Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by Kum_Ruzvelt »

Iskreno,
koliko je važna prisutnost ljudi "na položaju" da mi dođemo do cilja,rješenja,pobjede...
Šta su sve činbenici koji su bitni da dobijemo posao,rješimo se kazne,položimo ispit...
I ja sam se često poslužio takvim stvarima,pa i novčanom pomoći(podmazivanjem)!!!
Kako je sa Vama?
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D Ja bogami nikad, :D ne uzimam mito , samo dajem !!! :lol:
KO JE PRATIO DANAS VJESTI ; NEGDJE KOD BREMENA U NJEMACKOJ JE OTKRIVENA AFERA SA KUPLJENIM VOZACKIM ISPITIMA; I TO NEBI BILO TAKO CRNO DA KUPCI NISU PEDESETAK POZNATIH FUDBALERA I OKO ZA SADA 120 CLANOVA NJIHOVE PORODICE; SVE SAMA MILOZVUCNA IMENA :D CAK SU NEKI PRIVREMENO MJENJALI ADRESE DA BI IMALI PRIJAVU U TOJ OPSTINI I SMANJILI SUMNJU; I ONDA SE MI CUDIMO STO U NASEM GRADU LJUDI PRODAJU VOZACKE I DIPLOME; PA UGLEDALI SMO SE PO SVEMU NA ZAPAD !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

a to moj kum vaso prodaje, pa neko otisao u sup da produzi vozacku :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

I ja sam se često poslužio takvim stvarima,pa i novčanom pomoći(podmazivanjem)!!!
Kako je sa Vama?
K'o i tebi, nemam sta da oduzmem niti da dodam. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Dobar, dobar. Svaka cest. :lol:

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Hunter wrote:a to moj kum vaso prodaje, pa neko otisao u sup da produzi vozacku :D
Kada je pitao zasto nemoze da produzi vozacku ovaj mu rece
da se vozacka produzuje tamo gde je izdata :lol:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

haha, zna elim :D sta ces, grabicka posla :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hunter wrote:a to moj kum vaso prodaje, pa neko otisao u sup da produzi vozacku :D
Vaso mu na kraju dodje kum prijatelj i brat svima :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Kažu da naš CVIKI uzimao avanse nekakve od ljudi a od posla ništa,...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Šta bi uradili kada bi Vas šef ili šefica primoravali na sex u zamjenu za ostanak na poslu ili ti otkaz?
Nećete vjerovati ,drug mi se žali da ga gazdarica "salijeće"!!!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

JEL SEFICA DOBRA RIBA? :roll:
Umro bi na tvojim rukama!

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

ma akrap živi,a umislila da ju traže sa fashion tv
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Ne može žena biti toliko ružna koliko ja mogu biti pijan!
:smt082
a obozavam zene na polozaju,pogotovo sefice :roll: :wink:
Umro bi na tvojim rukama!

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

:smt078
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Kum_Ruzvelt wrote:Šta bi uradili kada bi Vas šef ili šefica primoravali na sex u zamjenu za ostanak na poslu ili ti otkaz?
Nećete vjerovati ,drug mi se žali da ga gazdarica "salijeće"!!!
Pokidao ju k'o cigance napolitanku.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Kum_Ruzvelt wrote:Šta bi uradili kada bi Vas šef ili šefica primoravali na sex u zamjenu za ostanak na poslu ili ti otkaz?
Nećete vjerovati ,drug mi se žali da ga gazdarica "salijeće"!!!
podero bi je ko krmaca masnu vrecu
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

REKAO BI JOJ DA SAM PEDER !!!!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Opet su bjelci nasankali crnce u Americi !

Poslali su crnca da počisti **ovna u ,,Bjeloj kući,, poslije Buša !!! Ne mogu dalje od robstva pa makar i sa kravatom !?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

MAXIMUS wrote:Opet su bjelci nasankali crnce u Americi !

Poslali su crnca da počisti **ovna u ,,Bjeloj kući,, poslije Buša !!! Ne mogu dalje od robstva pa makar i sa kravatom !?
Sta ces, sektasi i seksisti su to :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

...majku im imperijalističku ... :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

За предсједника Републикансе странке Америке изабран - црнац.

Следећи избори 2012 биће два кандидата - црнца :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:За предсједника Републикансе странке Америке изабран - црнац.

Следећи избори 2012 биће два кандидата - црнца :D
Ajaoj kad sam vidjeo puko sam od smijeha. To je kao da u radikalim izabreu nekog Himzu Himzica za prezidenta :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ili babrinja :lol:

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Nicky, dobro poređenje. Ja mislim da će 2012. godine biti kandidati crnac i Srbin i da će pobjediti onaj koji bude imao duži...naravno tu crnjo mnema šanse... :lol: :lol: :lol:
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

UTICAJ VLAGE NA KREDENAC!!!

Post by vrsta8472 »

Нешто ми досадно вечерас, па одлучих да мало прегледам вијести из политике које су објављене прије 5 година на прњавор.инфо . . .

И наиђох на један веома интересантан податак :mrgreen:

Za rijeku Ukrinu pola miliona

Za zaštitu rijeke Ukrine, koja teče kroz prnjavorsku, teslićku, derventsku i brodsku opštinu, ove godine biće izdvojeno iz republičkog budžeta 500.000 maraka. Odluka je usvojena na jednoj od predhodni sijednica Narodne Skupštine Republike Srpske, a naišla ja na lijep prijem kod stanovnika ove četiri opštine.

Među inicijatorima zahvata bila je Dragana Tomaš, poslanik iz Prnjavora:

- Najveći zagađivač su otpadne vode iz rudnika Stanari, gdje će biti izgarđena prelivna brana, čime će veće količine materija koje zagađuju vodotok, ostati na tom mijestu. Raduje me sve razvijenija svijest kod stanovnika priobalnog pojasa Ukrine o potrebi vraćanja starog sjaja našoj rijeci - kaže Dragana Tomaš.

Projekat zaštite korita i čišćenja od kabastog otpada podržavaju udruženja sportskih ribolovaca, ekološka društva, a konkretna mijere poduzimaće i opštinska vlast ovog dijal Republike Srpske, preko nadležnih inspekcijskih službi.

Planirano je i uvođenje reda oko bespravne eksplatacije šljunka iz korita rijeke, a efikasnijim mijerama sprečavaće se i krivolov.

14.02.2005.
Ова вијест је објављена прије пет година, и након пет година опет исто . . .
Za zaštitu rijeke Ukrine 60.000 KM

Predstavnici opština Čelinac, Teslić, Derventa i Prnjavor potpisali su sporazum o finansiranju projekta pod nazivom "Zaštita sliva rijeke Ukrine", vrijednog 60.000 KM.

Predsjednik Turističke organizacije opštine Derventa Grozdan Ružičić izjavio je da će značajan dio projekta finansirati ova organizacija, uz pomoć Fonda za zaštitu životne sredine i rudnika "Stanari", dodavši da je sljedeći korak raspisivanje javnog poziva za izradu akcionog plana.

"Kroz regionalni akcioni plan za zaštitu rijeke Ukrine biće identifikovani prioritetni problemi iz oblasti zaštite voda slivnog područja Ukrine i definisani vremenski okviri za realizaciju", izjavio je na današnjem radnom sastanku u Prnjavoru stručni saradnik opštine Derventa Čedomir Ćorić.

On je istakao da je cilj da se dođe do strategije za idućih deset godina, u kojoj će učešće imati poslovna zajednica, organizacije civilnog društva i javni sektor.

"Kroz javnu raspravu građani će direktno moći da daju sugestije kako bi bio poboljšan nacrt dokumenta i bio dobijen kvalitetan prijedlog koji će biti upućen na usvajanje u skupštinama", naglasio je Ćorić.

Skupština opštine (SO) Prnjavor već je dala saglasnost za potpisivanje sporazuma, a učešće opštine u ukupnim sredstvima je 40 odsto.

"U vrijeme kada se priča o finansijkoj krizi na globalnom nivou ovakvi projekti pokazuju da lokalne zajednice, pa tako i Prnjavor, pronalaze načine za budžetsko izdvajanje po pitanju zaštite životne sredine. Za nas je posebno bitno što je u ovom projektu riječ o zaštiti prirodnog dragulja kakav je rijeka Ukrina", rekao je predsjednik SO Prnjavor Željko Simić.

Član regionalne grupe ispred opštine Prnjavor Vlastimir Vidić rekao je da je danas formirana trinaestočlana radna grupa opštine Prnjavor, koja će pratiti sve aktivnosti od značaja za projekat.

Predstavnik opštine Čelinac i koordinator u projektu Dragana Berak izjavila je da čelinačka opština učestvuje sa 10 odsto ukupne vrijednosti sredstava, naglasivši da je interes za učešćem u zaštiti rijeke Ukrine veliki.

Projekat regionalne zaštite sliva rijeke Ukrine trebalo bi da bude završen do kraja ove godine, a puni kapacitet realizacije, kada je riječ o mjerama i izradi infrastrukture očekuje se od 2011. godine.

SRNA

31.01.2010.

Да човјек не повјерује :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked