Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Nemaš ti profo pojma ko je moj idol,nećemo se vrijeđati.
Last edited by ZMIJA on 17.07.2014. 22:04, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

Iris wrote:
grlica wrote:
diablo wrote:Dodik ( Zeljkica, Tegeltija, vocnjak...) = drzava ... ko ce Dodi lovu davati, ako nece od naroda dakrade. Evo imate primjer premijerke i zaposljavanja sina koji je dipl.ing. a nije fax zavrsio, kako to??? :roll:
Zamislite te bruke i sramote da neko Željkicinom sinu kaže : --mama ti premijerka a ti ne radiš?! :shock:
Imajte malo obzira :wink: :D
a ne vjerujem da nije fax završio , ipak državna firma, mora imati makar fakultet 8) doduše poželjne su i konobarske diplome za niža zvanja :lol:
Da, a pri tome je oko 90 mr.gradjevinskih nauka na birou i jedan dr.nauka dva putta konkurisao u istoj firmi i eto niko nije zadovoljio, a njen sin jeste!
За неповјеровати колико ви образа немате! Да је било ко други коментарисао ово,али гдје баш ви (СДС). Када сте већ упорни да пишете о непотизму сада ћу и ја мало писати о непотизму у Прњавору.

1. 7 чланова најближе породице начелника Гатарића се налази на платном списку општине!
2. жена предсједника СО Прњавор запослена у Дому здравља Прњавор
3. муж директорице Дома здравља запослен у комуналном
4. кћерка секретара скупштине запослена у "музеју"
5. запослене двије жене одборника СО Прњавор (СДС и НДП) у општину...

Ово је само први дио и наставиће се...

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by TEMPLAR »

Ko osvoji vlast taj i uposljava,ne znam sta ti je tu cudno . Tako je od vajkada.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Za razliku od tebe ja nešto očekujem,a to šta očekujem je da nebude gore,jer ja sam malo starija baja, i devedeste su ovi isti tražili velike promjene,ti si predpostavljam tada bila veoma mlada,a ja sam bila u zrelim godinama, i bila sam isto tako veoma nezadovoljna onim režimom,ali kad sam vidjela ko nam i kako obećava velike promjene u meni se tada krv ledila,pa sam htjela ili nehtjela i tada morala birati manje zlo, i zato nikad nisam bila u SDS u, jer sam imala oči da gledam ,uši da slušam,vjerovala ili ne branila sam TiTU,ko što dans branim Dodika,jer nism i dans nemamo puno izbora,možemo da biramo manje zlo, eto to ja očekujem Vještice draga.
Možda je tebi ovo Vještic smiješno pa se smiješ i 90. meni su se mnogi smijali,ali nije dugo prošlo mnogi su plakali a mnogi plaču i dans.
Zar ti stvarno vjeruješ u neke promjene sa ovim političkim starim kurvama,koji su već bili na vlasti crna moja ženo na metli.pa reci mi šta su nam donijeli.
Neka mi neko stvarno u dvije rečenice objasni te promjene,ali bez poznati političkih parola molim, toga smo se naslušali i od ovih u opoziciji i od ovih u vlasti.
Kad pročitaš moju knjigu SUNČANJE NA MJESEČINI mnoge će ti stvari biti jasne.
[/quote]

Pa cini mi se da nam gore i ne moze biti.Da bila sam mala 90-e godine i sjecam se da su moji svi bilo ponosni jer su clanovi sds-a.ubrzo su izgubili sve sto su imali,razisli se na sve strane svijeta,bili izlozeni ponizenjima koje kao izbjeglice i danas trpe...Fenomen koji ne razumijem je okacen kod moje babe na zidu.VELIKA SLIKA RADOVANA KARADZICA I RATKA MLADICA.E zmijo to se zove dosljednost,ljubav prema lideru, razumijevanje a da pri tom nemas nikakvu korist od tog svog idola..Ne smatram da se mogu desiti neke velike promjene,na bolje,ali silno zelim,i nadam se da ce Dodik da izgubi na predstojecim izborima,da ce da nestane iz nase drzave zauvjek.jedva cekam da procitam tu tvoju knjigu,ali sigurna sam da cu shvatiti politiku tek kad budem neki politicar koji "prodaje vjeru za veceru"...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by pat »

Je li sada bolje biti gataric ili kalabic? :smt004

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by pat »

U Prnjavoru, naravno. :mrgreen:

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Elhamdulillah!!!
Šta to pišete forumlije 8)
Spile malo li je za skoro tri godine , treba se prošetati i po frizeraijma prnjaorskim glede tačnih podataka zaposlenih u Elektroprivredi "Krajina" , Vodovodu, plus prosvjeta :D a ne samo po štrbačkim il kakvim drugim kafanama :wink: :lol:
Vještice , što spominješ Potočane --nema dalje od Potočana a vidjećemo može li poslije i u toku izborne godine šta da se napravi -- jer obećava se narodu mnogo i svašta :?
Ptico, što se tiče recenzije zna se ko je ... ptica ptici zvrk šalje :) ( i ubuduće da mi ispravljaš pravopisne greške -- svima to smeta a ja baš trebam jednog recenzenta , nekog da me stalno vraća na pravi put 8)
Ja se još nisam odselila , čekam neće li se šta promijeniti --šteta mi je napuštati Prnjavor sad kad me svi znaju , posebno sad kad imam stranku --pa komplet glasačko tijelo mi je tu.

Ako me ne bude nigdje u oktobru ništa mi ne preostaje nego da pišem lično predsjedniku :wink: :D
Dam mu glas i ima da me spasi :D
inače će mi biti : ala ala a.... o allah se uvalih :lol: :( :smt001

Nikad se ne zna :D Možda me spasi i SO Prnjavor .
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

pat wrote:Je li sada bolje biti gataric ili kalabic? :smt004
Ja,ja Bojana Lakic i nisam to cula od brace Jugovica :smt005 smatram da je za Prnjavor bolji sadasnji nam nacelnik.nekako se plasim tog Kalabica,mnooogo strasan tip :smt021
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote:-šteta mi je napuštati Prnjavor sad kad me svi znaju , posebno sad kad imam stranku --pa komplet glasačko tijelo mi je tu.

.
Ako hoces da ti stranka opstane moras biti dobra sa Miladinom Stanicem :D jer bez brasna nema bureka, a bez bureka nema ni burek stranke. :D Mogu te povezati sa covjekom pa da ti samo da ostru nulu,od toga je burek kao dusa. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Cijenim tvoj sud Kami ... ali nisi čuo da je najbolje brašno Ivo i Bele- Oštra Luka ili Klas sarajevski :D ja kao stara pitarka provjereno znam od kojeg se najbolje mota :D

Još ja njih moram naučiti kako se hljeb pravi :shock: Previše aditiva , ko raja voli da je velik ljeb! A imali su dobar hljeb . Sad došlo vrijeme da se ne može više ni dobar a jeftin hljeb uzeti u Prnjavoru . Jedino kod onog Švicarca al taj mi se nešto gadi :x

Kad mi iz Burek stranke ubacimo somune u čaršiju svi će zaboraviti Mlinpek. Ima da mu propadne firma kad sarajevski somun zamiriše :smt002 :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da bi trebalo u to tjesto dodavati vijagru umjesto germe,nekako se sada slabo dize,pa bi sa tim bilo onako masala. :D
Image
Hoce ranjka za minutu da pukne, kad samo malo ubacim,a kifle budu ko somuni. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Nisi ti dugo izgleda vidio ..to tijesto :lol: Diže se ko ludo , boja umjesto crnog brašna plus aditiv od kojeg najviše dobija na volumenu. Prošla su ta vremena Kami -- kad se Digo kvasac stavljao u tijesto :wink: :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Dobra stara vremena,tada se sve lakse dizalo . :(
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Grlice ne daj se prevariti!Burek stranka ostaje pri pomenutom brasnu!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Ali ovo je sa mirisom tajkuna,bolje ce se prodavati u Prnjavoru. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Ijs Kami pitacu te za misljenje kad tajkuni zamirisu na nase bureke i somune.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Bez vještice nema ni bureka a još manje Burek stranke :D To vještice!!! Uh kad im zamotamo , zabiberimo , zaljutimo pa kad im zamiriše ima da se nahrane ni mrvica neće pasti sa stola .
imam moćno pero - jezik srpski

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by seha »

haj' grljice kazi, jel' burek motani, il' je slagani? imal mesa, il' si met'la plaho ljuka? cuje'l se?
Srebrena Krila

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Čujemo se jašta ! Vidiš da si i ti čuo za nas :D Što se tiče tirita ja se tu ne petljam , to moraš pitati vješticu , ona je majstor svog zanata tako da ona ima najbolji odgovor na to pitanje :)
Mi ne (s)lažemo , vještica kad razvije jufku nas dvije se možemo triput zamotati i opet da nam malo visi tijesta :lol: :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Keyser Söze »

Image

Ovo je potencijalno zapaljiva tema, zato molim sve forumase da ne daju nikakve nepromisljene komentare!
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Pa cini mi se da nam gore i ne moze biti.Da bila sam mala 90-e godine i sjecam se da su moji svi bilo ponosni jer su clanovi sds-a.ubrzo su izgubili sve sto su imali,razisli se na sve strane svijeta,bili izlozeni ponizenjima koje kao izbjeglice i danas trpe...Fenomen koji ne razumijem je okacen kod moje babe na zidu.VELIKA SLIKA RADOVANA KARADZICA I RATKA MLADICA.E zmijo to se zove dosljednost,ljubav prema lideru, razumijevanje a da pri tom nemas nikakvu korist od tog svog idola..Ne smatram da se mogu desiti neke velike promjene,na bolje,ali silno zelim,i nadam se da ce Dodik da izgubi na predstojecim izborima,da ce da nestane iz nase drzave zauvjek.jedva cekam da procitam tu tvoju knjigu,ali sigurna sam da cu shvatiti politiku tek kad budem neki politicar koji "prodaje vjeru za veceru"...
Sigurno nam može gore biti,tu nema dileme, to ti mogu sigurno dokazati ali da li bi te u to uvjerila nisam sigirna.
Kažeš da pamtiš kako su tvoji svi bili ponosni,kad su bili članovi SDS a,neznam zaista čime su se ponosili prije SDS a, da bi mogla donijeti konačan sud o genezi njihovog ponosa, takođe nemogu ništa reći o fenomnu slika na zidu, jer ja pamtim da na zidovima mojih roditelja nikad nikave slike na zidu nisu bile sem slike svetog Arhangela Mihaila naše Krsne Slave.
Meni je jako žao ako misliš da sam ja dosledna nekom lideru, i da sam sebi stvorila Boga na zemlji,kad se i onom na nebu nemolim često,i sve što najviše mrzim to je idolopoklonstvo ,a pogotovo kad je zlatno tele u pitanju. Ali bavljene politikom je iznuđena stvar, jer se ona uveliko bavi nama, i ako ja od dva zla trebam izabrati manje onda neznači da je moj idol Dodik,ili bilo koji političar koji po mom uvjerenju manje loš, po nečijoj logici i uvjerenju sam Bog ,što je percepcija mnogih mojih političkih neistomišljenika,koji prvi optužuju da nebi bili optuženi.
Velike promjene 90 godina prošlog stoljeća su bile promjene na gore,to i ti u svojoj priči konstatuješ ,a ove najvljivane nove promjne kojima je jedina prepreka Dodik su velika iluzija i prevara.Za promjene rušili su Titu,rušili su Slobu,rušili su Radovana a sad ruše Dodika,a promjene da bude bolje svima a ne samo njima, nema niti će ih biti dok se sunčamo na mjesečini.

PS
Za tvoju informaciju ja sam protjerana iz dodikove stranke na jedan najprimitivniji način, od nekih najprimitivniji ljudi i to po drugi put ,ali ti koji su me prtjerali,nemogu u meni protjerati moja politička uvjerenja koja nikad nism temeljila na nekim likovima i političkim kreaturama od piolitičara,i jedino sam ostala opredjeljena svojim idejama i svojim idealima prvde, slobode i jednakosti za sve.
Last edited by ZMIJA on 18.07.2014. 10:23, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Sve pohvale za Burek stranku i šefice na čelu iste..Grlicu i Vješticu!
A za nas, žene koje ne znamo razvijati kore i burek ..prava je sreća da postoji SDS :D :D :D

PS molila bih da se za mene stavi rezervacija, na primerak knjige "Sunčanje na mesečini"..posveta obavezna

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Kukavne smo mi žene koje neznamo razviti pitu, pa nam pitu neko drugi mora razvijati.
Ovu što su nam smotali SDS ,HDZ,I SDA ''prije klimatskih i drugih promjena'' 90. godina prošlog stoljeća još ćemo dugo jesti, s obzirom da se ta pita podgrijava,sem ako Grlica nepripremi neki svježi burek sa sirom .

PS
Sa zadovoljstvom ću ti uručit svoju knjigu SUNČANJE NA MJESEČIN sa posvetom,s obzirom da su me na pisanje te knjige inspirislai ljudi poput tebe draga Julija.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:.prava je sreća da postoji SDS :D :D :D
SDS jel to Sirnica sa Domacim Sirom

Sad je na zmiji da probere hoce li sa vama sirnicarima ili sa ovim iz burek stranke,jer burek u bosni je sa mesom,a ne kao u srbiji, :D svratim ja jednom da kupim,pitam imal bureka,kaze tetka:"ima",reko daj zamotaj pet komada,a ona ce:"sa cime cete imamo sa sirom i bez ista",kad se slogirao nisam,burek bez ista ili sa sirom,pa gdje je ta odrasla jebo je burek ludu,taj njen burek bez ista je maslenica,a burek sa sirom je sirnica, burek sa mesooooooommmmm je burek. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Ne zmile nisu bili komunisti!Neces vjerovati smjeli su slaviti slavu,Bozic...I oni su,obavezno,imali na zidu Ikonu Svetog Nikole,pa su,eto,kasnije dodali i te slike.
Gdje nas to vodi Dodik,reci m!?Sta je istina,od svega sto prica?Ubijedi me!!!Gdje je novac od prodaje telekoma?Koliko nas je kostala zgrada vlade?Od cijih para je sagradjen Andric grad?Ko stoji iza Vladike Grigorija,i cemu mijesanje politike u crkvu,do te mjere da kad Tomislav Nikolic(protiv kog je Dodik navijao)dolazi u Trebinje ne bude docekan od strane Grigorija.Gdje zavrsi novac namijenjen za aerodrom u trebinju?Kako je teta iz vrtica zavrsila kao pomocnik ministra?Sta je sa seceranom iz Bijeljine?Sta je medicinskom elektronikom?Sta se desilo sa istragom u Bircu,sta sa Fruktonom,sa Panafleksom,Jelsingradom,Boskom...?Dokle su stigli radovi na izgradnji kompleksa hotela na Jahorini ciji su vlasnici Zeljka Cvijanovic,Dzombic,Dodik?Neznam koji on problem ima u glavi ali cini mi se da pogresno shvata svoj polozaj predsjednika.Nije on dobio ovu drzavu samo za sebe,niti nas,gradjane te drzave za svoje robove!Kakvo srbstvo on propagira,kad pravi dil sa Lagumdzijom?Za vrijeme Dodika jedino sto je odradjeno a sto je i trebalo da se uradi ,je hapsenje profesionalnih ubica,ali pitam se jeli tu u pitanju pravda ili spasavanje sopstvenog zivota?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

Locked