znacilo da da su svi clanovi stranaka,njih na hiljade veoma politicki iskusni.Djelovanje u stranci,djeljenje propagandnih papira i sl. nikog nije naucilo da bude politicar.Na koju god poziciju da nekog izaberu,za nacelnika,ministra,u Skupstinu itd. taj ce morati na prvu liniju i tako uciti.Ti kazes da ne bi izabrao golobradog covjeka,a ja tebi kazem da brada ne cini filozofa.Na kraju mislim da ti imas neku vrstu sljepila,a ne Vrsta jer ti ne mozes realno da sagledas stvari.Da mozes znao bi da cijenis tudji trud i rad bez obzira da li je on iz tvoje partije ili ne,a ne bi pljuvao po postenom momku,a iza sebe nemas nista.Boxer je tebi lijek,svaka mu cast na napisanom.
:smt038 :smt038 :smt038 :smt038
Bolji tekst jos nisam procitala u ovoj temi...svaka cast...
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

KAD SE SAD NISAM ŠLAGIRO
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Djevojko ja nemam sta da dodam, sve je receno, cak je i Nicky ostao bez teksta !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Men' se cini da ova nije postovala pravila foruma. Za ovakve stvari se plati termin pa udri....fali koga hoces i pljuj koga hoces.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

@ Nektar

Odlicno sam ja shvatila ne brini,znam sta pisem za razliku od nekih.A ti si nasao komentarisati Darka kao asistenta,a nikad na predavanju bio nisi niti si s njim saradjivao.A opet sad pises kako niko ne osporava njegove kvalitete niti treba to da radi.Imas kontradiktorne izjave.Kad izadjes iz konfuzije,pa da tacno znas sta zelis da kazes mozemo da vodimo dijalog.
Od vas petorice,cijim sam se postovima pozabavila ne vidjeh nikog konstruktivnog nego samo ljude koji nemaju pojma o Darku ali zato znaju odlicno da pljuju.Nemate sta lose reci o Darku i to zivcira pojedince.Evo pokusala sam naci tvoj komentar ali ga nema.Imas mozda 2-3 posta i nigdje citirane dijelove govora.Darko radi onako kako on zeli i govori sta zeli,a ne kako mu neko kaze.Idi pozuri,kupi Glas Srpske eno ti konkretnih stvari na str.6.Bolje da gledas sta ko radi kad nesto obeca, nego da ides pod svaki sator traziti za koju rijec da uhvatis Darka.Sta god da kaze ne moze svakom ugoditi.Pokusace jedino da uradi nesto ako ga izaberu,a ne da prica price.Da si kampanju pratio od pocetka znao bi da je SNSD prvi napravio izbornu platformu od preko 50 strana u kojoj pise sve sto tebe zanima.Uzmi pa procitaj,ne znam samo hoces li uspjeti razumijeti sve sto pise.Nemojte vi svoje fine glavice zamarati bojazni za Darka.Prosao ne prosao za njega nema problema,on je svoje obavio,odskolovao se i radi i sad moze da uziva.Bolje mislite o sebi.Vi se bojite za njega...svasta! Ja,sreco,nisam ovdje da uvjeravam nekog za koga treba da glasa,nisi valjda glup da ne mozes sam da odlucis ciji ti program vise odgovara pa da za njega i glasas?Za propagandu i kampanju su zaduzeni aktivisti i kandidati,a posto ti ides po satorima,slusaj i gledaj sam pa glasaj za koga hoces.Ja sam ovdje samo da kazem ko je Darko jer vidim da vam nije jasno.Evo upravo je na K3 izdao saopstenje za javnost kao reakciju na prozivke od strane sadasnjeg nacelnika pa se nadam da si slusao.Ne treba ja ni da kazem nista,poslusaj njega.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Izvinjavam se na ovom odgovoru za Nektara,slucajno se ponovilo vise puta.Tako bude kad se rade dvije stvari u isto vrijeme.Nedostatak vremena. :oops:

@Crna,hvala!

@Cipiripi,da ovi nisu pljuvali ja ne bih imala potrebu da ista pisem.Nikog ja ne hvalim, samo istinu o covjeku govorim.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Catwoman kao nick je pravo osvjezenje na ovom forumu.Kao neutralac, tj. politicki totalno neaktivan, lijepo mi je bilo procitati sve ovo napisano.
Medjutim, stari forumashki nos moze reci da se ovdje ne radi ni o kakvoj zeni, ponajmanje o nekom ko dolazi iz Gradiske.
Ovo vrlo lako moze biti nas potencijalni nacelnik himself.

Jarane, imam samo jednu zamjerku u tvom pisanju, klikni spacebar nakon zareza.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

:lol: :lol:

Da te Bog sacuva... Ovo ona konacna poslednja ofanziva?

Cestitke na utrosenom vremenu i analiziranju mojih postova. Opet nisi pogodio sustinu svega sto sam rekao, a to sto sam rekao potvrdjuje Gdin MAGISTAR svojim govorima u ovoj predizbornoj kampanji. Dakle, svaka mu cast na njegovim kvalitetima u ekonomiji, ali ce nazalost samo biti jedan obicni pijun u Prnjavoru.

Izbori su svakako blizu pa onda ni nema nekakve vajde da se nesto prepirem sa tobom. Daleko od toga i da imam nekakvu volju, jer kao sto rece, teeeesko da moze da utice na mene. Ali eto, sasvim slucajno moze da utice na mog brata, moju sestru, i moje bratice i sestrice... Ali kao sto rekoh, nemam bas ni volje...

Pozdrav tebi, i neka vam je sa srecom, svima vama! Bog neka vam je na pomoci!

Pozdrav

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Franz, znala sam da ce se ovdje naci neko pismen ko ce to da mi kaze ali nisam stavljala razmak jer su postovi bili ogromni, htjela sam da zbijem jer nisam znala koliki tekst ce mi ovdje tolerisati. Poslije mi "ostalo" pa sam nastavila.Inace, kad pisem nekakav rad obavezno pazim na takve stvari.Nemoj zamjeriti.Ima jedna rijec koju nisam pravilno napisala i to je bilo slucajno, 'ajd' nadji ! Salim se :D

Nos te opasno prevario.Ne bi se Darko bavio takvim stvarima, vjeruj.Zensko sam i iz Gradiske.Zar zensko ne moze napisati nesto nekom dopadljivo?Nece valjda moj nos da nanjusi seksista hehehe...Nije problem da se otkrijem uzivo.Ako ovi pljuvaci smiju neka dodju da se nadjemo pa da pricamo uzivo.

Hvala na komplimentu.
Catwoman tj. zena-macka je zbog ovih miseva sto ne smiju izaci iz svojih rupa, a laju do besvijesti.
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Catwoman wrote:Ako ovi pljuvaci smiju neka dodju da se nadjemo pa da pricamo uzivo.
Moram i ja pod hitno da nekog popljujem :lol: hocu termin sa ovom zenom !!! :D
Dobro pises , nemam rijeci, sto kaze Franz ,osvjezenje za ovaj forum, volio bi da nastavis sa pisanjem i poslije izbora, i da nam tako pokazes da si spremna da sa nama podijelis i dobro i zlo tokom cijele godine, a ne samo oko izbora. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Catwoman
Posts: 26
Joined: 01.10.2008. 13:27

Post by Catwoman »

Sheki, tesko da ti mozes voditi neku duboku politicku ili bilo kakvu drugu raspravu sa mnom, ja to ne bih htjela jer bih te ubila u pojam, a nije mi zanimljivo imati slabog oponenta.Ne zelim ovdje nikom lose ali ti i jos neki ste pretjerali u pljuvanju Darka i zasluzujete svaku moju napisanu rijec.What goes around, comes around.Sretno i tebi!
Ljudska glupost i svemir su beskonacni ali mislim da za ovo drugo nisam siguran.
(Albert Ajnstajn)

Locked