Najbolja hrana u Prnjavoru

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by aquarius »

Moram da pohvalim brzu hranu ,,Pizzeta 5 +,,
Konzument sam već neko vrijeme i moram da kažem da su odlični. Probao sam čitav asortiman i posebno bih istakao porodičnu picu. Vrh vrhova, a cijena 9 KM.
Sendviči su takođe odlični. Brzi su i pristupačni.
Osvježenje u ponudi.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Гдје је та "Пицета 5+"
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Najbolja hrana u Prnjavoru je kod Vlastimira na slavi. :D a i dzabe je :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by aquarius »

vrsta8472 wrote:Гдје је та "Пицета 5+"
Trg srpskih boraca - suteren i Svetog Save - pored Nove banke a.d. Bijeljina
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by MAXIMUS »

:lol: :lol: :lol:
Čovjek otvorio i drugu radnju a naš vrli VRSTA ne zna ni z a prvu ... :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by aquarius »

Navuk o se na piroge pa za drugo i nezna .... :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by MAXIMUS »

jes jes ... znaš da je čak postao i počasni takmičar pirogijade ! :twisted:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

aquarius wrote:
vrsta8472 wrote:Гдје је та "Пицета 5+"
Trg srpskih boraca - suteren i Svetog Save - pored Nove banke a.d. Bijeljina

А туј је, само док прође пост, ето ме тамо :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

aquarius wrote:Navuk o se na piroge pa za drugo i ne zna .... :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
acer
Posts: 14
Joined: 23.12.2009. 18:35

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by acer »

Leskovacki Zar nije los
Moze jos jedno pivo za gospodina!!!

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by vasko »

5 plus
Umro bi na tvojim rukama!

ZEMO
Posts: 7
Joined: 20.06.2010. 20:24

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by ZEMO »

SIRANO tamo sam najbolje klopao najljepsa i najcistija posluga. ko god ode nece se pokajati.

egal
Posts: 2
Joined: 03.06.2009. 16:24

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by egal »

Svaki moj godisnji svratim u Prnjavor i vrlo rado posjecujem restorane, kako u inostranstvu tako i kod nas.Cini mi se sto sam vise u njima, sve sam kriticnija...ATOS -jednom bila..hrana nije losa, kolicinski malo previse(nepotrebno je da mi tanjir izgleda kao plast sijena), usluga:sam gazda nas je posluzivao, ljubazan je i trudio se oko nas ali je izuzetno navalentan, jer...ja kad sjedim u restoranu ne volim da mi konobar igra glavnu ulogu, nego ljubaznost, usluga i... distanca. Vinska karta-prosjek.
LEUT- hrana:piroge su odlicne , ali to ne moze da bude mjerilo jednom restoranu da bismo u njega cesce isli, karta i ono sto mi je servirano nije identicno,npr. riba suva, bez "obecanog" vinskog umaka...pice: iako smo bili najavljeni (15 osoba), bijelo vino nije bilo ohladjeno, barem ne u vecim kolicinama :( , usluga: prosle godine tj. 2009, mnogo bolja od ove sadasnje
ATINA- jednom bila..usluga: ljubazan konobar, jedino sto me je slagao da je pileca supa svjeze pripremana a bila je od instant praha...to odmah primijetim :x ,
Riba je bila extra dobro pripremljena(file' od sarana), sa ukusom servirano i jako dobro izgleda :smt023 ,bas tako dobro nisam ocekivala, vino nisam konzumirala al' pretpostavljam da nije los izbor, nazalost iz gore navedenog prvog razloga ne idem vise tamo...
ono o cemu ne mogu da sudim jeste kulantnost, posto ne zivim dole.
Cijene mi ne igraju ulogu ako vec idem u restoran s namjerom da dobro jedem, naravno da za stalne goste i vecu grupu ljudi treba da vaze pristupacnije cijene..znaci :kulantnost je obavezna za stalne goste ,to je svugdje u svijetu tako.
Sto se picerije u gradu tice...hm..tuga!!
A dobri cevapi su isto tako raritet u Prnjavoru, ove nove rostiljnice sam sve probala i ...nista posebno. Na trznici su jos ok. (to je ona u sklopu mesnice: cini mi se Debeljak??)Jednostavno i ukusno...nikakve prinove se u cevapima ne prihvataju :)
Svugdje, al' bas svugdje stavljaju sodu bikarbonu u cevape a i u ostalim restoranima se osjeti glutamat iz vjestackih sosova i vegete..
Sve u svemu u Prnjavoru NEMA dobrog restorana gdje bi mogli nekog izvesti...Sledeca varijanta je BANJA LUKA....a ono sto me najgrdje smeta jeste neljubaznost....svi su bez osmijeha i osjecam se kao da sam dosla na sjednicu skupstine a ne u restoran. lica su kao vostane figure..za restorane i ne toliko vezano koliko za usluge brze hrane(picerije, buregdzinice, rostiljnice i pekoteke- kako se vec dole zovu!?) a sve ovo je lice jednog grada...ako nista dole ne funkcionise kako treba, onda na turizam i usluge mora da se polaze malo vise vrijednosti...pravilo je: ako vec placam onda hocu i da sam dobro usluzen!!!
pozdrav..

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:53, edited 1 time in total.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by Vucijak »

E moj tzv Srbin Janez bas sam se ismijao citajuci tvoje komentare. Restoran Beograd vodi jedna
ciganka i tu se servira "narodna kuhinja" gdje jedu radnici i nadnicari. Nije cudo da ti se tu svidja
hrana jer si navikao tako nesto da jedes po gradilistima u Sloveniji haha.
Dobro ti je napisala marija da se vratis u svoj rodni kraj (selo) i tamo srbujes, lako ti je
preseravati se u Sloveniji. Da zivis ovdje ne bi pisao takve gluposti i nebuloze!
Zato momak drzi se lopate i gradjevine, nije internet za seljaka :)
Image

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by Dragana »

Najbolja hrana u Prnjavoru (i okolici) je:
sarma moje mame,
moj grah,
svekrvin borsc,
kcerkine piroge,
muzev rostilj... :smt006
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 01:53, edited 1 time in total.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by Cipiripi »

Prnjavor nema kvalitetnog restorana i gotovo...egal je sve tacno navela,svidjelo se to kome ili ne. Atina i Atos su pokusaj nasih povratnika iz inostranstva da urade nesto ali imaju nesto sto se novcem ne mijenja a to je opanak koji je u duboko u njima pa otuda i to da npr iz zvucnika dopiru zelje,cestitke i pozdravi radio Ljubica. Na takvim mjestima gost mora da ne primjeti muziku jer ako ju primjeti onda ga sigurno iritira. Kvalitet hrane i nije toliko sporan koliko ambijent.U jednom restoranu i ne znam sada kako se zove ,na trznici kod VK Oskar,sam dozivio i to 2x, jer sam bas bio radoznao, da specijalitet kuce tj nekakva plata za dvoje nema sve po 2x ...komicna situacija malo. Da se razumijemo ja nisam nikakav gospodin ili izbirac ali bi me bilo sramota nekoga sa strane odvesti u te nase restorane pa zato najbolje na cevape i jagnjetinu u neku rostiljnicu jer bar je tu svima jasno sta ocekuju i to ce i dobiti.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by PenisMaker »

srbin janez wrote: P.S. volim Beograd i ciganke!
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

_BalkaNFacA__
Posts: 1
Joined: 18.01.2009. 03:05

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by _BalkaNFacA__ »

najbolja usluga su momci u siranu a hrana kao hrana u vecini jeista u svim restoranima

jazavac pred sudom
Posts: 36
Joined: 26.09.2010. 19:11

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by jazavac pred sudom »

Odite u Leut tamo je savršeno sve .

egal
Posts: 2
Joined: 03.06.2009. 16:24

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by egal »

volim ja NAS grad PRNJAVOR....ja nisam imala namjeru da omalovazavam bilo koga, dala sam svoj rezime na postavljeni post, i nisam nikoga pobijala u njegovom misljenju....a u prnjavor dolazim ja kada ja hocu, posto sam prnjavorcanka a obisla sam negda i sarajevo i poneke njihove restorane...i slovenacke isto :D ...a za neke ce himen da ostane raritet do kraja zivota, to je ipak vrijednost koju se dobije po zasluzi...i usput -dopada mi se ono sa opancima...cista koincidencija :D

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by Vucijak »

egal wrote:volim ja NAS grad PRNJAVOR....ja nisam imala namjeru da omalovazavam bilo koga, dala sam svoj rezime na postavljeni post, i nisam nikoga pobijala u njegovom misljenju....a u prnjavor dolazim ja kada ja hocu, posto sam prnjavorcanka a obisla sam negda i sarajevo i poneke njihove restorane...i slovenacke isto :D ...a za neke ce himen da ostane raritet do kraja zivota, to je ipak vrijednost koju se dobije po zasluzi...i usput -dopada mi se ono sa opancima...cista koincidencija :D
Egal daj molim te nemoj da se pravdas nekim janezima i seljacima, sve si dobro napisala :)
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by Franz »

Misljenja sam da je Egalova kritika bila dobronamjerna...i kao takva je oke.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Najbolja hrana u Prnjavoru

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:07, edited 1 time in total.

Locked