Nacelnik naseg Prnjavora

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
delija73
Posts: 23
Joined: 21.07.2007. 19:36
Location: magistrala

za promjenu

Post by delija73 »

iako sam familija sa zivkovicem zelim da dodje neko drugi za gradonacelnika , on apsolutno nista za narod ne radi
optimista

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Dodik wrote:
Nicky wrote:Zao mi je, Bog glasa za SDS :wink:
Prosle su te price iz ratnih dana kada se govorilo da je i Bog Srbin :P
Za SDS mogu jos jedino da glasaju nepismeni ljudi sa sela i stranci koji
ne zive u RS
a vece su patriote od Srba u Srbiji. Vase vrijeme je proslo,
zao mi je ali istina boli :)
U potpunosti se slazem sa ovom konstatacijom.

Evo da potkrijepim i dokazima kako to i izgleda u stvarnosti.

Image
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahahaha! Sta pokazujes? Kako na skupu bilo 10 ljudi i Dodik? Ja sam se dobro nasmijao, ne znam za tebe... :lol: Ustvari, kad malo razmislim, bilo je jos jedno 4-5 iz PDP-a i neki Vedranovi prijatelji iz omladine. :lol: :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nije to bio skup, ljudi izasli na pice a vi odma slikate !!!! :smt018
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Tako to rade ovi sad već uskoro bivši! Samo dokazi i dokazi.... I to u boji da se likovi prepoznaju....

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahaha, e Dijana, Dijana, kako si smijesna. Zao mi je samo sto poslije izbora neces izlaziti nigdje bar 2 mjeseca, ako nista, bar zbog stvari koje si pisala ovih dana. Samo lupas onako bezze... :roll:

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Samo dva mjeseca? Iplsati se i godinu ne izlaziti ali na moju sreću a tvoju nesreću ti nećeš moći izlaziti bar 3 mjeseca poslije izbora :)

Dodik
Posts: 21
Joined: 08.09.2008. 11:22
Location: Banja Luka

Post by Dodik »

Stvarno te ne razumijem Nicky ponasas se kao da ti je Zivkovic Bog a SDS bezgresna stranka prosperiteta! Posvadjao si se sa pola foruma i samo provociras zar nemas pametnija posla da
radise nego ovdje da pises nebuloze ? Smiri se malo momak ne vrti se cijeli svijet oko tebe postajes smijesan.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Milorade, Milorade al`si se ti oslilio... :lol: 8) :wink:

Dodik
Posts: 21
Joined: 08.09.2008. 11:22
Location: Banja Luka

Post by Dodik »

Sheki pa ti si se osilio na ovom forumu procitao sam neke tvoje postove i ne mogu
da vjerujem da si tako zatucan i agresivan? Zasto se ne vratis u Prnjavor (tj svoje rodno
selo) i bavis se aktivno politikom SDS-a? Lako ti je iz vana "lajati" i pametovati kada ti
u Prnjavoru ne doprinisis ni 1% ! Ovaj forum je izgleda postao pozornica Nikija i Shekija
koji su protiv "ostalih" normalnih ljudi? Ispravite me ako se varam?

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Smatraj se ispravljenim. Nisi ti kriv sto si u krivu! :lol: :wink:

Nismo mi nego ti okarakterisao ostale koji ne misle kao ti kao seljake i zagubljene ljude... Opet pominjes moje selo... Ne vidim razloge Milorade. To samo govori o tebi i , evo reci cu, VAMA!!

I nije ti to neka izborna taktika...

Da, lako mi je pricati odavde. Pa? :?:

Dodik
Posts: 21
Joined: 08.09.2008. 11:22
Location: Banja Luka

Post by Dodik »

ZAsto ne izabrati doktora Shekija za nacelnika? Kakve bi on sve promjene izbrsio
pa Prnjavor bi bio bogatiji od Banjaluke haha.

mix85
Posts: 9
Joined: 09.09.2008. 00:54

Post by mix85 »

Nicky wrote:Ma ne ljuti se niko, nego OPET isto ponavljam, a to je da ne volim da neko ko je AUTOMEHANICAR gura nos u EKONOMIJU, neko ko je PRAVNIK u POLJOPRIVREDU i tako sve redom. To samo kod nas ima. A ti si sunce moje expert za sve, od prvog navedenog pa sve do posljednjeg. STRASNO! :roll:
Ma, ti si niko i nista pa opet guras nos gdje ti nije mjesto!!Kako te samo nije sramota...Tako mald a vec obiljezen, pa si se jos i tako pametan i iskusan usudio da komentarises.Ucini usugu svima na ovom forumu i odjavi se!!Stavrno smaras...Kao i tvoj drug Sheki.I ubuduce, nemoj da brises moje postove, ili ko vec...Pisacu svaki put iznova i to o mnogo gorim stvarima.
I stavrno je jadno kad se takvi nepismeni i neskolovani usude kritikovati Darkino obarzovanje.Pa, taj je momak postigao sto vi nikad ni u svom snu necete.Nikad boljeg kandidata za nacelnika nismi ni imali.I pusti tog covjeka na miru, ako vec neces glasati za njega, i postedi nas svojih glupih komentara i pesimizma, jer ce on u svakom slucaju biti GRADONACELNIK :lo

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Problemi s glavom brate? Tako je i Vedran poceo pa sad mi ne djeluje bas najbolji s glavom. :wink: Nisam nikakav moderator, tako da ja ne brisem nista. Drugo, objasni mi molim te ko je kritikovao DarkA (a ne Darku, kad cemo vec o obrazovanju i pismenosti)? Mislim da sam ja vec nekoliko puta ponovio da je on moj komsija, i znam ga jako dobro, i uopste nemam nijedne rijeci kritike (negativne) za njega. Ali, opet ponavljam, previse je los OO SNSD-a u Prnjavoru da bi me privolili da glasam za njih. Dok god je Drage Kalabica, i 5 Tepica na listi, nema od toga nista.

REALITY HIT: Zao mi je, ali ipak Darko nece biti nacelnik opstine (a ne GRADONACELNIK, ako cemo opet o pismenosti i obrazovanju)

E sad, ucini ti nama uslugu, i pisi sta mislis, a ne obaziri se na moje postove, i ne napadaj nikoga licno, kao sto to ne radim ni ja. :smt039

mix85
Posts: 9
Joined: 09.09.2008. 00:54

Post by mix85 »

Daleko si ti od kulture i od pismenosti.Imas ti vec dosta toga iza sebe!!Vjeruj mi, za tebe sam vec nesto sto ti nikad neces biti.A vidim i da nemas nista pametnije nego gubiti vrijeme na ovom forumu i ispravljati gramaticke greske.Onaj post je bio i za tebe i Shekija, pa vidim da si se vec pronasao u necemu sto sam napisala pa nisi mogao reci nista u svoju odbranu, pa si naravno precutao.
A pametujes ti mnogo i ulazis u neke stvari koje te se ne ticu.Napadas Vedrana bez razloga a decko samo iznosi cinjenice dok ti ne mozes na lijep nacin ni to.Pa, da ti ne kazem onda sta da uradis sa svojom kulturom a da ne pricam o ,,obrazvanju,,.
Takvi kao ti sjede za racunarom i na ovaj nacin gube vrijeme, dok onakvi poput Darka ostavljaju nesto iza sebe i postoje samo rjeci hvale, dok za tebe, znas vec sta se prica i sta se moze reci.
Ne daj boze, da takvi kao ti budu primjer omaldine Prnjavora.

Dalje se ne planiram prepucavati preko ovog foruma, imam pametnijeg posla, nego trositi vrijeme na parazite.Uzivaj u ovome dok jos mozes...Pa se cujemo 5.oktobra, jer kao sto vec rekoh, Darko ce biti
gradonacelnik, uppps, nacelnik!

I zao mi ga sto ima komsiju kao sto si ti.

Sad izvoli lektore, tu si najbolji....

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

I ovdje rucna. Molim vas da svadja i razna vrijedjanja prestanu ODMA'! U suprotnom ce vas vecina biti reciklirana!

Hvala!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Naprotiv, nemam uopste namjeru da ispravljam, jer ni sam nisam dovoljno pismen, ali onda ja bar to ne cackam kod drugih, kao ti. :wink:

A ko sta prica, to je do njihove kulture, ne moje. Mozda zato sto nemaju svoj zivot? Hvala. :wink:

A posto vjerujem da poznajes Darka, onda ga pitaj slobodno za mene, on ce ti realno reci, a sigurno ne Vedran. To ako ste vi zatrovani, ne znaci da su svi. Pitaj ga, slobodno, vjerujem da jos nije dosao do te faze da mrzi sve koji nisu u SNSD-u. :wink:
To sto je Veca nolajfer, to nije moj problem. A to sto ja imam 4 posla, od kojih su 3 online, pa moram da radim naravno, opravdava zasto ja sjedim mnogo za racunarom. On je ipak nolajfer za razliku od mene, pa zato sjedi toliko. :wink:

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Ajd sad tišina, dosta vas je, samo gluposti lupate!
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

ZHAQUI
Posts: 85
Joined: 03.01.2003. 15:31

Post by ZHAQUI »

Vlado kicks ass! :D
Ja sam dama sumnjivog morala
Dosad svoju nikom nisam dala...

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Nicky wrote:Naprotiv, nemam uopste namjeru da ispravljam, jer ni sam nisam dovoljno pismen, ali onda ja bar to ne cackam kod drugih, kao ti. :wink:

A ko sta prica, to je do njihove kulture, ne moje. Mozda zato sto nemaju svoj zivot? Hvala. :wink:

A posto vjerujem da poznajes Darka, onda ga pitaj slobodno za mene, on ce ti realno reci, a sigurno ne Vedran. To ako ste vi zatrovani, ne znaci da su svi. Pitaj ga, slobodno, vjerujem da jos nije dosao do te faze da mrzi sve koji nisu u SNSD-u. :wink:
To sto je Veca nolajfer, to nije moj problem. A to sto ja imam 4 posla, od kojih su 3 online, pa moram da radim naravno, opravdava zasto ja sjedim mnogo za racunarom. On je ipak nolajfer za razliku od mene, pa zato sjedi toliko. :wink:
Od sada piši bez interpunkcijskih znakova, čisto da se uklopiš. Izvinjavam se na upotrebljenom zarezu :D
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Zivoradeeeeeeeeeeeeeeeee , u zatvorenim prostorijama je zabranjeno pusenje, oces da neko kaznu plati !!! :D

E ljudi ajmo malo trezvenije u raspravu, evo ja Darku neznam, onako sretao sam ga ali se neznamo, a njegove protivnike znam u dusu, i opet mislim iako ga neznam da je bolji od ovih ostalih, jer od njih gori ne postoji !!! :D
Covjek je mlad ,a stalno smo pricali kako sansu treba dati mladima, pa sta mozemo izgubiti ako izaberemo njega, nista, ovi su sjebali sve , nije ostalo nista sto bi on mogao pokvariti, dajmo mu sansu pa da vidimo sta ce se desiti, mada mi je licno zao sto on nije neki nezavisni kandidat, jer ovako ce ispasti da sam za SNSD, procardali smo tolike godine, ne samo pod komandom SDSa i Vlade Zivkovica, vec i pod vlascu KPJ i raznih Klokica i Halilovica, pa hajde da i ovih 4 godine procardamo, bar sebi necemo moci ponovo prebacivati da nismo pokusali sa mladim ljudima stvoriti buducnost.
Ja inace nikad nisam glasao ali posto vidim da ce i Nicky i Sheki glasati za Darku, odlucio sam da im se pridruzim i kao stariji covjek pomognem napredku mladih, koji samo treba da se oduze ,tim sto ce dokazati da su ozbiljni i sposobni !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

KAMIKAZA wrote:stalno smo pricali kako sansu treba dati mladima
...i onda smo izabrali Rajka Kuzmanovica... :roll:

Hoces reci, ja sam to pricao, a VI ste pricali kako treba neko iskusniji, da to nije posao za dripca/klinca/nekog bez iskustva (a mislili ste na Tadica). Eto kako se to odjednom promijesni!? Malo navodite vodu na vas mlin? E...kako smo jadni...

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

"Politikom se bave oni sto su prestali da tu..ju a jos nisu poceli da igraju sah." by Djoka Balašević.

I gdje su sad tu čika Rajko i mali Darko?

:lol: :lol: :lol:
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

[quote="KAMIKAZA"]
Covjek je mlad ,a stalno smo pricali kako sansu treba dati mladima, pa sta mozemo izgubiti ako izaberemo njega, nista, ovi su sjebali sve , nije ostalo nista sto bi on mogao pokvariti, dajmo mu sansu pa da vidimo sta ce se desiti

Potpuno se slazem sa ovom izjavom,bolje on nego bilo ko drugi od ponudjenih.........Momak moze napraviti promjene....mlad,pametan,i sa ozbiljnim namjerama,jer u suprotnom on se nikad ne bi ni prijavio na ove izbore....
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma ja sam govorio da cu glasati i za Nickya ako se kandiduje za nacelnika, ,samo zato sto je mlad ,ne iz drugih pobuda !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked