Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Kako to tako majstorice , kasniš dva sata na sastanak i umjesto o tiritu ti o slikama svoje pokojne babe , tate , mame. :( :? Pored Sv. Nikole , Raše i Mlađe dodaćemo mi umjesto Tita i po jednu burek sliku :)
Doduše ovaj jutarnji tirit - pitanja što si spremila vlasti - ne bi ti umjeli odgovoriti ni vladika ni zmile ni Mile i Želki zajedno da sjede. Odmah na jutro ćemo te odlikovati za rječitost i dodati u zvanje pored majstorice još -- glasnogovornica Burek stranke :D

Jesu spremne kugle za danas :wink: :P
Last edited by grlica on 18.07.2014. 11:22, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

:D Dobro jutro grlice!Eto dobre sam volje danas(osim kad moram odgovoriti na zmijin post)Nesto razmisljam da edukujemo ove nase forumasice,koje ne znaju praviti pitu.Sve o nasem trosku,nije beg nikad cicija bio...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

Edukovati nego šta !!! Đe valja da jedna presvjetla sultanija ne zna pitu bacit preko glave :D čuj imaju kore -- oooo zemljo Irak i Levantu.
Kako bi ona u ratu s dobijeni brašnom , uljem , soli i šećerom tj od hum. pomoći pravila tri obroka dnevno?! Otvorila bi firmu za vučeno tijesto a mašine bi naručila od poduzetnika pardon privatnika :wink: 8)

To će biti ono što mi kao stranka dajemo ovom narodu . Sve: mlade ,nevjeste , žene , majke , supruge - ima da naučimo da bacaju burek tj. pitu , one najbolje kao majstorica moraju znati preko glave :o
Naći ćemo neku halicu-radionicu i tu će biti obuka i naravno bureka za sve ...ko stigne na red .
Ja ću djeliti bureke :wink: :D socijalno ugroženim koji nemaju za Bureka kod Đole il u Aromi :wink: :)
Last edited by grlica on 18.07.2014. 17:11, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Zar »

Julija,nek si ti nama u SDS-u, lako cemo za kore....ima ovih sto samo to i znaju radit...da razvlace :lol:

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

...
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Ne zmile nisu bili komunisti!Neces vjerovati smjeli su slaviti slavu,Bozic...I oni su,obavezno,imali na zidu Ikonu Svetog Nikole,pa su,eto,kasnije dodali i te slike.
Nemam razoga da ti nevjerujem,nikome nije bio zabrnjeno da slavi Krsna slavu i Božić, i za to nije trebal nikava hrabrost,i svi koji dans govore kako je bilo zabranjeno slaviti Krsnu Skavu i Božić sigurno lažu ,jedino je bilo zabranjeno sjediti u Komitetu i slaviti Krsnu Slavu i Božić,pa su mnogi birali Komitet,a onda su za tu nemoralu sopstvenu odluku krivili ne Komitet jer je bio blizu, već čak i Komiternu.
VJESTICA wrote:Gdje nas to vodi Dodik,reci m!
Neznam gdje nas vodi Dodik,ali znam gdje nas vode ovi iz Saveza za prevare ,pardon promjene,vode nas na mjesto zločina, tamo gdje su nas ostvili 90.godina prošlog stoljeća da se međusono koljemo,dok su oni vezali svoje zateve u čvorove i poečeli veliku ratnu i poratnu pljačku naroda.Sad kad su nas opljačaklai i obezglavili a oni se obogatil,sad bi da nas mire da živimo u nekom novom BRATSVU I JESINSTVU.Samo se postavlja logično pitanje kad su nas lagali,onda kada su nam govorili da prodamo kravu i kupimo pušku, ili sada kako je neminovno živjeti u jedinstvenoj i unitarnoj BiH koja užurbano teraba da ide ka evratlanskim inegracijama na evropskom putu i kako je neodrživa BiH sa entitetima i kantonima, i kako je Dejton prevaziđen ,te bi trebali iću u suštinske reforme prvo Ustava,pa onda svega ostaloga.Dodik je trenutno na Dejtonu i budućem putu samostalnosti Republike Srpse pa ko voli nek' izvoli.
VJESTICA wrote:ta je istina,od svega sto prica?Ubijedi me!!
Svašta se priča Vještice kao u Sjevernoj Koreji kako je Sjeverna Koreja pobjedila u finalu Brazil na proteklom fudbalskom prvnstvu sa rezultatom 8 :1
Zar nekoga treba ubjeđivati u suprotno.
VJESTICA wrote:!Gdje je novac od prodaje telekoma?
Novac od Telekoma je u školama,bolnicama,vodovodima,putevima,sprtskim dvoranama i ostalim infrastrukturnim objektima diljem naše Republike Srpske,pogledaj još neku televiziju,sem BN televizije.
VJESTICA wrote:Koliko nas je kostala zgrada vlade?
Koštala nas je puno,ali puno manje nego nas je koštala Republika Srpska.pa zar je Vlada Republiek Srpske trebala biti na Plama u onoj barci, ili u glavnom gradu Republiek Srpske našoj ljepotici BANJALUCI
VJESTICA wrote:d cijih para je sagradjen Andric grad?Ko stoji iza Vladike Grigorija,i cemu mijesanje politike u crkvu,do te mjere da kad Tomislav Nikolic(protiv kog je Dodik
Andrićgrad je sagarađen od naših para,šta je loše u Andrćgradu,to je naša kulturna prestolnica,a kultura je nešto najvažnije šta nam sada treba,mnogo važnija od svih burekdžinica.A ko stoji iza Vladike Grigorija,vjerovatno naš srpski Ptraijarh Irinej šaralatanski rečeno on mu je šef,ja blage veze nema s tim.Mješanje politike i crkve nije izmislio Dodik to znam sigurno,to treba pitati naše ratne vođe i vjeske poglavare, one što su 90. godina prošlog stoljeća vezali zastave u čvorove /SDA, SDS I HDZ/Radovan,Alija i Tuđman.
VJESTICA wrote:.Gdje zavrsi novac namijenjen za aerodrom u trebinju
Znaš li koliko je tog novca bilo na kamari,mislim onoliko koliko je i aviona bilo na aerodromu.To su vizje Vještice, kao što je Vizija burek za Ginisa naprimjer,gdje bi se isto pitanje moglo postaviti gdje su pare od bureka.
VJESTICA wrote:ko je teta iz vrtica zavrsila kao pomocnik ministra?Sta je sa seceranom iz Bijeljine?Sta je medicinskom elektronikom?Sta se desilo sa istragom u Bircu,sta sa Fruktonom,sa Panafleksom,Jelsingradom,Boskom...?Dokle su stigli radovi na izgradnji kompleksa hotela na Jahorini ciji su vlasnici Zeljka Cvijanovic,Dzombic,Dodik?Neznam koji on problem ima u glavi ali cini mi se da pogresno shvata svoj polozaj predsjednika.Nije on dobio ovu drzavu samo za sebe,niti nas,gradjane te drzave za svoje robove!Kakvo srbstvo on propagira,kad pravi dil sa Lagumdzijom?Za vrijeme Dodika jedino sto je odradjeno a sto je i trebalo da se uradi ,je hapsenje profesionalnih ubica,ali pitam se jeli tu u pitanju pravda ili spasavanje sopstvenog zivota?
Mnogo si pitanja meni postavila,na koja bi ti pitanjem mogla odgovarati,nije samo elektronika,Birč,Fruktona,Jelšingrad ,Boska i banja Kulaši u pljačakaškoj privatizaciji nestala,ali bi na ta pitanja od mene i Dodika bolje znao odgovoriti Mladen Ivanić, koji je i banke prodavao za jedan evro ili razmjneno u banci za dvije km, zar se nesjećaš ko je krčmio i za vrijeme koje Vlade.
Last edited by ZMIJA on 19.07.2014. 08:25, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Zmile hvali ta jer si se bas potrudio da mi odgovoris,ali moram ti priznati da ja znam odgovore na pitanja koja postavim na forumu.A i znam jos po nesto.. :smt006
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Zar wrote:Julija,nek si ti nama u SDS-u, lako cemo za kore....ima ovih sto samo to i znaju radit...da razvlace :lol:
Zar lakse mi je raspravljati sa zmijom o politici nego shvatiti ovaj tvoj komentar.Iskreno se nadam da nije zlonamjeran jer sa moje strane nisi dobio takve vibracije!

Patuljci žive u kuglama

Ima ljudi na kojima srebro nikada ne tamni.
Ima ljudi na kojima zlato toplije sjaji.
Ima ljudi koji znaju odgovore na sva vaša pitanja,
koliko god teška ona bila.

Njih možete pitati zašto je Nebo plavo i zašto drveće
raste uvis želeći da dosegne Sunce, gde putuju reke,
ko je nas obojio i odakle cveću ime… njih možete
pitati gde to Sunce spava i gde se kriju drevni
gradovi, zašto ne možete razdvojiti mleko i čaj da
opet budu kao pre nego što ste ih pomešali, ne želeći
piti ni jedno ni drugo već nešto treće… njih možete pitati
zašto rastemo, zašto učimo, zašto se ponekad osećamo
tako svadljivima ili tužnima…

Zašto sanjamo?
Ko je stvorio oblake i zvezde, slova i brojeve, planine i mora?
Zašto ljudi stvaraju pa ruše?
Pa opet grade ispočetka?
Ne verujete?

A osećate li se vi katkada, dok ste u blizini nekih ljudi ugodno,
pametno, duhovito, plemenito, puni vrlina? Izazivaju li, možda, neki
drugi ljudi u vama čudne osećaje nelagode, hteli biste se udaljiti,
pobeći od njih, ili se samo svađati sa njima jer vas ljute, a vi i ne
znate zašto?

Da, to je istina.

Ima ljudi koji izazivaju ono najbolje u nama i drugim ljudima,
samo…ti se ljudi ne mogu otkriti na prvi pogled.
Oni ne vole da nose
zlato ni srebro (a po njihovu bismo ih sjaju možda prepoznali),
jednostavno, ni po čemu se ne ističu od ostalih ljudi.. a ipak, čine
nam život lepšim, svetlijim, ispunjenijim, svrsishodnijim, plemenitijim.
Katkad ih možemo prepoznati po smehu onih oko njih, ljudi ili dece,
po vedrim licima kojima su okruženi, po sretnim pričama ili pesmama,
ili po muzici kojoj uče djecu. U njihovoj blizini nema mržnje, ljutnje ili
ružnih reči. Okruženi su dobrotom, a takvih ljudi ima u svakom gradu.
Oni nas uče kako živeti, kako se radovati, kako voleti.

Zovu ih Zlatni Ljudi. Svako sretne nekog zlatnog čoveka, a toga čak
i ne mora biti svestan. No, trag toga susreta ostaje. Prepoznaćete ga
u očima koje sjaje, i u osmehu koji ostaje na licu, u lepom, smirenom
i ispunjenom osećaju sreće u grudima.

Potražite Zlatne ljude… tu su… oko nas…
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by seha »

Srebrena Krila

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Zmile hvali ta jer si se bas potrudio da mi odgovoris,ali moram ti priznati da ja znam odgovore na pitanja koja postavim na forumu.A i znam jos po nesto..
Znama ja da si ti pitanja postaviljala da drugi čuju odgovore, isti oni koji misli da ti neznaš ništa drugo nego razviti burek,što naravno nije tačno.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

Eto seha sta uradi!!!Zbog tebe nas prebacise u ovaj kredenac! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by Vucijak »

Cini mi se da je ova tema jos gora od Lude kuce :smt005
Kami dolazi vamo na more pusti kraju rodno selo :lol:

Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by KAMIKAZA »

Image
Ma sta da radim sa tim,ja sam seljak covjek,za mene je ovo odmor. :D Ove su sve holandjanke i sve su bez kupaceg :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Оно, што јест, јест. Нисам исти, очигледно. Али, дозволићеш ми да се мало браним: писање великим словима је заиста генијалан патент. Знам да није дозвољен по правилима форума. Искрено, не видим зашто. Некоме је дозвољено да сакати матерњи језик очигледном неписменошћу (бијо), а другоме треба забранити да пише великим словима. Радован, који је патентирао писање постова великим словом, заиста је генијалац. Замисли да је у кафани забрањено лупање само чаша, а флаше да се могу лупати по вољи. Таква је и ова забрана на форуму-писање великим словима. Будимо реални, писање великим словима је одраз неписмености (непознавање постојања малих слова), и зашто би се то разликовало од других видова неписмености. А неписмености на форуму у изобиљу. Камиказа (велики маг и пророк ових страница) каже: "Није битно како је шта написано, већ шта се хтјело рећи!" :lol: И сви се клањамо овој дубокоумној мисли. И ти си заговарач ове будалаштине, ако ћемо поштено. Али зашто иста не вриједи универзално? Какве везе има да ли сам пост писао само великим словима, или обојеним словима, није ли битно то што сам хтио рећи?

А Рокијев пост није опаска, већ је радња која претходи повлачењу воде из водокотлића.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Poicajcu je mjesto u vicu, a ne da bude pohvaljen i da zasjedne na naslovnu stranu!Gdje je Julija da ovo iskritikuje?Zlo i naopako sta se radi u kasabi, ovo je glede nas vaznija vijest od Gatarica i ministra Djokica...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Nisam ja zagovarač nepismenosti na forumu. Zašto?
Moraš priznati da za naš jezik pored znanja moraš imati i malo dara , posebno kad su ijekavizmi u pitanju .Jezik je živ kad se služiš narodnim govorom , na taj način postaje književni jezik , samo što mi nemamo baš književnika. Poznavanje standardnog jezika ,zapravo vladanje normom ne možeš očekivati od Vrste , Kamikaze i od većine forumaša -- besmisleno ih je prozivati po tom pitanju. Nije beskorisno opominjati za nepismenost ali nažalost oni nemaju namjeru da se opismene , tj da vladaju normom.
Baš si me nasmijao prošlim postom -- 100% tačno. Kao što ti pišeš velikim slovima kad te iznerviraju tako i moj pravopis često ispadne nakaradan jer ja zamišljam sebi neki sopstveni pravopis tj. krijem porukice samoj sebi u tome :wink: 8)
Ja često prelistam tvoje postove kad nisam sigurna za neku riječ. Zamisli , sve gramatike i literatura koju imam u kući je na ekavskom :( , da tražim onaj tzv. bosanski pravopis beskorisno opet --kod nas nikad nije bio prijevoz i općina :) :? Potpuno sam ispala iz forme što se tiče nauke i kulture. Okupirale su me bliznakinje i "šta danas za ručak''?!" ... prava seljanka , stidim se ponekad :roll: :(
Last edited by grlica on 01.08.2014. 14:16, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Зар тај полицајац је био на насловној страни: Вечерњих новости, Блица, Б92, Куруира, РТС-а и Индекс.хр, РТЛ и свих домаћих медија. Тако да заслужује, још једну насловну вијест!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Мало нам се тема разводнила. Пишемо о свему, само не о ономе што је тема заправо. Да бих то колико-толико поправио, ево једне спонтане и искрене изјаве од ванстраначког форумаша: Гатарић је начелник за пожељети.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Ubjedjen sam da ce policajac Nedjo dobiti jos veca ovlascenja da zalijepi cusku po potrebi, da vuce za usi...jednom recju da nastavi da se ku*ci po kasabi na bruku i sramotu naseg Mup-a. P.s. Crni humor je jedino mjesto gdje je stvarno zasluzio naslovnu stranu.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Ima li iko (osim Zara) da mi kaže da li je Neđo - zvijezda , jula 2014. -- SNSD policajac?
Nije valjda i Neđo okorjeli SNSD -ovac :shock:



Treba se vratiti načelniku , nema sultanija da nam pričaju o prijemu Vladinih izaslanika u dvor :wink: :smt005
Last edited by grlica on 02.08.2014. 10:19, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Koliko je znam pomenutog policajca, potpuno je apolitican. Bar sam ja takvo misljenje stekao. Tipican pandur.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

grlica wrote:Svrako , ispravka : zmile i batko nisu okorjeli već okoristili se ... --ti smišljaj pridjev
Baš tako,ptico.Vidi se iz priloženog.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Oprosti lijepa moja zmijo ako te uvrijedih :| znaš da si ti meni najdraži forumaš. Eto , baš pomislih jutros odo obrisati korist... kraj zmije a ti poranio pa me već citirao :roll:
imam moćno pero - jezik srpski

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Zar wrote:Ubjedjen sam da ce policajac Nedjo dobiti jos veca ovlascenja da zalijepi cusku po potrebi, da vuce za usi...jednom recju da nastavi da se ku*ci po kasabi na bruku i sramotu naseg Mup-a. P.s. Crni humor je jedino mjesto gdje je stvarno zasluzio naslovnu stranu.
Maloprije citam kako su policajci,navodno,spasili nekog lika sto je lezao pored puta u Potocanima i navodno imao epilepticni napad. Nedjo sigurno nije jedan od njih, on bi ga prvo izribao sto lezi i remeti javni red i mir,a onda bi ga legitimisao. Dok bi skontao da je covjek u kriticnom stanju,ovaj bi se nesrecnik vec ohladio... Hoce to kad je duzina pendreka srazmjerna koeficijentu inteligencije...
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

vrsta8472 wrote:Зар тај полицајац је био на насловној страни: Вечерњих новости, Блица, Б92, Куруира, РТС-а и Индекс.хр, РТЛ и свих домаћих медија. Тако да заслужује, још једну насловну вијест!
E moj druze,ako nam je Nedjo ponos i dika i reprezentativni lik nase varosi,onda nam je jedino rjesenje kolektivni harakiri. Umjesto da pomenute naslovnice krasi mala Milica i drugi talentovani i perspektivni mladi ljudi,ti se dicis nadr*anim maloumnim pandurom. Koliki je publicitet dobio zasjenice cedne Soraju,Staniju i njihove plasticne atribute. I jos ga ovi imbecili iz MUP- a pohvale... Cega se pametan stidi...
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

Locked