Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, dodaj još: naočitog, obrazovanog, poznatog u svijetu.... ostaće ti veća razlika, veći profit!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Necu da pjevam dok ne rasprodam akcije. :D
Jel vidite vi sta znaci nos za biznis, :) skontao sam ja da on nije za dzaba isao u Ameriku,i evo odma dodje do kolapsa,cim sam napravio ponudu,sad su akcije naseg nacelnika skuplje od akcija facebooka ili googla,cim se oparim dolazim na cevape u Prnjavor i naravno na buvljak i sisanje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Kami, dodaj još: naočitog, obrazovanog, poznatog u svijetu.... ostaće ti veća razlika, veći profit!
E pa ne smijes sve kvalitete da stavis na listu,ako napisem sve ovo jos ce nam pasti na um da ga zadrzimo kad je sve tako lijepo :D Znas ono kad je seljak prodavao kravu,ne poredim naseg nacelnika sa tako necim :smt083 ,ako nam je predsjednik vo ne mora znaciti automatski da je nacelnik krava,vec onako,ali,seljak prodaje i ko god pita on kaze:" hoce ubosti i jalova je,nema skoro nista mlijeka."... Pridje mu cigo i kaze,tako nikad neces da je prodas,daj ja to obavim za tebe,i poce cigo da hvali kravu:"lijepa dobra,mljecna,mirna malo jede puno daje".I svidi se krava nekome hoce da kupi pristaje na duplu cjenu,a onda seljak neda ,kaze kad je tako dobra necu je prodavati. :D Zato sam ja iznio samo one najosnovnije stvari,jer danas su zubi i u Koje jako skupi,a nama moze i neki krezo,svejedno nemamo sa cime da ga hranimo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

To ti i pričam, ima jedna mudrost "Pametan cijeni dok ima a budala tek onda kada izgubi"!
A ti bi našeg Načelnika na doboš!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. E pa neće moći!!! Ne damo!!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Bas nemas smisla za biznis :D Znaci moram da radim samo sa ovim polovnjacima,sad cu da izlozim Vladu Zivkovica a mozda i ona Halilovicka ako je ziva privuce neke arapske investitore,naaaa jahhhh, valda ce biti bar za cevape,ima prnja a i sisanje moze da saceka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Eto sada moram i abecedi biznisa da te učim.
Neke stvari donose više profita ako ih zadržiš! cccc nisam od tebe očekivala tu naivnost.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ma to vazi samo za imobilije i neke druge stvari vidis kako se Vlado ofucao,i Nada zali sto ga se nije rijesila dok je jos na nesto licio. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Neki stare kao papuča, a neki kao katedrala!!!!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

:smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Iris spamovala si nam važnu temu,idi malo odmori, imamao ovdje važnih problema na ovoj temi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by KAMIKAZA »

Sta je Zmile nije valda da ti se krava teli pa imas pitanja za nacelnika ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by ZMIJA »

Eto sreće da imam karavu ,hranila bi je i muzla,kajmak i sir pravila i prodavala, a ne ovdje praznu slamu na forumu mlatila .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by KAMIKAZA »

Sigurnije je kupiti mlijeko u Metaleksu

Mislim da i ovo spada pod temu,jer nacelnik je veterinar :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by Iris »

Nije lako biti veterinar!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

U Doboju je suspendovana civlina vlast, i od sutra general Zec pruzima komandu nad ovim gradom, kako bi se krenulo u raščišćavanje i asanaciju grda, te uveo red ,jer Doboju prijeti ništa manja opsanost nego što je bila voda, u sličaju da dođe do epeidmije i raznih zaraznih bolesti, što bi postojeću katastofu ovog grada moglo drastično da poveća.
Zbog mogućnosti izbijanja epidemije, i raznih drugih zaraznih bolesti,stanovništvu se daju stroga upustva o prventivnoj zaštiti,svih građana, a posbno ljudima koji vrše asanaciju terena u smislu lične zaštite ,kao i upustav o korićenju hrane i vode za piće,gdje se takođe preporučuje i sugeriše da se koristi flaširana voda i konzervirana hrana,kako bi se stanovništvo što manje izlagalo opasnosti od zaraze ovim putem.
Meni zaista nije poznato da li se ovaj prnjvorski kotlić ,gdje se sprema na hiljade porcija hrane, i masovno dijeli građanima Doboja uklapa u preventivne mjere zdravstvene zaštite,jer i pored dobre namjere prnjavorčana, da iz jednog mega kazna nahrane desetine hiljada dobojlija,navodi na razmišljane,s obzirom da u Doboju nije nikakav vašar, ili narodno veselje, već se vrši jedna velika i masovna asanacija,za sve učesnike i građane nešto u čemu se nema velikog iskutva.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Ne zamaram se , ne znam ništa , ne vidim ,ne čujem -brojim do 100!
Last edited by grlica on 20.05.2014. 00:39, edited 2 times in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Da sam u paranoji, pa da zakljucim kako je u pitanju smisljena strategija i nekakav temeljan projekat..ali obzirom na cinjenicu da je glupost dominantna kategorija ovdasnjeg javnog delovanja, na nju otpadaju biseri koji svakodnevno stizu direktno iz vrha vlasti po izlasku iz helikoptera. Pod plastom kontinuiranih prica, neprestano prave isti veliki problem, onom malom coveku..kome je svega dosta, koji je na ivici provalije, a koji bi samo da ljudski zivi..ali mu promoteri velikih nacionalnih projekata stalno odrzavaju povisenu temperaturu.
Iz ove ponizavajuce kaljuge, narod ce se sigurno izvuci bez obzira na sve muke i patnje. Postoje svetli putokazi za to..sve pohvale za humani Prnjavor x

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Bogami Julija, kruže neke informacije da je Obren Petrović bi nageo preko grane, pa su ga s granice vratili u Doboj, tamo gdje mu je i mjesto, posebnu u vremenu vanrdnog stanja, koje su mnogi tako priželjkivali da se proglasi.
Ja sam tradicinalno nesklona prema ženama ,a pogotovo ženama u politivci,ali me je Željkica naša pozitivno iznenadaila sa svojom ,odlučnošću komadanta kriznog štaba u izvanrednim okolnostima.
Svaka joj čast.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

Zec moze samo da dodje do Doboja i pojede kotlic i da se vrati, General u penziji bez vojske..kome ce on i sta tamo komandovati..lokalna vlast je zabavljena svime, jer nema ni ljudstva ni tehnike..vatrogasci rade koliko vode ima, dezinfekcija isto..Dobojlije u gornjem gradu i Rudanci kafe ispijaju.a stanovnistvo samo od sebe cisti nema im se sta komandovati. Vec se treci dan cisti, i stoji smece na ulicama i raspada se, a kamione velikih firmi nisam vidio u Doboju da ga odvoze, ni mg mind ni eko euro tim ni putarske ostale firme a mogle su do sad svo smece odvuci, nalaze se na 20 km od Doboja. Naravno, cekalo se da povjerenik Vlade preuzme vlast pa da se na tiha vrata preuzme vlast u Doboju kao sto je Vucic uradio u Sabcu pa da se radi nesto. Od vanrednog stanja ni V nema, izbori su u toku...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Da se malo nisi prevario Regi,Stepu Stepanovića su četiri puta vraćali u prve borbene redove,što iz zatvora, što iz penzije.
Naravno da tamo nema organizacije, jel se lokalan vlast na čelu sa Obrenom Petrovićem ponaša ka da su u Doboju izgorjela dva stoga sijena na njivi,a ne da se desila bibliska katastrofa ,zato je i suspendovana lokalna SDS garnitura koja opstruše i neponaša se u skladu sa proglašenim vanrdenim stanjem, gdje treba izvršiti potrebnu mobilizaciju tehnike i ljudstva u skaladu sa potrebama na terenu,ali nažalost oni to ili nisu htjeli, ili nisu znali,pa zato su i susprendovani.
Nije sad vrijeme stranačkog prepucavnja i nadgornjavanja, jer treba se prihvatti ozbiljnog posla,jer kažem u Doboju nije krava otelila mrtvo tele,već se desio bibliski potop, i ako se ne uhvatimo u koštac ,nesmijem ni pomisliti šta bi se moglo desiti,a to stranačko trkeljanje nikiga ne interseuje.
A to sa kotilićem i masovnom podjelom hranae na otvornom, u jednom ovako opasnom prostoru ,je največa glupost koja se mogla prirediti ovog momenta u Doboju ,i zaista se postavlja pitanje ko je to dozvolio da se dešava u ovakvmo za to neprimjerenom trenutku.
Dakale general Zec ako nasjedne na porciju čorbe, i tako da primjer ostalim dobojlijama,da se masovno hrane iz jednog lonca, i da tako dovedu u mogućnost masovnog trovanja hranom,u kontaminiranom gradu,onda on nije general već obična ovca,što ja iskreno se nadam neće biti tako ,več naprotiv, kupi kotlić i gasi vatru.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by MASTER »

ja predlažem da generala Zeca postavimo za predsjednika i ako na nivou vlasti riješi smeće,mulj i talog koji se skupio,onda bi mogao i u Doboju :D :D :D :D
Šalu na stranu,ali ne mogu da vjerujem da se na ljudskoj nesreći kupe politički poeni,fuj
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Зар неко мисли да смо толико крактке памети...
"Влада је у сталном засиједању и разматрању потребе за ванредним стањем."
"Вода постоји, све постоји... ми смо у сталном засједању али, ванредно стање још не постоји..."
http://on.fb.me/1jP3ssx

Image
Буџак, маја 16-ог Љ.Г. 2014-ог...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

ponovicu jos jednom, Doboju ne treba nikakav General Zec poslat od Vlade, koja, ako je vec krenula da smjenjuje treba prvo sebi da da ostav...receno je da nisu zadovoljni skupljanjem smeca po lokalnim zajednicama? sta oni melju, samo -Doboju treba nekoliko stotina kamiona za odvoz a grad je potopljen, pomoc moze dobiti od Prnjavora i Teslica i Vlade i to je to. umjesto da tamo bude uveliko sva mehanizacija, Vlada se obracunava sa lokalnom vlascu. Mucna situacija je tamo ali ocigledno ne za sve.
Sto se tice Prnjavora odlicno je odradio svoj zadatak, a taj koji misli da je glupost sto se kuha hrana nek razmisli koliko je zdravo uopste jesti i iz konzerve na otvorenom bez higijenskih sredstava. Ocigledno da ljudi sacekaju da prodje poplava pa onda da se najedu. kakvih sve gluposti covjek nece procitati..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vlada je zakazala,prvi dan su trebali mobilisati sva vozila sa auto puta i ubaciti u saniranje steta,sve drugo je samo mlacenje prazne slame.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked