Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

STUKA-OMERTA wrote: ali ipak vidim moc u ovim novim i mladim kadrovima koji imaju otvorene instrukcije i podrsku od Vucica ali pod uslovom da ociste kriminal i korupciju ne bitno ko se u kojoj stranci nalazio....
Е сад си усро и шефа и станицу!

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by svjedok.saradnik32 »

полако професоре
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: idemo u bolje sutra..srećom i vi skupa sa nama :wink:
Tako je i Hitler govorio logorasima. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Mogao si naći neko bolje poređenje.
Niti sam ja Hitler, niti vama priliči ovo logoraši.. Ne razumem tvoju potrebu da me neprestano peckaš :(

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Ko se svađa taj se voli,Kami je ljubomoran na tvog orla raširenih krila,samo orao će pasti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Nema prečice do uspeha, niti većeg zadovoljstva od pobede. Ako je cena tog puta ..pad, bolje je i pasti, pa ustati x

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:. Ne razumem tvoju potrebu da me neprestano peckaš :(
Pa moram ,jer je to zdravo za krvotok,brinem o tebi a ti se ljutis. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Vidim da brineš, samo strahujem za ishod ..
Da ne bude, operacija dr Kamikaze uspela..pacijent umro :smt002

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Pazim ja da ne pretjeram :D ja sam kao onaj Pejsmejker,zakacim se u srce i samo peckam . :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

diablo wrote:Dodik ( Zeljkica, Tegeltija, vocnjak...) = drzava ... ko ce Dodi lovu davati, ako nece od naroda dakrade. Evo imate primjer premijerke i zaposljavanja sina koji je dipl.ing. a nije fax zavrsio, kako to??? :roll:
Zamislite te bruke i sramote da neko Željkicinom sinu kaže : --mama ti premijerka a ti ne radiš?! :shock:
Imajte malo obzira :wink: :D
a ne vjerujem da nije fax završio , ipak državna firma, mora imati makar fakultet 8) doduše poželjne su i konobarske diplome za niža zvanja :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Pusti ti grlice Zeljku!Ona je sina zaposlila,pa sta...?Cekam vec par dana da neko pokrene pitanje zaposljavanje uciteljica,nastavnica u skolama u Prnjavoru i okolnim selima.Znam za par djevojaka koje su se zaposlile za vrijeme haranja Kalabica po Prnjavoru,kao nastavnice u recimo POTOCANIMA :shock: Jel moguce da niko nista ne zna o tome?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

grlica wrote:Zamislite te bruke i sramote da neko Željkicinom sinu kaže : --mama ti premijerka a ti ne radiš?! :shock:
Imajte malo obzira :wink: :D
a ne vjerujem da nije fax završio , ipak državna firma, mora imati makar fakultet 8) doduše poželjne su i konobarske diplome za niža zvanja :lol:
Nema fakultet zavrsen jos. A zamisli ti nekoga ko je studirao sa minimalnim novcanim sredstvima, gdje je i sam zaradjivao sebi za skolarinu, roditelji mu davali vecinu svoje plate. I ode na konkurs, a ima dobar prosjek, ispunjava sve uslove, ali nema prezime Cvijanovic ili Tegeltija! I sta on da mislii i kako se on osjeca. A uz to je potrosio mozda zadnji novac na odjecu, da ostavi dobar utisak pred komisijom. A onda dodje neko u audiju i sa tjelohraniteljima,a uz to nema diplomu i on bas da prodje! Ma dajte... :twisted: i jos mi nije jasno kako neko moze da glasa za taj rezim!!!!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

VJESTICA wrote:Pusti ti grlice Zeljku!Ona je sina zaposlila,pa sta...?Cekam vec par dana da neko pokrene pitanje zaposljavanje uciteljica,nastavnica u skolama u Prnjavoru i okolnim selima.Znam za par djevojaka koje su se zaposlile za vrijeme haranja Kalabica po Prnjavoru,kao nastavnice u recimo POTOCANIMA :shock: Jel moguce da niko nista ne zna o tome?
Jos on hara. A skole su u drzavnom budzetu. A zna se da je drzava = Mile, Zeljkica i drugi...a tu je i Kalabic! Dace Bog da se u oktobru sve rijesi! :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

A sta ako se u oktobru nista ne rijesi?Zalosno jer oni koji su se mnogo cega odricali da bi se izskolovali vjecito cekaju oktobar nebi li se zaposlili.I zasto niko ne imenuje osobe koje su se zaposlile bez uslova ali preko veze.Kome se uopste prijavljuju takve osobe?Ovdje se blate mnoga imena i mjesecima su tema za podsmijeh.trebalo bi mozda malo prozvati i te "nastavnice"koje osim dupeta i dignutog nosa nemaju nista,a skolovane osobe sa svim potrebnim uslovima za rad,zbog takvih gospodjica nikad nece raditi ono za sta su se skolovale,nego hljeb zaradjuju radeci po prodavnicama i ko zna kakvim mjestima.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

diablo wrote:
VJESTICA wrote:Pusti ti grlice Zeljku!Ona je sina zaposlila,pa sta...?Cekam vec par dana da neko pokrene pitanje zaposljavanje uciteljica,nastavnica u skolama u Prnjavoru i okolnim selima.Znam za par djevojaka koje su se zaposlile za vrijeme haranja Kalabica po Prnjavoru,kao nastavnice u recimo POTOCANIMA :shock: Jel moguce da niko nista ne zna o tome?
Jos on hara. A skole su u drzavnom budzetu. A zna se da je drzava = Mile, Zeljkica i drugi...a tu je i Kalabic! Dace Bog da se u oktobru sve rijesi! :smt006
Да ли је морално да баш ти пишеш о овоме,а веома добро знаш због чега (08.07.2014)...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:A sta ako se u oktobru nista ne rijesi?Zalosno jer oni koji su se mnogo cega odricali da bi se izskolovali vjecito cekaju oktobar nebi li se zaposlili.I zasto niko ne imenuje osobe koje su se zaposlile bez uslova ali preko veze.Kome se uopste prijavljuju takve osobe?Ovdje se blate mnoga imena i mjesecima su tema za podsmijeh.trebalo bi mozda malo prozvati i te "nastavnice"koje osim dupeta i dignutog nosa nemaju nista,a skolovane osobe sa svim potrebnim uslovima za rad,zbog takvih gospodjica nikad nece raditi ono za sta su se skolovale,nego hljeb zaradjuju radeci po prodavnicama i ko zna kakvim mjestima.
A šta ti Vještice očekuješ da se riješi u oktobru???. Nije nepravda i nepotizam nasto od juče, ni od prrkjuče.Koliko ljudi danas stiču diplpme za pare ,a koliko poštenih studenata kad završi od takvih nemože dobiti zaposlenje.??? Ko je zato kriv???' Ko je danas kriv što oni što imaju pare se liječe, a oni što nemaju lovu umiru.??? Čija se djeca dans školuju na stranim univerzitetima, i čija djeca voze bjesna auta???.Ko je zato kriv??? Čemu i zašto uopšte nekoga prijavljivati,kad vuk janje nesluša??? Ako danas nema prozivanja nkad ga nije bilo niti će ga biti, Čemu prozivanje kad niko nikog danas ne čuje ???
Uskoro završavam svoju knjigu '' SUNČANJE NA MJESEČINI''gdje sam pokušala odgovoriti na ova tvoja teška pitanja.
Poslije Oktobra nasteće Novembar.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by VJESTICA »

Ma ja ne ocekujem nista.Pitam se samo sta ocekujete vi koji ovde ginete za svoje lidere?Nije da vas podcjenjujem,ali evo sjedim,pusim i sama se smijem na glas :smt005 :smt005 :smt005 Ja,grlica,vjeverica i jos par forumasa definitivno nemamao sta traziti na forumu.Nemamo cak ni platu za svoje zrtvovanje za lupetanje :( Nego zmile pitas me zasto prozivati te djevojcice.Pa eto jer nam je dosadno,a malo bi da osvjezimo forum :mrgreen: Ma ne sikiraj se necu ja ovde nicije ime navesti,tj. necu danas :smt031 I grlica sprema zanimljivu knjigu,ali cekamo jos neka desavanja da bi ju privela kraju,a do tad cemo,izgleda,da se suncamo na mjesecini... :smt006
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

grlica wrote:
diablo wrote:Dodik ( Zeljkica, Tegeltija, vocnjak...) = drzava ... ko ce Dodi lovu davati, ako nece od naroda dakrade. Evo imate primjer premijerke i zaposljavanja sina koji je dipl.ing. a nije fax zavrsio, kako to??? :roll:
Zamislite te bruke i sramote da neko Željkicinom sinu kaže : --mama ti premijerka a ti ne radiš?! :shock:
Imajte malo obzira :wink: :D
a ne vjerujem da nije fax završio , ipak državna firma, mora imati makar fakultet 8) doduše poželjne su i konobarske diplome za niža zvanja :lol:
Da, a pri tome je oko 90 mr.gradjevinskih nauka na birou i jedan dr.nauka dva putta konkurisao u istoj firmi i eto niko nije zadovoljio, a njen sin jeste!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Ко о чему, политичари о непотизму!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svraka »

Sve zavisi iz kojeg se ugla gleda. Ti vidis dosadnu pricu o nepotizmu, neko drugi vidi klasican penal.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Ma ja ne ocekujem nista.Pitam se samo sta ocekujete vi koji ovde ginete za svoje lidere?Nije da vas podcjenjujem,ali evo sjedim,pusim i sama se smijem na glas Ja,grlica,vjeverica i jos par forumasa definitivno nemamao sta traziti na forumu.Nemamo cak ni platu za svoje zrtvovanje za lupetanje Nego zmile pitas me zasto prozivati te djevojcice.Pa eto jer nam je dosadno,a malo bi da osvjezimo forum Ma ne sikiraj se necu ja ovde nicije ime navesti,tj. necu danas I grlica sprema zanimljivu knjigu,ali cekamo jos neka desavanja da bi ju privela kraju,a do tad cemo,izgleda,da se suncamo na mjesecini...
Za razliku od tebe ja nešto očekujem,a to šta očekujem je da nebude gore,jer ja sam malo starija baja, i devedeste su ovi isti tražili velike promjene,ti si predpostavljam tada bila veoma mlada,a ja sam bila u zrelim godinama, i bila sam isto tako veoma nezadovoljna onim režimom,ali kad sam vidjela ko nam i kako obećava velike promjene u meni se tada krv ledila,pa sam htjela ili nehtjela i tada morala birati manje zlo, i zato nikad nisam bila u SDS u, jer sam imala oči da gledam ,uši da slušam,vjerovala ili ne branila sam TiTU,ko što dans branim Dodika,jer nism i dans nemamo puno izbora,možemo da biramo manje zlo, eto to ja očekujem Vještice draga.
Možda je tebi ovo Vještic smiješno pa se smiješ i 90. meni su se mnogi smijali,ali nije dugo prošlo mnogi su plakali a mnogi plaču i dans.
Zar ti stvarno vjeruješ u neke promjene sa ovim političkim starim kurvama,koji su već bili na vlasti crna moja ženo na metli.pa reci mi šta su nam donijeli.
Neka mi neko stvarno u dvije rečenice objasni te promjene,ali bez poznati političkih parola molim, toga smo se naslušali i od ovih u opoziciji i od ovih u vlasti.
Kad pročitaš moju knjigu SUNČANJE NA MJESEČINI mnoge će ti stvari biti jasne.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svraka »

Ko ce biti recezent u otoj knjigi?

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

```Наће он себи већ неког КОЛЕКТОРА... :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Ko ce biti recezent u otoj knjigi?
Nebi da vičem hop dok ne skočim.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

Вјеројатно нагвараш свог идола Рајкана, бившег есенесде-овог генсека ... 8)

Locked